Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tridente2015 nad błędami trzeba pracować.W sumie ten var za dlugo nie działa i trzeba nad nim pracować.Dla dobra piłki to ze jest to plus.
0
@Shapiro nie powiedziałbym ze duda wygrywa to się zmieniłó ostatni ibris był dla trzaskowskiego.Google ocenił że debate wygrał najprawdopodobniej trzaskowski z uwagu na zainteresiwanie
0
No proszę;)
https://wiadomosci.wp.pl/debata-prezydencka-ekspertka-mowy-ciala-andrzej-duda-czuje-wielki-stres-6529327552850049a
0
@Mesi12 z tym dziennikarzem co podajesz to fake i juz to na forum opisywali dajesz dezinformacje
0
@BarcaInfo chciałbym zobaczyć kturegoś z zawodników Monchu, Collado,Monchu,Cuena aby zobaczyć jak wyglądają na tle pierwszego zespołu i jak jest ich przydatność.
0
@Tridente2015 tzn tak RM prezentuje się solidniej od Barcy choć nie gra ładniej.Co nke oznacza ze gdyby Suarez nie wrócił do formy to ja nie wiem czy byśmy mustrzostwa nie zdobyli.Pandemia zrobiła swoje.Natomiast inną sprawą jest var któy no trochę RM pomógł w istatnich kolejkach co może budzić kontrowersje
0
@waslak11 tutaj giertych obnaza kurskiego jak w sejmie 3 razy klamie i przywlsszcza sobie zaslugi LPR i kaczynski po takim występie dajemu fuchę tvp.To sory to ja już nie mam wątpliwosci co do pisu
0
@waslak11 z prowadzeniem dyktatury pis nie moze tego robić szybko i otwarcie bo jest kilka przeszkód pis lubi kase i chce ja z ue ktora patrzy mu na reke i polacy popierają ue.Dlatego robi to w bialych rekawiczkach.Zresztą jest to opusane w ktorejś z ksiazek jak wprowadza sie dyktature ze zmienia się prawo ale nie stosuje się opresji.Choć pis nie traci czasu bo dovtarczy dodane są opresyjne punkty nie majace nic wspolnego z pandemią.Pis zmienia prawo ale pozwolił przez te lata na protesty itp.Jednak i to się zmienia bo podczas oabdemi i to zmieniono.Pis atakuje media i obecnie jest konflikt ibz niemcami i z usa.Czyli mamy kierunek rosja chiny jak i bialoruś.Wybory chcieliorganizować bez pkw co jest niebywałe.Prawo im nie przeszkadza.jestem za suwerennością ale pis wykorzystuje suwerenność tylko iwyłącznie do legitymizowanua dyktatury.Cała tvp sposób jej prowadzenia mówi samo za siebie kurski mówi ciemny lud to kupi.Piotrowicz mówi ze dla inteligentnego czlowieka ten przejaz jest obrazą ale oni tak komunikują się z wlasnym elektoratem.Kolejna poslanka pisu mówi wprost ze w tvp opowiada się bajki.Tu pytanie do Ciebie.Nie przeszjadza ci ze dajesz na nich glos a oni mają cię za durnia?Czują się na tyle pewni ze bez ogródek mówią ci to wprost.
0
@waslak11 To znaczy tak jeśli chodzi o wykladnie jak patrzą na trumpa to sondaze mówią wszystko.Poza Dudą nikt nie chcę do nie go jeździć poza Dudą Merkel odwołała wizyte.Jeśli tam jest 40 tyś zachorowań dziennie to u nas jest mniej odpoczątku to kompletnie inaczej to wygląda.Nie ma co podważać sondaże któte oddają rzeczywistość.Czy wirus jest groźny przeszedlem covida w wesrsji cieżkiej z zapaleniem płuc ale bez respiratora.takze moi rodzice bez objawowo i z srednimi objawami.Jesteśmy skierowani na badania jakie skutki choroba spowodowała.Na razie u mojej mamy wykryto ze aorta się niedomyka miesza się krew dotleniona z nie.Bo covid atakuje rózne cześci ciała.Ja dopiero idę na badania ale pluca w czesci mogę miec zniszczone.Takze osoby bez objawowe mogą mieć niedotlenione pewne organy jeśli poziom tlenu we krwi jest ponizej 90.Lekarz nie poda tlenu bo nie wie ze ma podać.To też nie jest do konxa bezpieczne.Ja chorowałem w marcu i jeszcze nie doszszedlem do formy.Mimo ze mam antyciała to zachowuje ostrożność.Ktoś tu na forum wyjaśnił z tym dziennikarzem ze on jednak jest faktycznie dziennikarzem.A nie posłanką pis udającą osobę z konskich zadającą pytania.
Co do straszenia pis.Sory ale zawłaszczenie wymiaru sprawiedliwości postawienie komunistycznego prokuratora do komisji sorawiedliwosci na szefa który pracuje nad reformą sondów i kiedy on prowadził obrady Pawlowicz swiadomie zlamała konstytucje o czym sama mówiła a prezydent to podpisał i Pawlowicz wraz z piotrowiczem w tk mają sorawdzać prawo mówi samo za siebie.Nie mówiąc hasno ze tsue czy komisja wenecka jasni mwyrazają się na temat praworzadnosci sprawa jest bezdyskusyjna.
0
@Volley ta sama co jeździł do nie umtiti to było tutaj opisywane w okolicach stycznia.Także inne kluby go rozważały z uwagi na to ze jego mięśnie jeszcze rosną i są to przejściowe problemy.jeśli dobrze pamiętam to podawano przyklad Messiego który miał takze problemy mięśniowe jak dorastał.Zaintetesowanie wykazywał Arsenal i Liverpool.
0
@cata_luna Mam dyslekcje.Obama upominał pis w kwesti konstytucji.Dlatego że jest to jego konikiem i na harvardzie pisał pracę na temat konstytucji i doskonale wie jaką lipę odstawia pis.Co do trzaskowskiego jeśli zobaczysz jego cv to konczył oxford studiował we Francji i w polsce jest doktorem.Ma 20 letni staż pracy jaa granicą tez jako europoseł.Obaj są z tego samego nurtu a z po rozmawiał jak był w Polsce jaki problem było wymienić kontakt z obamą .Zwłaszcza że pis był na dywaniku.Wtej chwili Polska jest krajem który kupuje sprzęt wojskowy oczym obama wie .Naturalne jest ze porozmawia z kandydatem na prezydenta który ma szanse wygrać bo jest to w interesie też usa.tu mnie zadziwiłeś ze wpadleś na taki pomysł.No i wcale obama niczego nie musi potwierdzać.
0
@waslak11tylko jakie to ma znaczenie czy ustawka czy nie to nie sa ustawieni dziennikarze jak w tvp.Którym duda podpisał 2 mld.Już sam fakt że w takim tvn są transmisje obu kandydatów z wizyt w miastach to w tvp jest tylko duda.Tu więcej nic nie potrzeba mówić
0
@waslak11 ok ale jesli myslisz ze jest inaczej to zobacz jakie są sondarze i trendy .130 tys ludzi umarło to nie jest pikuś dla żadnego prezydenta druga fala ma być na jesieni.Zalóżmy że ty mi to powiedzuałaeś na co mam patrzeć ale większość amerykanów będzie patrzyła na śmierć.To nie jest 1400 przypadków jak u nas tylko 130 tys ludzi zmarło i wirus pobił rekord dniowy.A trump dał ciała.
jęśli spojrzysz na edukacje także miedzynarodową w róznych krajach to jasne że nauczony jest oewnej otwartości i zmienności. to jasne że spotyka się zarówno z przeciwnikami jak i tymi co są za Polską.Poznanie nie oznacza że jeszcze coś źle zrobi kontakty w polityce to mega ważna rzecz.Jeśli mam wybrać negatywnego dudę a a faceta z pozytywnym nastawieniem to wybieram tego pozytywnego.Niech go wybiorą i zobaczymy co pokaże.Władza będzie wyrównana.Może być tak ze kaczyński zrobi że w następnych wyborach będziesz miał jedną słuszną partie.Tak jak w chinach, Albo przez zmianę konstytucji jak w Rosji albo przez areszt kandydatów na prezydenta w dniu zgłoszeń jak 2 tyg temu na białorusi. lub inny wariant który sobie pis wymyśli A pkw nie było im potrzebne do ostatnich wyborów.Prawo im za bardzo nie przeszkadza.Przynajmniej co jak co ale przy trzaskowskim to na pewno nie grozi.Jeśli lubisz konfederacje czy innych będziesz mógł na pewno na nich zaglosować jak będziesz chciał a moze na jakąś nową partie.Ale jeśli wygea duda możesz już tego prawa nie mieć.
0
@waslak11 no i teraz zobacz jak się zachowujesz niezależnie jaki kandydat by starał się wychodzić do innych musi być zjebany sory ale z takim nastawieniem nigdy nie będziemy silni będziemy beznadziejnym panstwem małych polaczków klucocych się jak dzieci.Trzaskowski ma swoje granice które nie przekroczy ale potrafi przyjrzeć się czy są punkty wspólne i czy jest wstanie z czegoś ustąpić.To plus nie minus.Jeśli chcesz rządzić i coś rzeczywiście zmienić to trzeba wyciągać wnioski z przeszłości.Jakie jego ugrupowanie w przeszlosci kiedy on nie rządził zrobiło błędy to też plus.
0
@waslak11 trump jest traktowany w usa jako wariat biden jako stabilność.Zacznijmy od początku juz w grudniu trump ignoruje doniesienia o tym że w chinach pojawia się wirus z zapaleniem płuc i nie ma na to leku jeszcze 28 marca opowiada że wirus sam sobie pójdzie mimo ze wiadomo było co było we Wloszech hiszpani czy Francji. Dopiero 13 następnego miesiaca wprowadził ograniczenia efekt 132 tyś zabitych amerykanów.2.93 mln chorych.W czwartek wykryto w ciągu doby rekordową liczbę 55 274 przypadków koronawirusa .To pierwszy powód dla którego na relelekcje nie ma szans.Nie zapominaj że pandemia na jesieni będzie trwała co się przeklada na kryzys gospodarczy i nigdy coś takiego nie pomaga rządzącym w wyborachDlatego pis po trupach chciał organizować wybory bo kończy się tarcza.Choć dalej chce wysyłać na wybory statsze osoby pomimo że wirusolodzy jasno mówią że morawiedzki się myli a krzywa nie opada.Ale morawiecki był sondownie skazany za kłamstwo 2 razy więc to że po trupach idzie mnie nie dziwi.
2.Ukazała się książka Johna Boltona doradzcy do spraw bezpieczeństwa Trumpa.Zarzuca mu brak kompetencji, prośbę do xi jipinga w reelekcji, pomoc dla ukrainy za pomoc w kompromitacji bidena.Także nie wiedział że wielka brytania ma broń atomową, myślał że finladia należy do Rosji postrzega interes własny jako interes usa itp.
3.Kolejna sprawa to kwestia policjanta który zabił mega źle to się odbiło na wizerunku trumpa.
4.nie zareagował na to ze slużby rosyjskie opłacaly talibów za zabijanie ameeykanów.
5.tylko wczoraj nabijali się że zamiast mieć rękę na piersi przy hymnie salutował jako cywil.Zresztą uroczystość 4 lipca jest swiętem hucznych imprez zabaw tylko szaleje wirus i one sa smutne co mu nie pomogło na co liczył.Trendy są jednoznaczne idzie w dół.
Jeszcze jedno nikt nie chciał pojechać do trumpa nawet merkel go olała bo i tak nowy prezydent będzie wszystko ustalał i czekają na Bidena.Duda stracił pozycje przetargowa za selfie z odchodzacym prezydentem Zamiast żeby oglosić przetarg na elektrownie atomową.Hasło kto pierwszy ten lepszy mówi o tym jak duda handluje z usa.Zamiast dodatkowych inwestycji będzie wysoka cena.Podobnie jak z f35 bez dodatkowej technologi u nas.Na dodate uzależnia nas od usa.Jakikolwiek konflikt nie mamy cześci.Albo inna wersja nie można wprowadzić podatków na firmy usa interwencja wiceprezydenta usa.Duda na dywaniku posłuchał.
0
@Tomek_TF powiem tak klinika mówi że był źle trenowany i powinien trenować jak sprinter i jego mięśnie jeszcze rosną.Teraz to go kupią za drobne na wypożyczeniu zaplacą chociaż za pensje może inny sztab pszyvotowania fizycznego go wyprowadzi.Jeśli się uda podniesie się jego wartość i mozna podejmować decyzje.Czy w tą czy w tą.
0
@waslak11 no nie dasz rady napisać bo kampania dudy dzieli społeczenstwo.Zachwile Biden bedzie prezydentem a duda sie z nim nie spotkał.Za to trzaskowski rozmawiał z Obamą który prowadzi kampanie Bidena .Krótko mówiąc nie będziemy mirć zadnego sojusznika.Jeszcze przy dyplomacji Witek;)Będziemy miedzy ue Rosją chinami i usa aby nas rozgrywali.Bo w ue jesteśmy na marginesie dzięki pisowi.Trzaskowski przeciwnie szuka wspólnych punktów nawet z pisem nie odrzucił 500+czywiek elementarny.Przyjoł postulaty holowni czy od bosaka też wzioł 2 postulat.Nie jest to ksndydat który dzirli.
0
@Zip skoro znaleźli się s 2 turze znaczy obrali najlepsza strategie.Obaj jeżdżą rozmawiać z ludzmi więc. Nikt tu ludzi nie olewał.Trzaskowski poddał się pytaniom dziennikarzy przychylnych jak i nie.To duda organizuje sobie ustawki.Wal w niego.
0
@Chaoss czy genialny a co z malymi lotniskami mają zbankrutować ,ludzie będą wydawać kasę na paliwo aby dojeżdzać na wakacje to dodatkowe koszty męcząca podróż czas się jej wydłuży.Dodatkowe korki i zanieczyszczenie powietrza.Na dodatek kończy się projekt największych samolotów Airbus a 380 zaczynają je złomować.Bo generalnie w Dubaju zwożą ludzie małymi samolotami aby dużym dowieść wszystkich.To się zmienia Zarówno Airbus jak i Boeing budują samoloty mniejsze lzejsze ktore mniej palą paliwa.Zaczynają latać na długich dystansach omijając haby.Krótsza droga co jest oszczędnością także na starczie i londowaniu i oszczędność czasu jest znacząca.Następna generacja samolotów będzie mniej palić szybciej latać i będzie cichsza.Znaczenie hubów będzie coraz mniejsze.
1
Jeśli mialby być Fati Messi trincao lutaro(suarez 1 rok).To Griezman mógłby odejść jest Francuzem i wiekowo podobny do Neymara.Co do Dembele można go wypożyczyć aby wrócił do gry jeśli przez rok się sprawdzi to zostawić albo drogo sprzedać.Jeśli odszedłby Suarez i z czasem Messi Dembele mógłby wrócić do zespołu.Martina można by sprzedać.Ostatecznie atak mógłby wygladać Fati ,Trincao,Nęymar, Martinez , Dembele i grali by na zmianę byłby kozak
1
@Europejczyk1980 tylko że trzaskowski nie boi się odpowiadać na pytania od różnych stacji też nieprzychylnyvh i był w tvp a duda bał się trudnych pytań różnych stacji i znał pytania
0
@tobiasson92 patrząc jak radzi sobie trzaskowski z pytaniami nie mialby problemu zwłaszcza że rzadzi 1.5 roku a kilka miesięcy mssz pandemia a ous zrzuca obowiazki swoje bez finansowania na samorządy.Słusznie nie chciał bo powinna być debata, gdzie Duda nie będzie znał pytań bo to nie jest debata tylko ustawka
0
@Colon sorry ale 2 razy duda nie będzie ukladał pytań bez jaj.
1
@Chwytliwy pis rządzi
1
@bartekvisca mieszkam w Wawie i radzi sobie bardzo dobrze.Ale miło by bylo jsk pis nie zwalał swoich obowiązków na samorządy bo na terenie całego kraju odwoluje się inwestycje
0
@mat32 powinie przyjść Neymar Martin powinien odejść.Co do Griezmana to zależy czy to będzie Griezman z ostatniego meczu czy wcześniej jeśli wcześniej to wymiana za Neymara.Po odejściu Messiego tam powinien grać np. Neymar.Co do Dembele wypożyczyłbym go na rok zobaczylbym jak z kontuzjami jeśli ich nie będzie a zacznie grać dobrze bym go zostawił jeśli nie będzie miejsca to sprzedał.Coutinho się nie nadaję za słaby psychicznie.Kasa jest potrzebna na Neymara.Pedri po awansie Barcelony powinien tam grać i starać się od czasu do czasu grać w pierwszym składzie.W pomocy powinien grać Puig,de jong,Pjanic Busi.Z przodu Messi, Neyma,rFati trincao Suarez i jeden rok na naukę Martinez i za rok odchodzi Suarez.Dla mnie byłoby optymalnie.Po roku sprawdziłbym vo z tymi co są i ocenił przydatność Dembele.
0
@Coutinho007 nie potrzebna jest kasa na facetów mocnych psychicznie na boisku,którzy biorą odpowiedzialność za grę na siebie.Jak w meczach z Psg czy Borussią.Mają to coś.Czyli na Neymara
2
@Kalesony to dziwne co mówisz jest śmieszne bo sondaże są wyrównane i przeczkolak nie osiagnołby takich wyników chyba ze duda ma niskie iq.Dalej Trzaskowski wie ze silne panstwo jest wtedy kiedy ludzie sa zjednoczeni.To jest coś przeciwnego co robi duda z kaczynskim którzy mobilizują elektorat szukając wrogów zewnetrznych i wewnetrznych.Efekt 2 pokoldnia po kaczynskim będziemy się z tego leczyć.Polska już miała liberum veto rozbiory a teraz ma kaczyńskiego.Nie ma zadnego kandydata ktory spelniałby oczekiwania wszystkich ale dobrze ze jest kandydat który szuka wspólnych płaszczyzn aby ludzi zjednywać.Przywódca który nie tworzy jedności jest słaby.A duda niedość że nie buduje jedności to jeszcze dzieli
0
@messi564 przyglądałem się Rodrygo w 5 meczach i kompletnie nie rozumiem jego wyborów ns boisku.znie dziwię się ze wyladował w 2 zespole.Nie wpisywałbym go do tej 2.
0
@Kalesony trump jest traktowany w usa jako wariat biden jako stabilność.Zacznijmy od początku juz w grudniu trump ignoruje doniesienia o tym że w chinach pojawia się wirus z zaoaleniem pluc i nue ma na to leku jeszcze 28 marca opowia że wirus sam sobie pójdzie mimo ze wiadomo było co było we Wloszech hiszoani czy Francji. Dopiero 13 następnego miesiaca wprowadził ograniczenia efekt 132 tyś zabitych amerykanów.2.93 mln chorych.W czwartek wykryto w ciągu doby rekordową liczbę 55 274 przypadków koronawirusa .To pierwszy powód dla którego na relelekcje nie ma szans.Nie zapominaj że pandemia na jesieni będzie trwała co się przeklada na kryzys gospodarczy i nigdy coś takiego nie pomaga rządzącym.
2.Ukazała się książka Johna Boltona doradzcy do spraw bezpieczeństwa.Zarzuca mu brak kompetencji, prośbę do xi jipinga w reelekcji, pomoc dla ukrainy za pomoc w kompromitacji bidena.Także nie wiedział ze wielka brytania ma broń atomową, myślał ze finladua należy do Rosji postrzega interes własny jako interes usa itp.
3.Kolejna sprawa to kwestia policjanta który zabił mega źle to się odbiło na wizerunku trumpa.
4.nie zareagował na to ze sluzby rosyjskie opłacaly talibów za zabijanie ameeykanów.
5.tylko wczoraj nabijali się że zamiast mieć rękę na piersi przy hymnie salutował jako cywil.Zresztą uroczystość 4 lipca jest swietem imprez zabaw tylko szsleje wirus i one sa smutne co mu nie pomogło na co liczył.Trendy sa jednoznaczne idzie w dół.
Jeszcze jedno nikt nie chciał pojechać do trumpa nawet merkel go olała bo i tak nowy prezydent będzie wszystko ustalał i czekają na Bidena.Duda stracił pozycje przetargowa za selfie z odchodzacym prezydentem Zamiast żeby oglosić przetarg na elektrownie atomową.Hasło kto oierwszy ten lepszy mówi o tym jak duda gandluje ze usa.Zamiast dodatkowych inwestycji będzie wysoka cena.Podobnie jak z f35 bez dodatkowej technologi u nas.Na dodate uzależnia nas od usa.Jakikolwiek konflikt nie mamy cześci.Albo inna wersja noe można wprowadzić podatków na firmy usa interwencja wiceprezydenta usa.