0

@zadafcb chcą pandemi czy co;)

0

@emeu jest bo zaden inny zawodnik na swój sposób nie zastąpi tak Messiego.Neymar jest wstanie wejśc z głębi pola jak Messi i ograć 2 dać się zfaulować.Strzelić bramkę z wolnego i co robi fantastycznie.Potrafi grać na nos za obrońce jak w meczu z psg podanie do Roberto z Psg.Ma oczy 360 wie co się dzieje, bierze na siebie odpowiedzialność w decydujących momentach choćby mecz z psg cxy ostatni z Borussią.Zna system Barcy i nie pptrzebuje adaptacji jak Coutinho czy Griezman.Nie mówiąc że też swietnie gra górą czego w stylu Messi żadko stosuje jest też inny dla takiego Fatiego takze może być inspiracją i może się od niego uczyć.Zresztą nie tylko on.Tak Neymar jest potrzebny.

0

@Puig Ja tam jestem za Neymarem temat jest rozwiąny i jeszcze kasa teraz wpadnie w przyszlym roku neymar wróci będzie dużo tańszy :)

0

@kaamil1910 dobrze ,za rok jak będą negocjować kontrakt tego problemu już nie będzie nawet kasa z kary wspomoże klub same plusy:)Cena za Neymara też będzie niższa:)

2

@Valverde_In to jest mega wstyd dla Polski że coś takiego ma miejsce, to nie jest przypadek w stosunku do pisu zdarzało się to Pisiwi wcześniej choćby niedawno w europie po wypowiedziach Dudy.Po prostu opinia o pisie jest fatalna.A ulubieńca pisu trumpa za chwilę też noe będzie.

2

@emeu to prawda w madrycie by go chcieli no ale on chce do Barcy.Słusznie bo tu pasuje stylem gry i jest potrzebny.

0

@osa91 jest jak mówisz

1

@IronSanHybrid z poparciem obecnym trumpa i z wydaniem książki, która wykazuje brak wiedzy i kompetencji oraz realizacje prywatnych boznesików Trumpa.To raczej tego Trumpa nie będzie a zważywszy że trump zignorował ustalenia poprzednich ekip to raczej nikt nie będzie się cackał z jego wizją ameryki i zrobią swoje.Podejrzewam ze ten fort to poprzednia ekipa zrobiła by za darmo a teraz za każdą rzecz trzeba będzie płacić.Moze być tak że to co ustali trump z dudą to następna ekipa się z tego wyjdzie i dogada się z Niemcami.

0

@AmigoBlancos asensio to taki przyklad pilkarza który czasem jest w dobrym miejscu strzeli piękną bramkę a potem ten facet gdzieś przeoada i w sumie jest jakiś przez to dla mnie nie wyrazisty..O ile zna mocne i zle strony innych pilkarzy to ten jest taki jakiś w kratkę.Popristu trzeba zobaczyć co będzie grał w dluższej perspektywie.

0

Przecież to nie jest nic nowego że zawodnicy w klubach sądzą się także z wlasnym klubem i w nim nawet grają.Neymar poprostu jest medialny.

0

@pax na tym forum są osoby z róznymi poglądami co jest dobre(do których mają prawo )że mnie już nic nie zdziwi.Można ironi czasem nie odczytać przez to, choć jakby było;)pewnie było by czytelniej:)

0

@pax nie prawdą jest ze polska przechodzi majlepiej pandemie bo lepiej od nas przechodzi grecja nowa zalendia itp.Obecnie przyrost w europie mamy największy.Co do pandemi bedzie trwala dlużej i zginie sporo osób kwestia rozlozenia w czasie.A i tak poziom odporności grupowej w ten sposób jest inny.Zresztą poziom w jakim wirus sie przenosi jest zależny od wielu czynnikow.Co do rzetelnych informacji to ich nie ma bo nie robisz odpowiednio dużo testów aby wiedzieć jaka jest faktyczna liczba zarażonych.Poza tym kwalifikiacje kto umiera na covid wprowadzono późno.Te dane też są fałszywe.Co dobyrumpa to mnie nie rośmieszaj bo pierwsze jego nie będziebo ma ogromną stratę pi fatylnym zachowaniu jego podczas oandemi 130 tys osób umarło oraz kwestie policjanta.W tej chwili wychodzi o nim ksiażka jego współpracownika który mega w złym swietle go przedstawia i nie jest to jakaś przypadkowa osoba.masz artykuł w rzeczpospolitej.To co wprowadzi trump może być zmienione przez następną ekipe bo i yrump pjzmieniał poprzedniej.żadne dywizje nie obronią polski.Ruskie mają broń hipersoniczną i rakiety s na które nie mamy obrony i zawsze technologicznie lepszą bedą mieli szybciej od tego co kupimy i ta obecność spowoduje że tych rakiet u granic będzie więcej.Isoby z 500+ to nie jest cale spoleczenstwo i ludzie traca prace biznesy które są zablokowane recesja jest.Moja siostra musiała na biopsje czekać i stan jej się pogorszył.Z tym powieyrzem co mamy moze się zdazyć tak ze wyladujesz na raka bedziesz miałudar itp.Radze ostroznie wypowiadać się wckwestii szpitala bo karma wraca czego ci nie życzę.Antoni nie rozsmieszaj sie sprawdz ile tych smiglowców jest 4 sztk;)proponuje jeszcze więcej propagandy tvp

0

@BarcaInfo Raczej wyjdzie Martin do ataku który jest wypoczęty Suarez wejdzie ale chyba za Griezmana.Chyba że ten blyśnue to wtedy za Martina

0

@pax jak zadaje się durne pytania przyszłym prezydentom w stylu czy do komuni założysz buciki białe czy czarne do pierwszej komuni na lekcjach religiiw szkole? To nie dziw się że facet nie będzie tracił czas na dalszą rozmowe z taką osobą.Nie dziwię się kandydatom że na te pytania byli wściekli dali nauczkę tvp.W końcu na kampanię od Dudy wzieli 2 mld na organizowanie tej farsy.

1

@Jakchcesz trzaskowski lubi tvp, nie lubi tych co ją obecnie niszczą.Zrobili z niej tube propagandową.

0

@kibicsportu zobaczymy sam jestem ciekaw stracili na 4 mecze isco

0

@masq jak chcesz konkurs to idź se graj w koło fortuny chlopaku.Konkurs panie hehe dobry jesteś;)

0

@masq tvp to tvpis tvn należy do discovery czyli do amerykanów.Na temat wiarygodnosci pasków itp były prowadzone badania i tvp nie spełnia standardów tvn takich problemów nie ma.Bez problemu pisowcy mogą prezentować swoje poglady tvn w przeciwieństwie do tvn.Ostanio podawane były czasy dka polityków w tvp nie pozostawało to złudzeń.
Zrównywanie tvp i tvn to zwyczajnie nie prawda i manipulacja

0

@kibicsportu zgoda jeśli RM straci punkty dziś a Barca wygra raczej Barca tego nie wypuści choć są jeszcze inne mecze.Jeśli będzie odwrotnie sprawa nie jest przesądzona ale Barca bedzie w trudnej sytuacji.

1

@kibicsportu prawda jest taka że trzeba walczyć z każdym bo oazsy mecz to 3 pkt. Inaczej mistrzostwa się nie zdobędzie na dziś Barca jest w bardzo korzystnym położeniu ma przewagę i dobrą ławkę Martin sprowadzony też się sprawdza.Fakt ze gramy pierwszy mecz jest korzystny dla Barcy.Nie ma co panikować.Zobaczymy jak to sie uloży.

0

Roberto to pewnie szybko nie wróci

1

@Pawlusek firpo jest powolany

0

@barteq ja mówię że hołownia był kształcony na księdza a nie studiował psychologie której nie skonczył.Mimo wszystko to nie oxford i to żadna obraza z mojej strony ale różnica .Jeśli chodzi o trzaskowskiego to hołownia wygląda mega blado - Absolwent stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (1996)[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW(1996)[4][8] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem (2002)[9]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiejprzygotowanej pod kierunkiem Stanisława Parzymiesa[10].

Deklaruje znajomość pięciu języków obcych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego) mega ważne jeśli chodzi o rozmowę wprost z prezydentami itp.
Tu nie ma o czym mówić.
Co do Hołowni nie był w europarlamencie nie ma kontaktów.Nie zna środowiska.Trzaskowski może wykorzystać nie tylko swoje kontakty ale także swoich kolegów.Nie oszukujmy się trzaskowski ma lepsze relacje z tuskiem niż hołownia.To nie jest porównywalne.Trzaskowski też mówił ze bez kamer z pisowcami współpracuje aby rozwiazywać problemy.Trzaskowski ma haryzmę i kampania to potwierdza.
Jaki schetyna jego już nie ma on nie ma siły przebicia w po i w śróď ludzi i w po o tym wiedzą następna generacja ludzi przyszla.Zmienilo sie sporo i kamoania to pokazuje.Niewątpliwie to Trzaskowski będzie faktycznym liderem Budka to nie jest działacz z realnymi wplywami z przed 2015 on wypłynoł ma walce z pisem.T

0

@barteq nie do końca. Po to nie jest to samo co przed 2015 nie ma tuska który odszedł w 2014 schetyny itp przyszli ludzie wychowani na walce z pis.Doszli ludzie z nowoczesnej którzy poszli do nowoczesnej bo nie chcieli po.W tej chwili w po rządzi frakcja młodych.Z tego co mówią komentatorzy bardzo dużo młodych ludzi zaangażowało się w po.Czuć nową energię.Tutaj Trzaskowski też się w to wpisuje ,pozbierał wszystkie doświadczenia z przeszlosci mówię tu o studiach na oxford był europarlamentarzystą więc zna potencjalnie nowych zagranicznych prezydentów i premierów co w kontekście prezydentury jest ważne wię jak ta polityka wygląda językowo jest znakomity.Co jest istotne jako prezydent dalej jeśli polska będzie miała problem w ue to może wykorzystać Tuska takiej możliwości nie ma pis czy jakakolwiek partia.W parlamencie europejskim o wladzy decyduje liczba posłów w patlamencie i kasa.Więc jeśli chodzi o pierwszy punkt możemy obok Francji niemiec i Wloch być bardzo silni a finanse sie poprawiają i trzeba to wykorzystać dogadać się i robić deal.Czy Tusk rządzi? nie Tusk nawet myslał o nowym projekcie z młodymi.Młodzi nie oddadzą wladzy w tej chwili bo piczuli siłe i szanse.Co do Trzaskowskiego myślę że zrobił postęp i zebrał doświadczenie jako prezydent miasta. I się trochę wyrobił sndaże i kampania po się zmieniła i to też widać w sondażach.Myślę że ta debata go rozwinie bo dawno w takiej nie uczestniczył z każdą będzie lepszy.Absolutnie rośnie tutaj na lidera.Po też nie jest sama musi liczyć sie z nowoczesną jest tez partia zielonych i inni.Hołownia ma pewne wady brak mu doświadczenia w polityce zagranicznej zero kontaktów nie sprawował żadnego urzędu. Powinien założyć partie i w koalici rządzić bo sam wladzy też nie będzie sprawował.Albo zostać prezydentem Warszawy i też go poprę po jeśli nie chcę tworzyć ruchu bo bez parti i zaplecza nic nie zrobi.Jeśli będzie prezydentem to kto będzie odpowiadał za rząd nie ma ludzi w parlamencie kandydata na premiera itp.A doświadczenie w zarządzaniu firmą nie ma a partia to firma.On był ksiedzem.W stosunku do trzaskowskiego pewnych rzeczy mu brakuje a taki Petru za brak doświadczenia sporo zapłacił.Trzaskowski pewne doswiadczenie złapał. Błędy go nie przekreśliłyJa zaglosuje na kandydata który wejdzie do 2 rundy przeciw Dudzie.Jeśli wejdzie Trzaskowski i wygra to uważam że Hołownia powinie skupić się na tworzenou zaplecza wlasnej parti znaleźć nowych ludzi albo starać się o prezydenture Warszawy gdzie bym go poparł.Może wnieść sporo dobrego.

0

@barteq przecież ostatni sądaż pokazał że ma.Od jakich 10 lat pis rzadzi 6rok i przegrał senat.Ale w drugiej turze zaglosuje na przeciwnika dudy.

0

@inViNcibl3 Polska staje się płatnikiem wtedy jak osiągnie pewien poziom gospodarczy czyli nie będzie problemu aby takim płatnikiem być.Zwiększać zdolność ue ktora rywalizuje z chinami i usa.Bo w kupievmimo wszystko jest bezpieczniej i taniej.Choć podoba mi się suwerenność to dziś widzę że suwerenność jest wykorzysywana jako hasło aby przyjść i zrobić dyktaturę. Co robi dokładnie pis.Kaczor gdyby nie kasa z ue dawno by tu dyktature urządzić tylko kasa z ue go trzyma przed tym reszte ma w dupie.Nie ma pewności czy ktoś następny nie przyjdzie nie bedzie krzyczał suwerenność aby wprowadzić dyktaturę.Zwiazku z tym nie jestem pewien czy jestem wstanie oddać pelnią wladzy jednemu przywódzcy parti zwłaszcza że społeczeństwo jest podatne na łapówe i manipulacje.To nie jest tak że Wielka brytania nic nie miała uniwersytety które są mocną stroną wielkiej brytani nie dostaną granty na badania i inne projekty będą miały ten sam problem.Masę firm przeniesie się do ue europejskiej z uwagi na przepisy ktoraś z firm samochodowych się z Angli wyniosła z tego powodu.Ue ma wziąć pożyczkę pieniadze Wielka brytania by dostała.

0

@Naturopata ale bramki się nie zrobiły same i reszta ekipy grała dobrze.Od Suareza nie ma co jeszcze wymagać problem ma Griezman w zasadzie i od Arthura można wymagać więcej ryzyka co nie oznacza ze gra źle i traci pilki w środku bo też tak nie jest

0

@Mesi12 nie do końca z ue liczy się Rosjs jeśli jesteś w ue to rosja trochę w pewnych sprawach traktuje ue jako duże państwo z którym sie liczy Putin chce rozpadu aby rozgrywać kazde państwo z osobna.Jakby nie patrzeć odkąd jest ue nie ma zadnych wojen bo kazdy robi biznes moesz sie przemieszczać itp nikomu się nieplaca.Wielka brytania wyszla i sama bedzie musieć radzić po pandemi tymczasem ue da na rozwuj ue miluardy i brytyjczycy się sfrajerzylu w tym momencie.

0

@Hosh widać że się boi szuka już czegokolwiek.Tylko trumpa może zachwile nie być za dużo ludzi zmarło przez covid i jeszcze źle go ocenia ją za aferę z policjantem mega stracił na tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?