Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeykey1543 jak to Barca nie gra wychowankami?messi ,Roberto,Pique,Fati to masz 4 Mówi się o Penie ,Puig ma rzeczy do poprawy ale jeśli sprzedadzą Rakitica i Vidala to i Puig zagra jest jeszcze Collado i Moriba.Nie przesadzjmy.Co do stylu musiał się zmienić bo i przeciwnik zaczoł grać inaczej wysokim presingiem i piłką.Wszyscy mają dostęp do statystyk szkokenia itp.Poziom grania zespołowego orzeciwników wzrósł.Ciężko jest zaskoczyć przecuwnika.Co do reklam nie wiem czy zauważyłeś ale rynek mega się zmienił są szejki w Psg ,Mc, Mu bardzo bogaty sponsor.W Angli jest super kontrakt posdpisany z tv angielską.Bayer do biednych nie nalęży a juve nie przymiera głodem.Dodatkowo RM wzbogacił się na LM.A ceny za zaeodników poszly do góry jsk ich pensje.Może nie być na koszulkach reklamy ale zapomnij wygranych meczach itp.Bo to nie tylko futbol ale biznes który się zmienia.Jeśli chcesz styl to trzeba Neymara i tu wracamy do poprzedniego pkt pieniądze!!!Co do tego że sa afery ze Barca od tego odeszła.Tu problem jest taki że jest mega zainteresowanie Barceloną i barco trudno jest utrzymać wszystko w tajemnicy musieli by wszyscy wyłączyć myślenie jak w pisie aby gdzie kazdy czeka aż mu bielan wyśle sms co ma mówić.Dlatego i ten obszar się zmienił.Zreszrą Barca jako instytucja pod kazdym względem się rozwinęła.W mediach społecznosciowych powstały nowe rzeczy jak centrum technologi czy archiwum meczy Barcy.Klub się rizwija i więcej jest do kontroli niż kiedyś marketing się zmienił kiedyś było to prostrze.Zrób sobie analize słot łatwiej tobie będzie to zrozumieć.pozdrawiam
1
@tristan87 trzeba zrobić wybory i puścić ludzi dlo kościoła bo kasa dla księdza za agitkę musi się zgadzać;)
0
@czosnekfcb za stary jest no i nie treneuję ;)
0
@czesctuam jak mówię bez varu tej ligi jak i 2 meczy z Bayernem byście nie przeszli bo byliście gorszą drużyną co do wygranej z Atletico to nie zarzucam druku tylko szczęście o którym mówił Guardiola bo najlepsze było nie Barcelona tylko Atletico.Co do ronaldo wspsnuały piljarz tytan pracy ale Messi to Messi. Docenuam Ronaldo alo to var jest tu kluczowy.Gdybyście byli naprawdę mistrzami to w lidze liczylibyście do końca a nie kończyli sezon w lutym policz ile tych misrzostw zdobyliście w ciągu 10 lat.Sam Zidan mówi ze zdobycie La ligi jest trudniejsz bo trzeba wygrać 90 meczy a nie 7.Dlatego mówię cieżcie się z puchary i kasy ale chwalić się nie ma czym.Jeśli z sercem to mógłbym te pietesze LM RM zdobył ale nie sprawdzałem i nie pamiętam jak to było.Natomiast dalej robienie z barcy która kupiła mecze przy jej potencjale i wynikach jest śmieszne:)pozdrawiam ciepło
0
@czesctuam jedli chodzi o mecz z Bayernem nie widziałem wiekszego drugu i w tych rozgrywkach ani 1 mecz Real nie przeszedł czysto tego jest za dużo a w meczu Bayernem to był koncert.
Co do wypowiedzi po meczu z Bayernem była wymowna.https://sport.se.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/sergio-ramos-nie-chce-lewandowskiego-w-realu-wymowne-slowa-kapitana-krolewskich-aa-okty-11Mt-ATiE.html
0
@czesctuam real madryt nie wygrał by bez pomocy varu z samym Ronaldo wymienił tez Ronaldo i var aby obnżyć słabosć Realu który nie doszedł do pólfinalu w następnym roku. Zawodnicy carvahal i ramos który przez faule wygrał LM nie powiniien grać z powodu czerwonych kartek w finale.Tak naprawdę poniesliście straty bo lewandowski powinien mieć karne a wiadomo jak je wykonuję i być bochaterem a na parę miesiecy mu to zatrzymało karierę i pewnie lewy znalazł by się w Realu a tak to Ramos stwierdził ze się nie nadaje i atak macie jaki macie.Mecz z Bayernem to ewidentny druk.Generalnie za dużo tego było.Gdyby Barca miała drukowane mecze by ich wygrala wiecej i nie przegrala by meczy czy z live czy z Romą.Jesli gdzieś byla sytuacja to był bład sędziego.Co do meczu z wolsburgiem to haja tezeba mieć w obu meczach a ten mecz był tragiczny.Mecze kluczowe w lidze są to mecze z czołówką Atletico miało fatalny kalendarz ale się to odbiło na fofmie fiz.Dlatego mówię na wygraną zasluzyło Atlwtico bo było najleoszą wtedy ekipą a wyście mieli szczęscie w losowaniach zgodnie z tym co mówił guardiola.
0
To nie jest dobre ze setien mówi o mlodych kiedy kontrakty podpisują na szczęście jeśli bedzie wyprzedaż to może Araujo i pena awansują zobaczumy co z resztą
0
@AxelF ja twierdze ze Griezman nie był zły i zastąpił Suareza i moze nam wygrać mistrzostwo.Ja jestem za tym co pisąłem a by wymienić z doołatą go do Psg on francus oni są klubem francuskim.Jeśli nie to albo Fati albo trincao powinni pojsć na wypozyczenie.Griezman nie był zly i Barca na nim nie stracił.To nie jest pilkarz w stylu Ronaldinho Neymar czy Messi ale swoje robi.
0
@Misugi14 pis obudził sie z rekami z nocnikiem powinien sprzet i lekarstwa zalatwić jak wirus był w chinach najpóźniej we wloszech.Dziś jedną z grup zarazajacych są lekarze którzy chodza po szpitalach i roznoszą korone to zaniedbanie rządu.Wietnamczycy zdołali przywieźć sprzęt a pis dopiero niedawnono ogarnoł się z antonowem.Na dodatek blokowali prywatne inicjatywy jak owsiakiwi czy prywatnym inwrstorom blokujac alibabe czy pod groźbą kofniskaty sprzetu mój kumpel chciał ściagnąć sprzęt ale bał się że zarekwirują.Rząd o niczym innym nie myśli jak o wyborach.Zamiast odmrozić te sektory gospodarki to odmrażają koscioły aby ludzue oddali kasę na tacę byli jeszcze biedniejsi w zamian za agitkę w kosciolach.Pis to upadek.
0
@AxelF Barca soecjalnie zmieniła trenera i zmniejszyła liczbę zawodnikówaby zaoszczędzić na Neymara i lutaro bo to jeden jest strategiczny a drugi kluczowy nie jest oewny ze tani zawodnik poradzi sobie w Barcelonie gdyż ten styl jest dla najlepszych a ci sobie nie radza.Nawet taki Sancho czy lutaro kosztują powyzej 100 mln wystarcza ze strzelą piwyzej 10 bramek w polowie sezonu albo są wyjątkowi jak Sancho.Jesli bedzie Neymar Messi Suarez Fati i trincao to jesli Griezman ma zostać to Trincao powinien iść na wypozyczenie albo griezman powinien zostać wymieniony na neymara bo 10p.mln można za niego wyciągnąć.
0
@AxelF tylko czy ten napastnik za 30 mln gwarantuje ci 14 bramek do polowy roku grę w obronie 4 asysty granie w obronie na całym boisku o doświadczeniu nie wspomnę.Ma ugruntiwaną wartość rynkowa jest zdrowy i stabilny.W tym roku nie raz ratował nam tyłek Barca to najtrudniejszy klub do gry i nie wielu się tu odnajduje.Jest malo miejsca i czasu i specyficzny sposob grania droźsi sobie nie radzą.zobacz jak jest w Realu Rodrigo nie porozumienie zdegrafowali go vini nie umie trafić w bramkę o jovicu nie wspomne.Trincao jest za 30 mln a już mówią ze trzeba go gdzieś wypożyczysz.Griezmana zawsze sprzedaż duzo nie stracisz
0
@AxelF nie do końcach Griezman ratował Barce na 9.Mógł też zastąpoć Messiego gdyby taka była potrzeba nie płacimy za niego 200 mln tylko on taką klauzule ustalił aby przejść do Barcy.Jeśli by chciał ale wartość ta była zaniżona.To nue jest zawodnik na którym Barca by straciła przy sprzedaży bo to była cena okazyjna jak o niej mówili.Można go wymienić czy sprzedać.
0
@Bocheno1 Setien jest zwolennikiem w przeciwieństwie do valverde że lepiej jest podejść dziesięć metrów niż wracać 40.Łatwiej będzie do tego przekonać Messiego i Neymara niż do ppwrotów.Ma to sens.
0
@Pawel1980 lekarze steierdzili że struktura jego mięśni jest jak u sprintera i musi mieć treningi pod tym kontem tegi powinni spróbować i chyba tak zrobią
1
@Bocheno1 oni nie mają wracać tylko te 10 m podejść podejrzewam że Suarez i lutaro będą podchodzić
2
@AxelF nie przesadzaj w kwesti griezmana facet strzela 14 bramek ma 4 asysty i broni.pokaż mi zawodnoka w Realu który zbliżył się do niego oprócz benzemy.A to ze nie jest Robaldinho czy Neymarem to inna sprawa.Ale dodać trzeba de jonga Arthura.Lengleta.Przyjście vidala choć na krótki okres nie było głupie
0
@Pawel1980 na pewno Dembele nie powinien grać co 3 dni.Góra połowe.Tak aby przeżyć.
0
No i dobrze jakaś kasa wpadnie:)
1
@RobsonPL moze Pena nie był gotowy
0
@Pawel1980 powinni skrócić mecze do 70 min inaczej będą kontuzje dobrze że trochę trenują
2
Być może warto skŕócić mecze do 75 min
0
@LeoKrol jesli sprowadzi lutaro i neymara to wszystkue wpadki mu zapomnę bo mamy wtedy kawał zespołu który moze walczyć o wszystko.Oczywiscie mogly być jeszcze 2 dodatkowe transfery ale to nie są kluczowe jak te 2.Głównym zadaniem jest skompletować sklad i to zadanie wypelni.Oczywiscie z klubu powinni odejsc Coutinho Rakitic Vidal wypozyczeniaCollado Alenia.Rozwiazanie kwrsti Todibo.Sprzedaż semedo awans Araujo.Sorzedaż umtiti , Rafinhi awans Puiga i sprowadzenie keity i sprzedaż Martina wszystkich się pewnie nie uda sprzedać czy wymienić ale powinno się tutaj wykonać znaczący ruch.
0
@Pawel1980 ma być podobno 2 tyg ale nie czytałem to co tam chyba wczoraj ustalili
0
Jeśli sprowadzi lutaro i Martineza i poorawią komunikację z mediami i zawodnikami może zostać.
0
Zgodzę się z Setienem że komunikacja między dyrekcją dyrektorem a resztą jest mega zła i rujnuje wizerunek.Za duzo jest niespojnych informacji sprzecznych itp.To poeinno być ureguliwane.
0
@Pstryk i tak i nie trzeba je czytać i mieć dystans gsyby z góry się je wykluczało to nie byłoby griezmana firpo de jonga Arthura vidala i wielu innych te transfery były wcześniej w mediach oczywiscie sa transfery które nie dochodzą bo takie psg czy inter mogą utrudnić sprawę jednak to ze barcelona jest zainteresowana lutaro cz neymarem jest bez sporne
0
@sevs kiedyś wrócą niech transfery zrobią wcześniej aby nie robić w ptesezonie
1
@BarcaInfo dalej jest wolny czołģ powinni go sprzedać chyba warunki finansowe ma dobre;)
0
@BarcaInfo aczkolwiek z tym mistrzostwem jest tak że nikt nie kazał innym drużyno zajmowac niższe miejsce.Mistrzem byłby zespół który zajmował najwyzsze miejsca od lat.W boksie jest że aby pokonac mistrza trzeba to zrobić wyraźnie a real ma niekompletną druzynę bo nie ma ataku w praktyce caly jest do wymiany.A to jest najdroższa część drużyny.wynik jest sprawiedliwy.Jeśli ktoś powie że pokonał Real Barce ale nie było Suareza czy Dembele
0
@MarioVeB! O Francuzach generalnie się już mówiło przy Griezmanie tylko on jest nie na sprzedarz