0

@lucca87 ponieważ jestem jednych z pierwszych osób w Polsce które zachorowaly.To lekarze piszą o mnie prace do lekarskiego czasopisma.Więc jestem bardzo dobrze przebadany. UW piszę pracę na temat zmian neurologicznych.Obecnie na diecie oczyszczającej organizm.Lekarz zgodny jest z tym ze było mocne przemeczenie organizmu i nastapił spadek odpornosci.Jak wiesz lepiej od lekarza,,,,;)

0

@lucca87 swietnie to wiesz lepiej ode mnie;)nie rozumiesz zależnosci odporność spada kiedy jest ogromny wysiłek a ja w pt miałem trening interwałowy plus impreza festivalowa sob sparing bez zmienników potem warsztaty i impreza festivalowa nastepny dzień warsztaty plus impreza.Organizm był mega przemenczony. W wyniku wysilku i niedospanua stał się łatwym celem.aw normalnym trybie pozio. Odpornosci jedt w normie.Dkatego wazny w gym oktesie jest sen i wypoczynek.

2

@macio_944 Warszawę to psuje pis pomysłami zmian województwa.Co do oceny Trzaskowskiego trzeba poczekać co zrobi bo przygotowanie projektów trwa.A Warszawa obarczona jest janosikowym.Większość budżetu zjada metro które fajnie się rozwija..A pis obciąża obowiązkami samorządy nie płacąc kasy .Przez co są cięcia w inwestycjach w Warszawie to moremont mostu poniatowskiego.Obciązenia zwalone przez pis to pensje nauczycieli.Problem jest nie tylko w Warszawie.Pis dąży do centralizacji jak za komuny.Trzeba się liczyć że samorządy będą się zadlużały.

13

@BarcaInfo tak czy siak to mało meczy i treningów mega dla nich strata

0

@seba2811 nie no fati, Araujo, Puig to fakty.Nie tylko oni byli powoływani do pierwszego skladu.Jeśli jutro awansują ich pizycja wzrośnie.przyjscie Trncao to fakt.Barcelona nie będzie sprzedawać teraz thlko po lidze mistrzów aby nie mieszać w glowach.Co uwazam za słuszne.Jeśli Coutinho z Bayernem wygra LM to wartość może wzrosnąć warto aby się pokazał.Zobaczymy jak będzie.Puig, fatiAraujo pokazali jaki jest kierunek widać że klub idzie tą drogą.

2

@NeroTFP tylko wczoraj pomógł przy pucharze a wcześnie pozegnał halanda z Sancho czyli borussie.Neymar jest decydujący.

0

Tak jak pisałem że w kwesti Neynara jest kilka zmiennych aby on przyszedł .Na obecną chwile po prostu nie wiadomo czy przyjdzie.Jak pojawiają się informacje definitywne bez podpisania kontraktu w tą czy w drugą stronę to trzeba zachować spokuj.

1

@Destuuur nie przesadzałbym dał psg awans w mwczu z borussią wczoraj dał puchar psg i to Mbappe ma kontuzje

2

@seba2811 jakimi dziadkami, wchodzi do stałego skladu 3 młodych zawodników Puig,Araujo,Fati być może dojdzie jeszcze wychowanek z MC.Zobaczymy co z Trincao będzie .Do tego zobaczymy co będzie po presezonie co z Alenią , Pedrim Fernandezie.Klub chcę sprzedać starszych zawodników jak Vidal,Rakitic.Widać że idzie to w dobrą stronę.Choć wiadomo ze sprzedaż nie jest łatwa.

0

@Homeopata8989 niewątpliwe wzrost to kopalnie obecnie jedna prywatna.Powinno się nie organizować wesel jeśli już to tylko śluby.Z ograniczoną liczbą osób.To też nawet dla tej pary młodej niebezpieczne bo to gratulacje itp.wesela przełożyć na po pandemi.No i problem jest także w ignorowaniu wirusa, bo co jest też ważne kasa i life style.Teorie spuskowe kwitną.No i wybory się też przyczynily u Dudy na wiecu byli zarażeni i teraz ustal wszystkich.

4

Nic na siłę niech spokojnie wejdzie on i tak poyrzebował zawsze miesiac grania aby wejść na swoj poziom a przerwa byla dluga.Niech spokojnie swoje robi.

0

@Maniek9444 no tak czy sia po dlugiej przerwie z marszu będzie musiał wrócić to duże osłabienie dla psg.Które i tak nie było faworytem a jeśli juz to jednym z wielu

0

@TheMugShot Nie wiem ile bo i w tej dziedzinie wszystko się zmienia bo nawet do oceny jakie składniki mogą pomóc w w opracowaniu szczepionki zaprzęgnięto komputer z mocą obliczeniową.Całość bardzo przyspieszono.Też jest więcej firm które prowadzą badania nad szczepionką więcej badań wykonywanych jest więcej .Nie wszystkie rzeczy robi jedna czy 2 firmy.Więc szanse że któraś szczepionka s okaże się dobra jest spora.Także z wymienionych przyczyn może powstać dużo szybciej.Poza tymnauka nie stoi w miejscu korona była wcześniej i z kazdym wirusem jednak naukowcy mają wiekszą wiedze i doświadczenie.To nie jest tak ze zaczynają z tego samego pułapu co kiedyś.

0

@Ratamahatta są prowadzone testy na ludziach trzeba przygladać sie wynikom na pewno amerykanie czy brytyjczycy dostaną pierwsi tą szczepionkę zanim dojdzie do nas to pewnie będzie okazja to zobaczyć.

0

@AdiKingu96 no przecięż ostatnio borussie załatwił Neymar a wczoraj puchar też załatwił puchar Mbappe kontuzja

1

@Kajtek77 no nie wolę aby Barca wygrała LM a nie psg dobranoc kajtku

0

Arthur może być wspanialym piłkarzem kiedy podejmie ryzykojak robi to puig bo Barcy potrzebna jest ruchliwość i granie do przodu a nie w bok.Oni muzzą wrócić na tory wychodzenia do piłki bo się zastali.Jak ma się 3 takich graczy któży tak grają jak Pedri,Puig i właśnie Pjanic wtedy można grać kreatywnie.Messi pogra 2 lata i Barca nie może czekać.Co nie oznacza ze jak mówi xavi on moze zacznie tak grać.

0

@TrzecieOko nie jestem wysportowaną osobą trenuję w klubie.Jadę na sałatkach.Wyniki serca mam idealne bo było podejrzenie uszkodzenia.Byłem po treni gach interwalowych i poszedłem na warsztaty i 2 imprezy bo byl to festival i z przemęczenua spadly krwinku do poziomu 2 a nie 4. I po jakimś czasie doszlo do 4.Nie mam chorób współistniejących.

0

@lucca87 No właśnie chodzi o kasę i life style a nie o wirusa:)

0

@Jaca27 pierdolisz bo ja właśnue zwracam uwage że pod licznami kryja sie ludzie i dlatego zwróciłem uwagę.Zwłaszcza ze przeżyłem covida w stanie cięzkim w szpitalu i wiem o czym mówie.To co napisałes do mnie jedt pozbawione elementarnej logiki.

0

@TrzecieOkowidzę ze nie wiesz o co chodzi.Pod tymi cyferkami kryją się ludzie sam byłem w ciężkim stanie i moglem wpisać się na liste śmierci miedzy 8 a 12 dobą

1

@TrzecieOko przepraszam ale to ty pieprzysz o statystykach jak tych innych nie podważam nie manipuluj

0

@marcin62 teraz to raczej olaliśmy kompletnie tego wirusa

0

@TrzecieOko idź powiedź o tych statystykach tym ludziom:) co stracili swoich bliskich że te 147 tyś i 84 tyś cgo mało gratulucje dla Ciebie

3

@TrzecieOko To idź chłopie do rodzin 147 tyś amerykanów i do 84 tyś brazylijczyków i powyglaszaj swoje teoryjki:)

0

@Fabik87 on chyba nie ma paszportu hiszpanskiego pewnie dkatego nie walczą.Araujo się o niego stara.

0

@marcin62 gdyby media nie ostrzegały krzywa mogła być inna a ktoś starszy od Ciebie z twojej rodziny mógłby być w piachu

1

@Jaca27 wszystko pieknie wygląda dopuki nie lezysz w szpitalu z zapaleniem płuc.powiedz to brazylijczykom czy amerykanom

0

@Shapiro komuny ciąg dalszy;)

0

@Artuuuuur :)tzn też ten wyjazd będzie trochę połowiczny bo to będzie w formule turniejowej bez kibiców.To nie jest tak że przeciwnik będzie miał tu jakąś straszną przewagę.Ja się na nic nie nastawiam a co ugrają to dobrze.Liczę że ruchliwość Puiga pozwoli lepiej wychodzić z pod presingu bo takie raczej czekają nas mecze i na kreatywność jego podań.To jest jeszcze przez przeciwnika niedo końca znane bo jest w pierwszej drużynie krótko i może tu zaskoczyć.Nienastawiam się ba nic ale co ugrają więcej mnie ucieszy.Ważne aby ci młodzi dibrze zagrali to na pewno dodałoby wuary pierwszej drużynie.A tego pptrzebują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?