Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Scross kupno Neymara oznacza sprzedaż kilku zawidników jak Rakitic, Vidal Umtiti i byc może Griezman i Martin mimo wszystko bo byłoby ich za dużo. Jeśli ma być lutaro z kadry na przyszłość trzon jest.Pena, Lenglet, Araujo, de jong , Puig,Pedri Trincao , Fati jest 8 i Neymar i Lutaro to 10 być może Emerson i Dembele -j eśli problem jest to że rośnie i nie ma spriterskiego treningu.To może i on.Myslę ze Busi może 1 sezon zagra tak jak Pique choć tu może 2 lata.Suarez rok.Messi nie wiem.Alba ze 3 lata pogra.Nie wiem co z Firpo ppprawił grę ale mogą go sprzedać aby pozyskać środki na Lutaro.Nie wiadomo co z Semedo choć ostatnio nie grał źle.
0
@osa91 tak ale dalej nie jest to bezpieczna przewaga dudy
0
@osa91 trochę naiwne myślenie albo próba nieudolnej manipukacji.Nie jest to faktyczne poparcie dla trzaskowskiego w 2 turze.Jest pół na pół i duda w 2 turze nie jest bezpieczny.
0
@HushovtMy nie ale oni muszą coś zrobić więc robią nie moze 1 kraj nie trzymać umowy i nie ma co się dziwić.
0
@urbipl tak i w cześci z nas zostanie urażona źle pojęta duma oparya na manipulacji tvp.To my jesteśmy winni.Bo łamiemy konstytucje i traktaty .No ale mieliśmy liberum veto 3 rozbiory i jak widać dalej jesteśmy głupcami i niepotrafimy się rządzić.przykre no ale cóż.
0
@Hushovt najgorsze jest tez to ze o wspólnocie możemy zapomnieć przy tej wygranej Dudzie.Zgadzam się z tobą.
0
@osa91 duda ma bezpieczną przewagę;)naprawdę? ;)
0
@bialagora duda musi to co jarosław mu każe.Mówienie ze nie musi jest niepoważne;)
0
@Encore jeśli ma jaja i jest dobrym prezydentem i lepszym kandydatem to nie ma ryzyka .No chyba że wie że jest słabszy i przegra.
1
@urbipl o powiązaniu srodków z praworzadnością mówiono na grubo przed kandydaturą Trzaskowskiego.Nikt nie chcę bulić na dyktaturę.Wcalę im się nie dziwię.
0
@Mario96w no tak;)
2
@cata_luna ależ proszę ;) i dlaczego nie do pomyślenia, właśnie do myślenia zachęcam;)cieszę się że twój swiatopogląd sie zmienił;)jestem z Ciebie dumny;)
0
@MarioVeB! Nie będzie, bo będziesz się wkurzał że słabo gramy tak jak reszta tutaj.O spokoju nie ma mowy
2
@cata_luna ta kasa jest z podatkow wypracowanych przez ludzi
3
@cata_luna dlaczego szukasz w ty czegoś dziwnego?jest masowe wrazenie ze rząd daje kasę i dlatego wygrywa wybory zawłaszczając władzę.Bardzo często mowi się o o pisię kradną ale daja też kase 500 plu jako łapówka.Tylko to nie jest ich kasa tylko społeczeństwa.
2
@cata_luna masz racje dobra uwaga to nie są pieniądze dudy czy rządu tylko ludzi.Którzy płacą podatki i z tego sfinansował kampanie wyborczą podpisując ustawę 2 mld na tvp.Dzięki że wytknęłaś mi ten błąd.Choć to jest jeszcze gorzej niż duda dałby z własnej kasy na tvp.Ciekawy cytat pozdtawiam:)
https://images.app.goo.gl/jagVJpLQQFejzAQh7
6
@AlicjaFCB krętactwo czy ukladanie przez sztab pytań które zna Duda i sa skierowane przeciwko kontrkandydatowi czy to nie jest krętactwo?Duda dał na to z pieniędzy publicznych 2 mld zł!!!!Badania co do tego jaka prawda jest w tvp są jednoznaczne -manipulacja.Nie można powiedzieć że tvn jest takie bo badania jasno mówią że tvn takich problemów nie ma.Na dodatek nie idą na nią pieniadze publiczne a tvn należy do discovery a nie należy do Trzaskowskiego jak kłamał Duda.!!!!
0
@Bogan takiego napadziora trzeba znaleźć i kupićć a nie wszystko na raz.Mamy Puiga Araujo, Lengleta ,Pene, Trincao, Fatiego, de jonga,może Emersona może Dembele jeśli fakt ze rośnie i to ze źle był trenowany nie jsk sprinter to może i w końcu i on dołączy.Zobaczymy co w najbliższych latach przyniesie szkółka.Starsi jeszcze ze 3 lata pograją a to jest 6 okienek więc powinni następców znaleźć. 7/8 jest.Baza jest napastników tez genialnych nie widzę za to drogich zawodnikow
0
@Bobo25 nic dodadać nic ująć.Problem jest taki że patrząc na badanie wyborców Pisu mamy doczynienia z ludźmi starszymi i nie wykształconymi którzy są zmanipulowani przez tvp.To oni będą decydować o wyborze prezydenta.A nad procesem bedzie decydował kurski których ma ich za ciemny lud a jaki jest to Giertych jak był w lpr to go zdemaskował jak przywłaszczył sobie zaslugi za 3 rzeczy które wprowadziło lpr.Udowodnił mu 3 kłamstwa w sejmie.
Zresztą jedna poskanka pisowska powiedziała że w tvo to się bajki opowiada nic dodać nic ująć
A Piotrowicz ze ten przekaz w tvp to dla inteligencji jest obraźliwe ale tak się komunikują z wlasnym elektoratem
Przykre to wszystko
1
@Shapiro e tam zwykły cykor który się boi trudnych pytań.Jak ma pytania ulożone przez sztab dla noe go wygodne a dla mające na celu atakowania kontrkandydata a napytania i przygotował wcześniej formułki to nie ma sprawy może do tvp przyjść.Boi się tej debaty i Trzaskowskiego że może przegrać.Po męsku to powiedziałbym że brak mu jak do zmierzenia się z przeciwnikiem i kombinuje.
2
@Bobo25 zgadzam się z tobą choć tvn to prywatna stacja a tvp to za pieniądzę podatników z których poszło 2 mld na kampanię dudy.Co całościowo jest skandaliczne.
10
@Szpenio Lgbt to 5 %kraju i to ma decydować o wyborze prezydenta.Czy totslne zawlaszczenie kraju przez pis i doprowadzenie do mono wladzy.Marginaluzując rolę innych parti albo je likwidując.
0
@`Sin przekaz jest dość prosty
1 tvp rządzi Kurski który ma swoich wyborców za ciemny lud
2.Piotrowicz których ludzi oglądających tvp ma za nie inteligentnych
Zwyczajnie oni sami nie szanują własny elektorat.Co do kurskiego to narodowiec Giertych który był w młodzieży wszechpolskiej z Bosakiem udawadnia 3 kłamstwa Kurskiego który kłamie w sejmie podpinając się pod sukces LPR.(wysłałem video w innym poście)to jemu Jarosław powieżył ogłupianie ludzi w tvp.O ile tvn jest prywatny to to tvp jest z podatków ludzie mają prawo być wściekli na to co tam się robi i jak ogłupia się ludzi.Także starszych, czy nie wykształconych których łatwo jest manipulować.A którzy będą decydować kto będzie rządził w kraju a są manipulowani.O czym mówia badania.Stad ta grupa ludzi która tutaj piszę na którą jesteś zły.
3.Przykładem Samoobrony czy LPR mówię że wchodzenie w przyszłości w koalicje z Pisem może zakończyć się likwidacją konfederacji.Odradzam poparcie jeśli takowe rozważasz.Czy wyborcy konfederacji.
4.Zawłaszczenie władzy to przejęcie bez większości konstytucyjnej -zmiany w prawie tak aby przejąc wymiar sprawiedliwosci tk itp.ztakze firmy państwowe bez konkursów itpTak aby mieć nad nimi kontrolę.Z całym szacunkiem ale opozycja tego nie robi.Choć tobie nie chodziło o wszystkich wyborców tylko o jakąś grupę ludzi która troluje twoim zdaniem na la rambi.
5.Duda obraża konfederacje mówiąc że jesteście agentami z Moskwy.
Pkt 3 i 5 przestrzegam konfederacje przed poparciem i wzmocnieniem pisu gdyż po pierwsze was obrażają a na koalicje raczej liczyć nie możecie bo albo staniecie się przystawką albo was zwyczajnie zlikwidują.Bo dążą do całkowitej władzy np.tak jak jest w modelu chińskim czy na Białorusi.Przestrzegam przed ich popieraniem bo są zagrożeniem dla reszty parti.Wróg wewnetrzy to reszta parti a zewnatrz to np.ue.Bo jeśli chodzi o ameryke to Trumpa nie będzie po wyborach pis nie będzie miał przyjaciól a z Bidenem to się nawet nie spotkał.Tu jest przestroga przed poparciem parti,która mobilizuje wyborców swojej parti przez wyszukiwaniem szukanie wrogów.(partie czy grupy społeczne)Jak mówię nie biorę cię za pisowca ale za wyborce który ma wybór Między 2 kandydatami.natomiast wybór to osobista sprawa i tu już nie wnikam kto i na kogo zagłosuje.
0
@`Sin sorry ale piszesz- wierni Fani Rafała trzaskowskiego - to jest do ogółu ludzi którzy glosują na trzaskowskiego a nie do konkretnej osoby,na końcu tego zdania piszesz -wyśmiewając tu piszesz tvp itp a na końcu osoby w "starczym wieku".Sory ale piszesz ogólnie do zwolenników trzaskowskiego nie do konkretnej osobyNie twierdzę że jesteś zwolennikiem Dudy bo wybór obu kandydatów może być zły dla Ciebie i mozesz wybrać dla Ciebie teoretycznie mniejsze zło.
0
@`Sin jak bronisz tvp to piznaj kto to jest kurskiego mówi o nim narodowiec bliski współpracownik bosaka.
0
@`Sin ok ale nie podpinaj wszystkich że obrażają starszych ludzi.Bo nie wszyscy to robią.Krsj jest podzielony orzez jarosława który szuka wrogów węwnętrznych i zrwnetrznych i skutki będą minimum na 2 pokolenia.Przed chwilą czytałem ze hołownie a to podstawiawiony człowiek przez po.Tylko dlatego że się potrafili dogadać i znaleźć wspólne punkty.To nie trzeba było to odrazu upierdolić.Co do tvp sprawa jest jasna tvp była sprawdzana pod kontem oasków wiadomości i nie mieściło to się w ramach dzienikarstwa.Zarządza tym pisowiec który ma tych wlasnych wyborców za ciemny lud .Co nie dziwne bo manipuluje nimi.A komunista Piotriwski stwierdził że inteligentny czlowiek obraziłby się na taki przeksz ale oni w taki sposób komunikują się z własnym elektoratem.Krótko mówiąc mówi że są mało inteligentni.Nie dziw się że intelgentne osoby tego nie akceptują bo nie jest to prywatna stacja.Ja tvn który nakeży do discovery.Czy polsat.Dalej Duda mówiąc jego językiem z cykorzył się Trzaskowskiego i nie miał jaj aby zmierzyć się z nim w debacie gdzie jego sztab nie przygotowałby niewygodne pytania .Mialby formułke przygotowaną w glowie i przygladał się jak oponent dostaje trudne pytania.Sory ale duda to cykor i rękawicy nie podniósł.Zasluguje na pojazd bo to nie są uczciwe wybory nie mówiąc o tym ze zagranica miała problemy aby zaglosować.
Każdy podejmuje sam decyzje zrobicue co chcecie ale przypomnę wam Giertycha który w młodzierzy wszechwpolskiej współoracował z Bosakiem i był w koalicji z Jarosławem i stał się przystawką.Dalej juz terz pis pokazał wam brak szacunku mówiac w tym samym tvp że Bosak poparł pis.Bo wie ze słowa Bosaka i tak nie dotrą do pisowców i czesci ko federatów a wmówią ludziom że jesteście jednością.Co potwierdza jak będzie wyglądała wasza współpraca a Jarosław konkurencji nie lubi.Lpr czy samoobrona o tym wie.Dopuki zakon pc będzie rzadził bedzie wieczna wojna.Jeśli chcecie ich wzmacniać to nie wiem czy to jest w waszym interesie.bo na mój gust pis dąży do zawłaszczenua władzy i nie wiem czy nie będziesz miał chinskiego modelu jedna sluszna partia.Druga obcja jak 2 tyg temu białoruska czy też moskiewska aresztowanie kandydatów na prezydenta w dniu zgloszenia kandydatów itp.Może być tak ze nie będziesz miał obcji zagłosowania na konfederacje.Albo będzie to stratą czasu.Zrobisz co nędziesz chciał.Ja tam na siłę nie będę nikogo przekonywał.Nie mów ze opozycja to to samo co pis bo opozycja nie zawłaszczała tak władzy jak pis.To jedt po prostu nieprawda.pozdr.No i na koniec nie wiem jak to jest ale oni chyba was mają za agenturę moskwy z tego co duda mówił.
0
@barteq i własnie dlatego jesteśmy w głebokiej d.....bo jestesmy mega podzieleni.Nawet nie można nawiązać współpracy bo odrazu trzeba to uwalić( co jest mega słabe),a nie współpracować tam gdzie się da.Przyzna że jesteśmy beznadziejni.Nie wyciagamy wniąsków z historii.Mieliśmy liberum veto 3 rozbiory ,kumunę i nie potrafimy wyciagnąć wniosków.Z ogromnym bólem ale dochodzę do wniosku że jesteśmy głupim narodem.Koncertowo przegrywamy przyszłość.
5
@Barca_Big_Moment Trzaskowski kupił Discovery;)Co oni biorą na tej kampani chyba stres daje osobie;)
0
@Europejczyk1980 jeśli miałoby być uczciwie to tvn powinna organizować debatę sama. A Trzaskowski powinien znać pytania i jego sztab powinien je przygotować . Duda nie powinien znać tych pytań .Tak jak odwrotnie było w tvp.Wtedy byłoby porówno i uczciwie.No i przekaz od tvn powinien pójść do reszty stacji aby mogły go nadać.
0
@Coutinho007 ale są ludzie jacy są i musi walczyć