1

@mat32 nie bądź śmieszny LGBT to 5%społeczenstwa to temat zastępczy.Pis sporo grzechów ma za uszami i kombinują jak z debatą dając wrzutkę z tematami zastępczymi bo duda musiałby się tlumaczyć z afer, które przez ostatnie lata na wyrabiał.A nie znając pytań i bez formułek napisanych przez Bielana, nie dalby rady.Jeśli martwi cię kwestia Lgbt to powinieneś także domagać się od dudy i pisu.ZAłatwienia kwestii pedofili w kościele a nie to co robi pis dawania łapówki wyborczej na biznesmena rydzyka.Przymykania oka na to co robią.Generalnie rozwiazania spraw związanych z kościołem opisanych na faktach w filmie Kler.Bo spada liczba wiernych.Co do Trzaskowskiego on ma stanowisko i chciał je wypełnić.Jak sam mówił chciał kandydować w następnych wyborach, więc odmówił.Pytano się czy chcę startować.

0

@geass plus kasa

0

@mekston na stronie realu piszą że pobolewa go kolano i będą mu dozować mecze.Czyli umtiti

0

@A_Gomesinho_21 niech się zajmie pedofilią w kościele.A nie dają kasę biznesmenowi rydzykowi.Nie zrobi tego bo nie ma większiści konstytucyjnej.Mrzonki

0

@BarcaInfo a A Odegard ma problem z kolanem i to nieuleczalny.Widać każdy zespół ma w swoim składzie Umtiti

2

Tylko jeśli zbierają na Neymara

0

@tobiasson92 a nie dawno w Polsacie duda mówił coś o wolności słowa;)

0

@Katalonbar problem jest w tym że pis załatwił wszystkuch, każdy kto powie że rezygnuje z 500+ czy wprowadzi podniesienie wieku emerytalnego straci dużo glosów w wyborach.Nikt kto chcę rządzić tego nie ruszy.Slabe bo jak będzie kryzys będzie to obciążeniem.po straciła przez podniesienie wieku emeryralnego trudno jakby wychodziła z tym że chcę podnieśc wiek emerytalny

0

@sendesara to prawda że nie był od zera ale jest zawodnikiem Barcy B i pewne szkolenie jeśli chodzi o system Barcy odbył.Ważne że jest zawodnikiem na przyszłość

1

@FC1899Barca niekoniecznie Puig i Araujo potwierdzili że szkółka działa.Do tego za rok dorośnie Fati będzie lepszy, dojdzie trincao.W środku jest de jong w ciagu 2 lat powinien też geać lepiej.Na obronie jest Lenglet on jest ułożony.Do tego przyjdzie Pedri pewnie w przeciągu 2 lat.Zobaczymy co z Emersonem.Jest jeszcze Dembele który rośnie i musi zmienić treningi na sprinterskie.Są jeszcze Monchu i Collado Trzeba ich na dłuzej zobaczyć w pierwszej drużynie aby ich ocenić.Jest też bramkarz Penua.Pewien trzon drużyny jest.W Barcelonie b jest Moriba może jeszcze ktoś się pokaże.Zobaczymy co z lutaro i Neymarem.Myślę że jakąś gwiazdę ściągną.Nie jest tak że Barca nie ma przyszłości.W ciągu 3 lat odejdzie z 6 zawodników.A to jest 6 okienek powinni budować rezerwę tej ekipy ale starać się kupować jak na 1 skład aby była konkurencja.Może pojawi się lepszy zawodnik.Myślę że to powinien być cel.Na nadchodzące okienka.

1

@FC1899Barca od tego trzeba zacząć że jest bardzo silna konkurencja i firmy się obecnie łaczą z Chinami czy Japonią jeszcze doszły, elektryki i samochody na wodór.To noe jedt takie proste wystarczy przeczytać ja Musk zrobił Tesle i miał ogromnę szczęście ze dostał fabrykę poToyocie której zrobił silnik do Rav 4 za stosunkowo małe pieniądze.Miał dostęp do świetnych inżynierów programistów itp.Także do sponsorów.To noe jest wszystko takie proste.

0

@Mr8lack ja Cię rozumiem tylko wcale nowym nie jest łatwo wejść dziś kazdy błąd jest w mediach.Nie ma szans aby być perfekcyjny.Palikot,Petru czy muzyk mieli mocne wejścia ale potem wychodził brak doświadczenia więc mix tych starych parti jest szansą ns zmiany.Z pisem jest problem taki że ci co decydują czyli zakon PC się nie zmienia a pod spodem mają wizerunko młodych którzy walczą o schedę stając się marionetkami.Prezes raz uwali jednego raz drugiego a jak mu się nie podoba to jak szydłp odstawi.Ale od czasów pc władza się nie zmienia.Z drugiej strony jak widziałem film tego faceta co chciał ten plakat trzaskowskiego zniszczyć to wygladało to jak zachowanie sekty Rydzyka.Zmanipulowanej przez tvp.I to jest wynikiem wyszukiwania sobie wrogów węwnętrznych i zewnetrznych.Teraz jak Trump przegra wybory a jest w tragicznej sytuacji nie mamy sojusznika.Bo taką politykę prowadzi pis.Duda mógł się z bidenem chociaż spotkać to dopiero trzaskowski rozmawiał z obamą który prowadzi kampanię Bidena.Ta polityka jest słaba i tu tam.Nie ma jedności.A nie ma silnego panstwa jak jest podział i to jest największy błąd kaczyńskiego.Trzeba wspierać tych co szukają możliwosci wspólpracy na możliwych polach.Inaczej będzuemy caly czas w tyłku.

1

No nie Duda jest prawnikiem, który podpisuje dokumenty wbrew konstytucji która ma choronić ludzi przed zakusami władzy.A to ze pis zawlaszcza wladzę nie mając wiekszosci konstytucyjnej to chyba każdy widzi.On podpisuje co chcę prezes.Co jak co Trzaskowski tego nie robi a po nie zawłaszcza władzy.Nie ma nad sobą posła który ma zapęndy dyktatorskie różnica jest znaczna.

0

@Mr8lack w mojej ocenie różnica jest kolosalna bo pis używa kasy podatników (30podatków wprowadził)a nie daje kasy z konta pisu aby przekupywać ludzi i zwłaszcząć władzę i spółki skarbu państwa gdzie zlikwidowano konkursy co mówi o wszystkim.Dąży do mono władzy i nie wiele im brakuje.Chcieli urządzić fikcje z wyborami bez pkw i prawo w tym konstytucja nie jest im potrzebma aby spokojnie bez restrykcji zmieniać prawo pod siebie.Moze być tak że nie będziesz mógł glosować jak rozumiem na konfederacje bo pis wprowadzi model chinski czyli jedyna słuszna sprawa.Albo wersje putinosską który zmienił konstytucje i jest do końca bedzie rządził rosją albo białoruś czyli areszt kandydatów na prezydenta w dniu zgłoszenia kandydata.Albo wymyślą tak prawo że te partie opozycyjnę nie będą nic mogly.Co jak co ale żadna inna partia nie ma taki zapendów autorytarnych.Dkatego pis jest groźny dla całej reszty.Pozbywają się wszystki bezpieczników kontroli społeczeństwa nad państwem i monopol pisu jest zwyczajnie niebezpieczny.Jeśli pis mówi ze Trzaskowski odpowiedzialny jest za rurę czy deszcz bo jest to za trzaskowskiego.To Duda jest odpowiedzialny za brak zimy, suszę,podtopienia i pandemie i wichury i to w 7 miesiecy za jego kadencji się zdarzyło.To trochę smieszne.Zresztą w kwesti burzy to zaraz otworza zbiornik retencyjny który budowali od 2017 na pewno łatwiej będzie nad takimi zjawiskami panować.Co do hołowni jest nowy musi zdobyć do wyborów doświadczenie i dobrze gdyby poszedł na prezydenta Warszawy ma organizacyjne doświadczenie ale powinien zacząć od samorzadu dopiero potem sejm itp.Ma czas aby się rozwijać.To jest dobry pomysł.Nie bedzie stał w miejscu.Poza tymchce tworzyć ugrupowanie to są nowi ludzie nie tylko hołownia.A błedy kazdy nowicjusz popełnia i trzeba dać mu czas.

0

@Mr8lack no nie do końca bo masz w koalicji jeszcze nowoczesną i zielonych jeśli po chce rządzic musi szukać nowych ludzi a takich ściągnoł Hołownia już im zaproponował koalicje i przejoł ich postulaty.Oni muszą dalej szukać nowych ludzi bo sama wymiana nie wystarczy.Tylko szukać innych nowych parti i przy tych wyborach dogadują się z hołownią który też zgromadził ludzi niechętnym po.Hołownia rozmawiając z Trzaskowski który się zobowiązał się do wprowadzenia nowych standardówTeż te partie wymuszają konkretne rzeczy na po.Jasno powiedział Trzaskowskiemu że będą go sprawdzać.Jeśli chce tej koalicji musi to wdrożyć.Generalnie proces wymiany i mieszania się uważam za pozytywną rzecz.

3

@Mr8lack no mówić można gdzie siedzą.Tusk im zadał takie pytanie nie było odpowiedzi.Dalej nie ma.Trzeba powiedzieć że ziobro ma wszystko w garsci,miał 5 lat.
Ci kradną i dodatkowo zawłaszczają państwo chcąc dyktatury.Co do pisu tu rządzi stary zakon pc a w po zarówno szew jak i wice są to ludzie nowi.Nadodatek muszą się liczyć z nowoczesną która powstała w wyniku niechęci do po.Po w 2015.Tuska nie ma od 2014. a Schetyna stracił w po władzę i poparcie.Tu są nowi ludzie, nawet po kampani widać inną jakość i energie.

0

@y13 i cena poszła w góre

0

@y13 po Neymarze klub musiał tez uspokoić kibiców byli pod presją

1

Pozytyw taki że Araujo dostanie minuty:)

2

@Sekstet2009 tylko tak Coutinho dla większości ludzi wydawał się stworzony i wszyscy byli tym transferem zachwyceni.A kto mógł wiedzieć że Dembele będzie miał tyle kontuzji.Trzeba być jasnowidzem aby takie rzeczy przewidzieć.Albo współpracować z kliniką która oceni czy budowa mieśni wiek i ogólny stan zdrowia zawodnika sprzyja aby zawodnik doznał kontuzji bądź nie.Ale nie wiem czy jakiś klub tak robi i czy można go też o to obwiniać.Real też ma swojego Bayla

0

@ksobi może nie używa

0

@ksobi ja mam dyslekcję stwierdzoną w szkole podstawowej leczonąWiem jak na mnie ona działa.Daje ona pewne pożyteczne rzeczy ale ma minusy.Mnie rakue błędy też się zdazają kiedy kestem przemęczony i nie wyspany i wtedy się dyslekcja u mnie nasila.

0

@Bykunn U mbne z dyslekcją jest tak, że nasila się np.po meczu, czy braku nie wyspania itp.Wtedy robię błędy w którym normalnie bym nie zrobił.Zdarzają się błędy,które dostrzegam na następny dzień wtedy bym ich nie zrobił.Ten poziom jest zmienny.Takie rzeczy też się zdażają.

0

@Mns21 widać do jakich podziałów doprowadził pis( szukając wrogów do wewnątrz jak i na zewnatrz )z ich wyborców tvp zrobiła sekte masakra jakaś.reakcje agresji jak z radia maryja.Dokąd to wszystko zmierza.

0

@Bykunn jest coś takiego jak dyslekcja.Poczytaj potem się wypowiadaj na ten temat.

0

@Mns21 gowin to nie jest pis

0

@insp1re wbrew pozorom sytuacja nie jest taka zła.Popierwsze przypominam słowa xaviego że Barca potrzebuje 2-3 zawodników aby to działało.Mamy- Pene, Lenglet, Araujo,Puiga,de Jonga,Fatiego,Trincao, Pedri i są to zawodnicy którzy stworzą trzon Barcy dodaj do tegoEmersona nie wiadomo co z Dembele.Czy kontuzje to kwestia że rośnie czy braku treningu sprinterskiego.Do tego są zawodnicy którzy są powołani z Barcy B ale nie grają ciężko mi powiedzieć czy się nadają mówię tu o Monchu i Collado jest jeszcze Moriba.Być moze w ciągu roku pojawi się Neymar albo lutaro.Zauważ ze nie mówię tu o zawodnikach z pokolenia Messiego.Oni odejdą na przełomie 3 lat.Barca ma 6 okienek aby kupować i sprzedawać.Ci co blokują jak Umtiti czy vidal , Rakitic to im konczą się kontraktyTo nie jest tak że de ligt nie miałby gdzie przyjść.Niedlugo wróci cześć publicznosci a Barca przejeła prawa do gadzetów i będzie bez posredników sprzedawać koszulki.W normalnych warunkach ma przynieśc to zysku na poziomie300 mln.Myślę ze szczepionkę też szybko wypuszczą więc sytuacja może się szybko rozwiązać.I rak to Neymar i lutaro jest celem jeśli przyjdzie to nie wcześniej niż za 2-3 lata.I ma klauzule wpisaną trochę większą od Griezmana na upartego będzue go można wykupić.Co do przyszłości to się nie martwie.Ale 2 lata będzie ciężko.

0

@JoeBlack Duda był europosłem donosił na polskę w sprawie Radia Maryja, więc w twoim rozumowaniu duda to zdrajca bo też donosił na polskę.Nie mozesz w takim razie na niego głosować.

0

@JoeBlack Po pierwsze trzeba powiedzieć że pis złamał konstytucje która chroni prawa zwykłych ludzi.Nie ma większości konstytucyjnej w sejmie aby ją zmienić.A duda przysięgał na Biblie chronić tą konstytucje tak samo jak oparlamentarzyści którzy świadomie łamali konstytucje.O tym wprost mówiła Pawłowicz na komisji której przewadniczył komunista piotrowicz .Oboje zaglosowali za ustawą niezgodną z konstytucją i dziś w tk sorawdzają prawo czy jest zgodne z konstytucją co jest kuriozum.Masz jak wół napisane w konstytucji zobowiazuje nas do przestrzeganiu traktatów czego pis jako rządzący nie dotrzymują.Na co nie zgadza się znaczna cześć ludzi za pewne ci co głosują na trzaskowskiego.Tu pis nie ma pełnego poparcia.Parlament Europejski nie jest obcy tylko jest też nas i wybieramy tam własnych kandydatów.Jeśli chodzi o donos to nie jaki Waszczykowski sam miał watpliwości co do wprowadzanego prawa i zglosił to do komisji weneckiej.A od tego zaczęly się problemy w ue.DalejKomisja Europejska jest po to aby monitorować państwa czy prawo które jest wprowadzone jest zgodne z traktatem ue.Nie martw się oni wiedzą co robi pus.Nie ma tu żadnej zdrady.ue ma wysokie poparcie wśród polaków a reguły gry są znane.To co robi pis to naraża nas na stratę kasy która jest potrzebna do zmiany polski.Jeśli chcesz kogoś obwiniać to pis które wykorzystuje suwerenność aby dążyć do mono władzy.Jak w modelu chińskim czy Białoruskim.Stąd ludzie boją się oddać monopol pisowi bo prawem pis się zbytnio nie przejmuje.Może być tak że będziesz mógł glosować na jedyną słuszną partie.Czyli komuno wróć.

1

@Comentateiro rozdaje nie swoje tylko kasę podatników trzeba dodać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?