0

@Mathew86 zdecydowanie wiecej polityków posowskich może wypowiadać w tvn niż odwrotnie tvn daje sie wypowiadać lewicy psl z kukizem. Tvp jesttylko pisowskie ignorują bosaka.Nie jest to to samo.Nawet bada ia pokazują na bazie pasķow że są manipulacyjne.Tvn nie ma z tym problemu.

0

@barteq zdaję mi się że Barcelona odzyskała prawa do wlasnych produktów.O ile pamiętam miało to daćogromny zysk dlatego otworzyła własny sklep.

0

@barteq ale może mam złe informacje ale nike ma chyba z tego prowizje i mnie chodzi o to aby sama Barca sprzedawała bez pośredników.Taki międzynarodowy sklep Barcy mógłby pomóc w obecnych czasach Barcelonie.

0

Fajnie jakby otworzyli swój sklep na cały swiat, nie tylko na hiszpanię i zrobili promocję tych strojów.Na pewno poprawiło by to sytuacje finansową.

1

@MESSIah16 pis stosuje caly czas taktykę wyszukiwania sobie wrogów wewnętrznych jak i zewnetrznych.Obciążając tym Polskę.Niestety skutki są takie że społeczęństwo jest skłucone.Każdy silny przywódca jeśli chcę mieć naprawdę silne państwo jednoczy ludzi.Kaczyński nigdy nie będzie dobrym przywódcą , bo nie rozumie tej oczywistej prawdy ,zależy mu na parti a nie Polsce.Skutki jego polityki między ludźmi będziemy leczyć przez lata.Niestety raczej noe za czasów naszego życia.

0

@BarcaInfo Świetnie ławka rezerwowych dla niego była by dobra Araujo się przygotowywał od poczatku powinien grać.Umtiti jeszcxe powinien potrenować aby nie miał kontuzji

0

@kamilop kibice zniszczyli by ten zespół presjacna wyniko itp....musi być mieszanka i jestem za tym aby jutro zagrał Araujo za Umtitiego.

0

@snake99 dopiero ten zawodnik przyszedł i trzeba go wspierać ,zobaczymy co pokaże.Oby mu wyszło:)

1

@xavi890 trzeba dać mu czas nie było presezonu wszedł z marszu.Sklad był zmniejszony a kontuzji dostał Dembele i Suarez .Co było widać.O ile oamiętam klopoty miał i Arthur.

2

@Fabik nie valverde chciał mniejszą kadre.Nie masz problemu z atmosferą i zawodnicy są w rytmie meczowym.Problemem są kontuzje

0

@cat_r37pelna zgoda nie chcę aby wygrał

1

@paweldunajecfcb mniej tvp i przyjdzie ci to łatwo.Na razie dali 2 mld na tvp i kampanie dudy abyś nie rozumiał.

0

@PatrychoO po porażce z pandemią;)

0

@Arn3th za po nie było covida;)

1

@Messibestplayerintheworld psg nie będzie szaleć, bo nie dokończylo sezonu mają straty finansowe.Mimo wszystko Liga hiszpańska będzie dokończona.W LM też im nie wróżę nowy sezon dopiero w sierpniu się zacznie i cała reszta będzie w rytmie meczowym

0

@pluszek klub ma klopoty i szuka pieniedzy nie ma szejka.Nie wszyscy kibice Barcy są biedni.A można wspomóc klub.

0

@FutbolToMagia podatki podatkami ale polska jest w momencie kiedy trzeba wybudować drugie tyle dróg.Trzeba przebudować branże (kopalnie) zainwestować w w eko bo jest ogromna kasa do wyjęcia na inwrstycje.Bo za Co2 będziemy sporo płacić na cześć rzeczy podszebny jest własny wkład do ue aby z niego wyciągnąć kasę.A są obciążenia 500+żaden rząd tego nie zlikwiduje bo będzie się bał.Trzeba zainwestować w słùżbę zdrowia która ma potężne długi w szpitale dofinansować trzeba leki.Jest masę innych inwestycji.Nie sądzę aby w nadchodzących latach któś obniżył podatki.Mówi się że po pandemi raczej podniosą podatki.Raczej nie jest ten etap.W dodatku będzie kryzys obniżenie podatków teraz to trochę bajki.Ale miłe.

0

@jakub1906 tak to czuję:)

0

@Qaz123 Pogba nie realny, potrzeba Neymara tak naprawdę.

10

@bari_94 w abayernie też nie potrafili go wykorzystać on poprostu nie pasuje do gry w zespole który gra atak pozycyjny tylko z kontry gdzie jest więcej miejsca i po co ma siedzieć smutny w Barcelonie co było widać w dokumencie o Barcelonie.Nie powinien iść tam gdzie kariera się zawaliła tylko tam gdzie nabierała tempa.On to wie i dkatego chcę grać w Angli.ja go rozumiem.Powinien wrócić do live.Są takie kluby gdzie zawodnik jest częścią klubu i jest z nim kompatybilny.Odejście jest błędem tak jak odejście Neymara jest błędem.

1

@MESSIah16 trump już w grudniu wiedział od służb że jest w chinach wirus który atakuje pluca i nie ma na niego leku ale olał to a w lutym 28 twierdził że wirus sam sobie pójdzie dopiero 14 marca ograniczenia wprowadził.Szuka w who kozla ofiarnego aby wygrać wybory.

0

Barca musi się pozbierać dobrze aby wygrali i ligę i LM.Bo wbrew pozorom jak odpadł live i niewiadomo jak z RM będzie to jest szansa.Choć faworytem jest Bayern bo zaczoł grać w lidze to Barca ma Napoli dobry wynik i dopiero po tym meczu może trafić na trudnego rywala.Psg rozpoczyna w sierpniu ligę.Na dodatek wrócił Suarez a może i Dembele.Setien wprowadzi poprawki.A ostatnie 2 lata to były porażki z tymi kontuzjami.Na dodatek cześć zawodników jedt zagrożonych więc wezmą się do roboty.Może się uda.

0

@Nieznajomy no własnie ue inwestowała małe lotniska aby ludzie nie podrózowali marnowali paliwo i czas na dojazd do dużych miast.Nie zrozumieliśmy się z tym oaliwem o co mi chodzi.To czy będzie podmiana na większy samolot to nie ma tu znaczenia.Bo ja dlatego napisałem ze zasięgi samolotów nie są wystarczające i zamoloty muszą mieć miedzyladowania i dlatego i prawdą jest ze grupowano ludzi na hubach aby lecieli wprost.Tylko teraz są samoloty mniejsze które mniej palą lecą dalej.Podstawą w lotnictwie to sa koszty oaliwo oplaty lotniskowe i przebyte km.Dlatego bije sie rekordy najdluższych lotów aby latać wprost.Bo same ladiwanie i start też kisztuje i czy to będzie podmieniony samolot czy jakby musiał tankować ale są podmieniane na wieksze to jedt to koszt. I i tym mowił wyklad9wca

0

@Nieznajomy To zmieni technologia.Huby są potrzebne bo samoloty mają mniejszy zasięg i muszą lądować.Przeloty krótszą trasą są tańsze.Zabierają łącznie mniej czasu.Obecne samoloty są mniejsze od a 380 i nie potrzebne jest zabierać ludzi z rużnych miejsc aby zebrać na cały samolot.Dlatego projekt a 380 jest wstanie likwidacji robią ostatnie zamówienie tych samolotów które jest okrojone.Następne generacje samoty jeszcze bardzie ten trend zwiększy.Jak mówię zasięg będzie wiekszy ,spalanie będzie mniejsze będą szybsze i tańsze.Miałem logistykę na koźminie i na to zwrócił uwagę wykladowca.Oczywiście będą zdazać się sytuacje w których jakies grupowanie ludzi będzie ale to nie będzie jak teraz.

0

@VamosGirl obecnie z LM odpadli nie zarabią przed wygraną LM to nie był bogaty klub.

1

@DonMatteo901 a wiesz ile będzie kosztowało utrzymanie kanału aby tam statki mogły pływać, bo jest tam zwyczajnie za płytko..Tu nie będzie wielkiego rozwoju gdyż jest port w trójmieście który przez lata był rozwijany i ma zorganizowaną dalszą logistykę.Może bezproblemu przyjmować największe statki.Trzaskowski mówi tu o zawieszeniu tego projektu na inne czasy.Co do projektu centralnego portu bedzie miał wplyw na rentowność innych polskich lotnisk.Kwestia hub to temat generalnie się skończy bo już obecna generacja samolotów daje możliwość latania z punktu a do b.Nie a do b i potem doc.Czyli przez Dubaj do Austarali np. Tylko wprost do Australi.
Bo przelot wprost do miejsca docelowego bez przrsiatki to niższe koszty.A do tego dążą linie.
Następne samoloty będą szybsze, cichsze miały większy zasięg i jeszcze będą mniej paliły.Już pozbywają się powoli a 380 bo przegrywa z obecną generacją.Pomysł na ten port może okazać się totalną klapą.Bo nikt nie bedzie chciał robić tu przesiadek. Zwłaszcza ze jest dużo konkurencji obok.

0

@lukas10 niech idzie do Angli i za to kupić Martineza plus kogoś sprzedać Todibo i Rafinhie

0

@karol97 zmiana zarządu odbędzie się nie dlugo jednak probkem to jak w trakcie kontraktu rozstać się z zawodnikiem który nie gea jak kiedyś a chcę zostać.Tak jest z Rakiricem czy Umtiti ten dam probkem ma RM.Kłopotem jest wiek i odejścue czeka vidala bi gra dobrze.Ale kontuzja i finanse robią swoje.Znaleźć 11 do Barcy to mega ciężki temat bo nawet jak masz umiejetności Coutinho to nie masz gwarancji że dasz radę..Jeszcze pandemua zabrała 150 mln.Wszystko to jest slabe

0

@Bobo25 W mojej opini to zawodnik skrojony nie do gry do gry w zespole pozycyjnym gdzie jest mało miejsca.Nie dał rady w dwóch klubach u 2 trenerów.Jeszcze kontuzja nikt go nie chcę to przy jego słabej psychice nie sadzę aby dał radę w Barcelonie.Barca broni się wysokim presingiem a nie stoi się w kupie porzed własną bramką.On nie ma umiejętności defensywne co przy biernym Messi mamy już 2 dziury w zespole.A jeśli nie przechwycimy piłki będziemy bronić przed bramką i wracac się pod pole karne.Czyli wracamy do stylu valverde.Jemu Fabregas powiedział będziesz miał mniej miejsca niż w lixze angielskiej i będziesz musiał się dostosować.Dlatego on powiien zrobić krok do tyłu pójść do takiej chelsea i złapać pewność i formę a nie pchać się ram gdzie jego kariera się załamała.Dlatego on ma świadomość i chce iść do Angli.Ja go rozumiem.Ogladałem ten serial o Barcelonie i on cały czas poza zdobyciem bramki był spięty i smutny.Na km nie czuł się dobrze.Dlatego ja średnio go widzę wolalbym Puiga a z czasem pedri.

2

@Bobo25 Setien nie przeprowadzil z Barceloną okresu przygotowawczegoi chcial wprowadzić swoje pomysły widać brakuje mu tydz pracy z całą grupą aby przecwiczyć usrawienie itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?