Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 nie przesadzalbym jeden gea u Guardioli i radzi sobie w meczach.Araujo już jest lepszy od wolnego Umtiti.Jesli pogra dluzejbzbierze doswiadczenie kiedyś musi.W ten sposób ti nigdy nie zdobędą doswiadczenia jak grać nie będą.Puig wszedł daje rady Fati tak samo
0
@BarcaInfo super oby udało się go sprzedać
0
@barteq ale juz w pierwszej turze były jaja zagranicą z kartami.Nie dzuwne że teraz sa lrotesty przewaga nie jest duża.Porównywanie 2 mld kurskiego z poprzednia tvp jest nie porozumienie.Co do tego że narzekają na brak wygranej.A czy tu nievma tego samego jak odoadnie się np.Z Ligi mistrzów.Zwyczajnie ludzka reakcja.
0
@IronSanHybrid odrazu nasówa mi się tem mem jak się pytają jaka w. Iemczech była frekwęncja bo niemcy nam prezydenta wybierają.To chyba najlepszy komentaż do tego.
0
@Gall Coutiho to zgodził się obnizyć pensje w Bayernie i in wie ze nie został gwuazdą więc z ceny zejdzie Neymar to sam chciał doplacić aby z tamtąd odejść.Pensja nie będzie dka nuego przeszkodą aby dojść do porozumienia.Nie widziałem tak zdeterminowanego zawodnika aby wrócić do klubu podoba mi się to.Podrugie przyniesie do klubu sponsorów o czym był tu kuedyś artykuł i jak wygrać ligę mistrzów to z nim.W tym roku jest problem ale w przyszlym to inna bajka .Nawet jan skorzystają z prawa brosmana to o rok będzie to mniej.Nie jestem pewien czy jak przyjdzie Neymar a Griezman dalej się będzue męczył to najleosxa dla nich to wymiana. A w kwrsti umtiti i Rakitic to im też kończą się umowy i pensja odejdzie.zproblemy z umtitim byly by przez rok.Zresztą jesli dojdzie wychowanek z MC to będzie 5 do gry.Sam odejfzie Araujo tylko zyska.
0
@Tatazolwinia może zrobią w jednym miejscu aby nie jeździć.
1
@AV0CAD0 podzialy które wprowadza kaczyński robią swoje.Jesteśmy po prostu słabym państwem.Bo nie ma silnego państwa bez zjednoczenia kraju.Kaczynskiemu nie zależy na polsce tylko jak sam kiedyś mówił ,chciałby być szefem silnej parti.To jest jego priorytet.Ta wypowiedź jest konsekwencją takiej działalności jest akcja jest reakcja.Tyle w temacie.
1
@tbas tylko kasę muszą na nich znaleźć;)
0
@LuisSalvano tak zawodnicy obniżyli pensje, rozgrywki trwają szkoda że tych koszulek nie ma straty były by mniejsze,ale może nike zaplaci karę.
0
Ciekaw jestem czy będzie jakiś wyjazd podczas presezonu aby szukać sponsora.Są obostrzenia.Pewnie wyjazd byłby bez kibiców.Jeśli Barca straci tutaj kasę to może będzie szukać jeszcze kogoś.
0
@ini_barca no właśnie choć będzie ciężko dajnie aby jak najdalej poszli w LM.Pewne szanse są
1
@Comentateiro to zależy kogo sprzedadzą jeśli odejdzie Rakitic, Umtiti czy nawet vidal to już sporo zmienia.Zobaczymy jak zaorezentują się pedri i trincaotakze co będzie z Dembele
0
To w sumie nie tak dużo, na początku pandemi mowa było ze jak nie dokonczą ligi to strata będzie 400 mln.
0
@kamil9040 to nieprawda co piszesz i sam jesteś zabawny wypisujac te glupoty.Że te partią takie same sam chyba w to nie wierzysz.Nawet struktura elektoratu się rìżni.Pis schrzanił kwestie wiatraków uwalając ten projekt bo jest uzależniony od głosów górników.Zarówno duda i szyflo opowiadali o węglu czyli przeszliść że mamy go na 200 lat.A ani jakośc tego węgla tylko nie wspomniał że tylko cześć jest do urzytku a znaczna cześć jest nieopłacalna.Dlatego ciągną węgiel z Rosji.Paranoja jest taka że muszą im płacić i robią magazyn centralny bo nievma komu odbierać.Choć też zima była łagodna.Cobdo wuatraków straty ponieśli ludzie którzy te wiatraki postawili sobie aby mieć na starość.Pis nie robi przetargów i ofsetów.Jeśli już stawiać elektrownie to małe jak Gates chciał w chinach zrobić gdzie odpady radioaktywne są wykorzystane do ponownego użycia jako paliwo.Ale powinien być tu przetarg bo i francja tą technologie posiada.Kupowanie starych elektrowni amerykańskich nie ma sensu.Po pierwsze nigdzie nie napisałem ze to bydło to sobie sam coś wymyśkasz tylko problemem sa ci co manipulują tvp.Manipulujesz.Ja sam pamiętam stan wojenny więc świetnie znam prl manipulacje i widzę co robi pis nigdy nigdzie nie pisze że znikną za po wszystkie bolączki ale pis dąży do mono wladzy.Uderzając we wszystkie partie takze w konfederacje.Widac to po propozycjach po wyborczych.Co jak co za po wszystkie partie mogly czuć się bezpuecznie.A konfederacja przy pis jest narażona.
2
@kamil9040 to że pis żyję przeszlością wprowadza tvp z prl 8 klasę jak za młodości harka to akurat fakt.To ze momunikują się ze swoim elektoratem jak za komuny to też fakt.To że lubi węgiel a średnio mu do nowoczesnych rozwiązań to też fakt.Gdyby nie polowa kraju i i kasa z ue byśmy stali w miejscu i się truli a ludzie dalej umierali ns raka zawaly i udar.W tym sensie mamy partie która zwraca się wstecz.Nie przez przypadek pooierają ich osoby mniej wykształcone czy starsze dla których nowoczesność jest problemem także czasy prl znają i jest to ich młodość.Choć głównie są zmanipulowani przez tvp.Pis nie jest partią przyszłości.Dązy do zawlaszczenia panstwa jak komuna.
0
@Gall wybacz ale Neymar nie będzie kosztował 200 mln już teraz mówilo się o kwocie 170 a mówilo się o 160.Bo zostanie mu rok kontraktu.Będzie kosztował coś jak hazard -Antek bo jak dojdzie pandemia gdzie ceny generalnie spadną.Tak samo będzie z pensją.Już klub podawał że kilku zawodników odejdzie do gry.Mówi się o Coutinho, Rakiticu, Vidalu , Todibo , Rafinha, ,Alenia , umtiti, Wague, Neto.Tu odchodzi ci pensja u Coutinho to spora.Jeśli zgriezman zawiedzie to i on odejdzie tu też jest wysoka pensja.Nie martw się kasa się znajdzie.Co do Pedriego nie musi teraz wchodzić masz de jonga pjanica Puiga, Roberto i może wejdzie Monchu.Moim zdaniem jeszcze Martina mogą sprzedać jak przyszddlby Neymar.Jeśli Semedo się rozwinie to on zostanie.Tuch dziur będzie mniej.Niezapominajmy że Puig i Fati będą za roj silniejsi.Też niewiadomo co z Dembele albo go sorzedadzą i kasa jakaś wpadnie albo zostanie.Neymar ansolutnie jest mozliwy.
0
@Gall tylko tak oceniasz go przed transfetem to raz dwa.Pamiętaj że on ptrzynieisie swoich sponsorów o czym mówił jakiś czas temu artykuł tutaj.
0
@iksajotien no to otworzyli teraz miedzynarodowy sklep z tego co zrozumisłem idzyskali prawa do dprzedaży bez pośredników tylko nike zawalił koszulki i nie sprzsdawanie przez nike ma przynieść 300mln zysku.Poza tym otwietają cyfrową platformę coś jak cyfra +.bardzo mocno Barca poszła w sovual media.Co do sukcesów tu Bartka jest zbudowanie archwum Barcy co jak na tak istotny klub jest ważne.Zbudowano stadion dla szkółki także dla kobiet barcy i 3 drużyny.Odnowiono całą infrastrukturę.Espaie zatrzymała Pandemia.Poxa tym stworzono szkielet drużyny po Messi.Mówię tu o Pena, lenglet,Araujo,Pedri,Puig,de jong, Moriba,fati,Trincao.Niewiadomo co z Monchu, Dembele,Collado ,Emersonem,Zobaczymy czy ściągną wychiwanka z MU.Jest jeszcze 6 okienek zanim ten sklad powinien wejść do gry więc ze szkółki ktoś dojdzie i na pewno kogoś ściągną.Natomiast prkblem jest na najbluższe 1 rok czy 2 Oczywiscie Bartek powinien odejść powinna być nowa wizja pomysły itp.Ale ja powiem tak zrobił dobre rzeczy, zrobił złe rzeczy i na niektóre rzeczy nie miał wpływu.Suma całościowa jest sytuacją Barcelony która tragiczna nie jest ale nie jestż też dobra.znstomisst Barca ma przyszłość.
0
@rafa324 gdy odejdzie Messi odejdzie Suarez, Pique, Busi , vidal, Coutinho i pewnie umtiti i Rakitic zmieni się sytuacja
0
@Gall zobaczymy ile będzie brał kontrakt nie jest podpisany .Neymar za rok będzie tanszy też nie wiesz ile bedzie kosztował ma obniżyc zarobki.Po pandemii moze być różnie
0
@rafa324 tylko Real madryt dorobił się na ligach mistrzów a jak je wygrał to dłyższa rozmowa jedna z części to road to instanbuł.Naszego problemu nie ma jeśli odszedlby Messi.Wiadomo jest że piłkarze którzy buli w dróżynie Guardioli pod koniec wejdą na najwyzsze drabinki płacowe.Dobtego pojawily się szejki w innych klubach i agenci.Widać po Griezmanie czy Coutinho jak trudny jest system Barcy na dziś to Neymar jest jakąś gwarancją gry.Bież też pod uwagę że kluby inne nie stoją w miejscu.Zobacz jak atakują presingiem albo jak doszlifowaly stawienie autobusu to nue te czasy co kiedyś.
0
@MarioVeB! Co za problem pogra 3 lata a potem nadejdzie era Pena , lenglet, Araujo trincao,pedri, Puig,de jong Fati zobaczymy co x Monchu collado moribą też zdembele cho to wątpliwe to jest 6 okien do kupna.Neymar jest istotny na teraz tak naprawdę abyvcoś z Messim ugrać.
0
@iksajotien gdyby ,tak było że nie byloby pandemi za 200 mln to mozna byłoby mu to zarzucać.Pandemia to nie jego wina.Ale Real Madryt też musi sprzedawać zawodników i obnizać pensje mimo wygrania kilku lig mistrzów.Ba didatek aby kogoś kupić muszą najpierw sprzedać.Psg też ma problem nie jest to wszystko takie proste.A to że to wprowadził to akurat bardzo dobrze i nie ma co krytykować Bartka za dobre rzeczy bo to parqnoja.
0
@MaFCB tylko nie należy zapominać że ten kregoslup był najlepszą drużyną na świecie nie są to zykli zawodnicy na sprzedaż, ciężko tu winić bartka że są.To ze wchodzą w wiek to praca Setiena bedzie coraz trudniejsza.Co do Pjanica on jest na 3 lata tak naprawdę następcy są.
0
@Midast jeśli Messi nie podpisał umowy ti bartek nie powie że jest slabym.Nie ma co tu do niego mieć pretensji.
0
Pytanie jest takie, kto na jego miejsce aby nie wyjść na tym gorzej .Być może 2 dobrych obrońców jest dobrym rozwiązaniem, którzy nie mieli by takiej samej charakterystyki.Roberto jest do wszystkiego ale specjalistą nie jest.Na pewno gra lepiej.Na pewno są pilniejszi zawodnicy na sprzedarz.Rakitic, Umtiti,Vidal,Rafinia.Dalby czas firpo rok chyba ze bedzie trzeba i chyba alenua.Griezman tak ale tylko za Neymara.
2
@NeroTFP jak tkną media będą protesty mimo wszystko polska jest podzielona
4
Jestem zdania że Bartek powinien odejść i musi przyjść nowa siła i nowa krew.Ale nie do końca jest tak jak tu czytam że zostawił spaloną czy napromieniowaną ziemie.
BARCA MA PROBLEM NA NAJBLIŻESZY 1-2 SEZONÓW ALE PRZYSZŁOŚĆ JEST.
1.PENA ,Araujo,Lenglet,Pedri,Puig,de jong,Fati,Trincao,Moriba i jest znakomity szkielet na przyszłość do budowy przyszlości 2-3lata to 6 okienek na uzupełnienie składu.Trzeba pamiętać jeszcze o Emersonie, Monchu i Collado i wychowanku z Mc.Na pewno ktoś ze szkółki się pojawi i jest mimo wszystko sukces Bartka.Także budowa stadionu dla szkółki czy odnowienia reszty infrastruktury choć nie całej.Dużo dzieje się w kwesti cyfriwej itp..To co jest dla mnie istotne to
1 przyjrzeć się kwestiom przygotowania fiz .jak i kwestiom leczenia zawodników.Za dużo jest kontuzji.
2.Poprawić to co się dzieję w kwesti polityki medialnej klub pomiedzy zarządem zawodnikami a mediami.
3.Rozwiązanie przez klub problemu że zawodnik blokuje odejście jego gry mimo iż wiekszość czasu nie gra czy dratyczne obniżenie pensji aby ktoś inny mógł go zastąpić.Chodzi tu o Dembele, Umtiti , Rakitic którzy blokują rozwój klubu.
4.Praca nad obniżeniem średniej pensji przy podpisywaniu kontraktów.
Co broni bartka pandemia to strata 200mln a ti jest Neymar który rozwiązałby problem tego klubu.Tutaj że jest pandemia nie jest to jego wina.Blokada zawodników którzy nie chcą odejść jest także w RM i też jest ten ptoblem tak samo obniżają pensje pomimo wygrania LM.
Moja ocena Bartka jest taka powinien odejść i to jest bezsporne ale nie wszystko zrobił źle są też i dobre rzeczy.Jeśli kibice wrócą to wszystko wróci do normy.Klub ma ogromny potencjał.Są problemy ake nie jest to tragiczna sytuacja.Jest to do wyciągnięcia.
0
@Mario96w nie wiem tam różnica była straszna na niekorzyść fonta.1/3 czy 1/4zdobył tyle co pierwszy.No i ja zgadzam się z Rivaldo że na najbliże 3 lata tylko neymar tą drużynę udzwignie kazdy inny straci rok na dopadowanie jeśli nie skończy jak Coutinho czy miże Griezman.Jeśli tego nie widzi przyszly prezes to mu nie wróżę.Tu Rivaldo ma rację.
0
@BarcaInfo ale font ma małeą szanse na wygraną z tego co ostatnio podawali