0

@barcelonistka1899 tylko czy wynik będzie prawdziwy;)

0

@virus19 tak choć bedą mogli odpocząć zobaczymy w jakim stanie wrócą

0

@TheBigShow lepiej aby odoadli i kasy nie mieli.Pozatem brzydko grają

0

@FioletoweOczy niekoniecznie Lenglet Pique są vardzo dobrzy.W górze Pique wszystko czyści.

0

@Stelios23 plus jest taki że Bayern nie będzie murował bramki a Barca takiej gry nie lubi.No i nie będzie kibiców więc przeciwnik jest w takiej samej sytuacji jak Barca.No i przerwa to plus dla Barcy.Dodatkowa gra z Napoli pozwoli im lepiej wejść w turniej.

0

@dariooo on jest rozpoznany w Barcelonie wiadomo ze idzie wzdłuż lini i strzela w długi róg, wystarczy że Mats sie tam ustawi i zagra prosto w rece;)

0

@Encore oby to wxmocnienie Barcy moze się Barcy przydać.chyba tak bo wypożyczenie na LM bylo

0

@Filipfcb2000 trzeba mieć sxacunek do napoli.

0

@endriuuu2 Trzaskowski rzadzi od 1.5 roku.Ale to rząd zrzucs na samorządy obciążenia jak np. Plącenie nauczycielom.Po bardzo drogiej reformue przywracające prl w szkołach.Nie tylko samirząd w warszawie musiał oewne inwestycje odłożyć.Nie zapominajmy że pół roku jest pandemia i wpływy z podatków drastycznie spadły.Jeśli chcesz to zarzucić Trzaskowskiemu to musisz zarzucić Dudzie że w wyniku pandemi wzrośnie deficyt w calym kraju.Poza tym Warszawa płaci janosikiwe.A każda inwestycja z kasą w ue wymaga wklad.Ale te inwestycje przynoszą zyski w pkb i przyczyniają się do rozwoju miasta.Za Lecha Kaczyńskiego była stagnacja i inwestycji w Warszawie nie było poza muzeum

1

@Kam chciałem zauważyć że pierwsi zaczeli donosić na Polskę pisowcy ,konkretnie obecny prezydent duda który był wtedy europosłem.Donos dotyczył radia maryi. Jak rozumiem mówisz o pis.Bo czy nie masz podwójnych standardów.W tej kwesti podchodzisz równomiernie do wszystkich parti.Po drugie co mają zagraniczne media wspólnego z partią opozycyjną.Czy Ciebie ktoś obwinia za to co robią inni?Nie można mówić że potrzebna jest tylko osoba we wsi albo ktoś kto żyje w mieście.Obie są istotne i mają swoją role i są ważne.Niesłyszałem aby jakikolwiek kandydat na prezydenta wypowiadał się w tej kwestii negatywnie o rolnikach.Ani pisowcy konfederaci, po czy razem.Z calym szacunkiem.Inna sprawa jest taka że takie są badania. Że na pis ma taki elektorat, gdzie kolejne badania jasno mówią że tvp manipuluje paskami w wiadomościach.Byly robione badanua na temat jakiego tvp używa języka.Z tego co wiem to na temat tego badania wypowiedział się boniek który nie jest z żadnej parti a z dudą na narodowym oglada mecze.Wracając do tvp to obrazają was pisowcy kolejno prezes tvp mówi ciemny lud to kupi,komunista piotrowicz mówi no przekaz w tvp obrazilby inteligentnego czlowieka ake my tak się komunikujem z naszym elektoratem.Czyli mówiąc wprost ma was za nieinteligentne osoby.Jeszcze jedna poslanka pis mówi ze w tvo to się bajki opowiada.wszystko jedt wy googlania.To co przeraża wyborców którzy głosują na dudę że oni tego nie dostrzegają.Przez oglondanie tvp mają fałszywe dane na podstawie których podejmują decyzje o wyborze np. Prezydenta.To ich przeraża.To co piszesz jest tvp propagandą.

0

@BarcaInfo w sumie nie są to złe wieści szkoda ze rakitica tu nie ma

0

@BarcaInfo ja bym go wypożyczył jak nie będzie kontuzji a bedzie fobry sciagnołbym go z powrotem .Messi i Suarez konczą kariery móglby sie przydać

1

@KamilZ bład w tescie czekają na wynik 2

0

@Odcinkowy przeczytaj co napisałem bo czytasz odcinkowo;)

1

@Coutinho007 tak to prawda:)

0

@MarioVeB! No może coś pokaze ,bo oglądałem z 5 jego meczy i przyznam uczciwie że jego boiskowych rozwiązań nie rozumiałem.W końcu komentatorzy zasugerowali aby go odstawić i Zidan wysłał go do rezerwy.Ja uczciwie powiem ze kompletnue mnie nie przekonuje.Już wolę winiego szybki zwinny no ale nie strzela.

1

Vini nie trenuje z zespołem ,bo do jego testu wkradł się błąd ,ale pewnie jutro zagra w meczu.

2

@BarcaInfo dobra powiedział:)Trzeba rozstać się z kilkoma zawodnikami .

1

@Coutinho007 hehe chyba twój nick mi to zasugerował;)fajny gracz był z Cocu:)

0

@Coutinho007 za rok bedzie tylko tańszy dka jego dobra i klubu bo oensja jest wysoka aby się z nim rostać.Na pewno powrót w miejsce gdzie zlamała się jego kariera nie jest najlepszym pomysłem.Czy eypiżyczenue z obcją sprzedaży czy sprzedaż wszystko jedno.aten toksyczny uklad trzeba rozwiązać.

0

@Coutinho007 najlepiej obu sprzedać kasa jest na wzmocnienia potrzebna:)

0

@NaFazieHitman Zmiana zdania nie jest kłamstwem.Tak samo sposób ukladania programu moze wpływać na zmianę zdania.Bo możesz mieć poglądy i pomysly co chcesz zmienić ale ważne jest uzupełnienie i pojechanie w polsce i dowiedzenie się czego chcą polacy.Wypadkową tych 2 rzeczy jest program.Może być tak że w wyniku przeprowadzonych rozmów z ludźmi pojawią się zmiany w wyjściowym pomyśle co chcę się zrobić.Uwazam ze to jest bardzo dobry sposób na program.Czyli łączenie swoich pomysło z tym co chcą ludzie.Także dobrym pomysłem jest nie niszczenia wszystkiego co zrobił poprzednik.Tak jak z tym 500+który ma oczywiste wady nievjest idealny.Ale też niektórym w trudnej sytuacji pomógł.To mi się podoba.Co do tego że jak wygra zostawi Warszawy ponieważ to jest dobry kandydat bo ma już doświadczenie miedzynarodowe w parlamencie ma kontakty wie jak to wszystko wyglada.Studiował na oxforddzie jest doktorem takzę na innych uczelniach.Mówi 5 językami to swietny kandydat.Jeś jest sytuavja taka ze od kont rzadzi pis zmiana przepisy ida w stronę autorytarną.To moze być do następnych wyborów pozamiatane i mozemy mieć mono wladze.Czy to w chińskim modelu bialoruskim co było widać 2 tyg.Jak aresztowano kandydata w dniu wyborów czy poprzez konstytucje co zrobił Putin.Tu jest oczywiste ze nie moze wlsdza pójśc w rece parti która ma autorytarne zapendy.W tej farsie wyborach Sasina to nawet pkw pisowi nie było potrzebne.Mądra decyzja że wystartował w wyborach.Jako warszawiak ma moje poparcie.

0

@endriuuu2 kasta hehe a powiedz co robi komunista piotrowicz w tk który firmował tą deformę.Bo chyba nie chodzi aby usówać komunistów.;) .Także co robi Pawlowicz w tk ktora na komisji sprawiedliwosci tk sama powiedziała ze głosuje za przepisem niekonstytucyjny bo tak chcę pis.To klepnoł Piotrowicz i prawnik;)prezydent duda.Obecnie ci ludzie sprawdzają zgodność prawa z konstytucją.Czysta hipokryzja ta reforma.

0

Mówiłem ze testem będzie autobus

0

Puig Pewnie zagra w polowie meczu

0

@rado_Barca i jak tu po tym pisie skleić Polskę aby mogła ze sobą funkcjonować

0

@tobiasson92 zobaczymy jak będzie sondaże to sondaże.Ale wolałbym aby zamiast gestów lichockiej i wzajemnego obrzucania się to trzeba jednoczyć ludzi.A nie polaryzować ludzi.

2

@Ghostface a ja miałem i antyciała i przechorowałem zapaleniem płuc i cięzko się czyta takie posty

1

@msmsms masz zrobione badania na antyciała?

0

@masqTylko zauważ taką rzecz że w tym kraju żadna partia, która chcę rzadzić nie ma obcji aby zabrać 500+czy podnieś wiek emyrytarny.Tak załatwił nas pis bo dla każdej parti próba usunięcia tego oznacza przegrane wybory..A niestety nie ma czasu i bo pis zawlaszcza panstwo i mozna obudzić się z rekami w nocniku teraz trzeba działać a nie jak będzie wszystko pozamiatane.Trzaskowski ma wybór wieksze lub mniejsze zło.Plus jest taki że niektórym rodzinom to pomogło.Wierzę że konfederaci chcą dobrze dla polski tylko aby rządzić to trzeba zawierać koalicje szukać wspólnych punktów i pchać wózek do przodu.Jeśli ktoś potrafi dostrzec dobre cechy u konkurencji zaproponować wprowadzenie tego to zawsze jest plus mówię tu o Hołowni.To nie jest też dobra polityka jeśli jakiś rzad coś wprowadza a drugi wszystko niszczyprzykladem jest droga reforma szkoły tylko ja nie wiem po co ją zrobiliJeśli dalej będziemy tkwić w podziałach a wyciąganie ręki nazywasz prostytucją to do niczego nie dojdziemy.I będziemy malymi polaczkami potrafiącymi się kłucić i jak uwalić każdę próbę zgody do niczego dobrego ten kraj to nie zaprowadzi.Choć wierzę że konfederaci chcą aby kraj był silny.Jeśli kraj ma iść do przodu to trzeba szukać punktów wspólnych.Ciężko mi uwierzyć ze nie chcesz naprawy slużby zdrowia poprawy powietrza, czym akurat zajmuje się w warszawie trzaskowski czy kasy z ue na inwestycje a w negocjacjach trzaskowski może tu pomóc.A te pioniadze to technologia miejsca pracy, czystrze środowiska innowacje itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?