3

@dasouzar11 pis dał przed kampanią 2 mld ma tvp.A tvp to tv publiczna i powinni być ptezentowani wszyscy kandyci a był tylko duda.W przeciwieństwie do tvn.To jest organizowanie kampani wyborczej za 2 mld.Nie mówiąc że badania jasno wykazały stroniczość na rzecz dudy.Masę ludzi zostało zmanipulowanych.o problemach zagranicznych ie wspomnę

0

@KSSniper tak kontuzja jest dka niego plusem tak jak bramki Suareza

0

@KSSniper ale on chyba też miał we Wrześniu wraz Suarezem też miesiąc kontuzji.Też nie mógłpoprawiać statystyk

2

@FearTheBeard ta Araujo , Fati,Puig aż tak dużo nie grali Araujo to minut potrzebuje tak naprawdę.Choć wiadomo ze ze stoperami jest problem.Ale powinni zagrać.

0

@pawelfcb2010 ale on miał juz kontuzje w pierwszym miesiącu widać że grał na hamulcu sezin

0

@Cochise on był pp oparecji czego oczekujesz dobrze ze i tak strzela bramki po powrocie

0

@kuz mało kto o nim piszę a czyścił dzisiaj wszystko

0

Trzeba powiedzieć że swietnie gra też Araujo młodzi szanse wykorzystują

12

Zajebisty jest Araujo:)

0

I tak i nie bo nie wiadomo jak by się potoczyly rozgrywki gdyby nie bylo przerwy i Barca moglaby wygrać.

0

Problem Barcelony jest wtedy kiedy trzeba grac przeciw 5 ludzi w obronie.Fajnie to wyglada kiedy bronią 4.Setien poprawił wyjście vez straty z pjd własnej bramki, ale mogli by wychodzić szybciej jak robi to Guardiiola i tak w niektórych orzyoadjach wygrywać mecze jak bronią się w 5.My na jedno kopyto ustawiamy zamek bo wolno wyprowadzamy piłkę.To ck poprawiono to wysoki presing niestety brakuje regjkarności w intensywniści i wczoraj mieliśmy taki mecz.To nie jest tak że Setien nic nie poprawił.Jednak na 8 meczy 6 gramy przeciw 5 w obronie.Jeśli ma być trener to taki który bęxzie miał na to pomysł.

0

@damiano16398 chyba by tego nie zrobili ale Wymiana za gruzmana z doplata czy Coutinho byłoby super

0

@Gaucho na dziś zespół trzyma Mats Pique i Messi.Pique z rok czy 2 może grać jest bardzo dobry.Problem jest z tymi zawodnikami.Rakitic i vidal są wiekowi.Busi jeszcze z rok pogra.Te zmiany są naturalne.Coutinho oprócz tego ze jest smutny i słaby psychicznie nie broni co przy grze presingiem jest koniecznym wymogiem jest puig bedzie pedri de jong,Roberto dojdzie moriba za rok moze w jeszcze jest monchi.Jest mim grać.Na skrxydle go nie widzę.Nie dał sobie rady u w trenerów.Problem leży w Coutinho.W Angli powinien się odbudować.Antkowi moze dalbym szabse najbardziej ale nje mam dobrych idczuć.Powinien być wymieniony za Neymara.Obu dobrze by wyszlo.Dembele powinien zostać albo być eypożycxonym aby oensji nie placić niech buduje formę i jak bedzie ok wroci.

0

@Azi nie sądze kazdy z wymionych nie pasuję do ukladanki nie ma chemi a są obciążeniem dla zespołu.Tu potrzeba swieżej krwi glodnych wilków, którzy będą i techniczni i będą mieli odpowiednią intensywność.Do tego trener który widzi że ze spół jesr od czasu do czasu skostnialy.Który będzie miał pomysły jak zorganizować grę przeciw zadwodnikom w obronie.Setien pewne rzeczy poprawił ale jak wypriwadzenie piłki ale city wychodzi dużo szybciej potrafi stworzyć tu swietną akcje u nas jest głownie atak pozycyjny.Polepszyliśmy presing ale wczoraj z taką intensywnością wyglądało to slabo.Grali o mistrzostwo. Jest co poorawiać.

0

@NeroTFP pis niestety wychowuje ogromnie duży priblem riszczeniowy naród.Zamiast dawać wętke daje marchewkę.Strzelamy sobie w stopy.Dzielą naród nie dziwuę że reszta nie chcę utrzymywać rejonów które daly zwycięstwo dudzie.

0

@ksobi problemem jest to ze kilku zawodników nie chcę odejśc jak rakitic czy umtiti.Powinni sie rizstać jeszcze z kilku zawodników.Powinien przyjś neymar i Alaba i wychowanek z Mc.Zobaczymy co da Dembele trincao i pedri.Trener nie distrzega że wczoraj nie było ruchu Real gra pozycyjnie ale widać walczy i gra fizycznie u nss oresing jest od czasu do czasu.Tu tego Setien nie dostrzega.Problemów widzę kilja

0

@Jakchcesz neymar może dać iskrę i sam potrafi wygrywać mecze jak choćby z bvb.Ale zmiany są potrzebne odejść muszą Coutinho,Martin, Griezman Todibo , Rafinha Rakitic ,Firpo, Wague i to jest zadanie na 2 lata najblizsze.
Przyjść powinien Neymar, Alaba spróbować można z lutaro.wychowanek z Mc i skład będzie niezły.Jeśli lutaro dobrze się sprawi wtedy za rok można pożegnać się z Suarezem i Busim. Środek powinien to być de jong ,pjanic, puig, pedri, Roberto
Do tego potrzebny jest trener który wprowadzi intensywność RM nie gra pieknie choć pozycyjnie ale mega walczą zwłaszcza w defensywie i tego elementu Barcelonie brakuje choć są mecze gdzie w presingu walczą ale wczoraj tego nie było.

0

@AlexDark00 musi być nowy trener który poprawi intensywność bo wcxoraj za wolno biegali trenrer tego nie dostrzega.Brak jest ruchliwosci ostrego presingu.Rywal biegał wslcxył i to dokonał.

0

@KamilZ potrzebny jest Neymar!!!!Alaba , wychowanka z MC moze spróbować z lutaro, może Sancho,

Sprzedać- Coutinho, Rakitica , umtiti,Griezmana,firpo,Todibo, Rafinha,Wague,Martina,,vidala,W następnym roku rozstać się z Suarezem i Busim
Wziąć trenera który orzygotuje ich fizycznie

1

niech budują ten stadion Real już zaczoł..Zwłaszcza że niecma kibiców i mogliby to robić teraz mniej strat będzie.

0

@Chwytliwy oczywiście

3

Pisowi kompletnie już ue nie ufa nie dość że chce powiązać fundusz z praworzadnością to pieniądze mają iść wprost do samorządów.W sumie po tym jak pis zwala obowiazki na samorzady bez zapewnienia finansów to wcale mnie to nie dziwi.
https://www.money.pl/gospodarka/pieniadze-z-ue-nowy-pomysl-na-transfer-srodkow-rzad-pominiety-6532265104103041a.html

0

tylko co z Emersonem?

0

@Johnnie_Walker potencjał ma ofensywnie biega kurcze ja Dembele.

0

@MesQueUnClub96 nie nagle o tej pożyce sluchać było od dawna.Jak weszła oandemia bartek powiedział bez banku się nie obejdzie.Poza tym strata 100mln w stosunku do prognozowanych 400 nie jest zła.Bank ocenił potencjał klubu i ze klopoty są chwilowe.To projekt długotrwały.A były tlumaczone jakue zyski przyniesie więc jest to dla nich wisrygodne.

0

@BarcaInfo jestem za, mają 20 lat na spłatę.Nie ma kibiców i warto to wykorzystać jak robi to Real.Jeśli bedzie budowany wtedy jak kibice będą mogli przychodzić to będą większe straty.Bo na pewno ograniczenia w ilosciach ludzi którzy będą przychodzić na stadion będą.Stadion będzie przynosił więcej kasy o czym była już mowa.Także sponsorzy sìę nowi pojawią.Nowy stadion przyciagnie zawodników.A tak to Real będzie miał nowy stadion a Barca nie więc Real bedzie miał tu przewagę więc jestem za

1

@MesQueUnClub96 od kilku lat się o to starają.Brojekt już dawno był pokazany. O czym ty piszesz?

0

@DanielOOL po co z nieba kredyt wezmą

0

@Batista mają swoje dobre jak i złe strony.Muszą się przedfiniować co robią.Bo widać to było w kampani podejrzewam że gdyby tvp puszczała i dudę i trzaskowskiego a nie tylko dudę trzaskowski by to wygrał.Dobrze że otwierają się na innych ludzi mieszają się z innym ugrupowaniami jak nowoczesna.Teraz chcą z hołownią rozmawiać.Tez odeszli tusk a schetyna stracił na ważności rzadzą ludzie w praktyce po 2015 mówię tu o uch znaczeniu.Jeśli chcą zmienić to wymiana kadr albo zasilanie powinna trwać dalej.Bo w pisie rzadzi stary zakon pc który ma pod sobą walczących o schedę zrobiący dla nich wszystko.Znając kaczyńskiego to wybierze kogoś nowego jak dudę wybrał.Bosak z korwinem też od lat sa na scenie politycznej.Zobaczymy co się wydaży za 3 lata.Myślę że wymiana kadr jest nkeunikniona a kaczyński jest coraz starszy.Moze być tak ze pis za 2 lata będzie syty i straci czujność.Bo jak widać po po przychodzi kryzys i dla ludzi i rządzących.anie wiesz czy nie będą rządzić.Choć moze byc tak ze pis zaprowadzi mono władze i wtedy inne partie będą w .....Co do konfederacji mogą stać się przystawką dka pisu jak lpr czy samobrona pis to potrafi robić i ma narzędzia.

0

@Batista w mojej opini 2 ostatnie lata były słabe.Zreszta, gdyby fatalne było 8 lat to dlaczego wybrano ich na drugą kadencje.Stracili energie ale nie oznacza że nic nie zostało zrobionę znaczną część infrastruktury ktora przynosi pkb.Te wszystkie pisowskie łapówki uczą dostawania czegoś za darmo.Uczą lenistwa powinno się dawać wętke nie marchewkę.To błąd.Coraz trudniej będzie takim rozczeniowym społeczeństwem zarzadzać.Jeśli będzie ciężki kryzys zmiana 500+będzie oznaczała przegraną parti.Ja odczułem zmiany bo pamiętam kiedy drogi były fatalne.Pamietam asfaltowe boiska i nagle pojawily się orliki ale i baseny itp.W wielu obszarach to się zmieniło.Też ludzie oczekują zmiany na już tymczasem pkb rośnie jak rośnie i scale u nas mały wzrost nie był.Też był światowy kryzys.To nie była łatwa sytuacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?