Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo tylko czy Pjanic przyszsdlby odrazu.Kontuzjowany jest de jong tak jak i Roberto kalendarz jest trudny
0
@Janas11224 ja myślę że chcą postawić na taki środek de jong, Pedri,Puig, moriba docelowo i potrzeba wypelnić luke na w lata i mysle ze vidal, pjanic ,Rakitic odejdą następcy są ske Pedri i Moriba czasu potrzebują być może ktoś jeszcze dojdzie do środka
0
@PatrykBarca może dlategobaby się nie bawił.Zresztą jak pjanic Rakitic i vidal odejdzie to pałeczke przejmie puig i Pedri dojdzie moze moriba de jong strasznie bym się nie martwił.Następcy i trzeba nie którym jak moriba czy pedri dac trochę czasu
0
@Mesi12 akurat nauczyciele to jest jedna z wrogich grup spolecznych pisowi.Dla pisu lepiej sterować ciemnym ludem.Nawet deforma bardzo droga jest powrotem do lat młodości haroslawa czyli komuny.
0
@Pewex wybory zaraz znikną
0
@amanter wiesz CNN to telewizja nie gazeta to się ogląda a nie czyta:))może poczytaj wpierw czym jest CNN a potem się wypowiadaj.:))
1
@NeroTFP badania nie pokazują fałszu tvn a tvp tak zarówno pasków czy wiadomości.Obecnie kurski z tvp przegrał proces wobec hatu na Admowicza skoba powiedział że tvp ponosi moralną odpowiedzialność.Porównywanie tak tych tv jest śmieszne
1
@Shapiro tak jak nie ma konkursów w państwowych spółkach wchodzą ludzie z klucza partyjnego aby wyciagnąć forse.Tak samo nie ma przetargów ,bierzemy wszystko od usa za wysokie stawki.Mimo wszystko za f16 był ofset.Za f35 patriot nie.Usa to nie jedyni oferenci i uzależniamy się od jednego kraju.
0
@socha tzn Fati ma 17 kat i się wdraża i nie wiem czy fizycznie gotowy na bundesligę.Griezman tak choć bliżej mu do Coutinho jeśli chodzi o poziom niż Do Dembele
2
@socha możliwości Dembele są na Cracka jak nic mu nie jest z całym szacunkiem Coutinho dostawał szans odgroma kosztem Malcoma aż słabe to było.Nawet on sam się chyba z tym źle czuł bo chodził smutny.
0
@kamill// zdarta plyta to jest zakon pc który rządzi w pisie od lat i jeśli pytasz o zdartą płyre to to jest faktyczna wkadza a nie prezydent.Pus coraz więcej tej władzy zawłaszcza bo umówmy się prokurator komunistyczny jesrt po to w tk aby wszystko się zgadzało bo to on w sejmowej komisji sorawiedliwości jest tważą reformy dprawiedliwości ciekawę na jaką modłe to robił;)też zrobisz co będziesz chciał tylko uważaj abyś nie obudził się z rękami w nocniku:)bo powstanie dyktatury polega na bagatelizowanou faktów.
0
@koksik2700 o tym że pis ma autorytarne zapęndy mówi się od bardzo dawna .Nie widziałeś demonstracji w ostatnich latach?Setki wypowiedzi na temat.Poza tym pod rządami kaczyńskiego nie ma szans na silną polskę.Z 1 prostego powodu.Aby jakieś państwo było silne lider musi zjednać naród bez tego polska będzie słaba .Kaczyński szuka sobie wrogów wewnętrznych i zewnetrznych aby mobilizować wlasny elektorat nie potrafi inaczej.Kamysz czy Trzaskowski nie chcą iść na wojne tylko chcą zostawić furtkę do dialogu.Wiadomo że tvp taki przekaz ostry zmanipuluje.Tak jak na debacie kadrowanie było inne sugerowali że idzie z jednej kamery a szło z innej itp Bosak o tym mówił co się działo.Generalnie po rzadach pis to polskę czekają lata konsolidacji i naprawy wzajemnych relacji.Pis to zmasakrował.Jeśli ktoś chcę iść na wojne to tu nic dobrego moim zdaniem gdzieś to trzeba przerwać.Zrobić jakiś krok.
0
@koksik2700 nie .Metoda jest prosta spokojnie przejmować instytucje i jak najmniej represjonować i dawać łapówki ludziom aby się na to zgadzali.Do momentu przejęcia wszystkiego i mieć silny kontakt z kościołem aby mieć uzasadnienie moralne że to co robimy jest dobre, oczywiście kupowanie koscioła np. Rydzyka jest faktem.Poziom bizacjum w kościele widoczny był w klerze który jest oparty na faktach nie jest to problem ważne aby kasa się zgadzała.Oczywiście tvp na wzór komuny w nowoczesnym wydaniu no w tk pracuje komunista ciekaw jestem po ci? Skoro nawet nie dostał się do sejmu.Zresztą w pisie towarzyszy jest ponad 20 jakoś to kaczynskiemu nie przeszkadza.Metoda dojscia do dyktatury jest znana nie jest to tajemnica.A im wbrew pozorom niewiele potrzeba aby mieć wszystko w kwesti wladzy.Jest to realne zagrożenie.
4
@koksik2700 ja nie wnikam co ci się podoba czy nie ,to twoja sprawa.Przeżyłem komune i ja powrotu do tego nie chcę.Przerabiałem to i jest to lipa.Wolę mieć prawa ,niż ich nie mieć aby ktoś mi mówił jak mam żyć .Nie jest mi to potrzebne.Wybór należy do Ciebie tu już moja rola się kończy.Zrobisz co czujesz.
2
@Fartlow na prwno przy trzaskowskim będziesz mógł głosować w następnych wyborach na kogo chcesz ale czy jak wybiorą dude to czy kaczyński nie wprowadzi model chiński z jedną sluszną ;)partią albo jak w rosji czy białorusi gdzie aresztowano kandydata.Na dziś nie można nic na dudę powiedzieć bo kary idą w góre.Idzie to w jedną stronę obie strony są różne i zmierzają w różne strony
0
@bodzio10 hehe lgbt jest 5% jakie zagrożenie żenujące;)
4
@koksik2700 wygra Duda a w następnych wyborach będziesz miał juz tylko pis do wyboru.W podobnym systemie jak w chinach albo u Ruskich, gdzie opozycja nie ma szans albo jak na bialorusi gdzie kontrkandydat został niedawno aresztowany.A ostatnio to nawet pkw nie było im potrzebne do wyborów.aprawo dla nich nie jest przeszkodą.
0
@macio_944 ale jak odpowiedział pytajacemu w jęz Francuskim to przeprosił obecnych odpowiedział i przetłumaczył swoją whpowiedź.O jakim tu szacunku mówimy.jak przetlumaczył ma polski to jakich trudnościach mówimy;)
1
@DonMatteo901 przeż te debaty jak widać było w tvp , to farsa są niepoważne,kandydaci jeżdzą po Polsce i spotykają się z ludźmi.Tv można manipulować kadrowaniem pytaniami itp.Nie wiem czy debaty mają sens.
1
@Elnuum po co mieć smutnego zawodnika bez wiary w siebie w formie Artura potrzeba gogoś kto da impuls jakPuig trzeba z rok może 2 poczekać na Pedriego.Może yrzeba dać szanse młodym z ławki.
0
@FafitFCB jest jeszcze miesiąc Suarez i Messi może złapią formę i może wróci de jong.
0
@Arnold1234 to zależy w jakim elemencie gramy słabo obrona jest na zero jest bardzo dobra presing też jest bardzo dobry wyjście z pod presingu przeciwnika jest lepsze niż było.Problem jest dograniem ostatniej piłki i strzeleniem bramki.Źle to wygląda Tutaj przerwa i kontuzje mają wplyw Suarez czy Arthur niedostosowanie Griezmana czy brak formy Leo bo ciężko mu się gra.W formie jest Martin , Fati i Alba .Vidal gra w kratkę.
0
@volume4443 trzymaj się:)
0
@Mario96w nie wiem czy nie dogadać się z lutaro a za rok aby przyszedł.Suarez pewnie z rok zagra wtedy grali by na zmianę.A teraz niech potwierdzilby umiejetnosci
0
Plus to wynik.Obrona 4 mecz i brsk straconej bramki, Presing,wychodzenie z pod presingu, Oraz wejście młodych.
Atak jest najslabszą rzeczą być moze przerwa to spowodowała i kontuzje w przyoadku Arthura i Suareza Griezman jest niedostosowany
0
@HubertMlody to co dobre -to obrona wyprowadzenie i odbiór i ma racje że bramki na razie nie stracili myśle że z przodu nie sa w formie Suarez, Griezman i Messi też nie ma lekkości w zdobywaniu bramek a cześć ma problem z dograniem.Nie bardzo wiadomo kto się pokaze bo raz wyskoczy Rakitic raz Vidal powinien dać pograć mlodym
1
@AduŚ07 niekoniecznie może dopiero zaczną grać
3
Brawo Puig ,Fati,Rakitic:)plus kolejny mecz bez straty bramki:)dobry presing i wypriwadzrnie minus brak konkretów
0
To jest lioa bo wcześnie Suareza nie miał obecnie musi wrócić do Formy Griezman też jest bez formy.Nie miał presezonu a zmienua w locie sposób gry Barcy na pewno poprawa jest przy wyprowadzaniu piłki, presingu.Problem jest ze strzelaniem i kreatywnosci w środku ale pewne rzeczy wygladają lepiej trzeba transfery zrobić na pewno Neymar dogadać sie z lutaro za rok i niech potwierdzi swój talentI skupić się na srodku być moze Arthur potrzebuje sezonu bez kontuzji
0
@MarioVeB! Powinien mieć partie albo ubiegać sie o prezydenta warszawy jeśli trzaskowski będzie prezydentem, z poparciem po, jest dobrym organizatorem szkoda jakby zniknoł ze sceny jeśli zrobi partie wprowadzi nowych ludzi a nie że dalej będzie zakon pc rządził.