0

DoMessiego dorzuciłbum Ronaldo i Neymara po co siętak ograniczać;)

0

@johny11 co ty chcesz dyskutowac zeby dyskutować to trzeba mieć argumenty których nie masz Barca przebudowuje zespól od lat i bedzie sprzedawać i kupować zawodników o poprostuw tym temacie się nic nie zmieni.W tym zespole gra jeszcze PiqueMesdi Suarez Busi i alba i zmiany są konieczne izespól musi dokonać transferow zwłaszcza sprzedazowych a ktore dojdą do skutku to inna sprawa tak samo czy uda się kupić lutaro i Neya.Ale potencjał na to jest.Sprzedawać beda na pewnobo jest kryzys i kasa jedt potrzebna więc wasz to myślenia jest pozbaeiony i argumentow i podstawowj logiki.Klub nie zmieni seojej polityki i transfery będą bo zespól nie jest przebudowany.Tyle w temacie.

0

@slayer on ma plytke w nodze js Hazard nie sądze aby udawał kontuzje która wykluczyła go z mistrzostw.Co jak co ale kazdy piłkarz chciałby w tej imprezie uczestniczyć.Neymar nagina oszukaje ake już mówić ze udaje z kontuzjami to przesada.Klub pada takiego zawodnika i widzi czy kontuzka jest czy jej nie ma.To nie zawodnik ocenia czy ma kontuzje czy nie tylko lekarze.Tu nie ma co dorabiać teori.Zresztą Messi też korzysta i gra na faul aby strzelać wolne choć jemu iszustwa tu nie zarzucam bo zazwyczaj jest faulowany .Ale granie na foul jest w jego strategi.

1

Krytykuje Neymara ze oszukuje tylko na akcję jest reakcja.Co jak co ale okupuje to też kontuzjami.Tak naprawdę duża w tym rolę miał Mourinho który wyszkolił Real aby faulowali mniejszych graczy Barcelony.Jak to on mówi jak nie mozesz wygrać na boisku to musisz przyostrzyć.Jak zareagowali pilkarze Barcelony zaczeli w części udawać ale ostre faule Ramosa czy Pepe były na porzadku dziennym.Kiedy widziałem Neymara na lechi widziałem jak lechisci go faulowali go niemiłosiernie mecz towarzyski a pachniało tu kontuzją.Nie dziwne że Neymar nauczył się od kolegów z Barcelony jak wykorzystywać takie sytuacje.Zawsze na akcje jest reakcja.

0

@MarioVeB! Chlopie nie wiem co ty lykasz ale ja wszystkiego nie łykam nie oceniaj mnie swoją miarą.Nieprawdą jest że pisze ze wszystko się sprawdzi nawet w poprzednim tekscie napisałem że w jakiejś wycenie zawodnika mogę się pomylić albo ze Barcelonie może nie udać sprzedać się wszystkich.Widzę którzy zawodnicy są potrzebni a którzy powinni odejśc jest ich sporo do odejścia w Realu też.Tam jest 35albo 37 graczy nie pamiętam.Wycena zawodnika to nie jest jakaś tajemnica w dzisiejszych czasach tekst z pelikanem też jest ograny powtarzasz się po innych.Wpisujesz się w modelem nie mam argumentów powtarzam się po innych zero kreacji.Gdyby było tak jak mówisz w Barcelonie nue grał by nikt no bo nie możliwe by było aby ten czy inny zawodnik przyszedł albo odszedł jak do badż do barcelony.A czy Barca nie ma zawodników?powiedziałbym mam ich za dużo.Już w zeszlym roku Barca sprzedała bądź wymieniła Wague , Pereza ,Rafinhie, todibo, Abel Ruiza, Alenie - 7 zawodników to jasno pokazuję jak w ostatnim czasie działa klub i ze jest możliwe pozbyć się z klubu tylu zawodników.Twoje teorie nie mają podstaw. W realiach które się dzieją.W poprzednim okienkach tez bylo wiele transferów i to wcale nie tanich jak decjong czy Griezman.Krótko mówiac tracisz mój czas.jestes kolejnym facetem który nie ma niczego do powiedzenia i sili się na powtarzane przez innych tekstów bo nie jesteś kreatywny a próbujesz blysnąć.

0

@Greenalley tak statystycznie prezentuję się słabo w hiszpani gra się bardziej pozycyjnie jest mniej przestrzeni.W Angli jest więcej miejsca na bieganie i hiszpańskiej lidze nie potrafią się dostosować.A jak jeszcze dochodzi specyfika Barcy to kompletnie to nie wychodzi.

0

@LuisSalvano niestety to prawda te osoby nie przedstawiają żadnych argumentów nie mają niczego do powiedzenia powtarzają jeden po drugim wyświechtany tekst tekst o fifie albo o manegerze bo niczego nie potrafią wymyśleć.Żenada jeszcze kwestionują informacje które podają ludzie zqamujący wyszukiwaniem
informacji.Te inormacje zazwyczaj się zgadzają się z tym co piszą ludzie niezależni jak choćby barca info.Nie wiem po co tu wchodzą skoro i tak w to nie wierzą albo celą pisza aby kogoś zdyskredytować albobsa kibicami RM sięją tu zament.Kwestionują te informacje chyba czują się samotni......Prubują się w coś zaangażować. I błysnąć.Ja mogę się pomylić co do wyceny któregoś z zawodników ale i tak kasy powinno starczyć teoretycznie jest wiecej niż na Neya i lutaro dlatego pojawiają się inne nazwiska.Wiadomo ze cała operacja będzie trudna i wszystkich nie uda sie sprzedać ale i tak powinni zebrać kasę na lutaro i Neya.Bartomeu też powiedział że bez kredytu wymian i sprzedaży się nie obejdzie.Na stronie uefa znalazlem że związek nie będzie przestrzegał finansowego fair play w kwesti klubów.Obecnie komukolwiek będzie trudno wziąć kredyt bo nie ma biznesu ale jak liga ruszy wtedy kredyt beda mogli wziąć bo banki będą widzieć ze klub może to zwrócić.A barca miała wziąć kredyt na espaie która ma kosztować 800 mln i wiadomo że ten projekt bedzie przesuniety o 2 lata.Na te 2 lata jakiś kredyt pewnie wezmą.Na Griezmana wzieli.Wracając do takich tekstów pokroju fify albo menager.Czasem dochodzi dlaczego nie zostałeś zawodnikiem dyrektorem sportowym Barcelony.To samo jest jak się piszę z kibicami RM jak tylko jakaś gazeta napisze o korzystnym transferze Barcy to są pismismaki i szmatławce jak by sprawdziło się co mówią to w Barcelonie nikt by nie grał;)są mega nieuczciwi w tym co mówią akceptują tylko transfery które RM może przeprowadzić ,oczywiście nie wszyscy ale hipokrytów nie brakuje. co ciekawe mają te same wyśmiewanie wyświechtanymi tekstami o fifie menagerze i dyrektorze sportowym jak te nasze lokalne inteligenty;)i dlacze nie jesteś trenerem Barcy czy RM bez merytorycznych argumentów to standard.Oni reprezentują ten sam niski poziom czas ci zabierają.

0

@johny11 czekałem na ten ograny tekst padający tutaj kilka razy w ciagu dnia przez ludzi którzy nie wiele mają coś do powiedzenia i sa dodatkowo małp kreatywni.Co do menagera polecam ci książki.Też pobudzają wyobraźnie pizdr:)

0

@johny11 fajnie że dajesz sobie takie rady stanowczy jesteś dla siebie.nie przesadź;)I za dużo też nie gadaj do siebie bo to dziwne.Czy jesteś ekspertem cóż z tą wyobraźnią pojechałeś zrjdź na ziemie i nie przesadź tylko;)miłego wieczoru;)

0

@johny11 no chlopie nie wierzysz w transmarket nie wierzysz w info które tu podają to po co tu wchodzisz skoro to nie prawda?travisz cza.Co do fantazji nie zwierzałem ci się.Super ze wyobraźnia ci się rozwija tak trzymaj vhłopie trzymam za Ciebie kciuki.Twój swiat będzie ciekawszy;).Po za tym gdyby wszystko było kwestionowane w kwesti transferów to po piersze nie było by składu no bo to niemozliwe ze mozna kupić albo sprzedać zawodnika.No i niemozliwe było sprzedać wypozyczyć Todibo ,Pereza, Alenie , Wague , Coutinho, Rafinhie . I poszedł abel Riuz.7 zawodników poszło.Czyli Barca potrafi sprzedać wypożyczyć zawodników nie ma żsdnych przeciwskazań aby to i tym razem zrobić.Taki plan ma Barca i Bartek mówił bedzie wymiana sprzedarz i banki będą musiałbyć zaangazowane.Poza zakwetionowaniem bez kompletnie podstaw i argumentów.To z niczy nie wychodzisz zero.Pieprzyć byle pieprzyc nic nie mam do powiedzenua ale coś powiem.Milczenie bywa złotem .;)

1

@johny11 kto ci powiedział że nie mogę sobie wyobrazić.Nie bierz swoją miarą innych jak masz problem z wyobraźnią to ucz się na wizualizacjach.Polecam nlp nauczą cię tam tego.Po co wchodzisz na tą stronę skoro wyceny tych zawodników są podane z tej strony?A ty to kwestionujesz.Po co tracisz czas na informacje które według Ciebie są nieprawdziwe.Zajmij się tym w co wierzysz.Nie raz podawane są one w doniesieniach o transferach.Nie mówiac że sam mozesz przeczytać w transmarket na ile są zawodnicy wyceniani.Nie jest to jakaś tajemnica tylko normalna informacja.Poza tym czy to jest wielka kwota jest rzeczą względną dla chin to jest kasa na waciki.Na prywatni ludzią sa miliarderami i to nie 1 mld tylko więcej jak szef amazonu.z czym ty tu wyjeżdzasz!!;)

0

@ViscaBarca123 ten cały Rodrygo kompletnie niczego nie pokazał ,poza piekną pierwsza bramką i 3 gole strzelił slabym turkom.A na boisku jego decyzję sa kompletnie nietrafione i przygladałem mu sie wielu meczach.Nawet komentatorzy stwierdzili że Zidan powinien go odstawić co zrobił od następnego meczu
Porównywanie go do Neymara to nie porozumienie.NIc z niego nie będzie.

0

@johny11 a tu masz taką krótką pamięć ze Barcelona sprzedała w ostatnim okienku sprzedała i wypożyczyla pereza Wague, Todibo, Pereza , Rafinhie,Abel Riuiza, Alenie udało jej się pozbyć 8 zawodników a na dole napisałem jeszcze o 4 zawodnikach potencjalnie przyniosą 60 mln.Nawet jesli wartość którą on podał jest zawyzona ti tych 4 graczy to wyrówna.Ja też szacuje mniej więcej wartość ty graczy.Jesli obcja wykupu Coutinho była 120 mln to te 80 mln to obniżka o 40mln w Angli ma renomę dkatego jest zainteresowanie 4 klubów taki griezman na pewno jest warty 90 mln. Kosztował 120 mln bo taką ustalił z klubem a miała mocno wzrosnąć więc cena 90 mln jest ceną realną.Strzelił 14 bramek miał 4 asysty z dobrym zdrowiem i dobrą grą w obronie.Jesli odejdzie to dlatego ze przychodzi zaeodnik za 180 mln.Ale jego wartość to 90 mln

0

@fenix1983 zapomniałeś że shalke chcę wykupić Todibo i ze Martin ma odejść za 18 mln czyli oba te transfery są za 40 mln.Do tego wypożyczenie Pedriego i Aleni co daje też kasę i sprzedaż firpo ok 15 mln.W tych transferach i wypożyczeniach jest 60 mln.

2

@Messibestplayerintheworld cenie Messiego za lata wysokiego poziomu dałbym Messiemu zlotą piłkę ale magia Ronaldinho mnie bardziej przekonuję przyjemniej mi się na to oatrzy i wolę te 2 pata Ronaldinho były fenomenalne

0

@kamzar najlepsza druzyna wszechczasów skladała sie z wychowanków obecnie 70 procent drużyn w szkółce zajmuje pierwsze bądź dugie miejsce.Mówienie o słabej szkółce jest nieporozumieniem co nie oznacza że nie robili błedów.Obecnie w drużynie z wychowanków gra Roberto Messi Fati Pique a w przyszlym sezonie dojdzie Pug Araujo mówi się o Collado i Moribie.Nie wiadomo co z Todibo który sprawdza się w shalke co stanie się z Alenia Perezowi dobrze idzie w Romie.Trzeba też powiedzieć że piłkarze ze szkółki rywalizują z jedymi z najlepszych ściąganych zawodników do drużyny to ze nie zawsze są z nimi wygrać nie oznacza że szkolenie jdst słabe.Ci co są wyselekcjonowani są przebrani z większej luczby piłkarzy z całego swiata niż liczba pilkarzy w szkółce a chodzibteż aby utrafić na mega talent.

0

@lukas10 mysłę ze vini nie nauczy się strzelać i bedzie nadzieją na super zawodnika ale brak skuteczności mu to uniemożliwi nie wiem czy kubo dostanie w Realu szanse tsm jest od groma zawodników a wróci odegard itp.On ma szanse.Myśle ze valverde się już sprawdził.Real nie ma problemów na bramce w obronie czy w śrotku ale niebma skutecznego ataku i caly atakpiwinien zostać sprzedany zostawić benzeme który strzela powyzej 10 bramek do polowy sezonu.Hazard z plytką w nice i peknieta koscia bo nadużywa dryblingu a jest po 30 i jeszcze źle prowadzi to jego droga to raczej szpital.jesli taki zawodnik strzela po 2 bramki.To porazka.A Rodrigo nie wspomnę.Ten czlowiek kompletnie jest nieprzydatny na boisku i nie dziwię się ze Zidan go zdegradował

2

Dla mnie te jego 2 lata gry były na wyższym poziomie niż Messi takiego kota jak on który robił sztuczki które miały uzasadnienie strategiczne i to na przeciwniku albo kilku.Jak zapytano się Messiego czy on by pokazał jakues tricki to on powiedział z tym to do Ronniego ja umiem grać prostą piłkę i po częsci miała racje.Wydaje mi się ze Messi nie ma do końca takich umiejętności jak Ronaldinho o czy sam mówił.Dlatego dla mnie Ronaldinho osiągnoł w najlepszym momencie najlepszym wyższy poziom od Messiego.Generalnie nie kojarze zawodnika który w tak efektowny sposób z uśmiechem na twarzy bawił się tak łatwo i lekko z przeciwnikiem.Messi drybluje praktycznie trzymając w wiekszości na ziemi.Ronaldinho dryblował i wszystkim i na ziemi i w górze itp Oczywiście trzeba cenić Messiego i wskazywać na osiągnięcia i poziom utrzymywany przez całą swoją karierę.Ale myślę ze 2 najlepsze lata Ronaldinho były na wyższym poziomie niż to co robi Messi.Messi wbrew pozorom robi to prościej.Ronaldinho jest bogatszy w swoich zagraniach.

0

@kerouac chszanienie Neymar jest poziomem od reszty i się w barcelonie sprawdził teraz jest barxziej doswiadczony ma przeglad pola swietnie bije żóty wolne zagra za nos za obronę moze być liderem pokazał to mecz z borusią potrafi być decydujący i zmienić losy meczu jak z psg czy borusuą czuje grę Barcy i rozumie grę Messiego swietni sobie radzi w dryblingu.Jest lubiany przez druzynę Barcy zwłaszcza Messi który zdaje sobie sprawę z jakiej jakości piłkarzem jest Neymar.Neymar przyniesie swoich sponsorów a jeśli do druzyny dojdzie Lutaro Araujo Emerson puig.Odejdą Coutinhi Griezman Umtiti vidal rakitic semedo tskze sorzedani będą todibo rafinha i firmo to skład bedzie fantasyczny w kazdej formacji w kolejnym okienki powien przyjść pedri i alaba w następnym awans Moriba i kupno de ligt jesli kariere skonczy Messi kupić sancho jak chcę tego xavi.Sklad jest na lata i jest drużyna na ligę mistrzów Efektowana sponsorów przybedzie i koszulki bedą się sprzedawać bo bedzie widowisko gre poprawią Arthur i de jong.Neymar jest niezbedny Barcelonie jest brakujacym ogniwem zarówno w erze Messiego jak i po.Jeślo ktoś tego niedostrzega to albo jest trolem Rm albo po ludzku nie rozumie gry w piłke nożną.

1

@Kusco15 nie powtarzam celowo po prostu nie znam tego faktu.

0

@Kusco15 nie zamieniłbym ogladania tysona na zadnego kliczkę holyfield tez był fantastyczny.Kliczke mogę posluchać jak mówi ale jego walki to strata czasu.

0

@Danger204 wiesz ja byłem bliski respiratora miałem zatrzymania przepływu krwi czyli tlenu zaatakowane miałem serce i podwójne zapalenie pluc i plyny w plucach miałem regres co uważam zę to cud. Bo obeszlo sie bez strat choć za miesiąc zrobię rtg aby zobaczyć czy pluca wyszly całe.Też serce.Wczoraj wyszedlem ze szpitala jako zdrowy.Przestrzegam osoby aby miały do tego wirusa szacunek i respekt.Zrobiły wszystko co mogą aby się nie chronić co bo wchodzimy bardzo w niebezpieczny moment gdzie niw bedziw lekow mniejsza uwaga bedzie lekarzy bo ludzi bylo dużo

0

@Danger204 po co piszesz o oanice dkoro jej nie ma?

0

@Danger204 zmienisz zdanie jsk ty czy twoja bliska osoba trafi pod respirator z rurką w tchawicy i spiączką wtedy perspektywa się zmienia.Jestes bochater bo myślisz ze moze cię to nie spotkać.W polsce nie ma efektu paniki choc kilku baranów chce organizować wybory za 500 mln gdzie firmy padają a nie ma na mak respiratorów leków na malarie i leków na hiv.I orzy okazji tych wyborów zginie trochę ludzi bo partyjny interes jednej parti musi sie zgadzać.W sumie to upadek moralny tej nieszczęsnej parti zwyczajna zbrodnia na własnym narodzie.Zresztą dając dając na propagande 2 mld pokazali na co ich stać.Teraz się obudzili z reką w nocniki bo to wszystko powinno być wprowadzone tydz wczesniej jak widać bylo co sie stalo we wloszech a wiadomo bylo gdzie polacy jezdza na narty i jak blisko jest do wenecji i calego regionu.Poza tym już wczesniej powinni kupować leki na malarie 8 hiv tego jest za malo w szpitalach.tak samo respiratorów maseczek i sprzetu.Dali z tym ciała. Juz w tej chwili robi się masówka zaczyna sie wypuszczac lidzi z pozytywnym wynikiem negatywnym ale i pozytywnym.W obu przypadkach jest tak ze choc pacjent jest bezpieczny bo ma sntyciała to moze mieć na tyle stęzenie wirusa w wydechu ze jak spotka osobę starszą z chorobami współistniejącymi to ja poprostu zabije i decyzje o wypisie zeszpitala obciąża lekarza.Dlaczego sie tak dzieke bo w namiocie czekają nastepni do pojedyńczej izolatki wstawiwlają 2 os ktore wzajemnie bedą dzielic sie wirusem a proces leczenoa bedzie trwał o 2 yyg dluzej nie bedzie miejsca aby zrobic rtg klatki pobrać krew zrobić testy z dolu i z góry.Wchodzimy w etap przemiału a problem bedzie kiedy bedzie szczyt wtedy bedzie loteria kto sie zalapie a kto nie starsi beda umierać w domu bo mlodzi wiecej pozyją tak jak w hiszpani czy we wloszech

0

@Kusco15 przegrywał w końcówce kariery jego nokauty byly niesamowite efektowne.Nie było nudnej walki na dystans kliczki czy lewisa.Nawet Golota przed nim uciekł co daje dużo do myslenia kim był tyson w zawodowym boksie

0

@Barcaponadzycie997 moze po ton obnizają pensje aby na przyszłość bylo jesli sie nie wzmocnia to stracą zawodnicy i klub. Zawodnicy wiecej zarobią kssy z mocnym zespołem niz to co teraz odpuszczą.Klub musi sprzedać eielu zawodników aby kuoić tych co brakuje aby sklad był kompletny za chwile Real kupo halanda i paru innych i sklad bedzie kompletny bedzie zarabiał kasę a my bedziemy w dupie oni nie mają wyboru jesli myslą o przyszlosci klubu

0

@LuisSalvano jesli griezman ma grzać lawe to idejdzie bo tego nievlubi co mówił i nie wygląda na takiego co by chciał blokować dla coutinho jedyna szansa to jest transfer zobaczymy co się wydarzy kto bedzie sie sprzeciwiał a kto zostanue ale gdyby do tego doprowadzili byloby super

0

@T_TG wbrew pozorom jak sprzedadzą wielu zawodnik a przyjdzie lutaro neymar i kurzawa to sklad bedzie taki
Atak -lutaro fati messi suarez trincao nie wiem co z Dembele ake czy z nim czy bez niego to gigant
Srodek Busi de jong Arthur Puig Roberto
Obrona emerson Araujo Pique kurzawa tez roberto Alba lenglet obrona bardzo dobra
Bramkarz ter stegen pena bramka obsadzona mocna
Do sprzedazy Neto Umtiti, Rafinha Coutinho Griezman Semedo vidal Rakitic Todibo Martin sprzedarz z prawem odkupu Alenia, Martin.Wypozyczenia - Colado , Pedri też z tego da pieniadze mamy 12 zawodnikow ktorzy musza odejsc 2-3 na wypożyczenie tu jest kadsa na neymara i kurzawe i lutaro. Tylko griezman mln90 i Coutinho 80 mln pokrywają tyle co potrzeba na neymara te 110 baniek bez problemu zbierze się na lutaro sam semedo to 40 umtiti 40 Todibo 20.A jest jeszcze Rafinha 15 alenua za 30 mln i wypozyczenie pedriego i colkado 15 mln odchodzą pensje. Martin 18 vidal i rakitic po 20 mlnKurzawa.Kada jest jak zawodnicy obniza pensje a obnizyli o 80 mln i moze jeszcze obniża to uda im się kupić tych zawodnikow Neymar moze sam dolozyc 20 mln. Co do tosycznosci Neymara on chce wrócić do 2 rzeczy do przyjaciól z ktorymi super relacje wiec gdzie tu toksycznośc i chcę wygrywać puchary i to jest dla niego motywacje i widać ze w psg sie stara i sam wygrał z bvb o tosycznosci nie ma mowy
Z tym skladem maja ogromna szanse na LM motywacja bedzie ogromna bo kazxy bedzie wiedział ze jest potencjał i wózek bedą ciagnac w 1 strone zwlaszcza pi ubieglych wpadkach zeszlego lata.W nastepnych latach ja odejdzie Suarez powinni z wypozyczenia sciagnąć Collado.Jak skonczy kariete powinni sciagnac sancho chce go xavi za rok do srodka powinie dołaczyć pedri a w nastepnym roku Moriba w następnym roku powinni kupić Alabę a za 2 latade ligta.Byc moze jakiegoś stopera albo bocznego obrońcy liverpoolu obaj dobrze wypowiadali się o Barcelonie ale to w przypadku kiedy de ligt i Alaba by nie trafilo albo obronce z lipska.Generalnie po tych zmianach sklad bylby niessmowity nawet po odejściu suateza Mesdiego pique Fabia riuz ewntualnie jqk bussi skończylby karietę

1

@LuisSalvano chyba mają go dośc to dla wizerunku klubu jest tragiczne.Jedna z w najwiekszych gwiazd chce odejść do innego klubu 2 rok z rzedu.Wychodzi na to że to wiezienie.Teraz mogą jeszcze coś zarobić na nim no i mają szanse mieć Griezmana zna francuski i gra z Mbappe.Oba kluby mogą dobrze wyjśc.Psg straci gracza lepszego od tego co przyjdzue ale poprawi się wizerunek i atmosfera.No i faceta grającego w obronie na 3 pozycjach który strzela 15 bramek i asystuje i jest zdriwy ma swoje plusy jest wieksza szanaa niz w ubieglym roku i sporo jest też zawodnikow ktorych mozna sprzedac

1

@T_TG nie ma znaczenia co piszesz walczysz z wiatrakami. Jak zarząd bedzie go chciał z poparciem piłkarzy i checią Neymara to go kupią.A taka wola jest jest pilkarzy zarzadu i Neymara.To oni będą grać przebywać itp.ja im kibicuje aby go sciągneli bo jest dla tej drużyny niezbędny!!!@

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?