Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata takie gadanie zobacz ostatnie wyniki i liczbe straconych bramek po znowieniu klopot jest na pozycji napastni suarez i griezman
6
@Chakalaka Dziś Bosak bronił Trzaskowskiego - odezwał się "nieuk" Suski;)
0
@barcelonaLM a psg zacznie trenować w sierpniu.Jedyne ale to Bayern ktory gra od miesiaca.MC ma strate tyg do RM.Ale szansa jest niech sie rozegrają.
2
@barteq najgorszy to jest pis i jesli duda nie eygra możesz miec jedną partię jak w chinacg albo wszystko ustawione jak u Putina i to jest ostatni moment na zatrzymanie tego.Nie zależnie kto wejdzie do drugiej rundy warto jest zaglosować przeciw dudzie bo moze być tak że nie będzirsz mógł glosować na swoją partie albo i tak będzie to ustawions.Już teraz rada etyki stwierdziła że jeden z kandydatów prawdopodobnie znał pytania i pytania były ustawione pod niego.A wcześniej to pkw nie było im do niczego podszsebne dopiero gowin się opamiętał.Duda jest tak na prawdę zagrozeniem dla wszystkich
0
Witamy Weba 92:)generalnie jest postęp cztery 7 trochę 6 za valverde te oceny były niższe oby się dalej rozwijali
4
@Wittgenstein a przekop mierzei jest skończony takze ,cpk bo tu miesiecznie biorą sobie 250 tyś do kieszeni.Na razie to etap jest taki że 3 gminy protestują.Reforma sądów czy zawlaszczanie bo nazwanie tej deformy to mnie rozśmieszyło.
2
@Wittgenstein A to ten co go Adrian nazywali, ten co wszystko podpisuje nawet 2 mld na propagande tvp.Co jak mówi rada etyki prawdopodobnie zna pytania i reporter będzie mu pomagał przerywając wypowiedź innym kandydatom.
1
Jak się podpisuje 2 mld na tvp propagande, to ma się własnych reporterów którzy przerywają i jak mówi rada etyki jeden z kandydatów prawdopodobnie zna się pytania.
Znaczy reszta w .....
https://wiadomosci.wp.pl/debata-prezydencka-2020-rada-etyki-mediow-wydala-oswiadczenie-jeden-uczestnik-bedzie-znal-pytania-6522495986574977a
1
@AlicjaFCB a może to ustawka dziś trzaskowski odwiedził faceta który go chciał zabić i po rozmowie nie będzie go scigać.Oskarżył tvp o manipulacje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@masq tylko jakdasz wygrać Dudzie nie masz pewności ze kaczor nie zorganizuje sceny politycznej tak że poza pisem nikt nie będzie miał nic do powiedzenia jak w chinach prawo mu za bardzo nie przeszkadza.Łamie co chcę nawet pkw mu nie było potrzebne jak chciał wybory organizować.Może być tak ze twej konfederacji zwyczajnie nie będzie.Albo bedzie to tak zorganuzowane ze tylko pus bedzie miał szanse.Pis jest problemem i konfederacji i nie tylko po ale calej reszty bo to pis łamie reguły gry zawlaszczając instytucje itp.Które są fikcją.
6
@Pustelnik przecież niewiele brakowało aby i Griezman strzelił gola.To nie jest tak że byli tacy super;)każdy zespół w meczu ma przynsjmniej w okazje to normalne.Żadne bochaterstwo ppdobnie jak 5-6 obrońców w lini i czychanie na kontry.
0
@zadafcb bosak może nie poprzeć Trzaskowskiego tylko czy jego partia będzie istniała jak i inne partie albo będzie nie miała kompletnie nic do powodzenua podobnie jak inne partie.Bo pis skończy swoją wersje dyktatury a pkw juz teraz nie było pisowi potrzebne przy wyborach.Strategicznie slaby ruch.
0
@kkbarca plus umtiti i pewnie doplata
0
@sokot bo nie zależnie od czego oczekuje się że Barca ma dominować ,grać pięknie,wysoko wygrywać.Tylko nikt nie wspomina że przeciwnicy nie stoją w miejscu i była przerwa nie są w rytmie meczowym i grają w dziwnych warunkach a ciężko o atrakcyjny mecz z 5 -6 obrońcami w lini
3
@Shapiro Nie musisz Warszawa ma się bardzo dobrze, przez lata bardzo pozytywnie się zmieniła.Mam gości z Francji i mówią że tu jest wiele rzeczy nowych i jest bardzo zielona.Kiedyś średnio mi się w Warszawie podobało ale teraz jest tu fajnie jeśli jeszcze pare rzeczy zrobią będzie super.Ja zaglosuje na tego kandydata opozycji który wejdzie.Trzaskowski jest ok.Dobrze wykształcony świetnie włada jęz studiował na oxfordzie był jako europarlamentarzysta i jako prezydent przyda mu się znajomość tego srodowiska.Bo tam są przyśli prezydenci i premierzy.A doświadczenie prezydenta warszawy mu się przyda.Widać że dojżrzał i kampania to pokazuję.Co do Lgbt jest ich 5%w kraju i trudno aby zdominowali większość itp.Zgadzam się tu z Bońkiem który rozsądnie zareagował.Nie wiem chłopie czego się obawiasz.Pis obciązył samorządy obowiązkami i nie dał finansowania. Generalniec samorzady mają problem z kasą i wycofują się z rożnych inwestycji a wiadomo że przy pandemi wpływy są mniejsze generalnie.Pis nie lubi samorzadów i chce jak za komuny zarzadzania centralnie.Czyli pisowiec z Warszawy będzie mówił na co kasa ma iść w pćimiu dolnym.Co do samorzadów nie ma budżetu z gumy.Dla mnie Trzaskowski jest ok bardziej niż prezydent którzy robi to co każe mu poseł klęczy np. przed mistyczką albo daje 2 mld na propagande i swoją kampanie wyborczę tvp.100 razy wolę Trzaskowskiego.Jeśli chodzi o inwestycje ma 5 lat jak ktoś wie jak inwestycje się przygotowuje buduje itp a jest 1.5 roku .choć trzeba brać kwestie pandemi i pisu ,który samorządom zrzucił obowiązki bez dofinansowania aby ich budzet był tkzw.zrównoważony choć jest to fikcja bo na sam dlug szpitali potrzebna 16 mld a jest jeszcze sporo rzeczy.Mi Trzaskowski nie wadzi.
3
@Pustelnik Trzeba pamiętać że część graczy ma w nogach pierwszy mecz i następny jest za chwile. Ie ma obcji aby jskueś tempo tu forsować zwłaszcza w meczu z 5 obrońcami.Ten mecz z ustawienia przeciwnika był trudniejszy a graliśmy go rezerwą po części.
0
Moja opinia jest taka że mecz nie mógłbyć mega dynamiczny jak poprzedni bo ci się bronili 5 w obronie czasem i 6 i te mecze zazwyczaj takie są.
Dobre to wynik i momentami świetna gra klepą i mówię tu o pierwszej połowie.Miło że trener korzystał z rotacji mowa tu o Fatim Puigu skorzystał Firpo a nie Semedo na jego pozycji i wywalczył dla zespolu wraz Fatim bramkę.Brak kontuzji.
Słabe
to kartki ,zamknięcię się leganes słaby mecz dla oka.Jeśli trener mówił że taki przeciwnik był potrzebny aby zobaczyć jak gra się z takim zespołem to dobrze żw tak było.
0
@arraco zobaczymy ciekaw jestem kiedy beda zmiany i jskie jest też trudny mecz w pt ciekaw jestem co zrobi setien
0
@arraco teraz tak będzie i leganes musi się otworzyć granie pilką ma ich zmeczyć
1
@plastek87 bez przesady jest 5 momentami 6 w lini obrony pare razy z 1 pily swietnie zagrali.Ten men przez ustawienie jest inny niż sob trudniejszy.Teraz leganes powinno się otworzyć i będzie łatwiej.
0
Bravo duet Firpo i Fati bo wypracował Firpo :)
0
To trochę inny mecz niż wcześniej 5 w lini obronnej w leganes i to robo ten mecz czasem ladnie piłą grali wiec trochę sie nabiegają zobaczymy po zmianach jak to bedzie wyglądało fati musi zaryzykować tego brakuje
0
@BarcaInfo ooo to zemsta bedzie sroga psg wykupi Bayern ,a już na pewno lewy przejdzie do psg;)
0
@NaFazieHitman kwestia wyboru możesz mieć zadluzone szpitale na 16mld plus zamykane odziały klopoty z refundacją leków przezùanie kosztów na samorządy bez obcjifinansowania czy chocby brak kasy na odnawianane orliki bo zrobiła to konkurencja czy wymuany piecy górnuctwa i wielevinnych rzeczy kwestia co wybierzesz
0
@Ghotti ja i znam kilka
0
@PatrykBarca tak ale mamy ważne mecze i trzeba dać odpocząć ludziom raczej na pewno zagra firpo i kenglet ale to dobry moment na tego przeciwnika wsadzić jakiegoś mlodego gracza.Albo jak wynik będzie ustalony albo dać mu rozegrać połowę jak będzie źle można go zmienić
0
@PatrykBarca móglby zagrać któryś z Barcy b Puig albo fati
0
@BarcaInfo powinien Araujo wchodzić może wtedy by chciał.
1
@marcin000019 niedawno mówili w rv że wedlug danych polska to najbardziej homofobiczny kraj w ue