0

@amanter o tym samym pomyślałem:)

0

@Hipo10 jeśli sprzedadzą Griezmana to tylko za Neymara i Griezman mógłby tam pójść z uwagi ze jest Francuzem a Mbappe jest jego kumplem.Miałoby to sens.Myślę że końcówka będzie intensywna i wszyscy zagrają w jakimś stopniu.A jak będzie w przyszłym sezonie to zobaczymy jaki będzie skład bo teraz to trochę gdybanie.Kwestia czy przyjdzie Lutaro i Neymar.Jeśli tak to kogo wypożyczą albo sprzedadzą.

0

@barteq kiedy był wybór pomiędzy kidawą a innymi wyborami to Duda z trzaskowskim różnica na korzyść Dudy była minimalna a o wyborach decydować mieli ludzie niezdecydowani.Co do Bosaka ma swój elektorat ale nie ma szans na dużo więcej.Raz kobiety nie zaglosują z powodu aborcji.Inni z powodu korwina.Ogromna część prawicy jest za dudą lewica to wiadomo.No i cześć ludzi ma go za faszyste z czasów młodzieży wszechpolskiej.Bo oni zmienili swoje strony internetowe gdyż byli by pociągnięci do odpowiedzialności karnej.Ze 3 lata temu jakiś gość zrobił zdjęcia tych stron i są gdzieś w necie..No i Bosak jest przeciw ue co
Jest dla wielu ludzi nie do przyjęcia.Będzie miał jakieś poparcie ale nie wieksze.Co do trzaskowskiego po tym jak się prezentuje się po wypowiedziach jest znakomity kompletnie inna bajka niż Kidawa.Widać że prezydentura w Warszawie wyszkoliła go jako mówce.Nie wiem czy wygra ale cv ma mega mocne 5 jęz oxford szkoła we Francji.Eroposeł zna srodowisko europejskie.Co jest istotne w relacjach z zagranicą.Ma doswiadczenie na poziomie rzadu ,samorządu i prezydenta.Co jest mega ważne. .Postaw Bosaka który nieskonczonył żadnych studiów.A wypowiedzi Korwina w europarlamencie wyrobiły korwinowi opinie oszołoma i wariata.Bosak startuję z obciążeniem tego co korwin tam wyrabiał.

2

No i dobrze rozpocząć ligę zwiększyć zasięg sklepu i przełożyć ile się da na spdzedaż w sklepie Barcy i zwiększać budżet klubu.

0

@barteq jakie wybory ?wybory pkw jeszcze nic nie organuzowało w tym roku.Chyba że masz na myśli ten konkurs który pis organizował.Aby po trupach też własnych wyborców zrobić bez legitymacji dudę.Bo epidemiolodzy jasno stwierdzili że wybory nie są bezpieczne.Zagrożeni są takze wyborcy pisu.Tylko pis ich ma w dupie.Bo dka nich ważna jest władza.Nie szanuje się wyborcę którego się manipuluje jak w tvp i traktuję się jak ciemny lud.Co do trzaskiwskiego to zobaczymy w Warszawie wygrał w pietwszej turze i wiele osób z po bojkotowałi te wybory.Bo nie organizował to pkw .Teraz nie wiadomo jak będzie.

0

@Hipo10to trochę nie jest wina Setiena zobacz ilu jest zawodników.Martin , Griezman,Messi, Suarez jeszcze fati i Colado a dojdzie Trincao i Mrtinez i nie wiadomo co z Neymarem.Dla mnie jedyna możliwość aby kupili jego to dobry wynikw LM a jak nie ma Live PSG skończyło sezon to zdecyduje forma jaką będzie miał klub i tu Bayern może być mocny bo teraz zaczyna ligę.No i zobaczymy ile Barca zarobi na e-sklepie bez pośredników powinni jak. Najszybciej na cały świat to zrobić.Jak ruszy liga i ludzie zaczną grać jak u nas to sprzedaż ruszy

0

Jeśli nie da się w Barcelonie niech trenują u Pique w Andorze

0

@Hipo10 Barcelona daje mu minuty i wszystko jest ok.Ale na ten moment nie może brać odpowiedzialności za granie w całych meczy w sezonie w Barcelonie.Ma 17 lat i pewnie jak będzie miał 19 to będzie mógł grać całe mecze przez cały sezon.Choć to pewnie indywidualna sprawa.Nie jestem lekarzem i oni onreślą kiedy będzie na to gotowy.

0

@Hipo10 no nie wiem hipo czy wiesz ale fati rośnie i bolą go stawy i musi mieć przerwy od grania.Nie może gtać pełnego sezonu z tego powoduFacet ma 17 lat i musi fizycznie dorosnąć poczytaj sobie bo były o tym artykuły.

0

@winiola tzn tak naprawdęuważam ze Neymar może z czasem grać tam gdzie Messi po zakończeniu przez niego kariery i te lewe skrzydło się zwolni.Jeśli odszedłby Griezman i Martin to jak najbardziej Sancho czy Sterling mógłby przyjść.Fati dopiero jak jego ciało się wyksztaci.Ns razie niech się uczy od Messiego i może od Neymara jeśli go ściągną bo Neynar gra więcej górą Messi gra głównie po ziemi.Te ekementy Fati mógłby podpatrzeć.Też odejdzie Suarez.Te miejsca się pojawią no i jest Trincao.

0

@Hipo10 fati fizycznie nie nadaje sie do gry w Barcelonie minuty tak ake nie całą odpowiedzialność

0

@Przemo91 tak pad to długopis faktycznie nie ten kaliber,ma szanse bez grożenia wygrać z padem

0

@blizniakpiotrek jesli sklep będzie rozszerzał się na inne kraje to rynek będzie wiekszy niż w sklepue przy stadionie.Nika tutaj nie będzie więc zysk będzie większy jeśli ruszy la liga i lM powoli rusza piłka amatorówto na pewno trochę sprzedaż się ruszy.No i sklep jest czymś nowym ludzie z ciekawości będą wchodzić czy kupią to inna bajka.Na pewno dobry ruch.Dobra reakcja klubu

0

Myślę że trzeba poczekać na wyniki Barcy w lidze mistrzów i zobaczymg jak rozkręcą sklep powinni na to postawić.

0

@Mesi12 tak naprawdę tu nic nie ma żenada jakaś.Za to wiadomo jak pis obciążył samorządy przeżucając na nie koszty bez dofinansowania.Nie tylko warszawa musiała zrezygnować z inwestycji.Mega cyniczne podejście.

1

@NeroTFP zwłasz za ci co stracili istatnio pracę;)

3

@tbas trzeba dać mu presezon i zobaczyć jak bedzie to wygladało z Suarezem

5

@tbas trzeba dać mu presezon i zobaczyć jak bedzie to wygladałp z Suarezem

5

@tbas trzeba dać mu presezon

3

Oby ten sklep wypalił:)

1

Jeśli drużyna ma się wydobyć to potrzebuje mieć konkretnych zawodników z Neymarem jesr szansa na LM znajdą się sponsorzy itp.Neymar potrafi na swoj sposób robić potrafi to co Messi.Ma przegląd pola drybling,potrafi zagrać za obronę.Fantastycznie bije rzuty wolne i to ponad przeciętnie.Pptrafi grać na foul i to wykorzystać czyli to co robi Messi tak naprawdę.potrafi być decydujący tak jak w meczu bvb czy meczu Barcy z Psg.Drużyna go chcę bo to widzi jest też lubiany więc mam tu do nich zaufanie.

0

@barteq ;)gdybyś to zaznaczył to tą ironie można byłpby wyłapać a tak to na dwoje babkę wróżyła.Zmiana mentalności była widoczna nawet choćby po Waszczykowskim który wysłał ustawę do komisji wiedeńskiej aby sprawdzić tą ustawę.W samym pisie były hamulce do trzymania się litery prawa.Ale różnymi technikami z tvp , 500+także dając różnego rodzaju legitymizacje suwerenność wyklęci kreatuwność historyczna powstawanie z kolan , wykreowanie wrogów zewnetrznych i węwnętrznych tworząc cel wyższy stworzono sytuacje gdzie łamanie konstytucji jest to nic takiego.Zniszczenie tk czy teraz sądu nsjwyzszego jak najbardziej żaden problem.wyrobiono poczucie ze można konstytucje dowolnie łamać mimo iż chroni ona obywateli przed zakusami państwa.Pis tworzy obecnie mono władze mimo braku większości konstytucyjnej.Nie ma silnego panstwabez jedności w narodzie.Za naszego życia tej jedności nie będzid odtworzenie tego peocesu to lata.Pis obarcza Polskę przeszłością blokującą rozwuj przyszłości.Prosty przykład.Niemcy sąsiad z którym najwięcej handlujemy ppwinniśmy się dogadać i robić z nimi biznes
To nie trzeba się domagać kasę za wojnęgdzie i tak nie ma szans aby coś nam dali bo oni oddali nam ziemie a to jest mega wysoka cena.Nikt nam więcej nie da bo jak nam dadzą to w następnych wyborach przyjdzie następny polityk który bedzie mu mało i bedzie zbijał elektorat.Efekt mamy niechęć do niemców i o tym oni wiedzą.Polska to duży kraj dzieki temu mamy dużo eroposłow można mieć duży wplyw na resztę europy wystarczycsię dogadać.Nie to decyduje smierć brata i nie mozna dogadać się z tuskiem i musimy walczyć z całą ue i mieć ;)zwyciestwo 1:27.itp.A nasze cele to zbidowanie dróg drugie tyle , poprawa sytuacji szitali czyli 27 mld, przerobienie gospodarki na eko cel 2050 ,budowa armi,tego bez ue nie zrobimy
Na razie rozpierdalamy ją od środka.A nasz główny sorzymierzęnca trump może nas sprzedać pewnie nie wygra wyborów bo zlekcewarzył wirusa zginelo masę osób.Przyjdzie opizycja.A pis popiera Trumpa.Który dąży do rozpadu ue.Aby z Putinem rozgrywać kraje z osobna.Węgry się nie liczą.A my zostajemy z Rosją.Jest wiele imnych rzeczy ale książki pisać nie będęJeśli Duda wygra jesteśmy w dupie.

0

@barteq są 2 rzeczy dla mnie nie wybaczalne którą zrobił pis podzielił polskę na pół i rządzać na wrogu zewnęteznym i węwnetrznym aby ugrywać własne punkty.Druga zmiana mentalności wśród ludzi aby dawać przyzwolenie na łamienie prawa co wyrazasz w tym co napisałeś.Przez takie podejście Polska jest w ......

0

@barteq on jest od tego aby podpisywać ustawy zgodne z konstytucją którą przysięgał chronić na dodatek na biblie .To krzywo przueżca czeka go trybunał.

0

@kamiVeB wszystko kedno aby duda nie wygrał

0

@NaFazieHitman duda bedzie tracił już ma 45% a bedzie gorzej ci co zbojkotować mieli wybory wrócą

0

@barteq duda też jest cieńki nez kregoslupa dlugopis ale manipulacja tvp robi swoje sądaże nic tu nie mają do tego

3

@BarcaInfo Barca powinna przemyśleć jak będzie budować stadion wysuwaną murawę.RM to robi i będzie zarabiał więcej niż Barca na koncertach czy innych wydarzeniach.

0

@goryl-16 Witak aby wiedzieć dlaczego Polska musiała sprzedać zakłady to trzeba najpierw ustalić kti za to jest odpowiedzialny.Odpowiedzualna jest komuna która która zbankrutowała i zostawiła hiperinfkacje na poziomie 400 dziś wachniećia inflacje o 4 pkt jest szum.Dodam że nie ma chcandlu przy inflacji 400 bo codziennie masz inną cenę na ten sam produkt.Nasz pieniądz z dnia na dzień tracił na wartości.Trzeba powiedzieć że gierek zostawił nas z długami które trzeba było spłacać choć z czasem Wałęsie udało się obniżyć w klubie Paryskim a także w usa część długów.A także usa obniżyło nam dług za akcje Czepińskiego w iraku.Tu dochodzimy do sedna sprawy.W naszym kraju drukowano pieniadze które nie miały wartości i komuna zbankrutowała.Nie tylko u nas caly blok wschodni między innymi dlatego nie było wojny bo komuniści wiedzieli że nie da się tak funkcjonować.Po prostu przekazali tą władze.Zresztą przegrali wojskowo w iraku z czasów pierwszecgo Bucha.Bo irak miał rosyjskich dowódzców i sprzęt Rosyjski.
Teraz tak polska gospodarka była doprowadzona do bankrudztwa i zderza się z realiami gospodarki rynkowej.A nie ma kasy na inwestycje.Co się dzieję kiedy przedsiębiorstwo bankrutuje przejmuje tu inna firma.Chyba że pomoze państwo ake państwo zbankrutowało.Dalej komuna polegała na tym że to państwo było włascicielem firm.Czy panstwo mogło sprzedać polskim przedsiębiorvom nie bo raz nie mieli kasy aby kupić.Dwa nie mieli kssy na inwestycje.3 nie mieli kultury pracy z zachodu.4 nie mieli kasy na technologię bo przez jak u nas była komuna to oni szli do przodu.Dlatego zdecydiwano się wpuścić zachód aby zainwestował i dał te wszystkie rzeczy.Dlatego nie mam o to pretensji do opozycji bo rozumiem dlaczego to zrobiono.Wiem że jeśli mielibyśmy przejść na kapitalizm to państwo nie może posiadać firmy tylko musi je oddać w ręce prywatne oprócz strategicznych dziedziń.Jeśli chodzi o działalność ue i w tym momencie opozycji od momentu wejscia do ue.Propononuje obejrzeć wykres rozwoju Polski i ukrainy która nie weszła do ue. .Dodam że na starcie ukraina jest wyżej od polski.Od momentu wejścia do ue polska idzie mocno w góre a ukraina dołuje.Oczywiście wszyscy idą naprzód i jeśli weźmiesz wzrost pkb Polska dogoni zachód po 40 lstach i wiadomo ze politycy będą to wykorzystywać.A wzrist jest jaki jest i wyżej nerek nie podskoczysz.Ale w między czasie od wejscia do ue sa konkretne rzeczy drogi ,szpitale, odnowione szkoły orliki, urzędy itp.dofinanowanie dla nowych firm inwestycje ue w projekty itp.To są projekty gdyby nie te działanua to pus nie uprawiałby rozdawnictwa przez ostatnie 4 lata.Czy były afery były i będą niestety jest to nieodzowna część polityki przyjdą ludzie od bosaka swoje lody będą kręcić.Zauważ ze polska jest krajem dużym i mamy dużo europosłow w stosunku do 70%reszty krajów w ue.To nie jest zły układ
Wystarczy się dogadać i robić dobre deale w europie a nie robić sobie wroga.Zwłaszcza z niemcami z którymi sąsiadujemy mamy największy handel.jesteśmy skazani na siebie bo jesteśmy sąsiadami i to trzeba wykorzystać.Ja w ue widzę też bezpieczeństwo odkąd jest ue w tych krajach nie ma wojny.Dlaczego bo robienie biznesu jest istotniejsze niż wojowanie a traktaty utrudniają sprawę aby niebezpieczni politycy przejmowali wladzę.Co do Bosaka pamiętam jak był w młodzieży wszechpolskiej przed 2010 to strony były wprost mówiąc faszystowskie.Musieli je zmienić bo poszli by siedzieć.Ale jest gdzieś w internecie przynajmniej 4 lata temu to widziałem ktoś kto to archiwizował.Dlatego z tych 2 powodów nie popieram bosaka.Jak mówię polska musi budować drogi poradzić sobie z eko.Bydowa armię.Nawiązać sojusze albo odbudować.Trump się raczej po ktakiej śmiertelności w usa nie utrzyma przy władzy.Tu bez ue tego się nie osiągnie.Ja mam takie obawy ze on nas teraz czaruje a potem zrobi to co chcę zrobić naprawdę.Przebudowa Polski to są przybajmniej 2-3 pięcioletnie budżety ue.Tutaj eurosceptyka bym nie wpuszczał.Zresztą widać co korwin wyrabiał w PE z nim nie ma mowy na dobrą współprace z ue gdzie są pieniądze.A mamy partię która walczy z ue skutki są fatalne.Jesteśmy postrzegani jako dziwne państwo itp.

0

@robsesh zespół.to młodość plus doswiadczenie jedni muszą uczyć się od drugich.W ciąhu 3 lat odejdą Busi ,Pique, Suarez może Messi, może Alba.Nie mogą grać tylko młodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?