0

Jeśli nic się nie zmieni to bogaci kibice powinni pomóc klubiwi i kupić koszulki inne rzeczy ze sklepu Barcy część zysków moglo by iść na leczenieludzi z korony sprzet itp.bo jest tam tragiczna sytuacja.Ci co kasý nie mają wiadomo ze nie.Sam to rozważam.

0

@stone80 niestety jest też już starszy z kontuzjami kolan tej chwili to jedyna mozliwość odzyskania i chyba karta przetargowa dla interu.Tutaj trzeba dać szanse Puigowi.W mojej ocenie dopierow następnym okienku kupią kogoś do srodka

1

@Bisz niekoniecznie przyjscie tych 2 spowoduje ze zespół bedzie bardzo silny z Realnymi szansami na tytuły.To przyniesie sponsorów sam Neymar przyniesie klubowi sponsorów których ma.Nie mówiąc o pieniadzach gdzie będą dostawać kase jesli dobrze bedzie się wiodło w poszczególnychfazach LM.Z nini szanse mocno wzrastają.Zresztą Real planuje zakupy w ataku mówi się Halandzie i sa zakusy na mane i w praktyce bedzie miał kompletny skład i Barca nievma wyboru tak naprawdę.Ma wielu zbędnych zawodników na sprzedaż którzy też kosztują

0

@Konias4318 nie gram w gry strata czasa prześpij sie i to przemyśl Todibo sprawdził sie w shalkę musza go kupic 20 mln Rafinha inter albo tam gdzie gra 15.Semedo bez problemu sie go sprzeda za 50 mln nie jest potrzebny moze grać Roberto z Emersonem i Roberto moze grać w srodku.trzeba dać szanse Araujo. Za umtiti który jest wolny i moze miec kontuzje jest niepotrzebny bo na stoperze moze grać Araujo lenglet Pique jest jeszcze zdolny zawodnik w szkółce Firpo chcę inter z tego co pusali ze 20 mln sie wyciągnie z tego i Barca go nie widzi w pkanach.Hesli ata bedzie taki fati neymar messi suarez lutataro trincao to tak naprawdę nie ma miejsca dla griezmana i dembele a i fati mało pogra i dembele tez powinni wypozyczyć.Sam coutinho to 80mln griezman pewnie 90 mln bo strzelił te 14 ntamek broni i ma asysty juz to daje ci neymara rafinha na pewno zostanue sprzedany kasa bez problemu się znajdzie.Czy oni moga to zrobić zrobia to bartek to powiedziała ze bedzie sprzedaż bedzie wymiana i bedzie tez udział banku czytaj kredyt.Czy oni to moga zrobić oczywiscie ja wygladało ostatnie okienko Pozbyli sie Pereza wague todibo Rafinhie, Abel Ruiza i malcoma 6 zawodników czyli klub tak działa z jakiej przyczyny nie mieli by tego zrobić jak ostatnio to zrobili a na zawodników sa chetni no i martin powinien pójść za 18 mln jesli policzysz sprzedasz ich wszystkich wychodzi ponad 300mln dlatego oni sami mówia nie tylko o neymarze czy lutaro maja tez inne plany aby kupić espaia kosztuje 800mln wiec mają wysoką zdolność kredytowa na stronie uefa jest podane ze uefa nie będzie restrykcyjnie podchodzić do fair play finansowego Gdyby nawet nie sprzedali nikogo to moga wziąc kredyt nawet na te 300 mln ale nie musza chyna ze nie sprzedadza wszystkich albo sprzedadzą wszystkich i oprócz neymara i lutaro kupią fabiana i na niego wezmą kredyt.Nie widze tu przeciwskazań.raczej jesli do tego nie dojdzie to tylko dlatego ze inter i osg mogą to utrudniac.Badz orginalny taen tekst z fifą powtarzany na tym forum non stop.i do zazygania jest jego i nudny jesteś.

0

@Konias4318 plus Semedo Umtiti Martin kasa za todibo sprzedaż Aleni z prawem pierokupu sprzedaż firpo i Rafinhi to razem wychodzi ponad 300 mln jeśli fifa zrezygnuje z Fair play a Barca przesunie projekt esoai na który moze wziąć gigantyczny kredyt to równie dobrze moze na 2 lata wziąć kredyt na zawodników.Bo bartek mówił ze trzeba bedzie wziąć kredyt do tego na wypożyczenie powinien iśc Pedri collado z tego rez by była kasa..Do piereszego zespolu wchodzi puig i Araujo i sklad jest gotowy

1

@Coutinho007 widać przeznaczenie jest takie aby Neymar wrócił do Barcy bo nawet jak go nie ma to i tak on jest;) Lutaro to debiutant dopiero pierwsze okienko w lodówce;)

0

@th@les kompletnie się z tobą nie zgadzam w kwesti wyceny rakitc 20 mln semedo 50- 70dembele 70 Coutinho 80 oszczednosc na zmniejszonych placach 8o mln griezman 90 mln vidal 20 mln todibo 20 mln rafinha 15 mlnUmtiti 40 mlnfirpo 20 Martin 20 plus wypożyczenia 20 mln pytanie do Ciebie czy to są drobne?umiesz liczyć?Do tego obcja wzięcia kredytu 150 neymar lutaro 110 razem 250 150 dla tego ze Neymar pewnie sam 20 mln dołozy kwota za zawodników przekracza sume za neya plus lutaro a jest kredyt nawet jeśli zaxtyle sie ich nie sprzeda to i tak bedzie tego wiecej a dochodzą oszczędnosci na pensjach chodzby Coutinho Dembele griezman ktorzy sa mega drodzy o jakich ty tu dtobnych piszesz!!!

0

@Kettger to chyba bez kibiców tylko zarobią z praw tv plus że piłkarze coś zagrają

0

@Mankind przynajmniej jeden który nie chcę mieć krwi na rękach i doszczętnie nie zgłupiał

0

0

@Gall chyba chodzi o fair play finansowe.Są w zasadzie 3 poszlaki że właśnie tak Barca postąpi.Po pierwsze Barteķ w wywiadzie stwierdził że bez Banków się nie obejdzie czytaj kredyt.Już brali pożyczkę na Griezmana jak im brakowało kasy niby czemu nie mieliby wziąć kredytu.Przeczytałem info z tej strony.Ale jeśli w nie wątpisz to trzeba zaczekać aż to fifa sama ogłpsi ale jest to jakieś rozwiązanue kryzysu.Zapomniałem napisać o Dembele wypożyczyłbym bez prawa kupienia przez klub który go wypożycza.Niech trenuje jak sprinter aby się odbudował jeśli będzie ok ściągnołbym go do Barcy bo zaraz karierę będzie kończył kariere.A jeśli by miał mieć kontuzje to wypożyczenie z obcją kupna.Też oszczędza się na pensji potencjał aby zebrać kasę jest.

0

@Gall w jakiej sprawie?

1

@Gall fifa zwalnia z ograniczeń finansowych można brać kredyt .Jesli mają zdolności kredytowe na stadion to nie ma problu aby zaciągnąć kredyt na zawodnikó espai i tak jest o rok czy 2 przełożona więc ten kredyt może się spłacić wcześniej poza firpo griezmanem wpłyną pieniadze za Coutinho, Rafinhie, Todibo i jeśli zdecydują się to i semedo bo jest np.emerson.Powinni pomyśleć o wypożyczeniach Collado I pedriego z tego też jest kasa.Oczywiście sprzedać Rakitica.Alenie sprzedać z prawem odkupu.Sprzedać Martina za te 18 mln albo zrobić licytacje bo kilka klubów się intrresuje.Obniżki pensji to 80 mln mniejsze straty klub ma możliwości.Atak nie ucierpi byłby lutaro mlody portugalczyk Messi Suarez neymari Fati. W środku busi De jong Atrur Puig ewentualnie Roberto plus obrona. W obronie Pique Emerson Araujo lenglet Alba .kolejne wzmocnienia w natępnym letnim okienku do srodka może przyjść Pedri.Za 2 lata Moriba.Można za rok pomyśleć o Alabie i de ligt jak będą możliwości finansowe i kadra jest.Jak skończy karierę Suarez może wrócić Collado

0

@Sawik_10 podobno fifa odpuści w tym sezonie kwestie ograniczeń finansowych więc klub będzie mógł kasę pożyczyć nawet jeśli przekroczy próg finansowy ustalony przez fifa

5

@MrShakira ani jeden ani drugo nie jest potrzebny jeden się nie nadaje bo nie ma psychiki i pewnych rzeczy Pogbe to my już mamy jest młodszy tańszy i nazywa się Moriba

1

@th@les niekoniecznie, Bartek wyraźnie piwiedział bez banku się nie obejdzie.klub ma zdolność kredytową na budowe stadionu.Który jest przesunienty na następny rok.Barca może wziąć kredyt na zawodniķow.Zrobiła tak z Griezmanem.Jeśli projekt dojdzie do skitku pojawią się sponsorzy także od Neymara.Oszczędności które wynegocjowaną na zawodniķow dają 80 mln oszczędności.Na pewno jeśli klub nie funkcjonuje spadają koszty utrzymania obiektów.Tu też jest zmnkejszenie strat.Jest bardzo wielu zawodników których Barca może sprzedać, Coutinho ,rakitic, vidalna ich miejsce Puig może alenia a może go sprzedać. W środku i tak dojdzie Puig za rok Pedri Potem Moriba.Ale to nie wszyscy co z klubem może się rozstać Umtiti jest wolny i nie pewny przez kontuzje a takich zawodników Barca powinna zmniejszyć.Kolejnym zawodnikiem jest Semedo za niego można wziąć Emersona.Kolejna sprawa to wyppżyczenia też zawsze jakieś pieniądze wpadną też nievpłaci się pensji wypożyczenieColado mógłby odejść Alenia sprzedaż wypożyczenie .Moriba wypożyczenie.Rafinha będzie wykupiony przez klub który gra.Można też zastanowić nad grezmanem. ataku byłby Messi , Suarez ,Fati neymar, trincao i lutaro Dembele.Jest duż o w przodzi na dodatek odchodzi pensja Jak nie wypożyczą Collado to i on ale dla niego ma miejsce.W tej sytuacji dobrze by byłp wypożyczyć Dembele aby się odbudował.Jeśli to zrobi przedłużbym za rok kontrakt.Zysk z wypożyczenia nie płacisz pensji.A atak i tak bedzie bardzo mocny.18 mln można sprzedać Martina.Do tego dochodzi Firpo.Wbtew pozorom możliwosci są

0

@Bobo25 jasne pisz zwłaszcza przy objawach i sposobu jak do tego podejść mental to 50 % sukcesu choroby.Albo ty jego albo on Ciebie.

0

@Pitercuber około 40 lat brak jakich kolwiek chorób współistniejących.Prowadzę tryb sportowy i jem jako główne danie sałatki.Nie mam nadwqgi.Ale mimo wszystko odporność miałem słabą.To co mi pomogło to leki na malarię i na hiv które poprawiły moją odpirność.To nie jest tak że ludzie w stanie ciężkim muszą mieć choroby współistniejące.Ci co mają choroby mają stan krytyczny rózni się to tym że dochodzi respirator i śpiączka córka kasi kowalskiej jest wstanie krytycznym ja takiego stanu nie miałem.Zauważ ze umierają młodzi ludzie też dzieci.Wiek tak naprawdę może pomóc ale nie chroni

0

@micchu zadaj sobie takie pytanie kiedy poziom wirusa w organiźmie jest mniejszy testom trudniej jest wykryć wirusa.Dlatego kiedy poziom wirusa jest duzy łatwiej jest go wykryć zazwyczaj jeden test wystarczy.Ponieważ teoretycznie im człowiek jest zdrowszy trudniej zdiagnozować czy masztego wirusa czy nie.Ja 2 tyg wynik testu miałem negatywny a wnastępnum jeden z 3 genów był pozytywny dlatego teraz zrobiono podwójny test aby być prwien ze wyjdę stąd nie pozarażam ludzi takze rodziców po 70. Ponieważ wykrywalność wirusa kiedy jest się zdrowym jest trudna dlatego w chinach 10% ludzi z wynikami negatywnymi wraca do szpitala z nawrotem.Który lekarz weźmie na siebie na siebie odpowiedzialnośc za wypuszczenie chorego pacjenta a y pozarażał innych.Dlatego profilaktyla jest taka ze 2 testy muszą być negatywne wtedy dostajesz zielone swiatło aby opuscić izolatkę.Opis tego co przeszedłem masz w kolejnych postach pozdr

0

@sieniu jesli musisz być w pozyvji pionowe bo masz zapalenie płuc wentylujesz płuca aby to wytzymać musisz sie czyms zając.Nie wchodzisz na serwisy bo są złe wiadomości na fcb jest ok.Geberalnie bycie na czatach daje ze znajomymi i ich wsoarcie jest nieoceniome nie czujesz sam w tym wszystkich przychodzą do ciebie ludzie zamaskowani nue widzisz ich twarzy.Czujesz się jak trendowaty i ich narażasz.Lekarz zalecił mi aktywność aby nie dał się połozyć do łózka to była forma walki z wirusem.Psychika w kazdej chorobie to 50% sukcesu.Same jedzenie trwało 2h w najtrudniejszych momentach bo nue masz smaku apetytu biegunkę i żygasz i ksszlesz.Gardło jest przekrwawione podobmie jak nos i oczy.Opis stany w jakim byłem jest poniżej

0

@codemat dziękuje ale z takich rzeczy bym nie żartował podałem w następnych postach na czym to wszystko polegało

0

@tbas co do komentaży kiedy musisz być wcpozycji pionowej bo masz zaoalenie pluc i musisz wentylować pluca aby to przetrwać musisz się czymś zając.Nie czyrasz wiadomiści ze swiata które cię dołuja ale stronę o Barcelonie jak najbardziej.Generalnie wsparcie smy i komunikacja z otoczeniem powoduję ze dostajesz wsparcie.Jeśli chcesz wiedzieć co to stan ciężki przeczytaj na dole będziesz miał jakueś wyobrażonie bo mimo wszystko tego nie doświadczyłeś.

0

@tbas uzywanie respiratora to stań krytyczny dochodzi do tego śpiączka mój stan był ciężki wymagał intensywnego leczenia ale nie był krytyczny.Zagrozony byłem miedzy 8 a 12 dobą kiedy choroba idzie albo w tą albo w tą.

0

@Bobo25 jeśli masz korone to masz dobrą odpornośc gratulacje ja jej nie miałem i za to zapłaciłem objawy są rózne w zależności czy jesteś nosicielem tylko czy doszło do zakazenia i wtedy masz zapalenie płuc atak na uklad pokarmowy i agresywna cgorączka przekrwiona głowa bo dochodzi przekrwienie oczu.Mam kontakt z 3 osobami chorymi i kazdy z nas przevhodzi to inaczej.oni nievmieli cięzkich objawów siedzieli w domu ale martwili się bo nie mieli lekarza dla psychiki jest cięzko bo jesteś w izolacji.Ja miałem opiekę lekarską ale sytucją ciężką także narażony jestem na powikłania.Przez miesiąc nie mogę mieć zadnego wysiłku bo grozi to zawałem .Muszę na siebie uważać jesli gorączka skoczy ci do 38 to natychmiast zgłoś na testy.Jeśli będziesz miał pytania pisz.Miałem dużo rozmów z lekarzem sporo o tym się dowiedziałem.Co do kwesti czy uzywałem respiratora nie jak masz respirator nazywa się stan krytyczny i ja takie stanu nie miałem.Ale nue wiadomo było w którą to pójdzie i 8 - dona jest decydująca albo zyjesz albo...

0

@tbas jesli 39 stopni ból organów wewnetrznych kiedy spałem był taki że nie mogłem spać na plecach nie przekraczałem puerwszej fazy snu gdyż musiałem kontrolować co się dzieje z moim organizmem.goraczka była tak agresywna ze paracetamol działał 4h a w normalnych przypadkach działał 6.spóznienie o 20 min kosztowało 39.6 stopni.Dotego dodaj mega biegunke.apotęzny kaszel.Trujacą sline i z powodyu piwietrza miałem krwawą maź przyklejoną do gardła które na wodę odklejałem od gardła.Gardło było przekrwione Oprócz tego wywalem krwawę rzeczy z nosa.Miałem niekontrolowalne wymioty.Do tego totalny brak węchu i brak apetytu.Była walka aby jeść.Starałem się ograniczać czyt wiadomości ze swiata szukałem pozytywów.Więc czytałem sobie co tu się dzieję.Starałem sie być bardzo aktywny bo miałem zaoalebie płuc i miałem inchalacje.Lekarz powiedział mi ze umieralność na koronę jest między 8 a 12 dniem i lekarz nie był tego pewny.Miałem najcieższa sytuacje z wszystkich chorych na koronę w szpitalu.Tak naprawde zadania i zmuszenie do wysiłku było też kluczem do wyjścia z tej sytuacji nastawienie psychiczne to podstawa.Lekarz zalecił mi abym nie leżał gdyż w pozycji pionowej wentylował płucą.kontaktowałem się ze znajomymi to było dla mbie ważne odciągało mnie od choroby.Więc był to element terapi. Co do tego ze zużyłem testy.Lekarz ma obowiązek nie wypuścić mnie szpitala z jakim kolwiek podejrzeniem wirusa gdyż mógłbym zarażać innych.Siedzę w pełnej izolacji przychodzą do mnie całkowiceie zakryci. Ludzie w stanie cięzkim sa w szpitalach ludzie którzy mają temp do 37.2 z małymi objawami siedza w domu.Uczciwie przyznam nie przeżyłem czegos takiego kaszel bedę miał jeszcze przez miesiąc.Nie życzę wam abyście to przechodzili.Jedyna moja rada nie złap tego i siedź w domu.

0

@sieniu stan ciężki utrzymywał sie przez tydz.

0

@ShinobiQWE wiedziałem ile jest zarażonych tego dnia przyrost nie był wysoki.

4

Muszę piwiedzieć wam coś co w dobie złych informacji mam do przekazania dobrą wiadomość.Byłem 125 numerem zarażonym na korona wirusa stoczyłem miesięczną walkę w szpitalu byłem w stanie ciężkim.Dziś dostałwm wynik podwójnego testu który okazał się negatywny czyli nie mam w sobie wirusa.:)

1

@goryl-16 tak dlatego cieszą mnie te wyniki:)optymustycznie to wygłada widać po wynikach i starsze tym lepiej szkolenie działa:)

0

@kimi23 jedno nie przeszkadza drugiemu są ludzie których na to stać piłkarze pomagają szpitalom ale także klubowi.Jedno nie przeszkadza drugiemu.Tutaj jest mowa o mniejszej skali .Każdy zna swoje finanse i wie czy może pomóc i na ile.To nie jest tak że wszyscy głodują są biedni no jest to nueprawda .Jesli ktoś ma kłopoty finansowe to jest oczywiste ze wpierw musi zadbać o siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?