1

@Batista zwykli ludzie hehe brzmi jak z czasów prl czlowiek pracy;)

1

@Comentateiro pieprzenie Netflix robi seriale na bardzo dobrym piziomie nikt ci nie broni załozenia kawiarni.Zresztą polacy mają tez kawiarnie restauracje i też je odwiedzają.Masz wybór i korzystasz z tego.Co do heloween to marketing zabawa oderwanie od rzeczywistości.Jak ktoś traktuje to poważnie to powinien się przemyśleć bo brak mu dystansu.

0

@MarioVeB! Ale była przerwa długa więc mogli też odpocząć.Te rozgrywki wliczając LM będą trwaly dość krótko.

0

@Jaca27 to trochę jest tak że w systemie Barcy to mega trudna pozycja zespoły ustawiają po 5 czasem i po 6 ludzi.W polu karnym brini cała praktycznie drużyna.Nue trzeba być bardzo dobry ake wybitny na tej pozycji.A z dostępnością zawodników jest ciężko nikt nie chce slrzedać.Są szejki nuższe podatki we Włoszech tv płacą ogromne pieniadze w Angli.Nie jest łatwo kogoś wydobyć nazwa Barca czy Real tego nie gwarantują.

0

@Jaca27 tak ale generalnie większość była zadowolona z tych transferów mowa jest o kibicach

1

@BarcaInfo ale jak była mowa o Coutinho czy Dembele to wszyscy byli zahwyceni.W zasadzie Dembele gdyby nie kontuzja to fantastyczny zawodnik.Griezman powinien dostać rok jak nie zrobi progresu to wymiana na Neymara.W przypadku Vidala Paulinho transfery były pozytywne Pjanic ma kartę otwartą.

0

@masq no w usa jest dostęp do broni w szkołach. Raz na 2 mieśiace ktoś ginie.Strzelnice są ok jak ktoś lubi może postrzelać dawać ludziom broń.Był już brevik.Adamowicza też zabito.Nie jest to dobry pomysł.

3

@BarcaInfo poprawił się, oby robił postępy dalej

5

@QuiqueSoltys kwota pewnie na stadion

2

@MesQueUnClub_87
Deep purple
Pink floyd
Stary Jarre
SEAL
Pat Metheny
George Michael
Ozzy osbourne
Gary Moore
SATRIANI ,Vai
Muzyka latynowska


0

@kkbarca skoro nie ma kibiców to stadion powinni zacząć robić ,potem to będzie straty kibice będą mogli być na trybunach.Im szybciej otworzą stadion tym szybcie zaczną to spłacać.Jestem za

0

@FCBdymekVEB piszesz to co o czym napisałem nievma ekipy na teraz jest na przyszlość po Messim i jest jeszcze czas ją poprawić a 2 lata temu ludzie się o to martwili.Teraz muszą poprawić na dziś tak jak Ronsldo spajał Real tak Neymar z Messim, Matsem i Puque będą spajać Barce.Tego Neymara brakuje.
Ważne jest tez otoczenie w jakim działa Bartek i co się zmieniło czego nie mieli poprzednicy.
Na rynek weszły szejki i to do kilku klubów zmieniając kompletnie układ sił w piłce nożnej takze ceny piłkarzy.Barca szejka nie ma.
2.Rynek stał się rynkiem agentów i to jóż w śród młodych chłopaków.
3 są różnice w podatkach np.we wliszech.
4 kluby są tak bogatę ze nie chcą oddawać swoich zawodników
5.Zawodnicy ktorzy mają kontuzje albo słabo grają nie chcą zmieniać klubu.Go jest problem też Realu obecnie mają 36 pilkarzy.
6trzeba pamiętać ze bartek objoł klub z kłopotami finansowymi.
Jego wyzwania odmlodzić kadre po Messim i zbudować 2 stadiony i to wszystko na raz.
7Korona wirus tego też nie miał inny prezes tez nie jest winny strata 100 mln a miało być poczatkowo 400mln.
Co do oczerniania zawodnikow audyt tego nie potwierdził.Ake komunikacje niezależnie od czego trzeba byłoby poprawić co też pisałem.

0

@FCBdymekVEB to nie do końca jest tak bo jeśli chodzi o zarząd to są rzwczy które się udały i takie które im nie wyszly.Hak coś iceniasz to jedno i drugie.
Co wyszło
1Zbudowali stadion dla 3 sekcji.na otawarciu był Ajax.Zburzyli stary.
2.Zrobiono archiwum co dla tak historycznego klubu jest ważne
3.Odnowili resztę infrastruktury
4.Zrobili projekt nowego stadionu.
5.przeprowadzili w klubie cyfryzację
6. otworzyli miedzynarodowy sklep odzyskujac prawa do sprzedarzy
7.Otwierają platformę dla kibiców z całego swiata.
8.pozyskanie sponsorów
9.Stworzono szkielet na zespół za 3 lata
1. pena
2.lenglet
3 Araujo
4 Pedri
5Moriba
6Puig
7Fati
8Trincao
Niewiadomo co z Semedo Dembele Enerson, Monchi,wychowanek z MC
jest zespół na przyszłośc i przynajmniej 6 okienek na fokoptowanie reszty skladu
Co jest problemem
Zawodnicy topowi jak Griezman czy Coutinho którzy się nie sprawdzają choc Griezman ma jeszcze szanse.To nie jest do konca wina zarzadu ze mistrz swiata sobie nie radzi.A była za niego mówa o griezmanie cena promocyjna.
Kontuzje umtiti czy Dembele i tu powinmo zmienić się osoby związane z przygotowaniem fizycznym i generalnie lekarze.
Problem jest z komunikacją zarząd zawodnicy dyrektor sportowy prasa kibice
Zawodnicy którzy nie chcą odejśc a nie trzymają poziomu.Tu jest kwestia prawna.Bo została zawarta umowa.To jest problem.Nikt nie przewidzi jak zawodnik bedzie grał czy bedzie kontuzja i w jakiejś będzie formie jak szybko się zaadoptuje.
Wiek graczy
To wszystko jest wypadkową.Tez trzeba przyznać że ci starsi gracze są wyjatkowi i mają prawo godnie się pizegnać z klubem.Sumarycznie jest problem na już.
Uwazam że ktoś za rok powinien nowy przyjść za Bartka ake jeśli mają byc puchary powrót Neymara jest konieczny.Natomiast postać Bartka ma jasne i ciemne strony i obie są ważne.

0

@FCBdymekVEB niekoniecznie na przyszłość są Puig, Pedri ,de jong,Moriba, Monchu potrzebiwali kogoś na bajblizsze lata kto będzie grał odważnue i będzie grał też defensywnue.Na didatek jest najwiecej biegającym zawodnikiem w juve.Jest w tym jajaś myśl.koszt będzie 100-120mln.Coutinho to 60mln masz jeszcze Martina , Rafinhie, Wague, umtiti, Rakitica Todibo i 3 okienka sprzedarzowe jrok temu sprzedali z 6 zawodników.Za rok będzie łatwiej.Na didatek był artykuł ze przyniesue swoich sponsorów.NO I messi go chcę i reszta.Warto aby Mesdi miał pomoc.

0

@DonMatteo901 to zaoroszenie dudy to cynizm kiedy zaprosił dudę nie było wyników z zagranicy i godz 20.Duda ogłosił się zwycięzcą.A ipsis jasno powiedział wyniki nie dają podstaw aby sądzić kto wygrał.Trzaskowski mu odmówił w tym momencie ake po ogliszeniu wyników jedt skłonny się spotkać.Jeśli ktoś tu się skabo zachowal to duda

2

@lucas/catalan tvn to tv należąca do ameryjsńskiego discavery.Ambasador jest po to aby pomagać zarówno obywatelom usa w polsce jak i firmom amerykańskim na terenie polski.

0

@FCBdymekVEB sadzę że będzie do wyciągnięcua za 120 mln bo minie rok.Rok będzie miał do zakończenia kontraktu.Moze sam też doplaci.Hazard kosztiwał 100mln.Jest sporo zawodników do sprzedania.Jeśli Antek się nie przystosuje do go za niego wymienią co byłoby najlepsze na to co pokazał no i jest Francuzem.Co sprzyja.No i mam nadzieję że sorzedaż kiszulek odpali w ich sklepie internetowym.Poza tym z czasem kibiców w jakiejś cześci dopuszcza do ogladanua no i zobaczymy co będzie w LM fdzie też można zarobić zarówno teraz jak i za rok.

0

Zespół moim zdaniem zalezy od ter stegana, Pique i Messiego.Jeśli z przodu ma być to rozlozone na jeszcze kogoś to trzeba Neymara , albo Fati po ludzku musi dojżeć.Choc i tak fajnie mu idzie:)p.s Suarez też strzela beamki i to pomimo kontuzji

0

@FCBdymekVEB xavi chce neymara a on bedzie decydował no i fontn ma niskie poparcie.A xavi będzie czy to z nim czy kto i nym

0

@BarcaInfo nie zna. Doktora ale jedtem za:))

2

@Statistics e tam kiedyś xavi powiedział przekonam Messiego do presingu.Znamy się od lat.Leo chce mieć puchary zrobi to.Swoją drogą Setien poprawił presing i wyprowadzanie piłą kuleje skuteczność z autobusem

0

Przede wszystkim trzeba sorawdzić co się dzieje w kwesti medycznej i przygotowania fizycznego.zbo to nam zabrało trochę pucharów.Ułożyż relacje szefostwo-zawodnicy-prasa.Oczywiście spraw jest dużo ale tu coś niedziała.

0

@Turio fe light jeśli prxyjdzie to za 2 lata bo następny sezon to Neymar

0

@monsterrize moze chodzi o to aby jeden z ze stoperów miał doświadczenie.zreszta miała by się uczyć.On pewnie by ustawiał tą obronę.Araujo tez by się tu uczył.Zawsze stoperzy mają inne walory i tych nowych rzecxy mogli by się uczyć id niego.Alaba może grać i na boku obrony.Myślę że taki jest zamysł.

0

@messi564 font wypiera się neymara za to xavi chcę go mieć w ekipie a to on ma decydować o zawodnikach

2

Komentarz usunięty

0

@DanielOOL ktoś gdzieś pisał że presezon ma o tym decydować.On się do niego przygotowuje.

0

@BarcaInfo może poprostu chcę odejść

0

@BarcaInfo czad:)swietny piłkarz oby powrót mu wyszedł:)

0

@cat_r37 w ten sposób to nigdy się nie ograją.Trenują z zespołem od ponad roku z pierwszym zedpolem na razie co gra to nie nawalił Garcia to też wychowanek Zresztą Guardiola był współtworcą tego systemu a za nim przyjdzie jest jeszcze LM.Niech się uczą od Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?