Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jonyx prawdą jest jednak że ludzie srarsi beda ukladać życie mlodym
1
@chudymc nie wiem jak to czytasz ale w sondażu jasno powiedziano że wynik jest nieprzewidywalny.Duda jako dzisiejszy"zwycięstwa sondażowy";)że pokazać wyższość nad trzaskowskim to cynizm a nie uczciwa propozycja.Uczciwa byłaby po wyborach.
0
@kkbarca ale on nie wygrał zagranica to pół milionów róznica to 167 tyś wyniki są do 20.A caly hel itp to jest trzaskowski od 17 sondaże dla dudy lecą w dół.Tu kompletnie nic nie wiadomo
0
Jest w komunikacie nie można stwierdzić kto wygra.znie glosowała zagranica oraz nie glosowali ci nad możem choćby a tu mocniejszy jest Trzaskowski .Dlatego jest to nie rozstrzygnięte.trzaskowski ma szanse
0
@Shroud trzeba poczekać zagranica jeszcze nie przyszła
0
@Thomas99PL on nie zaprzeczył
0
@Thomas99PL Ronaldo jest nieuleczalnie chory o czym pisano nie wiadomo ile pogra
0
Najlepiej wypożyczyć niech wróci do gry jak przegra sezon bez kontuzji i bedzie miał formę niech wróci do zespolu.Odpada pensja ogrywa się fati. Jeśli bedą numery wtedy sprzedać dziś sprzedaeać go się noe oplaca.
0
@Pilka_jest_okragla ja bym go wypiżyczył nuech inny klub go ogrywa jeśli przegra rok i wróci do formy to zatrzymałbym go w klubie.Jeśli bedzie problem starałbym się go sorzedać
0
@BarcaInfo Alene trzeba sprzedać pueniądze sa potrzebne
0
@Coutinho007 tzn zarząd jest do zmiany i wizerunkowo potrzeba jest świezej krwi także wsŕód 1 zespołu i Puig to pokazał.Na plus tego zarządu jest taki że przyszłość za 2 lata jest bo mamy Pene, lengleta, Araujo de jonga, Pedriego, Puiga , Fatiego Trincao.Zobaczymy co będzie z emersonem,Collado jest jeszcze Moriba.Zanim oni wejdą do gry to mamy 4-6 okienek na pewno nie będzie to ostateczna kadra.Tutaj zarząd zrobił dobrą robotę.Nie zabezpiecznono ostatnich lat Messiego i trochę mieli pecha z pandemią bo te 150 mln można by kupić Neymara i ten zespół z Messim by spokojnie hulał.Co do trenera poprawił wyprowadzenie piłki bo to kulało i presing.Zespół dobrze się czuję w grze otwartej ale powinno się dopracować grę przeciwko autobusowi.Za mało zawodników strzela.Poprawiać grę na wyjazdych.Zarząd ma też problem z zawodnikami którzy nie chcą zwyczajnie odejść a nie trzymają poziomu.Być może powinien być jakiś zapis obniżki kasy jeśli zawodnik nie gra.Albo jeśli jest spadek formy długotrwałej aby była możliwość sorzedanua zawodnika.Bo inaczej każdy kto będzie prezesem będzie miał problem.Trzeba szatnie przeczyścić.
0
@draxidox niech Niemcy żyją,nawet jak ich nie lubisz to mamy z nimi największą wymianę handlową
0
@MesQueUnClub_87 trening musi być;)
0
@Coutinho007 ale on w słabej formie jest nie wiem czy Collado nie będzue grał w Barcy B
0
@Geble ale mimo wad tych bramek kurcze strzela.Tu się potyka o nos a zachwile strzeli bramkę.
5
@noface RM nie gra super widowiskowo .Nie ma przodu.Jest zespołem defensywnym jak mówi Zidan ale ma swietnąego bramkarza obrobę i pomoc .Gra też równo pomagają mu od czasu do czasu śędziowie.Te wszystkie rzeczy i słaba postawa Barcy przyczynila się że RM może być mistrzem
0
@BarcaInfo i tak i nie Barca nie lubi zespoły które się murują.A te w lidze mistrzów będą grac otwartą piłkę.A co do wzmocnień konieczny jest Neymar.
1
@BarcaInfo no a jak barca go sprzeda ponizej 20 mln dopłacą;)
0
@masq tak jestem za powrotem do Angli niech się tam odrodzi to fajny facet:)choć w Barcelonie był smutny.Zgadzam się tu z kolegami ze może przy kolejnym nowym trenerze się odnajdzie.Życzę mu jak najlepuej:)
0
@barteq jemu chodzi o parę Puyol xavi a nie o Messiego.Dla mnie na dziś kluczowe to przyjscie Neymara to brakujace ogniwo.
0
@Ratamahatta u nas nie jest dobrze choć nie jest tragicznie a oni mają podobne problemy.
1wszyscy grają na benzeme który strzela powyzej 10 bramek do polowy sezonu.U nas to suarez i Messi.
2.Odegard nie wiadomo co z jeg9 kontuzja z kolanem jest nieuleczalne i obecnie jak umtitinie gra aby kolsno odpoczeło kariera tutaj jest wątpliwa.Nie mają strzelców którzy do połowy sezonu strzelali by więcej niż 10 bramek.Asensio zrobi coś fajnie potem ginie.Isco to efektowny ale nie efektowny grajek.Vini utalentowany no ale nie umie strzelać bramek.Rodrygo to nie porozumienie ja nie wiem co taki gracz robi w RM .Obserwowałem go przez 5 meczy nie rozumiałem jego boiskowych decyzji.W efekcie został odeslany do rezerwy.Bayle to jakaś komedia.Hazard od kontuzji do kontuzji.Jovic virus na sprzedaż.RM ma dobrego bramkarza obronę i srodek.Zgadzam się z Zidanem ze to jest drużyna defensywna.
3.Kolejnym problemem jest 37 zawodników w kadrze przez kryzys RM musiał tak jak i my obniżać pensje.
4Czy u nas jest przyszłość zdecytowanie tak
Pena, Lenglet, Araujo,Puig, de jong,Pedri, Moriba, Trincao, Fati nie wiem co z lutaro, takze z Collado i Monchu.Nie wuadomo co z wychowankiem z City.Już jest świetna baza.Za nim oni będą grać ktoś pojawi się ze szkółki i ktoś przyjdzie.Niewiadomo cobz Dembele.Przy przejściu jest Griezman, Pjanic nie wiem co będzie z Roberto Semedo firpo i martininie.Reszta na pewno na sprzedarz.To nie jest tak ze w Barcelonie jest tal fatalnie.Tu są rzeczy które Bartek też zrobił dobrze.Ale powinien odejść.
15
Kilka powodów dla których warto głosować na Rafała Trzaskowskiego
1.Pis wprowadził 34 podatki szykowany jest 35 a podobno kasa jest;)
https://wsensie.pl/polska/35458-zatrzymajmy-to-podatkowe-szalenstwo-bosak-zapowiada-zastopowanie-praktyk-pis
2.Pis odpowiada za 100 afer w Polsce.
http://100aferpis.pl
3.Powołując się na slowa Jarosława Kaczyńskiego niebezpiecznie jest dla demokracji oddawać całą władze w ręcę jednej parti ,zwłaszcza kiedy władza pozbywa się bezpieczników i ma zapendy Autorytarne.
4.Dzisiaj ue chcę powiązać kasę dla państ od stanu praworządności.Bo kto chcę dawać kasę na wschodzący autorytaryzm ,który używa hasła suwerenność do tego aby zawłaszczać państwo.https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/ekonomia/newsamp-jest-nowy-projekt-budzetu-ue-ile-dostanie-polska-to-moze-zal,nId,4603645
5.Relacja między Dudą a Kaczyńskim jasno pokazuje że to kaczyński jest faktycznym prezydentem.Jak Duda nie chciał Kurskiego to zniknoł na chwilę i zaraz wrócił.Co podważa jego autorytet.O podpisywaniu ustaw nie wspomnę, nazwano go nawet długopisem.
6.Może być sytuacja taka że jesli będą wybory to będzie albo model Chinski jedynej słusznej parti.Albo Białoruskiej ja 2 tyg temu aresztowano kandydata na prezydenta w dniu zgłoszenia.Albo tak jak Putin za pomomocą tv zmieniono konstytucje tak że jest dożywotnim prezydentem.Albo wymyślą co innego bo pkw do wyborów korespondecyjnych nie było potrzebne.Pisowi prawo nie przeszkadza generalnie.Pis jesr zagrożeniem dla pozostalych parti.
7.Trzaskowski jest lepiej wykształcony niż Duda jest niezależny Tuska nie ma(w Polsce w polityce od 20q4) a Schetyna stracił poparcie.Nie musi się nikogo sluchać.
8.Duda najprawdopodobniej straci Trumpa bo wszystko na to wskazuje sondaże są bezlitostne a trend widoczny .Trzaskowski ma dobre relacje z Obamą który prowadzi kampanię Bidena.Może zacznie się kupowanie sprzętu gdzie będzie przetarg i i ofset a nie kto pierwszy ten lepszy.Jak mówił Duda choć nie chcę do Trumpa jechać przed wyborami.W Europie pis jest spalony i ma złą opinie.Za to Trzaskowski moze dużo pomóc i moze skorzystać z kontaktów Tuska.
10.Pis słabo buduje drogi gdyż skupia się na zawłaszczaniu państwa.W stosunku do po jego wyniki są mizerne a podobno finansowo jest super.
11.Obecne wybory pokazują jak Duda dzieli naród a nie łączy.To jest zgodnę z filozofią prezesa o szukaniu wroga zewnętrznego i wewnetrznego.Skutki są takie że Polska jest osamotniona bo w ue jesteśmy na peryferiach a Trump nie wygra wyborów.Z czego cieszy się Putin.W polscka jest na pół pidzielona i pidziały sa też w ramach grup społecznych.Nigdy nie będzie silnego państwa jeśli naród nie będzie zjednoczony.
12.Trzeba wykorzystać kasę z ue zmodernizować kraj z pieniedzy ue zwłaszcza wegiel itp -smog postawić na nogi szpitale i skonczyć budowe dróg.
Każdy zaglosuje jak czuje
0
@Odcinkowy czyli nie przeczytałeś całości:)
0
@dariooo może też nic nie podpisać bo nie ma 2 tury także nie wypełnić obietnic
0
@Michallublin Na dziś tvn to discovery broni jej amerykanska ambasador.No chyba ze ona też jest ze służb;).Tvn jest prywatną stacją a komunę to ja akurat pamiętam i stan wojenny i więc świetnie pamietam jak to wyglądało.Jeśli miałby okreslić kto idzie w strone autorytarną to zdecydowanie pis.Tvp, piotrowicz i reszta pisu.Przekupują ludzi.Nie dziwię się że ue chce powiązać danie pieniędzy z praworządnością ja też bym nie dał parti z zaoendami autorytarnymi.Co jak co ale po z psl nie zawłaszczają panstwa.Pis zmienia ustrój nie mając odpowiedniego poparcia suwerena.Nie mają więjsxości konstytucyjnej zdecydowanie wybieram trzaskowskiego.Przerabiałem 1 komunę na 2 nie mam ochoty.
0
@endriuuu2 Warszawa nie miałaby problemów gdyby nie janosikowe.Natomiast jeśli jest dofinansowanie z ue to trzeba inwestować bo samemu budowanie będzie dużo dłuzej trwało i widać było jak długo 1 linia metra była budowana bez ue czy budowa w Polsce dróģ kiedy weszła do ue.Gdyby tego nie robili miasto by się zapchało tutaj nie ma wyboru trzeba korzystać z sytuacji dofinansowania ue.Bo straty nie budowania były by większe.Jeśli chodzi o pis nie bardzo jak jest nawet pis tak bronić.Widziałem porównanie jak drogi w polsce budowano za po i jak budował pis to dla pisu porównanie jest dramatycznie złe.Pis nie jest nastawiony na budowanie ciężko jest ich za coś tu bronić.Nawet na budowie obwodnicy warszawskiej jest roczne opóźnienie.A trzeba powiedzieć że polska od wejscia do ue bogaciła się i pis ma łatwiej w budowaniu dróg.Zresztą jak pis rządził w 2007 roku to pis fatalnie budował drogi.Z inwretycjami w Warszawie za lecha kaczynskiego poza muzeum też było słabo.Po prostu pis nie jest na to nastawiony.Pis jest nastawiony na zawłaszczenie polski.Efektem jest to że dziś ,dosłownie ue uzależnia miliardy od poziomu praworządności.Bo nikt nie chcę plłacić na zapendy w stronę autorytaryzmu.Tu absolutnie ich rozumiem.Zwłaszcza ze pos nie ma poparcia aby zmieniać ustrój czyli większości konstytucyjnej.Aby bronić pis to musieli by budować a to wygląda słabo w porównaniu z po.A zbudować trzeba drugie tyle dróg.
1
@Michallublin zwłaszcza ze w pisie jest ponad 20 komunistów a twarzą reformy sądów jest prokurator komunista Piotrowicz- a tobie przeszkadza NIE-trochę hipokryzją to zalatuje co piszesz nie mówiąc o prl tvp pis
0
@Lisek to prawda i jeśli Barca przegra to lewemu trzeba życzyć zwycięństwa, choć Barca nie jest bez szans i ma pewne przewagi.
1Jej przerwa będzie krótsza od Bayernu i z tego co mówi Setien będzie miała sparing.
2.Niewiadomo w jakiej firmie będzue Bayern bo jadą na urlop.
3.Bayern gra piłkę otwartą a to jest lepsze dla nas. Niż stawiane autobusy.
4.Mecz z Napoli ti też o jedną grę z poważnym przeciwnikiem o stawkę więcej niż Bayern i łatwiej będzie przystąpić do rywalizacji.
5.Bayern z góry ma praktycznie ciężki mecz o stawkę.
Barca nie jest bez szans
6. jeszcze wróci de jong może Dembele
1
@donleo12 zwłaszcza ze kilka miesięcy nie grali;)
0
@endriuuu2 tylko większośc budżetu Warszawy idzie na metro a tu robota idzie bardzo dobrze dlatego ciężko mieć fundusze na inne inwestycje.Dlatego samorząndy zaczeły walczyć z rządem o kasę bo problem jest nie tylko w warszawie.Remont mostu poniatowskiego został przesunięty