0

@monsterrize to zależy jeśli kasa za niego umożliwiła by przyjście neymara to jestem za gdzieś czytałem że przyniesie sponsorów.Jeśli z nim Barca daleko zaszlabt w LM to jak najbardziej.Poza tym jest sporo osób w środku i będzie siedzial na ławie jego cena bedzie spadać.Nie wiadomo co z vidalem i rakiticem dojdzie pjanic masz arthura ,busiego , de jonga którzy grają a Coutinho ma kontuzję i nie zna setiena.Do tego są zawodnicy w Barcelonie b.Z przodu też będzie miał ciężko bo doszedł Martin.Na dodatek tam sobie nie radzi.

1

@BarcaInfo oby go sprzedali kasa jest potrzebna trzeba budzet zamknąć

0

@endriuuu2 kazik udzielił wywiadu gdzie ma dom na teneryfie gdzie mówił ze jest za pus ake widzi ze to idzie wstronę dyktatury i nie chcę im oddać wladzy.Covdo kukiza nie raz mówił o kaczynskim jako wielkim wodzu i biegał na nowogrodzką.W końcu przejrzał na oczy.

0

@endriuuu2 no nie za po pkw nie było odsumiete od wyborów to co chcialo zrobić pus bylo farcą chcą zrobić dyktaturę.To co zrobiono z tk i całą resztą istytucji mówi samo za siebie.Nie można tu mówić o równości.Zresztą inne partie które nie uczestniczyly w tych rzadach oceniają to tak samo.Nawet kukiz który chodził do jarosława to dostrzegł.Kazik który jest pisowcem nie ufa pisowcom i nie chcę im oddać pełnej władzy.Stawianie równosci to nie porozumienie.

0

@Cochise ja jako dziecko byłem na meczu barcelony z Realem sosiedad gdzie Romario był napstnikiem grał Ronald, Christo, Guardiola..... a Johan był trenerem a stadion miał 115 tys wtedy. To był okres gdzue Legia grała z hajdukiem split.I tak mi zostało choć lubiłem milan z van bastenem, Mu z ze Scholsem czy juve z Baggio bo go lubiłem.Ale Barca to Barca.No i Lewemu dobrze życzę obecnie.

0

Jeśli trenerzy doszli by do wniosku ze wypożyczenie do betisu tych zawodników do betisu nie bedzie mialo wplywu na gre pierwszej drużyny to wypożyczenie do 1 druzyny nie byłoby glupie bo by się zgrywali na przyszlosc a ogrywali by się w pierszej lidze.Trzeba by ocenić jakie realne szanse mieliby na grę w pierwszej drużynie.

1

@Stanio87 jasne:) chciałem konfederatom zwrócić uwagę że są zagrożeni jak reszta opozycji.Dlatego na to zwróciłem uwagę zrobią to co czują.

0

@endriuuu2 sluchaj zrobisz co chcesz tylko jak mówie w przyszlych wyborach możesz kompletnie nie miec na kogo glosować bo bedzie tylko pis do wyboru. Co jak co ale takiego zawłaszczenia wladzy jak teraz to nie było.Wtej chwili zarówno opozycja bo ja nie mówie tylko o po tylko wszystkich jest zagrożona przez pis która dąży do mono władzy.W tej chwili opozycja i konfederacja ma wspólne zagrożenie.Powinny się bronić a w następnych wyborach mogą spierać się ze sobą dalej na pogladyNa dziś jest sytuacja taka ze przyszlych wyborów jesli będą a wygra pis to bedzie to fikcja bo jak mówie pis pkw się chciał pozbyć.Wiele im nie brakuje.Zrobisz jak będziesz czuł i masz do tego prawo.Ale wskazuje gdzie jest zagrożenie dla całej reszty.

0

@endriuuu2 tylko pamiętaj że państwo przechodziło transformacje z komuny i różni ludzie wykorzystywali tego typu sytuacje.Teraz sprawa jest inna.Bo jedna partia może przejąć totalnie władze i możesz nie mieć po co iść do wyborów.Co jak co wcześniej nie było takiego zagrożenia.Nie chcę ci zmieniać poglądów bo masz do nich prawo.Zwracam uwagę czy na pewno chcesz mieć rak naprawdę do wyboru tylko 1 partie bo nawet jak będą wybory to będzie to fikcja.Ja nie mam własnej parti która by mi odpowiadała ale zagłosuje na każdego kandydata który wejdzie jako przeciwnik dudy.Bo nie chcę mieć takiej sytuacji.Może kiedyś ktoś się ciekawy pojawi i chcę mieć taką możliwośćaby oddać na niego głos.

0

@endriuuu2 jestem dyslektykiem:(
Problem z referendum jest taki że nie wszystko nadaję się pod referendum.Nie wszyscy mają wiedzę aby realnie dany temat rozsądzić i po to dałeś władze wybrańcom aby zrobili to za Ciebie.Jedna porównanie pus i tego co zrobił z instytucjami panstwowymi i jegi traktowania ich do tego co pisowi pasuje jest nieporównywalna do tego co było.Jak mozesz to zrównywać.

1

@NGTRX dzięki:)

0

@Mathew86 dlatego ze w przyszlych wyborach możesz już nie móc głosować na konfederacje bo pis dąży do wykluczenua wszystkiego co jest na jego drodze chce mono wladzy.Wykluczył pkw gdyby nie gowin już by było po zawodach.Jeśli bedą nawet partie to nic nie będą mogły zrobić.Co jak co ale wcześniej takiego zagrożenua nie było.

1

@Stanio87 pytanie jest takie czy w następnych wyborach będzie można głosować na inne partie a jeśli nawet czy będą miały cokolwiek do powiedzenua.Pis dązy do mono wladzy i już wywalił pkw i gdyby nue Gowin byłoby po zawodach.Mimo wszystko wcześniej takiego zagrożenia nie było.Tyczy się to wszystkich parti oprócz pisu.

0

@Colon pytanie jest takie , czy jak konfederacja zaglosuje na dudę to czy w przyszlych wyborach będzie mogła głosować na konfederacje.Bo pis dąży do mono władzy.Już odstawiło pkw i gdyby nie bylo gowina byłoby po temacie.Mimo wszystko takiego zagrożenia nie było.Może i będą w następnych wyborach partie dla pozoru aby pis mamił demokracją ale czy będą miały cokolwiek do gadania?

1

@sidzej pis dąży do mono władzy.Jesli konfederaci zaglosują na dudę to moze się okazać że w następnych wyborach nie będą mieli na kogo głosować bo będzie tylko pis.Albo glosowanie będzie farsą już chcieli wyłączyć pkw.Mimo wszystko takiego zagrożenia przed pis nie było.

0

@Piotr89Sand pieprzenie jeśli twierdzisz ze po robi to samo co pis to kompletnie inna bajka

0

@T_TG bez watpienia szanse wygrania LM jest większa niż kiedykolwiek bral live jest znaczący.Brak kontuzji też bo inaczej dziś wygladałaby Barca gdyby nie kontuzje Dembele czy Suareza.Dobrze że Setien ma też presezon i może poprawić aspekty taktyczne.Też praca z zawodnikami B i włączenie powinna przynosić pożytek.Niexapominajmy ze Fati też caly czas rośnie i z dnia na dzień będzie ważniejszą cześcią zespolu.Ja powiem Tak nie należy się napalać ale trzeba się temu przyglądać.Mało osób wierzy w LM nie będzie aż tak wielkiej presji.Ale jeśli myślą o transferach to półfinał jest konieczny a to jest możliwe.W kazdym razie jest to sport i dopuki nie odpadną szansa jest.

0

@T_TG ja myślę ze trzeba poczekać do zakończenia LM.Bo tu można zarobić zdobyć sponsorów itp.Barcelona miała w LM przez 2 lata kłopoty z kontuzjami na dziś wyglada to dobrze umtiti wraca za tydz.Mozę i Dembele wróci.Nie ma liverpoolu.A RM może odpaść z MC.Psg z ligą rusza dopiero w sierpniu więc też w rytmie meczowym nie będą.Juve mnie nie przekonuje.Bayern bedzie silny bo już gra.Będzie decydowax aktualna forma.Wyniki po powrocie po kwarantanie były dobre.Teraz jest bardzo dobra okazja aby tą LM wygrać.
Kolejna rzeczą jest sklep bez Nike w normalnych warunkach sklep bez Nike ma przynieść 300 mln.Jeśli otworzą sklep na caly swiat bo jest na hiszpanię ruszy liga są już koszulki na nowy sezon i ruszy granie amatorskue na orlikach a u nas już ludzie grają.ato jedt tu spora szansa zarobić.Więcej niż w sklepie stacjonarnym na stadionie.Transfer Neymara na dziś jest nieralny ale po LM może to wyglądać inaczej.ateż kwrstia sprzedaży czy wymiany zawodników.Ja bym wymienił griezmana na Neymara.

0

To dobrze będą się starać:)

1

@karol97 ale to jest wywiad dla jakiegoś serwisu.Przyjście Neymara byłoby fantastyczne jeśli RM będzie miał Mbappe hazarda i hallanda czekają nas fajne mecze bo jakości w grze zwłaszcza z przodu brakuje i mecze są zwyczajnie słabę.Jak się poruwnuje z przeszłością to nie ma o czym mówić.Dobrze aby gościągneli.

2

@T_TG trzeba dać zrobić mu ptesezon o nie miał napastnika dopiero potem go oceniać.Niemówiąć że posypała mu się kadra która była waska jak Arthur czy Dembele.Nie ma co go oceniać.Noe mówiąc o osobowosci

0

@tItOveN_Juventus to wloski dziennik nie sadze aby tak było Arthur ma specjalny trening i dietę aby zdrowie mu nie przeszkodziło.Jest na to nastawiony i sam stwierdził że nie jest zainteresowany.Jego styl jest stworzony pod Barce co nie oznacza żę nie powinien zrobić kroku do przodu.Gdyby grał tam gdzie busi grałby idealnie tak samo jak de jong.Co do Juve to inna bajka jeśli chodzi o grę myślę że to jest głowna przyczyna.

0

@Europejczyk1980 tylko aby była druga tura trzeba wygrać pierwszą a tu kamysz i biedroń skończyli zawody.Trzeba poczekać na dalsze wyniki i zobaczyć jak te spadki będą się układały.Komorowski też przegrał z Dudą a sondaże pokazywały że prawie to niemożliwe.Trzeba zobaczyć jak będzie rozwijała się sytuacja.Jedynym minusem trzaskowskiego jest to ze jest po.To jest coś co jest problemem dla wyborców.

0

@kkbarca jeśli Arthura nie będą trzymały się kontuzje to będzie bardzo dobrze grał do przodu.Trzeba mu dać czas pracować z de jongiem.Jeśli dojdzie Pjanic to to co zwróciło moją uwagę to bardzo dobrze gra do przodu i każdy z nich ma odbiór.(Arthur, Busi, de jong Pjanic,Coutinho gra tylko do przodu ma mecze w kratkę także w Bayernie.On się nadaje na ligę angielską gdzie jest więcej miejsca aby odbudować pewność siebie.W grze pozycyjnej jest słaby zarówno w Barcelonie jak i Bayernie.Niezależnie od trenera i graczy także pozycji.Powinien grać z kontry w lidze angielskiej.Będzie grał bardzo dobrze.W Barcelonie jeszcze bardziej złapie doła.Oglądałem mini serial o Barcelonie to co się rzucało to nieszczęście i niepewność tego piłkarza.To nie było tak że on nie dostawał szans.Mimo że irytował to trener na niego stawiał jednak.Że grał jak grał.....w Bayernie też była lipa.

0

@Pilka_jest_okragla Wszystkimi Barca mogła się intetesować i powinna dlatego że popierwsze jest konkurencje i zespół musi mieć możliwość alternatywnego wyboru no i jest korona.Sytuacja jest dynamiczna.No i jeśli zespół powie my chcemy tylko tego to każdy zespół będzie podnosił cenę zawodnika.Gazety mogły mieć prawdziwą informację że klub się interesuję jakimś zawodnikiem.No i są zawodnicy do 1 skladu jak i do 2.Ci co są na przyszlosć i idą na wypożyczenie, cześć na sprzedaż,tacy co są na 3 lata jak taki vidal czy Pjanic.Na lata jak lutaro jest kupowany.Ci zawodnicy mogli z różnych wzgledów i czasie intetesować klub.

0

@Europejczyk1980 kamysz się praktycznie nie liczy w sądażach.Pis dąży do mono wladzy jeśli konfederaci chcą mieć możliwość głosowania na swoją partie w przyszlych wyborach powinni w 2 turze zagłosować na opozycje.Sąd najwyższy jest ostatnim bastionem aby pis mógł robić co chcę.Zresztą ostatnia próba zorganizowania wyborów przez Sasina wyraźnie pokazują że w dupoe mają prawo olewając PKW.Gdyby nie Gowin mielibyśmy farsę.

1

@(L)iBarca akurat studiowałem ue na koźminie przez 1 rok i wiem jak wygląda kwestia doplat i wkladów z ue.Doplata do wkladu jest bezwrotna.Akurat niemcy czy Fracja mają największy wklad do ue i to nie porównywalny z całą resztą.

2

@michal26 komu te pieniadze masz zwrócić? Co to za dyrdymały.

1

@cata_luna i wypuscił to teraz;)to słabo tyle lat i nie mieć twardych dowodów na celebrytów!!!

0

@Cochise no właśnie potrafią robić sobie krzywdę ale nie zabijają.Przynajmniej na tyle aby było to normą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?