0

@Mesi12 nie lubię tego okresu ale na każdą akcję jest reakcjaMourinho wprowadził chamstwo w meczach Barcy z RM a ci się dostosowali.Jedno i drugię jest słabe.Dobrze że to już przeszło trochę var też poustawiał pewne rzeczy.Choć wygenerował inne.

0

@monsterrize ten klub ma mega dużo kasy i prowadzi politykę transferową jak psg. Co widać z Pogbą.Po co na Pogba jak dużo tanszego i młodszego mamy w szkółce.Zwłaszcza ze potrzebny jest Neymar i lutaro to mżonki RM da więcej pójdzie do RM jesli jusz kasę mają Mbappe nie kupią.

1

@Commando jacy profesorowie to trump w listopadzie olał dane z wywiadu że w chinach jest groźny wirus atakuje zapaleniem płuc nie ma na niego szczepionki.Jeszcze 28 lutego stwierdził że wirus to sobie sam pójdzie i dopiero w marcu wprowadził restrykcje.Obecnie boi się o reelekcje i zwala na who.Gada bzdury które sam potem dementuje .oszołom

0

Puig to wypożyczenie

0

@monsterrize MU go nigdzie nie puści widać było jaka jazda z Realem była.jest Moriba.

2

@Piotr89Sand nie można tutaj stawiać znak = pis doskonale wie ze w niemczech wybory korespondenyjne przyniosły 4 krotny wzrost zachorowań na wirusa.Pis nie liczy się ze zdrowiem polaków i pp trupach chcę dudzie załatwić prezydenturę Dudzie a potem to rozmyją w tvp.Stawianie tu pisu i opozycji to nie porozumienie

0

Włoch chcę aby lutaro został o był trenerem RM wypiwuedź nie dziwi.

1

Z jednej strony wychowanek vzasem gra dobrze w trudnych meczach.Gra na kilku pozycjach ale na zadnej super.Jeśli była by super oferta przemyślałbym

4

@BarcaInfo nie sprzedawałbym Arthura zmieniłbym ekipę od przygotowania fiz.

1

@BarcaInfo jesli pracuje a tak jest podobno to dalbym szanse i skupilbym się bardziej na przygotowaniu fizycznym bo yo w Bsrceluje kuleję.

0

Hierachia jest w jazfym klubie w Barcelonie jest ons zasłùżona są zawidnicy którzy grali w najlepszej drużynie na świecie i osiagneli voś z reprezentacja i mam tu na myśli hiszpańską drużyne głównie i oni mają prowadzić tych młodszych jak Busi de jonga czy Mezsi Fatiego ta chierarchia z czegoś wynika.Dla mnie problem jest na tle komunikacji zarzad zespół kibice.To trzeba poprawić zawodnicy się lubia i to widać choć jak w kazdej grupie mnuej czy wiecej

0

@amanter takie banialuki to możesz opowiadać ciemnemu ludowi w tvp bo jak mówi prokurator piotrowicz taki przekaz mógłby obrazić inteligentną osobę.Nierób tego.
Już w listopadzie doniesiono trumpowi że w chinach atakuje wirus z groźnym zapalenie płuc nie ma na to leku i jest niebezpieczny.Zkekceważył to.W europie około 20 stycznia zaczoł się blyskawicznie rozprzestrzeniać także po innych krajach do końca stycznia.28 lutego on opowiadał żw wirus sobie zniknie dopiero 13 Marca wprowadził ograniczenia.Sprawę zbagatelizował mówił ze mamy 1 chorego i jest wszystko pod kontrolą i jak mają pod kontrolą to widać ile ludzi umiera.
U nas też rząd obudził się z rękami w nocniku i lekarz z odziału zakaźnego mi powiedział że wszystko wprowadzono o tydz za późno a widać co działo się w hiszpani i włoszech.Tak samo sprzęt powinien być sciagany kiedy problem był w Wuchan a kiedy przyleciał Antonow.?najpóźniej kiedy wszedł do Włoch.To już wietnamczycy z polski szybciej przywieźli sprzęt z wietnamu niż nasz rząd, jeszcze utrudniali owsiakowi przewiezienie sprzętu.A prywatni nie mogli ściagać maseczek bo blokowali Alibabę albo była groźba rekwiracji tych maseczek.itp dziś ważną grupą która zaraża to lekarze.zdlaczego bo rząd spierdolił temat i nie dostarczył sprzętu mimo że mówiono im w styczniu aby się za to wzieli.A jak boją się bez sprzetu ratować to ziobro ich ściga.A obecnie po trpoach chcą wybrać prezydenra narażając ludzi na śmierć.Gdzie jeden z graczy czyli sasin ma organizować te wybory co jest farsą.Nie dziwne że pis się dogaduje z trumpem bo to ten sam żenujący poziom ludzi.Którzy pokpili sprawę.Jeszcse jedno miesiąc temu wyleczyłem się z korony wirusa ze stanu cięzkiego.Więc nie mówi że na ten temat nie wiem nic bo akurat media pytały się mnie co sadze na ten temat.Najpierw się dowiedz z kim rozmawiasz a potem się mądrzysz.Czyli najpiierw się dowiedz naucz się a potem się wypowiadaj.Odwrotnie to nie chodzi.Bo możesz się nadziać.pozdr

0

@tomFCB on po prostu chcę zrzucić wine na who po to aby nie umoczyć wyborów.On lekceważył tego wirusa i masę ludzi umarło w usa.Gdyby miał łeb na karku inaczej by podszedł do tego, widząć co się dzieje na świecie.Who nie jest do tego potrzebne aby odpowiednio zareagować.

0

@Artuuuuur no można na to spojrzeć od drugiej strony tylko jaki znajdziesz zespół lepszy od Barcy, którego stać było na Neymara jeśli chciał pokonać Messiego. To gorszy zespół jest większym wyzwaniem ale prawda jest taka że takiego zespołu nie było.On nie miał wyboru a w psg jedt centralną postacią.W samym klubie Psg jeśli chodzi o kontrak i prawa to Neymar jest większą gwizdą.Mbappe jest więcej warty z uwagi na wiek.Nigdy nie zdobędziesz złotej piłki w zespole jak Barca z góry jesteś drugi.Więc tu też trzeba go zrozumieć czy miał na to szanse to inna sprawa.Nie wiązałbym tu z chorymi relacjami w Barcelonie.To że Messi w jakimś sensie jest osobą o pozycji dominujacej to zapracował na boisku.Mimo sszystko w szatni jest dobra atmosfera słabo wyglada komunikacja zarząd zawodnicy.

0

@Artuuuuur nie sądze sby Arthur walczył o lepszy kontraktjak klub zapiwiedział obniżki na następny rok.Nie jest prawdą że neymar nie jest ambitny bo chciął wyjść z cienia Messiego co oznacza też walkę z nim nie zależnie czy wygrałby czy przegrał.Neymar jest piłkarzem który podejmuje wyzwania sportowe inaczej niebyłby decydujący a to oznacza że nie o pieniądz mu chodzi. Był decydujacy w meczu z Psg podając do Roberto jak i w osyatnim meczu z Bvb gdzie wynik rozdyrzygnoł bez Mbappe.Aby takie rzeczy robić to musi mieć mtywacje sportową też i zadziorność.Też widziałem jak jakiś zawodnik go chamsko potraktowałdo oddał mu umiejętnościami na boiskuczysty sport.A nie tylko kasa co imni probują mu zarzucać.

0

@Artuuuuur tylko po co ma tam iść to klub który przegrał z Barcą ma mniejsze szanse na tytuł i generalnie jest mbiejszy stykem kompletnie nie dla artura który ma tu być strategiczną postacią.Nie widzę tu zadnych powodów aby odszedł porównanie też nie trafione z neymarem.Neymar dostał projekt sportowy z Mbappe verattim i cavanim i zapleczem finansowym szejka w jednej z największych stolić na świecie.Plus wyższe pieniadze które nie są porównywalne z kasą które mógłby dostać w interze Arthur.Za chwilę najlepszy zawodnik interu lutaro ma przejść do Barcy.Że tak powiem na cholerę miałby tam iść.

0

@moronw staram się być sprawnym ale trafiam na literę obok.Korons działa na wzrok . Po wyjściu ze szpitala biorę luteinę za miesiąc będę w lepszej formie ten poziom pisania się podniesie:)

0

@Borneo nikt go nie chce sie pozbyć tylko wypozyczyć na sezon aby pogral w 1 lidze

1

@Midast a może są za słabi konkurują z najlepszymi ze najlepszej 11 barcy i najbardziej utalentowanymi z zagranicy moze sa dobrzy ale nie tak trzeba poczekać aż odejdzie Messi Busi Alba i Pique i wtedy powinno sie to okno trochę otworzyć mysle ze kilku awansuje

0

@Zbyszard no tak to może teraz podjąć w drugą stronę trzeba zbierać doswiadczenie ,)skoro kasę ma...

0

@DLFCB jeśli chodzi o Neya to jest brakujące ogniwo jesli w skladzie w ataku będzie Ney, Messi,Trincao Suarez fati Dembele, Geiezman i lutaro i pewnie któryś z nich odejdzie to mimo wszystko atak jest potężny.(Jesli pewni zawodnicy odejdą awansuje Puig i Araujo).Siła jest ten atak a nie sam Neymar zresztą Neymar jest decydujący i tak jak podaniem do Roberto załatwił Psg w końcówce tak bez Mbappe pokonał Sancho z Hallandem i całym bvb jeśli ktoś w pucharavh może na pomóc to on.Mozemy mieć mega ekipe.Jestem mocnym dyslektykiem nawet na maturze nie brano błedów pod uwagę.Robiłem dużo aby ich nie robić ale uwazam to za czas stracony.Mogłem wiele inne cwartosciowe rzeczy zrobić pozdr:)

0

@DLFCB no tak a my z kuebskim stylem i nez pucharów

0

@jeykey1543nie woze z sobą komputera:)piszę w różnych sytuacjach robię mase rzeczy:)ale to nie jest tematem postu.

0

@jeykey1543 co do mojego poziomu skończyłem 2 falkutety na swietnej uczelni i masę kursów.Nieoceniaj ludzi po pisowni jest wielu ludzi którzy sa dyslektykami a osiagneli sukces na poziomie swiatowym
Proponuje poczytać co do jest dyslekcja i się zorientujesz że ludzie którzy to mają nie tylko mają braki ale i umiejętności.To nue jest tak ze jest tu tylko strata.

0

@jeykey1543 nie licz jestem dyslektykiem i na maturze byłem zwolniony jeďli chidzi o błędy.Na dodatek jeszcze przez miesiąc nie mogę uprawiać sportu bo grozi mi udar i zawał.Bo miałem wirusowe zapalenie płuc.Mój organizm jest osłabiony mimo iż dawno miałem pierwszy negatywny wynik a zmęczęnie wpływa na robienie błędów.

0

@jeykey1543 wbrew pozorom i tsk i nie bogatych stać jest na pomoc ludziom którzy są chorzy na korone i uwież mi wyszedłem z cięzkiego stanu korony wirusa i pomogłem sporo osobom takze udzielając wywiadów w tv takze ludziom ktorzy weszli to po mnie nie widzę tu problemu pomagać na wielu frontach.Napisałem kto moze nie stać cię na to to jasne że nie pomagaj to oczywiste.Nie jest to zwrócenie się do siebie.Wbrew pozorom jeśli przyjdzie Neymar i lutaro i z czasem 1 teansfer i odejdzie kilku zawodnik to jest ekipa na LM i na dużą licznę nowych sponsorów także na poprawę stylu.tu w tym temacie podzielam xaviego.Covdo Bartka ok zrobił złe rzeczy ale jak przyjdzie nowy prezes to będzie miał czystą kartę i nie będzie to obciązalo klubu.Co do Bartka nie tylko zrobił złe rzeczy.Odnowil infrastrukturę zbudował dla szkułki nowy stadion ofnowił boiska tez piwstaly nowe.Zbudował centrum technologi która pracuje przy koronie obecnie.Tez zrobił miejsce gdzie sa przechowane zapisy z meczy Barcy więc zadbał o historię.Pracuje nad espai.To są wszystkue rzeczy na lata.Jeśli chodzi o sklad jest 70% skladu. To też jest jego zasluga.Pamietaj że Barca to nie jest wyjatkowy klub gdzie najlepsi sobie nie radzą.Z uwagi na styl i gre pozycyjna jaką grają.Nawet najlepsi musza się tego uczyć i nie ma gwarancji ze to się zmueni.Takze zmienił sie rynek sa szejkowie bogaci sponsorzy jak w Mu sa kontrakty tv jak w aangli.Wszyscy ucza sie od najkebszych i zespoly nauczyly się geac wysokim presingiem cięzko jest zaskoczyć.Sa analizy itp.Bartek rozwinoł szkólki na calym swiecie tworzy platformę sla zagranicznych kibiców otworzy klub na azje i usa.przyczynił się do szkółek barcy na całym swiecie.Pozyskał nowych sponsorów.Patrz na rzeczy złe ale są też rzeczy i dobre które zostaly zrobione.Mój post jest skierowany do tych co mogą a nie dla tych co nie mogą.Nie kazdy jest w twojej sytuacji.Poza tym kiszulki za jakis czas mozesz sprzedać i częśc kasy odzyskać.Po za tym distajesz produkt i też masz tu zysk to nie jest czysty przelew.

0

@BarcaInfo niestety bedzie trzeba się bujać z nim do 2023 r szkoda bo wstrzyma rozwuj Araujo jest wolny jak czołg.

0

Powinni wszystkie fun cluby się zebrać i zrobić akcję kupię coś w sklepie Barcelony.Są ludzie na których jest na to stać.Ci co nie mogą to wiadomo że nie kupią bo muszą przeżyć.Ale są i bogaci kibice którzy mogą pomóc.
Na pewno mają mniej kosztów klub nie funkcjonuje jeśli już to pracują z domu online

0

@MichVeB kwestia ceny ja bym go wypożyczył aby się gdzieś odbudował i pp roku czasu zobaczył co się dzieje u nas i co ztobić z Dembele.Jeśli zagra rok bez kontuzji to można go dobrze sprzedać.Jesli u nas bedzie problem to zatrzymać.Ważne aby pensji nie płacić. Z umtiti bedzie problem bo on ma do 2023r kontrakt.

0

@jeykey1543 jest kilka rzeczy aby młody zawodnik mógł wejść.Barcelona to 1 z 3 najlepszych zespołow i grają tu jedni z najlebszych.System Barcy jest jednym z najtrudniejszych na świecie i nie dla wszystkich.klub ma politykę wychowankowie jeśli się nadają i jak najlepsi z zawodnicy z zewnatrz na kich klub stać i którzy są dostępni.Tu się zaczyna problem.Bo wychankowie którzy grają Messi, Busi , Pique to na swoich pozycjach to są najlebszi jak Messi a 2 pozostałych w pierwszej 5 na świecie.Z mega doświadczeniem.Którzy byli w 11 wszechczasów.Nie dziwię się że klub chcę na nich stawiać to legendy klubu i nikt ich nie wyrzuci.Ta generacja ma pech bo do nich jest porównywana.Z drugiej strony ci co przyszli z zewnatrx nie są źli a jak klub chcę zrobić miejsce dla wychowanka i rozstać się z zawodnikiem to ten nie chcę odejśc Rakitic umtiti.Zdaje mi się że Barca ma prawo odkupu do kazdego zawodnika i oriol na przyklad jest brany pod uwagę.Co do Fatiego nie rozumiem twojego toku myślenia fati gra bo taka jest polityka klubu.Czyli ta polityka klubu jest zgodna zxtym co ty chcesz.dobrze ze dati gra i uczy się od Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?