Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 problem puiga będzie jak wróci de jong i dojdzie Pjanic.On musi super grać aby wygryść Rakitica, Vidala aby grać de jong ,Busi,Puig jak dojdzie Ojanic będzie jeszcze trudniej więc powinien odejść vidal i Rakitic.
0
@Bogan tak czy siak lepszego na jego pozycji nie mamy.10 kolejek to chyba tyle kolejek do końca la liga było akurat po przerwie.To na LM będzie akurat na na 2 mecze i zagra dobrze;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekmess Hdyby Griezman robił swoje nie byłoby mowy trener musi szukać rozwiązań
1
@CiroDiMarzio Ale puig był świetny co z tego że to Marca napisała.Trzeba się cieszyć że wychowanek dobrze się spisuje.Real ma swoich my swoich.
0
@Ramek raczej Messi i Suarez powinni grać mieli przerwę która na nich wpłyneła potrzebują gry.Aby wejść na swój poziom.
1
@Michallublin Trump spieprzył temat wirusa za dużo zmarło ludzi.No i nic nie zrobił z tym że Ruscy płacili talibom za zabijanie żolnierzy amerykańskich.No i wyszła książka która skompromitowała w usa dziś ukazały sie w cnn ze obrażał przywódców państw sojusznicych w rozmowach z innymi przywógcami był kompletnie nie był przygotowany do rozmów.Raczej szans nie ma dlatego nikt do nie chcę jeździć ,tylko chcą gadać z Bidenem jak wygra.Bo i tak Biden wszystko sobie poukłada jak wygra .
A sory jeden pojechał, niczego nie załatwił i stracił przewagę konkurencyjną bo nie ogłoszono przetargu kompletnie nic.Tylko drogie wyborcze selfie.Jak mówi kto pierwszy ten lepszy selfie zrobił;)Póki jeszcze może ;)a z Bidenem się nie spotkał.Co w sumie jest słabe w kwestii przyszłości.
0
@Chakalaka i fatalna reakcja na wirusa
0
@Coutinho007 ja to rozumiem, ale staram sie oceniać jak jest bez emocji.
1
@Coutinho007 wszystko kwestia jakie były by wyniki bo po przerwie to inna bajka
0
@Kamiloza91 zmiana zarządu jest niedługo, pewnie pojawi się szczepionka pojawi cyrk z powrotem ruszy.Pewien kregosłup jest trzeba pracować dalej.
0
@sebasek99 niezgodzę się z tobą daje zespołowi błysk.Też miał kilka podań na 1 kontakt.Tak wolno to on nie podejmuje decyzji.Ważne że się nie boi tego nie miał Arthur.Jemu trzeba dać grać i ma się rozwijać to jest dobry moment na to.
0
@Coutinho007 to bardzo dobry układ bo Griezmanowi łatwiej będzie się grało w psg i się odbuduje.A i Coutinho w lidze francuskiej może się odbudować.
1
@Coutinho007 Gdyby nie było pandemi i by byli kibice to była by kasa i zespół nie miałby przerwy.Byly by też transfery.Nie dokońca tak jest
0
@BarcaInfo Mimo wszystko bym nie przesadzał niedlugo zmieni się prrzydent zmienia się wizja.Jest przynajmniej kilku młodych ciekawych zawodników.Puig, Fati Araujo, de jong, Trincao,Emerson, Kenglet i bramkarze to 8 zawodników którzy realnie mogą stanowić trzon.(Niewiadomo co z z Dembele jeżeli jego problem jest taki że jeszcze rośnie i nie trenuje jak sprinter to może ten problem się rozwiąże.Pozostali w ciągu 3 lat odejdą co daje 6 okienek transferowych.Gdzie przynajmniej po 1 zawodniku na okienko 1 się pojawi.Na pewno na przestrzeni 3 lat ktoś ze szkółki dojdzie.Pewnie jakaś cześć kibiców wróci do gry i zobaczymy jakie dochody przyniesie sklep Barcy.Zobaczymy jak szybko pojawi się szczepionka.Te problemy są przejściowe.
0
@bolinho89 to nie oznacza ze mają usiąść i płakać
0
@bolinho89 oni chcą aby wrócił Suarez który strzela jak ostatnio 2 bramki dają mu czas bo i tak nikt nie zrobi za niego lepiej .Bo też trzeba przyznać że jak dobrze gra Suarez to lepiej gra Messi.Być może traktują te spotkania pod ligę mistrzów.
0
@bolinho89 Z drugiej strony jest LM i Suarez Messi razem zdobywali najwięcej goli w Europie więc niedziwne że Setien ten duet chcę odzyskać.
0
@Midast zapomniałes o Pjanicu bo on ma 4 letni kontrakt i trzeba powiedzieć o Pedrim.Gineralnie przebudowa to 3 lata czyli 6 okienek.Myślę że skład będzie uzupełniany w czaaie.
0
@kamilo0066 ok mój błąd choć to jest równie złe określenie jakrozkazywać nikt tu nikomu nie rozkazuje a pokazuje ze jest to ich interes.Jeśli chodzi o Hołownie szanuje go to szczery inteligentny facet.Który działał charetatywnie.Jednak do roli prezydenta lepiej nadaje się Trzaskowski.Powiem Ci dlaczego.Był europalamentarzystą a to tam zdobywa się kontakty znajomości wsród europarlamentażystów którzy zostają prezydentami, premierami co ma ogromne znaczenie w przypadku prezydenta, który jeździ za granicę i załatwia ważne sprawy.Znając parkament europejski wiesz jakie reguły gry obowiązuje i to z doświadczenia.Zna 5 jezyków co ułatwia mu rozmowę w kuluarach które są moge ważne.Angielski to ma poziomie tłumacza.Tu z całym szacunkiem takiego doświadczenia Hołownia nie ma.Widzę też że się rozwinoł bo jak startował ma prezydenta Warszawy to wcale lekko mu nieszło ale się wyrobił i złapał doświadczenie.To jest istotne bo nowy Petru bez doświadczenia politycznego poległ.Tu Hołownia też tego nie ma.Na dodatek Trzaskowski jak nędzie miał problem z zagranicą to moze skorzystać ze znajomości Tuska czy europalamentarzystów koalicji.Hołownoa nikogo takiego nie ma.Tu brak politycznego zaplecza nie jest plusem.Ake oceniam Hołownue pozytywnie i fajnie gdyby udało mu się stworzyć własny ruch bo zawsze to świeża krew w polityce a nie stary zakon pc.Jeśli nie mógłby byc prezydentem Warszawy bo jest dobrym organizatorem i złapać doświadczenie. A przyszłość.Fajnie jakby nie zginoł.
Ważną przewagą jest jego edukacja ten facet dużo czasu poświęcił na rozwój w oxfordzie i nie tylko.Nawet studiował dziennikarstwo czyli w zawodzie Hołowni vo też jest przydatne prezydentowi.Tak uczciwie jest lepiej przygotowany do roli prezydenta.
Tu jest przedruk gdzie studiował:
Przed wyborami w 1989, będąc uczniem XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie, zgłosił się jako wolontariusz do pomocy w biurze stołecznego Komitetu Obywatelskiego „Solidarność“w kawiarni „Niespodzianka“ przy placu Konstytucji6[6]. Pracował jako tłumacz języka angielskiego i wspierał m.in. wizytującego Polskę przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium i dyplom Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills(1990–1991)[6][4][7]. Maturę zdał w 1991[7].
Absolwent stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (1996)[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW(1996)[4][8] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem (2002)[9]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiejprzygotowanej pod kierunkiem Stanisława Parzymiesa[10].
Deklaruje znajomość pięciu języków obcych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego)[11][12].
0
@Xwowrak to że ktoś jest niewykształcony to też taką drogę wybrał.Trzeba ją szanować ale nie oznacza to że problem nie istnieje.To nie jest dobre że osoba która może słabo orientować się w polityce w gospodarce mieć słabą wiedzę o swiecie, być manipulowana może decydować o losie państwa.Zwłaszcza ze taki wyborca jest narażony na celowo fałszywy przemyślany przekaz z tvp.Jeśli przypomnisz sobie co mówi kurski ciemny lud to kupi czy komunista piotrowicz że przekaz tvp dla inteligentnej osoby obrażliwy ale oni się tak komunikują z własnym wyborcą albo inna poslanka pus mówiaca ze w tvp opowiada bajki to dopiero masz brak szacunku.Z perspektywy Polski to nie jest dobre że te osoby podejmą decyzje co z Polską.Ja tu pogardy nie widzę.A smutną ocenę tego jak jest.
1
@Chakalaka to po co duda trzeba rozmawiać z prezesem.Nic nie będzie podpisywał duda mu nie potrzebny;)
0
@kamilo0066 tu nikt nikomu nie może nic kazać. Pis jest zagrożeniem dla każdej parti.Bo zawłaszcza Polskę,także jest zagrożeniem dla konfederacji.Jarosław nie lubi mieć konkurencji po prawej stronie i samoobrona czy lpr się o tym przekonała.Jeśli wygra Duda konfederacja mu nie będzie potrzebna.
2
Trzeba dać mu szanse a potem oceny nie odwrotnie
0
@barteq no nie mówi że konfederacja współpracuje z Kremlem.Poza tym jeśli Duda wygra to jarosław będzie dążył do likwidacji konkurencji jak zrobił to z samoobroną czy z lpr.Mimo wszystko wzięcie pod uwagę postolulatów psl Hołowni itp.jest spełnieniem pkt którzy co kandydaci chcą wprowadzić.Polacy powinni nauczyć się współpracować tam gdzie to możliwe ,niż iść cały czas na wojne między sobą.Historia nas nie nauczyła bo caly czas jesteśmy wewnątrz w sporze.Dlatego mieliśmy liberum veto czy 3 rozbiory.Politykę na szukanie wrogów zewnetrznych jak ich węwnetrznych jest rozbijanie wspólnoty to jest to czym gra pis na pozyskanie elektoratu..Za chwilę trump przegra wybory i pis zostanie same bo orban może nas sprzedać jak będzie miał interes.Trump zresztą też.To nie jest tak ze kto pierwszy ten lepszy jechał do trumpa tylko jechał duda bo reszta nie chcę z nim gadać bo czekają na bidena z którym duda się nie spotkał.Osłabił swoją pozycję w stosunku do bidena.Zaangsżował się w kampanie wyborczą trumpa.Słabe to wszystko.
0
@AduŚ07 może zbierają kasę na lutaro w planach jest Neymar.Jest problem ze sprzedażą niektórych starszych zawodników i starają się w każdym okienku pozbyć zbierać kasę.
0
@macio_944 hehe Trzaskowski winien że spadł deszcz i to tyle co pada w ciągu miesiąca;)żenujące ,brakuje mi jeszcze w tych konferencji sztabu pis ,jak duda z wiaderkiem zasówa na podkarpaciu;)
4
@FC1899Barca Za czasów pis jest powódź na podkarpaciu,susza,brak zimy,Pandemia i to wszystko za pis;)
0
@koziar niekoniecznie ,jest de jong, trincao, Pedri, Fati,Lenglet, Araujo,Puig jest bramkarz, to jest 8 ludzi.Przynamniej 3 lata będą odchodzić ci co są w różnym momencie a to oznscza 6 okienek transferowych i zazwyczaj ktoś przyjdzue.Zobsczymy co Lutaro będzie miałbyś 9.Ludzi może 1 albo 2 ze szkółki wyplynie.To nie jest tak że nie ma przyszłości.
0
@D10SLEO no to duda mu też jechać z waderkiem na podkarpacie bo tam jest powódź.W sumie to 2 powinien wziąć;)