Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Badajoz to jeśli dobrze patrzę zajoł chyba 10 o jedno miejsce za Valladolid b .Mecz meczowi nie równy ,ale to chyba ten sam poziom przeciwnika.Jest szansa:)
0
@Shapiro https://www.rp.pl/Wybory-samorzadowe/180929388-Mateusz-Morawiecki-wykonal-wyrok-sadu-Oswiadczenie-w-TVP-Info-i-TVN.html
1
Trzeba braćpod uwagę że jest pandemia i jest kryzys i kasa jest potrzebna a młodzueż aby coś zdziałać jest potrzebna.Jeśli młodzi dali radę niech grają i łapią doświadczenie.
0
@herbblaugrana Teraz mało kto liczy na Barce moze bez presji dobrze im pójdzie zobaczymy.Myślę że Puig zagra.Co do Aleni to raczej się nie przebije dostanie w tym roku szanse ale nie czuję tego.
0
@ViscaBarca123 dzięki będe mu się przyglądał blizej:)
0
@ViscaBarca123 a który z nich oprócz rocznika 1999 i Moriby to najwiekszy talent?
0
@Shapiro tu nie trzeba ekspertów wystarczy czytać zapisy:)poza tym to premier ma udowodnione kłamstwa 2 krotnie w sondzie i wiadomo jak działa tvp i do kogo jest skierowany pezekaz.tak samo jak opowiadał że holownia czy konfederacja poparła pis
2
Kolejna ocena miażdząca morawieckiego w tvp odpowiednio to przedstawią aby zmanipulować społeczenstwo
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/porozumienie-na-szczycie-ue-morawiecki-o-braku-powiazania-praworzadnosci-z-budzetem/m2x1f4m,79cfc278
1
Ktoś tu kit wciska po całości.
https://www.money.pl/gospodarka/unijny-budzet-ekspert-przestrzega-moga-stanac-budowy-drog-czy-linii-kolejowych-6534422352459393a.html
0
@herbblaugrana no ale też 2 rzeczy zostały poprawione od czasów valdja wyjście z pod presingu i presing.Problwm jest z kreacją gry pod presingiem.Myślę tez że ruchliwość Puiga na pewno wpłynie na poprawę w kwesti też wypriwadzenua piłki. To wszystko było trochę też za statyczne.
0
@Shapiro jest różnica tam demonstranci nisza mienie sklepy samochody itp.Jak u nas jest demonstracja to czegoś takiego nie ma
0
O tym czy zostanie zastosowana czy srodki zostaną zabrane przez praworzadniść decyduje wiekszość kwalifikowana.Czyli 55% krajów jest 27.Grupa wyszechradzka to 4 kraje.
0
@FC1899Barca a czy Morawiecki to nie wie że Wegry to grupa Wyszechradzka.Czy Węgry wyszły z tej grupy.;)?
2
Nie sądze aby Napoli grało 5 w obronie a problemy Barca miała z takimi zespołami.Mimo wszystko w kwesti awansu Barca ma przewagę.Wynik gra u siebie nie muszą podrużować.Co nie oznacza ze będzie łatwo.Barca nie może być tu pewna.To nie jest 50/50
0
@Shapiro wypowiedzi liderów sa jasne grupa wyszechradzka to blok postkomunistyczny z młoda demokracją która jest rozbrajana zarówno w polsce czy na węgrzech i oba panstwa maja ogromne probleby.Tsue czy komisja wenecka w przypadku polski jasno to ocenily.Panstwa o dlugim stażu demokracji nie mają problemu z praworzadnością.Ale u nas zapendy w stronę autorytatną niestety są.Trzeba dodać ze pis większości konstytucyjnej do tych zmian nie ma.Poza tym z tego co mówią większość kwalifikowana to 55%.A państw w ue jest 27 więc tutaj pis nie wiele zdziała.
0
@lucca87 to że jest gryoa nie iznacza ze nie ma anginy hiv itp.
1
@lucca87 grypa została u mnie wykluczona robiłem testy.To ze są inne choroby nie wyklucza wirusa
2
@lucca87 miałem np. badania serca jest idealne w w kwesti proporcji wydajności.Reguralnie przechodzę dietę przeczyszającą watrobe i krew.Nie stosuję żadnych używek.Badania mi niczego nie wykazały.Niep prawdopodobne jest że nagle w momencie pandemiimam samo z siebie zapalenie pluc bajki
2
@Kluivert_P nie miałem testy które wykazaly wirusa a potem orzez miesuac pojawialy się geny w plucach i 3 tygodnie się wydalały z organizmu.Akurat miałem fizycznie mega ciężki 3 dni i odporność soadła do poziomu 2.potem odzyskałem ją do poziomu 4 i wszystko zaczęło się poprawiać miedzy 8-12 życie moje było zagrozene nie byłem testowany 1 krotnie tylko 8 krotnie i to nie z 2 miejsca tylko z 4.Tu nie ma watoliwości.Poza tym zaatakowane były nie tylko pluca dla jasności.Jestem bardzo zdrową isobą dobrze się odzywiam i uorawiam sport i też małoprawdopodobne żebym akurat teraz miał zapalenie płuc.Kwestionowanke wirusa jest z 3 powodów
1.Biznes
2.Tęsknota z life style
3.ludzi pociagają teorie spiskowe
Wirus istnieje i korona wirusay sa znane od lat i atakowały już wcześniej
5
@Kluivert_P nie wiesz o czym mówisz miałem wirusa z zapaleniem pluc i 4 miesiąc nie doszedłem fizycznie do siebie.Nie chciałbyś to mieć uwież mi.
2
@Shapiro no nie i kwalifikowana większość decyfuje o zastosowaniu a nie że musi być głos polski
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/porozumienie-na-szczycie-ue-morawiecki-o-braku-powiazania-praworzadnosci-z-budzetem/m2x1f4m,79cfc278
0
@Triv44 psg nie jest faworytem gdyż dużą mieli przerwę i wcale nie jest łatwo zrobić formę. W miesiąć.Oni albo zaskoczą albo będzie lipa.Bayern też jedzie na wakacje.Ponad muesiąc ma mieć przerwy..Szanse Barcy są takie że kluby w LM grają otwartą grę poza Atletico.A to jest gra dla Barcy.Przeciwnik nie będzie miał publicznośći więć Roma, liverpool nie powinny się tu zdażyć i publika nie pomoże.Ale trzeba zagrać na maksa.No i Puig, Fati,Araujo są znacznymi wzmocnieniami choć zobaczymy czy na pozio. La ligi.Barca nie jest faworytem ale to bardzo dobra okazja aby ją wygrać.City gra nie równo ale Real raczej pokona.Mimo wszystko Real ma dobrego bramkarza obronę i srodek ale atak jest słaby poza benzemą.Sądze że city przejdzie Real ale zagra slaby jakiś mecz i tu widzę szanse.Lipsk i Atalante jakoś nie czuje.Juve też mnie nie przekonuje.Barca Napoli szansa jest zobaczymy.
0
@kibicsportu to prawda Zidan wygrywał jak nie było Varu.Teraz var jest zobaczymy jak to będzie wyglądało.Bo istatniea wybgrana Realu to była ściema i widać było to na filmie Road to instambuł.
1
@Shapiro tylko dlaczego ziobro boi powiązania kasy z praworządnością.Inne kraje nie mają z tym problemu, czyżby chciał wprowadzać bezprawie?
0
@tobiasson92 czego Ziobro się boi? jeśli jego prawo jest ok , nie będzie problemu z praworzaďnością;)p.s inaczej świadomie wprowadza złe prawo
0
Barca gra kasę wybrała jak wybrała dka chlopakow z 3 drużyny będzie to wyzwanie
0
@Sysia11 ten karim;)
1
Wiadomo czy Araujo, Puig Fati polecą do Malagi bo o 10 miało być zebranie w tej sprawie
0
@Ghotti 1 slabszy sezon o niczym nie swiadczy przez rok poznaje pierwszą ligę etap z 3 ligi do pieteszej mógł zrobić swoje zmiana otoczenia i sporo nie grał wcześniej.
3
@Mns21 kiedy piłka jest w grze trzeba walczyć ,być może po przerwie zwyczajnie nie zdążyli się przygotować.Zwłaszcza Suarez.Ten odpoczynek im się przyda.Barca ma problem z drużynami grającymi w 5 w obronie.Bayern, Napoli tak nie zagrają to szansa dla Barcy dodatkowo Bayern czy psg będą mieli długą przerwę.Mc nie gra równo.Choć Real powinni przejść to dobra okazja na tą LM.Nie ma takiego ciśnienia bo nikt na nich nie stawia co ugrają to ich.Ja też tak podchodzą ale nie mówię że przegrają.