0

@Europejczyk1980 ten 2 film jest przykryciem sekielskiego i odwróceniem uwagi związanych z problemami pisu.WYpuszczono go bez dowodów przeciw celebrytom.

1

@Cochise to bardzo indywidualna sprawa. Na pewno ci ludzie wymagają atencji a nie odrzucenia.Jeśli nie biorą leków wymagają leczenia.Wiele osób znanych ma w biegunówkę jak Carrie fisher z wojen gwiezdnych.Pisze scenariusze i także w swiecie artystycznym i na pewno choroba wpływa na twórczość.To czy powinni być odizolowani zalezy od fazy choroby a przypadki powinny być rozpatrywane indywidualnie.To że ktoś jest chory nie oznacza że odrazu jest lecterem.To ze nie bierze leków nie oznacza ze stanue się jockerem.Co nie oznacza że w szybkim czasie nie powinien trafić do szpitala

0

@ArdoFCB nie bo duda podpisuje co mu jarek daje.A ci tego nie zrobią.A na razie to pis tworzy prawo nie konstytucyjnę i duda to podpisuje.A pis nie ma większości konstytucyjnej.Tamci tego nie zrobią bo nie mają w tym inyetesu nie są z pisu.Stawianie równosci jest nieporozumieniem.

0

@sidzej prezydent powinien blokować ustawy które dają szanse rządowi stanowić prawo które pozwala ukrywać majatki jak morawieckiego czy szumowskiego.Albo niezgodne z konstytucjąCzyli te co łamią prawa obywatela. Bo konstytucja chroni obywatela przed zakusami państwa na swobody obywateli. Kazdy oprócz dudy z tych ksndydatów spokojnie może to robić.

0

@NeroTFP ulica kaczyńskiego w Warszawie to przerost formy nad treścią tak jak Wawel.W zasadzie ten aspekt podzielił Polskę na pół.Tak samo jak ulica.Niczego nie zrobił dla Warszawy bał się podpisywać dokumenty.Muzeum to trochę za mało.Do Smoleńska leciał pierwszy raz bo w sądażach słabo stał .Był przeciętnym prezydentem Warszawy jak i Polski który kłucił się o samolocik że jest jego,ale mimo wszystko odnosiłem wrażenie że był dobrym człowiekiem co nie jest bez znaczenua.w przeciwięnstwie do brata,który prowadzi polskę na manowce.Jeśli mieli upamiętnić katastrofę to jakiś pomnik ale nie samego prezydenta tylko prezydenta wraz z resztą.Byłoby to odpowiednie.Nie bydziło by to kontrewersji.

0

@VenoM u nas jak bedzie grał to trzeba dopłacić kasę jako zmienne i to sporo lepiej mieć kasę z wypożyczeia.Pomocników jest sporo w tym roku.a w kolejce jest jeszcze Pedri

0

@Puig generalnie w dzisiejszych czasach stawia się bardziej na zespół niż na indywidualność i trochę w piłce ich obecnie brak.Zawodnicy sporo kosztują a brak osobowośći.

0

@blizniakpiotrek tzn Pjanicem może być tak jak z Paulinho i vidalem poczekam aż zobaczę co Lutaro to też dla mnie niewiadoma ale też nie jestem wstanie wsjazać lepszego na tą pozycje.Co do sklepu trochę nie mają wyboru aby nue cisnąć z tym też niewiadoma

0

@Viscael11Barca patrząc na to że budowanie to kwestie formalne przetargi budowa i zakończenie to trochę po 1.5 roku śmieszne jest robienie konferencji ze coś się nieudało;)najbardziej mnie śmieszy że jest odpowiedzialny ze rura pękła.Trochę to żałoxne rzeklbym;)

1

@T_TG bayern jak nie chcę sprzedać t9 nie sprzeda jak z lewym

0

@TheGoldenEleven gdyby nie wiek to Lewandowski dalby sobie rade ale musiałby przyjść kimish z Alabą aby ktoś mu potrafił na głowę dorzucić.Tak to nie widzę specjalnie granie w Barcelonie w ataku to specyficzna temat mało miejsca trzeba być cwaniakiem i mieć niebywałe czucie.

6

@T_TG on wspominał Sancho i Gnabriego jak Barca Neymara by nie sprowadziła

0

@grubiorz nie no Neymar i hazard to nie to samo i widać to po bramkach w lidze hiszpańskiej.Neymar to bardziej kompletny zawodnik on ogra 3 i strzeli bramkę w ataku pozycyjnym hazard tego nie pokazuje hazard to typowy zawodnik do gry z kontry.Kiedyś Fabregas powiedział Coutinho w lidze hiszpańskiej jest mniej miejsca i przez to mnie czasu i będziesz musiał się przystosować.Hazard sobie nie radziNeymar to inna bajka jeśli ktoś po swojemu moze robić to co Messi to Neymar.Jak gra Messi ogrywa 3 daję się sfsulować i strzela wolne i zdobywa bramki albo gea za obronę Suarezowi na nos Albo ogrywa 3 idzie wzdłuż lini i strzela bramkę.Hazard ci tego nie zrobi.Jeśli chodzi o Nrymara ogra 3 da się sfaulować strzeli z wolnego bramki.Polak 3 bramkarz w psg to mówi ze to jedyny piłkarz który w czasie wolnych nue jest wstanie ich obronić.Czy Neymar potrafi zagrać na nos za obronę.Zdecydowanie i to w ważnych momentach mecz z psg zagranie do Roberto i bramka.Czy neymar ogra 3 i strzeli bramkę tak zrobi to i jest decydujący.Widać to było nie tylko w meczu z psg ale i z borusią.Gra bardziej kombinacyjnie i z Leo się wyrobił.Hazard to indywidualista szybki zwinny u swietnie holuje piłkę ale nie ta klasa co Neymar.To zawodnik ligi Angielskiej.Zdobyte 2 bramki to nie przypadek.Werner chcę iść do ligi angielskie do live być może z tego samego powodu bovwidzi jakie probkemy ma Coutinho czy hazard czy jovic.Jakbym miał wybrać zawodników do Barcy to Alabe na obronę Neymara a co do 9 to 6 lat temu lewandowskiego.Ale musi być Alaba aby mu ktoś na główkę potrafił to zrobić chyba że bedzie to robił Neymar albo Messi.Ale na dziś nie mam jakiegoś ulubieńca.Nue wiem czy Mbapoe dobrze by grał na małej przestrzeni on jest dość jednostronny.Na rynku słabo jest z piłkarzami

0

@grubiorz tak tzn nie przesądzałabym w zadną stronę choć wpierw muszę to zobaczyć.Na razie hazard tam nie pasuję przetrzymuje piłkę kiwa się sam na 2 nie daje rady wycofuję się i schodzi do srodka zamiast grać piłķą nie masz miejsca grasz przez srodek albo przechodzisz podanoem a tak przeciwnik się ustawia i lipa.Z kontry to ma przestrzeń i jest niebywale groźny jak w chelsea.Ja się nie dziwię że tak grając doznał kontuzji i jak nie wyciągnie wniosków to dalej będzie miał.Powinien grać jak Griezman podaniami bez kontaktu z przeciwnikiem i taki Griezman kontuzji nie ma.Jeśli podejścia nie zmieni Hazard to będzie wtopa to nie Messi który po rajdach zdobywa bramki.Tu jest mniej miejsca niż w Angli.Borusia to też kontry.Ale powiem ze nie ma pewności że u nas lutaro odpali trochę więcej wierze niż w jovica ale Neymar jest więksxym pewniakiem dla mnie.

0

@grubiorz masz racje słyszeliśmy ze i jovic miałbyć tym hallandem zobaczymy co się tu wydarzy

0

@blizniakpiotrek to prawda ,ale przynajmniej dobrze że ruszyli z tym sklepem

0

@Mns21 tzn Psg noe jest specjalnie groźne bo oni skończyli ligę i nie będą ograni być miże sprzedadzą Neymara bo muszą finansowo się rizliczyć a z ligi jasy nie będzie griźny bedzie bayern RM albo City

0

@BarcaInfo jeśli chodzi o Neymara to trzeba poczekać na wyniki w lidze mistrzów choć tu faworytem jest bayern bo już zaczoł grać.Nie ma live więc jest okazha aby wygrać kwestia formy.Kolekna sprawa to sklep podobno po odżucenou pośredników ma dać 300mln.Powinni jak najszybciej uruchomić ten sklep na cały świat i wypuścić k9lekcje na następny sezon jak zaczną się rozgrywki.No i zobaczymy kiedy ludzie dostaną pozwolenie na grę amatorską.Nie mam tutaj pojęcia jakie były by wpływy ale jeśli gdzieś miżna znaleźć kasę to tu.

1

@Szpenser mbappe to 2022 to hazard bedzue miał 31 lat.No i noe wiadomo jak cała 3 będzie grała w ataku pozycyjnym.Cała 3 jest stworzona do gry z kontry.Hazard już sobie z tym nie radzi

0

@blizniakpiotrek zobaczymy jak to będzie z tego co pisali zainteresowanie jest duże rezygnacja z pośrednika miała przynieść 300mln Barca dziurę na 160 mln .Zobaczmy jak to się rozwinie.

0

Martwi sprawa Rakitica w sumie ten Dest to pozytywna postać dałbym mu szanse.Semedo będzie co sezon wzbudzał kontrowersje.Emetsona bym sprzedał tylko jeśli w grę wchodziłby Neymar.Martwi kwestia Rakitica

1

Trzeba dać mu zrobić normalny ptesezon i poczekać na Suareza dopiero wtedy jest jakikolwiek sens go oceniać.

0

@RosjaninBut w sejmie kaczyński będzie dalej miał większość tylko nie będzie mógł łamać konstytucje i będzie blokowanie zagarniania władzy.Bo jako jest cel pisu mono władza i absolutna kontrola nad wszystkimi instytucjami.Co jak co za czasów opozycji tego nie było takich zakusów na władze jak teraz.Jeśli czytam że rodzina ministra środowiska przytuliła 5 mln i zero reakcji pisu i jest dobrze.To mamy i skok na władzę i kasę bo wiadomo że to nie jest pojedyńczy przypadek tylko jest to cały system ogłupiania ludzi wyciągania kasy z budzetu kupowanoe głosów za władze.

0

@MESSIah16 nie wiem czy był najlepszy ale jego walki oglądało mi się najlepiej.

1

@VeB77 tuska jeśli chodzi o rządzenie to nie ma od 2013 w polsce.Nawet go nie oskarżyli mimo takiej władzy ale winny jest tusk kabaret:)

2

@ArdoFCB ja nie mam swojej parti ale nie jestem za żądną formą dyktatury przerabialiśmy to za komuny ,więc zagłosuje przeciw Dudzie ,na kogokolwiek kto wejdzie do 2 tury aby rywalizować z dudą

1

@ArdoFCB a ja nie mam parti którą bym poparł ale zagłosuje na każdego kto wejdzie do drugiej tury oprócz dudy bo nie chcę dyktatury.Ani ukrytej ani jawnej.Już za komuny to przerabialiśmy.

8

@kamiVeB ja tam zaglosuje na każdego kandydata oprócz dudy , który wejdzie do drugiej tury.Bo nie chcę dyktatury.Nie po to polska z komuny wychodziła aby znowu brnąć w takie gówno.

0

@RosjaninBut nie ma co dywagować trzeba zagłosować na kandydata który zajmie 2 miejsce czy bedzie to hołownia ,kamysz,Trzaskowski,ważne aby go poprzeć.Co będzie to będzie.Co do po też po 2015 nastąpiły zmiany personalne.Nie ma co porównywać pis do po.Bo pis wprowadza elementy dyktatury na ile może Po jednak tego nie robiła.No i pisem rządzi zakon PC. Który ma swoich wykonawców.

0

@Yoshi94 ale shalke chcę go zayrzymać tylko kasy noe mają przez kryzys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?