0

@jeyx77x zagra lenglet z Piqe.Kolejny to będzie Araujo bo Umtiti jest nieprzygotowany fizycznie może jak wynik będzie eozstrzygnięty

0

@patry295 jestem dyslektykiem.Nie jestem oderwany za czasów po tvp była zdecydowanie inna nie miała problemów w badaniach chocby pasków czy saąmanipulacyjne czy nie to samo wiadomości.Na jakiej podstawie zarzucasz to po.Tvn nie należą do po tylko do amerykanów nie można ich brać za przykład.A i tu widać ogromną różnice choćby po czasach w jakich pisowcy mogą prezentować swoje poglady czy po badaniach które nie wykazują tego o czym pisałem co do tvp.Pytanienie zaskoczyło bo nie ma podstaw do takiego myślenia.Poprostu nie wpadłbym na takie pytanie.Pus chcę dyktatury na ile to możliwe i używa konkretnych narzędzi do tego jak tvp.Po niedążyła do dyktatury nie o taki model jej chodzi.

0

@Mario96w nie szefem jest Budka to nie jest znaczący polityk z przed 2015 grubo wstecz. Tusk też myślał o nowej sile z młodymi ludźmi ostatnio nie ma takiego wpływu.Wie że uklad on i po noe gra.Widać też zmianę po kompani jest dobra czuć nową rękę.Pis rządził 2007 morawieckiego w nim nie było.Pisem rzadzą ci sami ludzie cow pc z kaczyńskim na czele i tu we wladzy nic się nie zmieniłio w po tak nie jest.Poza tym muszą sie liczyć z ludźmi z nowoczesnej którzy przyszli w 2015 do polityki wcześniej ich nie było i potem przeszli do po.Poprawili kampanię co widać w sadażach i wyłania się lider, który w mojej ocenie dojrzał do sprawowania władzy.Wzrost w notowaniach nie jest przypadkowy.Myślę ze to jest przyszlość po.A nie schetyna czy Tusk.Tusk ze Schetyną mają negatywny elektorat.
Trzaskowski ma energię i siłę przebicia nikt z tego nie zrezygnuje.Tusk nie siedzi we władzach parti czy w sejmie czy w europarlamencie a trzaskowski nie jeździ do domu tuska z nakazem co ma robić jak w pisie.Zresztą w po nie jest tak ze rano dostajesz email co masz mówić to nie ta partia.W po nastąpiło przesilenie i schetyns musiał zrezygnować.Weszło do gry następne pokolenie.Ztesztą Tuska od 6 lat nie było w Polsce i jak widać nie da się pewnych rzeczy kontrolować.Dopiero wrócił co fo kraju i nie pakuje sie tu na zadne funkcję.Nie jast jak mówisz.

0

@fcbarcafan19 zobacz dokument na netflix będziesz miał jasność .Technologię obecnych elektrowni atomowych są stare ten projekt jest nowy.

1

@Cou7_ley na ten okres to powinny być rotacje.No i to pierwsze spotkanie zobaczmy co zrobi jutro i w nadchodzących dniach.Trener powinien stawiać na Araujo i Lengleta a nie na umtiti aby dać mu do zrozumienia aby odszedł.Bo Araujo to moim zdaniem jest przyszłość.

0

@patry295 pis łamie konstytucje i zawłaszcza co się da ,dąży do jakiejś wersji dyktatury prowadzi tvp jak za komuny wyborcy po by na taki numer nie pozwolili nie kupili tego.Kompletnie nie są tym zainteresowani co było widać na ulicach po co tracić elektorat.Kompletnie noe potrzebny manewr.Nikt w po nie jest samobujcą w tej sprawie.Zresztą po się zmieniło rzadzą teraz ludzie co z tym walczyli po się też polączyła z inną partią także doszli mlodzi ludzie.W pisie to jest prosta sprawa rządzi jarosław kaczyński z zakonem pc który ma pod sobą walczące o schedę marionetki.Które po odejściu Jarosława będą walczyć ze sobą co się już dzieje.Zaskakujące pytanie

1

@MrCule_X Fantastyczną elektrownie atomową wymyślił Bill Gates z naukowcami.Odpady toksyczne są wykorzystywane jako paliwo dla elektrowni.Elektrownia jest tak opracowana aby była odporna na katastrofy jak w Japoni.Świetny dokument na ten temat jest na netflix.Niestety trump się poklucił z chińczykami i nie wolno mu było budować tej elektrowni w chinach gdzie umowy miał podpisane.Szkoda bo te elektrownie mogły by rozwiązać w dużej mierze kwestie smogu.

0

@Stoiczkow ma dziś to z kazdym dniem trzaskowski odrabia do dudy nie wiem czy o to chodzi pisowcom

0

@Kettgerczuje tu pewną manipulacja że ta pierwsza to niby dobry pis. No jeśli pierwsza ma być w domyśle pisem to nigdy w życiu nie zaglosuje na nią patrząc co robią.Nie lubię kłamców i widziałem też komunę nie mam do nich kompletnie zaufania.Nie umiemy wyciągać wniosków z przeszłosci i koncertowo przegrywamy państwo(komuna liberum veto czy rozbiory umiemy walczyć ale potrafimy się rządzić).Nie trawię jakichkolwiek form autoratyryzmów nigdy w życiu nie zagłosuje za pisem i dudą marionetką.Poza tym chiny są większe niż europa i ekonomaia skali robi swoje także mają ogromne zasoby.Przekladanie na polskę jest nieporozumieniem.Chiny się porównuje z usa z ue a nie z 1 państwem dla Chin małym.

0

@lj89 mnie chodzi o to że jest sporo spotkań w krótkim odstępie czasu.Widać po ostatnim RM który już po tej przerwie ma kontuzje i będzie rotować skladem dla mnie po sezonie powinien być wymieniony wraz z Umtiti na Neymara z opłatą.Obaj Francuzi by się dobrze czuli w psg i tam odżyli. Araujo powinien dostać więcej gry dawać zmiany Pique czy Lengletowi jeśli w szkółce nie ma kolejnego stopera to za rok starać sie o de lighta jak będziek taks możliwość albo szukać kogoś innego.

0

@puyol_presidend5 to jak się zachowuje poza do pewnego stopnia jest mi wszystko jedno dopuki się wszystko zgadza na boisku.Aby nie było takiej przesady jak z Arthurem że popsół mu się samochód przyjechał innym i wszyscy chcieli go zwolnić.Denis Rodman był fenomenalnym koszykarzem ale żyłjeszcze życiem więc kwestia czy potrafi to połączyć.Mówię tu od czasu do czasu a nie non stop

0

@Remi1899 jest tyle spotkań w krótkim czasie że obaj będą grać

0

@Pivott ja myślę że on ma 3 problemy nowy styl, 2 pozycje nie jego i Messi z którym nie jest zgrany.Ale ma 3 cechy dobre jest waleczny w defensywie,strzeka otwierające bramki i nie ma kontuzki co wbrew pozorom jest w tej drużynie ważne

0

@denis9401 Griezman czuję się najlepiej na pozycji Messiego

0

@michal26 Jeśli chodzi o dudę to jest sprawa jasna nie problem jest ue są miliardy do wyjęcia a pis robi wszystko aby tej kasy niedostać. Bosak musiałby się jasno określić w kwestii ue czy chce wyjść czy sięgnąć po tą kasę. Czy nie.Trzeba jasno zobaczyć co będzie wetowane a co nie, bo pis tyle ile się da będzie chciał dyktatury i poparcie dudy w 2 turze może spowodować że w następnych wyborach nie będą mogli głosoować konfederacji na swoją partie inni też bo wszystko będzie ustawione pod pis.Albo będzie jak w chinach.Pis pkw nie chcieli przy wyborach - oporu nie mają.Trzeba byłoby się mega to z analizować.Dawać pisowi całą władze niebezpieczne i to dla ko federacji jak i opozycji.Kwestie wyjścia z ue to bycie miedzy putinem i trumpem który zwyczajnie może nas sprzedać także ue.Bronią nie grzeszymy.Ue jest większa od nas i brytyjczycy sobie z nią nie radzą.Co do suwerenności jest to manipulacja polegająca ma tym aby wprowadzić dyktaturę aby nikt nie przeszkadzał to robi pis.Jeśli na przestrzeni lat znajdzie się taki kto to wykorzysta to jest mega slabe dla polski.Co nie oznacza że idea suwerennosci mi się nie podoba.Tylko to w tym przypadku jest lipa.trzeba miecwiecej danych

0

@MESSIah16 zważywszyszy że olał to co mówi cia w grudniu że w chinach jest wirus.Jeszcze 28 lutego opowiadał ze wirus sam sobie pójdzie i ograniczenia wprowadził 14 marca a jest 113 tys ludzi których zmarło na covida a część +choroby współistniejące to raczej o reelekcje będzie trudno zwłaszcza że jest afera na tle rasistoskim.Jest w mega trudnym położeniu.

1

@busquets5 klasa zawodnika wychodzi nie wtedy kiedy nikt go nie zna tylko wtedy jak go rozpoznają.Wtedy najważniejsze jest ja sobie z tym poradził i tutaj poległ.

0

@kamilop w obrone ma wplyw tsk uczciwiezwlaszcza ze Messi tu ma maly wplyw to akurat to jest ważne

0

@Erik0 to prawda trzeba się dziś cieszyć RM ma nerw:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dominik127pl Messi jest niski łatwo jest wyjśc z jego cienia;)dla mnie te gatki w tym stylu to pieprzenie na temat Neymara.Facej jest stworzony dla stylu Barcy on jest pitrzebny zwłaszcza że nie widzę innego zawodnika który byłby w jakimś sposób zastąpić Messiego.A on może tu sporo zrobić.Griezman to wartościowy gracz i w psg móglby grać z sukcesami.

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

1

Fajnie gdyby Griezman poszedł za Neymara 2 strony by zyskały na tym

0

@Dari0G Masz rację ale Leo jest mniejszy łatwiej jest mu ustać na nogach on wychodził z walki o piłkę ważne że ma okazje na upartego mógł 3 bramki strzelić.Bo na początku spudlował.Ważne że są okazje i jest bramka:)

0

Dobry mecz Araujo :)vidala za bramkę,ivana,Martina i Alby który strzeli bramkę co jest żadkie.W sumie w tym polu karnym ciężko jest nam strzelić jest sporo zawodników i brakuje trochę aby ktoś zebrał wybitą piłkę stąd trudno ją przechwycić.W sumie kubo sorawiał na początku problem potem wycofywał się.Barca musi lepiej kontrolować grę zaczyęła szybko zdobyła gola a ona zaczeła uspokajać grę.Jeśli się przegnie z tym są problrmyW tym aspekcie muszą popracować.
Słabe to chyba to że aby wszystko grało to potrzebują kilku meczy aby złapali rytm meczowy.Jak na pierwszy mecz po przerwie w dziwnych warunkach,na wyjeździe co Barca nie lubi to jest bardzo dobrze i nie ma co narzekać:)Real ma presje:)

1

Bravo 3:0 trzeba się cieszyć pierwszy mecz po przerwie z nowymi przepisami, a wyjeździe w dziwnych warunkach.Jest przyspieszenie pod bramką cięzką wyprowadzić pilke ale jest 5 zmian mocniej będą zespoly naciskały.Są czasem niedokladnosci ale to pierwszy mecz.

0

@Dari0G absolutnie pozytywnie szkoda że 2 nie strzelił

9

No i super doda to oewnosci Martina

0

@krefi10 tak naprawdę umtiti nie był w momencie ,kiedy robili interwały trener mówił że jest w stosunku innych ma braki fizyczne.

0

Szkoda ze Arthura nie ma a tak ok.Super że zagra Araujo i też Martin ciekawy jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?