0

@Jonyx jesli ktoś klamie to warto takie rzeczy prostować

1

@Kalesony a czy pis ma jakich kolwiek przyjaciół za granicą?za chwilę Trumpa nie będzie w wyborach.bo Biden jak wudać w cuglach go pokona.Obsesja pis o agentach jest wiarygodna jak raport macierewicza o komisji smoleńskiej.Politycznie po 5 latach bbędziemy osamotnieni pomiedzy Rosją ue chinqmi usa.Bo szukają wrogów wewnetrznych jak i zewnetrznych co widać a tylko po to aby mobilizować elektorat.Efekt polska jest podzielona.A kaczyński nigdy nie osiągnie sukcesu.Bo kazdy mądry przywódca stara się jednoczyć naród a kaczyński dzieli.Co tvp to powiem tak żadne ze spotkań wyborczych trzaskowskiego nie transmitowała tvp za to wszystkie dudy.Tvn trsnsmituje spotkania wyborcze i dudy i trzaskowskiego.To jasno pokazuje z którą tv jest nie tak.O misji publicznej nie ma tu mowy.Zresztą rada etyki jasno się wypowiedziała na temat jqk prowadzi tbp kampanie dudzie za 2 mld tak naprawdę.Pisanie czegoś takiego z twojej strony jest bezczelnością.
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/rada-etyki-mediow-wiadomosci-tvp1-narzedziem-propagandy-pis/h2dy94t,681c1dfa

0

@Midast w mojej ocenie jest jakiś rok do 2 gdzie drużynę czekają zmiany.Jeśli Rakitic czy vidal odejdą to szanse młodych rosną.Wróci de jong, myślę że busi będzie grał mniej.Pjanic jak chcę się przebić to będzie musiał rywalizować jest jednym z najbardziej biegających w juve.Przyjdzie trincao i może Dembele zacznie grać.Zobaczymy co z Neyem czy lutaro.Warto odnotować że Pique usiadł na ławce.Widać że młodzież się przebija.Zarówno Araujo i Puig się przebili.

0

@Sherem tylko czy w konski zadadaliby takie pytania?

0

@justfootball pedofila chyba pedifili.Kwestia pedofili nie jest podjęta przez pis.Ziobro jeździ do Rydzyka który wprost mówi o ataku na biskupów.A pis finansuje Rydzyka.Nie ma szansy na rozwiazanie problemu z tą ekipą.Traci wiara.

3

@masq jezu Lgbt to 5%ludzi w polsce naprawdę nie ma ważniejszych tematów w polsce.Klasyczny temat zastępczy .Pisowi się kasa kończy bo na dalszą pomoc nie ma firmy muszą juz brać na swoje barki ,klopoty maja sklepy w galeriach i firmy gdziecnie obniżono czynszu a wplywy maleją .Zaraz pis będzie wprowadzał nowe podatki ciekaw jestem kto oberwie.A co z branżami które ledwo żyją jaka jest sytuacja w finanach państwa itp.Naprawdę w polsce są ważniejsze sprawy niż Lgbt.

2

@Odesseironświetny numer

0

@Wojtas1080pl ty nawet nie wiesz że komentujesz hehehehe;)chłopaku

0

@Wojtas1080pl pseudopandemia postaraj się glosić takie poglady w w usa i Brazyli albo wcześniej w hiszpani Francji czy Włocszech.Oby cię chłopie wirus nie dopadł bo karma lubi wracać a ty do wirusa jesteś bez szacunku.Przeszedłem covida w ciężkiej wersji zapaleniem płuc i nie wiesz o czym mówisz.Liczba zarażeń wciąż jest taka sama jak na początku.Chyba uwieżyłeś premierowi że pandemi nie ma;)Tylko wiesz ze premier przegrał 2 sprawy w sondzie że kłamał.

0

Czyli Robero kosztem Puiga słabo Roberto.Chyba chce przygotować słabych zawodnikow dl LM

0

@Tomek54321 wcale nie jest powiedziane ze lutaro czy trincao się sprawdzą na dziś fati i tak nie może grać calych meczy bo ma kłopoty zdrowotne

0

@lukas10 jeśli font nie widzi potrzeby ściagniecia Neymara i nie dostrzega mizeri to się do tego nie nadaje.Ale xavi chcę Neymara a to on będzie decydował jakich zawodników chcę mieć.

2

@Kimirionum fati trincao w obwodzie

0

@BarcaInfo to nie jest glupie Puig, de jong , Pjanic może lutaro się ograją ,moze dojdzie Neymar i przyjdze xavi i to ułoży.A dalej będzie łapał doświadczenie

1

@Chakalaka Morawiecki jest już skazany 2 za kłamstwa jedną w ta czy w tą....

0

@theOneAndOnlyKing hehe no tak ale na wyjeździe z LM z takim MC to im nie wróże.U siebie przegrali 1:2.ostatni mecz w ich wykonaniu był słaby wygrali ale mimo wszystko dla mnie MC i Bayern to obecnie faworyt.Mimo wszystko pokononać live 4:0 robi wrażenie.Mc różni się od Barcy tym że szybko potrafią wyjść z kontry u nas idzie to wolno oczywiście pozycyjnie też grają ale wyjścia mają lepsze.Jeśli RM odpadnie na tym etapie to tych strat z pandemią nie odrobią.

1

@zadafcb nie do końca Trzaskowski jasno powiedział że idzie z nastawieniem do wyborów szukania jedności.Żaden przywódca ,który nie będzie starał się stworzyć wspólnotę nie zbuduje silnego państwa.Kaczyński jest marnym przywódcą bo pobudza swój elektorat szykując wroga wewnetrznego jak i zewnetrznego.Nigdy nie stworzy silnej polski bo nie rozumie tego że silne państwo to zjednoczone państwo.Po kaczyńskim miną ze 2 pokolenia zanim ludzie będą mogli normalnie z sobą rozmowiać.Żaden kandydat nie ma szansy aby spełnić potulatów wszystkich i nie ma co się oszukiwać.Jedyna obcja jest szukanie wspólnych rzeczy które można wspólnie zrobić.Tak powinien postępować przywódca.Miał szanse obserwować co się dzieje i wyciągnoł sluszne wnioski ze jedność jest niezbędna.A twardo patrzenie się na siebie doprowadza do podziału.Jeśli za kazdym razem będziecie uwalać kandydata który wystawia do was rękę.To Polska zawsze będzie w dupie.Takie reakcje dezawujące ciągną nas wszystkich w dół z wiecznym podejściem jesteś moim wrogiem a ja twoim.Przy takim podejściu Polska zawsze będzie słaba.Jak mówię nie ma kandydata który podobał by się wszystkim.

0

@DonMatteo901 gadają o 5%społeczeństa lgbt zamiast napisać jakie podatki wprowadzą, kończy im się kasa na tarczę.A 30 podatków wprowadzili i zobaczymy co dalej wprowadzą.Bo na 500+itp musi skąź ta kasa się brać.Na razie pis gada o tematach zastępczych.

0

@NemeZis93 no ale thiago młody nie jest.Na ten moment jest busi, Pjanic,Vidal,Rakitic, Puig,De jong,Monchu trochę ich jest przyjdzie thiago puig idzie na ławę przynajmniej Vidal i Rakitic powinni odejść może wtedy można by było kupić thiago

0

@messi564 no tak ale w meczu z Barcą Kubo sprawiał w pierwszej części problem potem Araujo sobie dawał z nim radę i miał jedną z największych not.

0

@theOneAndOnlyKing gdzieś czytałem że coś takoego zastrzegli sobie.O odpowiedzi Włochów nie słyszałem.Ja czytam stronę RM i było to tam opisane..Najpierw mieli tego nie robić ale potem okazało się że musieli to zrobić.Jak mówię dalej mają problem z dużą liczbą zawodników.Gdzieś w okresie kiedy musieli obniżać pensje.Mają problem bo mają 35 zawodników i odpadli szybko z ligi mistrzów.Zresztą Psg też mega straciło i też mają problem.Bo nawet ligi nie skończyli.Gdyby nie Pandemia problemu z budżetem by nie było trudno coś takiego przewidzieć.Kryzysy o ile do końca nie rozwalają firmy są dobre bo oczyszczają klub orzez optymalizacje.Na przyszłość to jest korzystne.Oby te koszulki na nowy sezon szybko wypuścili w sklepie Barcy bo to może im dać zysk podobno w normalnej sytuacji to 300 mln dodatkowego zysku.

0

@theOneAndOnlyKing Jeśli sprzedadzą to moim zdaniem gogoś takiego jak Rakitic ,Vidal ,Todibo,Rafinha.Firpo Umtiti, Wague, CoutinhoJak dla mnie może odejść może każdy z nich.Griezman może odejść na miejscu jego musi być Neymar.Jak dka mnie po transferze Arthura muszą coś wykombinować aby kibice na taczkach ich wywiązą.Nwymar jeśli nie orzyjdzie teraz to zacrok będzie dużo tańszy albo za sprawą bosmana albo za obniżkę przez osg inaczej bedzie grał za darmo.

0

@msmsms tzn to Duda mówi prawdę czy kłamie;)

0

@theOneAndOnlyKing tym młodym trzeba dać szanse się wykazać.Jak odejdą starsi fati dorośnie de jong się ogra.Puig się zaaklimatyzował i też postęp zrobił.Araujo jest świetny także lenglet.Tricao pewnie rok będzie potrzebował.Pedri myślę że szybko się zaadoptujeZanim starsi odejdą mamy 3 lata na uzupełnianie skladu. Czyli 6 okienek.Jeśli sciagną neya i lutaro mozemy mieć bardzo dobry sklad jeśli wylize się i Dembele to bardzo Mocny

0

@theOneAndOnlyKing obecnie to u odegarda wykryto nieuleczalną chorobę kolana i będą musieli dozować występy.W tym wieku i takie problemy to przyszłości mu nie wróżę.Coś jak Vermalen albo Umtiti.Co do hazarda 30 letni zawodnik kiwający i trzymający piłkę.Efekt płytka w nodze i pęknięta kostka.Obecnue nie gra bo znowu ma bóle i spuchniętą nogę.Ponieważ w większej gęstwinie gra w RM niż w chelsea i nie gra z kontry do czego jest stworzony bo w systemie RM jest mu trudniej o czym mówią liczba bramek ktore strzelił.Jak tak będzie dalej grał kariery nie zrobi.Asensio -Kontuzja kontuzją ale przed nie utrzymywał wysokiego poziomu.Zrobił coś super i potem ginoł.Co do Rodrigo obserwowałem go przez 5 meczy i pietwsza bramka była super nie widziałem meczu z galatasaray gdzie zdobył bramki ale to nie jest mocny zespół w tej chwili.Przyznam że nie rozumiem jego decyzji na boisku i nie dziwiłem się że wylądawał na rezerwie.Już vini robi przynajmniej wiatr jak nauczy się bramki zdobywać to może być świetny zawodnik.Oni mają pieniadze ale takżę obnizyli kasę piłkarzom jeśli chodzi o pensje a sprzedać musieli z powodów przepisów finansowych.A Hakimi też chciał odejść bo nue chciał grzać ławy.Choć sprzedali mają prawo odkupu.

0

@normasubiektywna no nie wiem czy tak dobrze planuje ma nadmiar zawodnikow 35 więcej niż my aby sprzedać a ciągną kasę.Obecnie odegard ma nieuleczalnią chorobę kolana, hazard kolejna kontuzja nie grał wtopa za 100mln , bayle kolejne kontuzje,Rodrigo to ja nie wiem co ten chłopak robi w takim klubie nawet zidan go do rezerw oddał.Dalej Asensio caly sezon kontuzja typ gracza zrobi coś super i ginie na kilka miesięcy.Isco komoletne nieporozumienie efektowny nie efektywny.No i problem jak nasz brak następcy za benzeme.Dobry środek i obrona i bramkarz choć sytuacja Odegarda zmusza do poszukiwań.Obecnie grają nieźle ale nie fantastycznie z dużą pomocą sędziów ale problemy i wtopy też mają.

0

@rafa324 ty chyba nie wiesz co się dzieje w usa trump dał ciała z pandemią 28 marca opowiadał ze wirus sobie sam pójdzie.A wiadomo co sie zdarzyło w hiszpani i we Włoszech.Dopiero 14 następnego miesiaca wprowadził ograniczenia.Już w grudniu w sluzby ostrzegly go ze jest wirus z zapaleniem płuc nie ma na to lekarstwa olał to.Nie dawno mieli rekord zarażen a w usa mega dużo ludzi umiera.Błednie myslisz ze ta kwestia zabicia przex policjana mu pomoga bo trendy są kompletnie inne jak akcja me too choćby.Do tego nic nie zrobił kiedy okazalo się ze ruskie placili talibom za zabijanie amerykanów.Nie mówiąc o kompromitującej go ksiązce napisanej przez ważnego urzędnika jego administracji mówiącej o jego niewiedzy i niekompetencji.On myślał ze finladia należy do Rosji albo nie wiedział że wielka Brytania nie posiada broni atomowej.Także zapomniał o tym ze wyraził zgodę na przeniesienie do polski żołnierzy amerykańskich.Próbowano tą książke zablokować.Dalej CNN pokazała rozmowy jego z przywódcami jak obrażał przywódców sojuszniczych.Trendy są takie że traci poparcie.Biden na jego tle wychodzi na odpowiedzialnego polityka który daje stabilizacje.Na reelekcje nie ma co liczyć.Dzisiejsze swieto niepodleglości też będzie smutne bo ludzie w normalnych czasach bawią się na zabawach spotkaniach itp.Tymczasem jest wirus co jeszcze pokaże jego porażkę.Nie licz na jego wygraną.Merkel mu odmówiła przyjazdu bo po co spotykać się z kimś kto za chwilę będzie nie decyzyjny.Dlatego wzioł sobie dudę który poleciał kto pierwszy ten lepszy tylko nikt poza nim nie chcę,stracił przewagę konkurencyjną.Bo powinien ogłosic przetarg na elektrownie atomową i wybrać najlepszą ofertę wraz inwestycjami a nie kupowanie bez przetargu jak f35.Nie mówiąc ze sie uzalezniamy od usa i podatku o firm amerykańskich nie można wprowadzić bo zaraz duda na dywanik idzie.Co do kasy z ue jej nie ma jeszcze jak mówi morawiecki z 2 wyrokami sondowymi za kłamstwo tylko czekają nas negocjacje o kase.A to że nie potrafimy wykorzystać liczby posłów w parlamencie i jestesmy wytykani jako odmieniec to rzeklbym normalne patrząc na historię liberum veto, rozbiory obecnie mamy nawroty na komune jak tvp..Rządzić się nie potrafimy nie wyciagamy z historii lekcji.Jesteśmy podzieleni a bez jedności jesteśmy słabi i nic z tego nie będzie.Dlatego za kaczynskiego będziemy słabym panstwem.O Dudzie nie mówię bo to jaroslaw trzyma kierownice duda jest od podpisu.Zresztą przy powrocie kurskiego do tvp widać było jaka jest realna sila dudy który został olany i zlekcewarzony przez kaczynskiego

0

Ale to nie jest tak że my w środku nie mamy ludzi.Pedri, de jong, Puig i być moze Moriba to przyszłość Barcy.Środek na przyszłość jest.Na razie za Pedriego będzie grał Pjanic jak odejdzie to przyjdzie Pedri.Nie mówię że co do pozycji tylko generalnie.Na te 2-3 lata da radę.Mamy 3 lata gry starszych zawodników to jest 6 okienek można kogoś ściągną.Trzeba sprawdzićCollado czy Monci w pierwszym składzie.Jest, Fati, Trincao, Lenglet, Araujo i Pena kregosłup jest a jeszcze ktoś wypłynie z Barcy B.Może ściagną wychowanka z City.Zobaczymy co Neymatem i lutaro.Przyszłość jest.Nie ma co narzekać.Problem jest na dziś.A za 2 lata ta młodzież dorośnie.Przyszłością się nie przejmuje.Są okienka aby sćiagnąć graczy aby uzupelnić sklad.Dano szanse Puigowi, lengletowi, Fatiemu w stosunku do jego wieku, Araujo i wykorzystali swoje szanse trzeba iść tym tropem.Co do lekarzy pełna zgoda coś tu nie gra.Być może ludzie od przygotowania fizycznego tu może być też problem.

0

@rafa324 na pewno jak będziemy łamać praworzadność to będziemy marginowani w ue co jak na duze panstwo, które przez to ma dużą liczbę powinno wraz Francją niemcami rządzić.Ta polityka jest fatalna w tej chwili grozi nam zabranie kasy za praworzadność o czym mówi się wprost bo nikt nie chce bulić na kraj zmierzający w strone autorytaryzmu i mono wladzy.A wszystko po to aby pis miał monopol wladzy.Procesy w tsue to fakt.Na dodatek trump jest w fatalbej sytuacji i z takimi sondarzami i trendem nie wygra wyborów.A duda pojechał zrobić sobie selfie i nie spotkał się z przyszlym prezydentem.Krótko mówiąc pis zostaje bez sojusznika.Jedynie Trzaskowski rozmawiał z Obamą który Bidenowi prowadzi kampanie.Nikt do Trumpa nie chcę jeździć bo chcą sprawy ustalać z nowym prezydentem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?