Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci choć przyjrzał bym się ludziom od przyfotowania fizycznego i lekarzom bo tylu kontuzji co w 3 lata miała Barca to dawno nie widzialem
0
Prawdziwym testem będą zespoły stawiające autobus.Wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądało.To nie tylko on.
0
@ViscaBarca123 jak jeszcze chcą ndobele który jest młodszy to kompletnie a przyszlość to Pedri i Moriba
3
@LukaszFan na razie władza wsadziła do tk komuniste piotrowicza i pawlowicz ktora w komisji sprawiedliwości przyznała że przepis prawny który jest niezgodny z konstytucją ale tego wymaga partia.I piotrowicz to klepnoł.Ci ludzie odpiwiadają za sprawdzenie czy prawo ktore stanowią w polsce jest prawidłowe.Notabene Piotrowicz nie wszedł do sejmu co pokazuje jak jest oceniany przez samych pisowców.W reformie pisu chodzi tylko iwyłacznie o kontrolę nad sędziami czyli nad brakiem niezawislości.
0
@Fabik87 trzeba poczekać jak to wszystko będzie funkcjonować jak będzie autobus bo ten mecz ostatni nie jedt miarodajny.trzeba sorawdzić drużynę z takimi zawodniksmi.
1
@ksobi jasne w końcu pozamykał odzialy a szpitale mają 15 mld dlugów a inwestować trzeba drugie tyle.Poza tym pis wspiera węgiel zwłaszcza ten rosyjski co zwiększa liczbę klientów tych szpitali obciązając je bardziej na raka, zawał czy udar czyraj smog.Bravo pis rzadzi 5 lat;)naprawdę uzdrowił slużbę zdrowia;)
0
@dasouzar11 to rozumiem ze jak będziesz chory czy twoja rodzina to do lekarza nie pójdzie no bo z łapownikami nie będziesz się zadawał;)
0
@Bykunn swoją drogą uważasz ze kształcenie się za coś złego.Masz kompleksy?
0
@Bykunn nie znający uczciwej pracy .z hm.Czyli jak będziesz miał raka, zawał czy inną chorobę to rozumiem że nie będziesz szedł do lekarza.Także twoi bliscy?Po co mieć doczynienia z takimi ludźmi.
0
@Laser nie sądze aby ktoś odstawil Puiga jest na fali i z Fatim i Araujo dają świeżość gry a nie rachityczny fubol.Setien mówił że zrobił krok do przodu.Nie ma co byś go żałował dostawał tyle szans że to głowa mała kosztem Malcoma.Mamy w srodku dobrą kadre na przyszlość i muszą się ogrywać w Barcelonie.Puig jest gotowy Araujo zresztą też.Obejrzyj sobie serial o Barcelony i pokazany był Coutinho poza momentem strzelenia bramki był caly czas smutny.On musi wrócić do Angli gdzie grał dobrze aby ratować swoją karierę.Jest tam wiecej miejsca niż w pozycyjnej grze bayernu czy Barcelony.A nie pchać w muejsce gdzie wszystko mu się zawaliło i jeszcze bardziej złapać nkepewność.
0
@Laser Puig, pjanic, busi, de jong Roberto i Monchu jeszcze w ostatni czasie nie grał.Niewiadomo co z Rakiticem i vidalem tu jest tłok na dziś.Będzie grzał ławę.A przyszłość to pedri i moriba.
0
@waslak11 No właśnie jednym z pierwszych osób która donosila na polskę był europoseł duda chodziło o Radio Maryja.Sory ale to pis rozpoczoł donoszenie to nie niech się nie dziwi że opozycja robi to samo w stosunku do pisu.Zresztą pis nie ma na swojedziałania poparcia społecznego.Nie mają większości konstytucyjnej więc łamią konstytucje.Czy słowo jest straszenie jest ważniejsze od działalności pis od momentu kiedy przejeli państwo idą w stronę autorytaryzmu.Gdyby nie szli do bym nie pisał.Po ma swoje propozycje bo jest co w kraju robić.Sory studiowałem na koźminie i jeden z cieższych przddmiotów to ue i powiem tak gdyby nie kasa z ue nie zbudowalibyśmy calej infrastruktury która daje nam pkb.Gdybyśmy my nie weszli a kasę dostali by sąsiedzi bylibyśmy inwestycje tam piszly bo zbudowano tam infrastrukture.Dziś ue oferuje dużo pueniedzy na modernizache a to są miejsca oracy technologia startupy itp.A to jest szansa na mniejszy smog czyli mniej raka i zawałów.A rak mocno przeczyścił moją rodzinę.Niestety pis który chce zawłaszczyć wkadze może zwyczajnie to spieprzyć i dalej będzie kupował węgiel z rosji bo nasz jest zwyczajnie nie oplącalny.Co do sytuacji w ue to jesteśmy frajerami dlatego ze to my powinniśmy rzadzić w ue bo mamy jeden z wiekszych krajów ue mamy jedną w stosunku do reszty krajów duża liczbę pisłow.Niestety jesteśmy w ue traktowani jako hacyś dziwni.Zamiast dogadać się z francją czy z niemcami rzadzić i handliwać zwlaszcza ze niemcy to nasz sonsiad i mamy z nimi największe obroty.A niemcy finansowo wkladają do ue najwięcej.Jesteśmy frajerami.Którzy się kłocić tylko potrafią zostanie nam Trump jeszcze przez chwilę
1
@inViNcibl3 nie oczekuj od największej partii opozycyjnej że poprą innego kandydata mają prawo bronić swojej pozycji. Jak każda partia.Nie wiesz też czy trzaskowski nie wygra tego wyników nie ma jeszcze.Trzaskowski to nie jest przypadkowy facet tylko najlepiej przygotowany do roli prezydenta z nich wszystkich żaden nie włada tyloma językami.Jest doktorem i skonczył oxford i szkołę w paryżu ma miendzynarodowe doświadczenie co w kwesti prezydenta jest istotne.Oraz Tuska który ma bardzo duże kontakty.No i może uratować konfederacje aby nie została przystawką pisu jak lpr czy samoobronę.Do dziś za tą koalicje giertych walczy z kaczyńskim.A kaczyński nie lubi konkurencji.Ztesztą widać byłp ile jest ko federacji w tvp.Pus jest zagrozeniem dka wszystkich parti bo dążą do mono wkadzy i nie wiesz czy w następnych wyborach nie będziesz muał jedyną slusxną partie pis.Albo sytuację w tak zmanipulowaną że będzie wygrywał tylko ois prawo im nie przeszkadza.
1
@inViNcibl3 nie jesteś za Bosakiem i czujesz rozczarowanie i chciałeś sie wyżyć i padło na mnie.Chciałbyś aby Bosak miał więcej debat z trzaskowskim i z dudą.Masz żal ze nie doszło do więcej debat.Chciałbyś ich w równym stopniu obwinić.Ale to pis wyszedł z lipnymi wyborami a nie po.To pis chciał przeprowadzić je bez pkw.Borowski zresztą przeliczył im że to nieralne było przeliczyć głosy i by się skompromitowali.Pis rządzi od 5 lat.Oni za ten bajzel odpowiadają.Bo im pandemia i kryzys spowodowałoby ze duda by nie wygrał w późniejszym czasie.Bo tarcza wlasnie się kończyła.Sory ale to nie jest wina Trzaskowskiego że miał mniej czasu.A inni mieli przewagę bo mieli go więcej.Trudno żebym obwiniał tu trzaskowskiego.Na razie Trzaskowski w tej sytuacji radzi sobie dobrze zrobił duże postępy .
Może zbyt słabe są argumenty, jeśli były by mocne nie byłoby wytłumaczenia.Argument który podajesz to szukanie na siłę dziury w calym.Kierujesz się rozczarowaniem i cię rozumiem.To rak jak zespół odpada z LM czy przegrywa mistrzostwo.Choć w przypadku bosaka uwazam ze osiagnoł jak na tak skrajną paetie sukces.To lepszy wynik niż ostatnio.
2
@inViNcibl3 strategia za 2 mld za publiczne pieniadze;)hehe tyle kasy to duda powinien wygrać w pierwszej turze.Nie wiem czy taka dobra. Ostatnie sondaże pokazują na trzaskowskiego, duda zaliczył wpadkę na ustawce to sztuka przyznam .Dodatkowo duda caly dzień się tlumaczy.Google twierdzi że trzaskowskiego oglądalo dużo więcej osób niż Dude i oceniają ze to on wygrał wczorajsze starcie.Nie przeszkadza mi że tak myślisz luz.Wygra ten kto ma wygrać.Rywalizacja jest wyrównana.No ale widzę też że brak ci zwyczajnie pokory;)
1
@inViNcibl3 nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem ale jeśli wynik kandydata jest zly i się go zmienia to tworzy się niwa strategie trzeba zaplanować wyciagnac wbioski itp.Jeśli kandydat znalazl sivw 2 rundzie znaczy strategia była dobra.Ale zeby była dobra trzeba było dać sobie trochę czasu aby się przygotować inni mieli dużo czasu.Duda nie był na debatach tylko ustawkach i znał pytanua.Trzaskskowski miał prawo miecz czas aby się przygotować i kiedy był gotosy podjoł wyzwanie.
1
@inViNcibl3 a zdajesz sobie sprawę. Ovto znaczy przygotować sie do ksmpani zrobić plan poukladać sobie wszystko przemyślec co zrobić aby kampania byla skuteczna przez kandydatka miała tragiczny wynik trzeba było odzyskać ludzi od zero on zaczynał z kontem ujemnym zdecydowanie.O czym ty chlopie do mnie piszesz?No chyba nie jest tak skoro kandydaci nie zgadzają się na debaty i to nie tylko przy tych wyborach. i z tego co wiem to nie tylko musi to uzgodnić organizator ale też sztab wyborczy musi się zgodzić i dogadać.
0
@Midast tzn myślę ze Coutinho, Alenia , Rafinha zostaną sprzedani albo wypożyczeni.Alenia miał slaby sezon.Coutinho ma w glowie Anglie gdzie mu się gralo dobrze a Rafinha o ile pamietam tez ma oferty.Barca ma w glowie lutaro i musi sprzedawać i wypożyczać aby mieć kasę i wyrobić się w limicie.Co do Dembele powinien pójść na wypozyczenie i się odbudować jak przegra dobrze rok zastanowić się czy powinien wrócić.Z czasem odejdzie Messi Suarez i miejsce by się dla niego znalazło.Fati ma 17 lat i boli go kolano i oni skracają mu specjalnie liczbę minut ma czas.Co do 3 myślę ze w glowie jest pedri i moriba.Ale hak oni wejdą odejdzie pjanic i busi będzie docelowo de jong, Puig ,Pedri i Moriba i może monchu i niewiadomo jak ndobele
0
@inViNcibl3 Trzaskowski dał sobie czas aby przygotować się do tej kampani inni mieli więcej czasu, także byli już po debatach.A przygotować kampanię to masę roboty.Kiedy był gotowy poszedł na debatę i to wprost do tvp gdzie większość pytań była skierowana prxeciw niemu.
0
@waslak11 jedna rzecz pis w kwesti pojścia w stronę autorytarną caly czas zmienia prawo w tą stronę.To nie jest ten sam poziom.Nie jestem przekonany co z władzą zrobiłby np. Ziobro czy inny pisowiec.Moze być tak ze noe będziesz miał możliwość głosiwać na bosaka jak rozumiem jemu kibicujesz.Prezydent przysięgał na biblie dbać o konstytucje i złamał przysięgę i jest niewiarygodny.Cały pis też przysięgał.A ko stytucja ma chamować zakusy rządzących na władze.A pis nie ma większości ko stytucyjnej czyli nie ma przyzwolenia suwerena na te zmiany.Zresztą reformy sondownictwa są dla pisu a nie dla zwyklego czlowieka i kolejki to raczej się nie skróciły.A opowieści o komunistach w sondownictwie to hipokryzja bo co robi w pisie ponad 20 komunistów i co robi w tk komunista Piotrowicz.To jest lipa.Co jak co ale po i psl różnią się tym ze po z psl nie zawłaszczali władzy takze s spólkach skarbu państwa zlikwidowano konkursy aby przeszli partyjni a nie fachowcy.Którzy pracują krotko dostają odprawę i duza cześć idzie do parti.Jestem osobą wierzacą ale to co wyrabia instytucja kościół nie chodzi o wiarę to masakra.Nie wiem czy wiesz a kler powstał na podstawie autentycznych zdażeń.A siekielski tylko to potwierdził chodź tylko jeden ogromny problem kościoła.Liczba wiernych sle i księży spada.Pis z tym nic nie zrobi bo płaci rydzykowi kasę a ziobro jeździ do rydzyka i sam mu daje ksse dziś to egzorcyści ma w tym interes aby na jego ludzi glosowali.Widziałem wystąpienie rydzyka jak podważał t9 ze księża to pedofile i manipulował aby ich bronić i utrzymać istniejący układ.Za pis bie ma szansy tego wyprowadzić za pis to bedzie dalej gnilo a liczba wiernych będzie się zmbiejszała.Co do po niepodobało mi się ostatnie 2 lata i byłem na nich wściekły.Ale jeśli przemyslałem sytuacje to pis funkcjonuje tak ze rządzi stary zakon pc i pod nimi są mlodzi gdzie kazdy sobie podstawia nogę.Rządzi starszy oan z kotem nie zbający swiata który zrobił edukacje jak za komuny bo to jego dzieciństwo.
Jak wyglada w po po 2015 powstała oartia w kontrze do tego co działo się w po pod nazwą nowoczesna.Ale lider okazał się słaby i obecnie ta oartia się wymueszała z po a oni są w polityce od 2015r. Władze przejoł budka odstawiono schetyne odrazu to widać po ksmoani że jest inaczej.A od 2014 nie ma Tuska który moģł ale nie wszedł do gry i zrezygnował.W efekcie wiceprzewodniczącym został trzaskowski.Czyli młode pokolenie a trzaskowski wykszrałcony jest i w polsce i na zachodzie więc zna ten świat.Co dka prezydenta jest istotne. Są komoletnie nowi ludzi i dużo nowych ludzi pojawiło się generalnie w po i tez na niższych szczeblach.Dalej teraz dojdzie hołownia który jest po 2020 i widać po dyskusji z trzaskowskim ze pilnuje aby nie było jak przed 2015 i trzaskowski musiał mu się z pewnych standardów dać mu slowo ze pewne standardy będą utrzymane.
Co do Giertycha o to chodzi że było to przed 2015.Powierzył wiadomości tv facetowi o którym sej na niego krzyczał kłamca i on takiego faceta pakuje na szefa tvp.Dlaczego, bo takich standardów potrzebuje w tvp i kurski to robi co potrafi.Badania tvp co do wiadomości i pasków sa jasne kłamią i manipulują.Co do jarslawa i giertycha to pamiętasz jak potraktował samobronę i lpr stali się przystawką.Dlatego Giertych widząc to zakłamanie stał się wrogiem kaczyńskuego.Oczywiście mogę dlużo pisać dalej bo też jest 100 afer pusu jak i 30podniesionych podatków pusu ktory opowiada o zrównowarzonym budżecie a tu też dużo bym powiedział.Pis nie jest mniejszym złem co do po tam wewnatrz zaszly zasadnicze zmiany i widzę ze idzie to w dobrą stronę w stosunku do przeszlosci
0
Komentarz usunięty
1
No i dobrze:)choć Santos pewnie to sobie odbije przy następnym transferze, albo sprzedadzą komuś innemu interesującego zawodnika.
0
Komentarz usunięty
0
@RadekACCA .Napisałeś o jednym kandydacie a ja cię zkontrowałem drugim bo obaj panowie rywalizują.Miałaem do tego prawo.
0
@Bykunn to sobie chlopaku przejżyj %wpisy dotyczące Barcy piłki a kwestią wyborów.Także czasu założenia konta tutaj.Bo zwyczajnie kłamiesz.To po morawieckim tak kopiujesz czy tak mmasz bo, on sondownie ma 2 kłamstwa udowodnione .Generalnie w kwesti wyborów 80%moich wypowiedzi to są odpowiedzi.Tylko jak widzę kłamstwo i manipulacje to prostuje a patrząc po działalności tvp co pokazują badania dotyczace pasków i wiadomości to jest co.
3
@RadekACCA dlatego że obaj startują w wyborach na prezydenta i z automatu wspierasz dudę i gdybyś zaczela ze duda unikał prawdziwej debaty nie odpowiedział na zadne pytania trudne.Napisałeś swój tekst wtedy było by to uczciwe a tak wyszlo jak przekaz tvp czysta manipulacja!!!!!!
15
@RadekACCA a na ile trudnych pytań odpowiedział duda, dziennikarzom innych stacji ,niż kontrolowany przez przez pis tvp.Gdzie pytania pytania byly ustalone przez sztab dudy.Odpowiedź jest 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co piszesz jest obrzydliwą manipulacją niech duda będzie miał jaja i stanie przed pytaniami których nie zna i nie czyta z promtera odpowiedzi.Wtedy mógłbyś pisać coś takiego.Na razie prezydent przestraszył się pytań.A to oznacza ze ma coś za uszami podobnie jak jego partia.
1
@Fabik87 on w praktyce odrazu chciał wrócić po prostu to nie jest jego bajka.
0
@BarcaInfo w sumie dobry ruch, choć poczekałbym czy Barca B awansuje i czy klub powoła go do pierwszego składu aby zagrał jakieś minuty.Aby zdobywał minuty.Jeśli nie to może pograć w lipsku pytanie czy siedziałby na ławie czy by grał.To byłoby istotne.Bo co jak co to w Barcelonie B jest dobry trener no i będzie grał.
5
@DonMatteo901 nie kibicuję Lechowi ,ale takie inwestycje w młodych ludzi to świetna sprawa oby inni poszli tą drogą co legia i Lech.A będziemy cieszyć się reprezentacją:)