0

@FC1899Barca brak Ronaldinho to jakieś nieporozumienie on jest najlepszy z nich wszystkich tak naprawdę.

0

@Skowa bez treningu tego nie wyćwiczą te pół roku jest po to aby poprawić wszystkie aspekty skoro nie jesteśmy faworytami.To trzeba się przynajmniej ogrywać i starać się zdobywać tutuły.A polepszanie gry z czasem doprowadzi do pucharów.

0

@Kuczek trzeba dać zagrać temu chłopakowi i stworzyć mu warunki wokuł do gry a nie traktować jako nieudacznika.Wszyscy pukali się w głowę przy Paulinhio czy Vidalu trzeba poczekać.Perez potrzebuje ciągłej gry a w Barcelonie byłby zmiennikiem.Żaden prezes nie przewidzi kontuzji zawodnika.A jak mialby grać Fati, Dembele Perez na 1 pozycji to nie ma sensu, teraz jest zawodnik plus Roberto niedlugo wróci Suarez.Zbliżają sie 2 ważne mecze i zespół potrzebuje koncentracji i spokoju a nie jadu wokuł.Trzeba odpuścić w tym momencie.Messi dał fajny wywiad który wiele rzeczy tlumaczy i uspokaja.

0

@Veb1233 każda drużyna zawsze zalicza wpadki czy to Barca ,live czy Real.Zastanawiam sie czemu pilkarze live nie zrobili coś z Ramosem zdjoł im Salaha nikt mu nie oddał to uderzył bramkarza a oni nic z tym nie zrobili ,frajerstwo czyste.Finał przegrali.

5

Tu chyba jest błąd bo Abidal stwierdził że jest możliwość kupienia i Lutaro i Neymara

4

Fajnie wypowiedział sie o Neyu i w tej chwili zespół potrzebuje spokoju i wsparcia a nie krytyki pewność jest potrzebna nowym zawodnikom jak de jong Griezman , Firpo i Fati.

0

@T^L niekoniecznie Barca niegra efektownie ale powoli ciężko ją ograć ,mimo walki betis czy Getafe Barce nie ograli.Getafe 4 mecze nie przegrali i bramki nie stracili.Powoli na ten poziom wchodzą.Jest tabeka i masz słabsze zespoly.Jeśli wynik do przerwy jest 3:0można w 60 min zrobić zmianę na którąś z pozycji w ataku.Ten facet gra w lidze jakieś liczby ma więc z choinki się nie urwał.Na LM nie jest przeznaczony.Nie widzę tu problemu.

1

Nie ma co się śmiać z niego on ma zagrać w 4-5meczach ligowych ze słabszymi rywalami a nie w LM.Aby gracze z przodu odpoczeli i nie było tak że gracze są na skraju fizycznego zmęczenia i kontuzji.Fajnie że jest trzeba go wspierać:)

1

@Kengo hazard dużo drybluje i ma kontuzje pękniętą kość i płytkę wstawioną ,jeśli da się przechodzić grając podaniami to nawet lepiiej piłka jest zawsze szybsza od zawodnika. Mniejsza szansa na kontuzje.Ważne że strzela.Nie jest efektowny ale efektywny na pewno.

0

@LuisNazario Coutinho to trochę inna bajka bo grał na skrzydle

0

@Tomek54321 on nie chce aby balonika pompowano bo w tym roku bedzie trudniej

0

@LuisNazario nie do końca jak zaczoł sezon było ok potem kontuzje przyszły

0

@LuisNazario
Fati
1 to małolat
2.będzie fizycznie micniehszy
3.gra tak naprawde od miesiąca w 1 składzie i płaci frycowe
De jong
1.to defensywny pomocnik i jeśli busi odejdzie może tam grać i dobrze to zrobi
2.jest pracowity zwraca uwagę na szczegóły
3.Już oddaje więcej strzałów co już jest postępem w nastawieniu
4 xavi powiedział prostopadłe podania Arthurowi przyjdą ja sam na poczatku takich nie grałem czemu ma się to nue tyczyć de jonga.
5 gra pierwszy rok aklimatyzuję się

0

@DamianBarcaCule Duńczyk jest na 3-4mecze aby przód odpoczoł przed LM i ważnymi meczami i na to się nadaje.

0

@Pustelnik on jest 3-4mecze ze słbaszymi drużynami aby odpoczoł Griezman Messi Fati.To nie facet na el Clasico czy LM dobry do tego po co go ściagneli.

0

@Bulos11 Ze szkółki nadaje się na dziś Puig i Araujo możliwości ma Moriba tylko jest młody.Akurat napastnika widać nie ma.Ale 2 to też nie jest źle.

0

@geass Nie jesteśmy faworytami i nie gramy pięknie ale zaczynamy grać tak że nie jest nas łatwo pokonać.Wyniki z Betisem czy Getafe o tym mówią.Raczej z czasem będziemy grać lepiej niż gorzej bo Griezman, Artur de jong ,Fati będą grać lepiej.Na końcówkę wróci Suarez w czym widzę pewną szanse.No i musi pomóc nam szczęscie czyli np.Musi odpaść live i Psg.Przynajmnie1 w każdej rundzie dobrze by było aby odpadł 1 faworyt.

3

@Tomek54321 Czy to dziwne?nie ma Suareza czyli zawodnika który strzela powyżej 10 bramek do połowy sezonu oraz Dembele który potrafi grać 1 na 1w polu karnym.Jest sporo zawodników którzy muszą się zaadoptować na nie swoich pozycjach jak Griezman któremu nieźle idzie na 9 de Jong i Arthur którzy grają teraz na pozycji które są bardziej ofensywne.
Firpo gra od czasu do czasu.Lenglet który jest słabszej formie.Alba ma kłopoty z kontuzjami.Są zawodnicy do sprzedaży jak Rakitic pozostaje kwestia wieku vidala i to że małao gra.Sytuacje blokuje Umtiti bo on nie do końca wrócił do formy i też na tej pozycji być ktoś nowy.Barca nie jest faworytem.
Trzeba powiedzieć że jeśli odoadnie PSG i Liverpool szanse na LM zwrastają.Wtedy faworytem zostaje Bayern potem jest reszta.

0

@Tom0VeB Jasne;) zastanawiam się tylko czy przyjdzie moment że ci piłkarze dojrzeją do sytuacji w której wygrają LM.Tak jak Live co po frajersku przegrało z Realem po wyeliminowaniu bramkarza i Salaha przez Ramosa a oni z nim nic nie zrobili.Potem wygrqli LM zrobił się kawał zespołu.W zeszłym roku odpadli po frajersku z Mu i zastanawiam się czy w tym sezonie się ogarną, bo potencjał mają ogromny.

0

@Tom0VeB ale mają Mbappe,Neya,Verratiego i Icardiego to nie sa złe nazwiska złapią formę....

0

@Kubsoleon faworytem jest Psg i live do wygrania więc wiadomo że ludzie będą się cieszyć.Prawda jest taka ze livectrzeba pokonać u nich w domu i to jest sztuka.i te 1:0to malo tak naprawdę.To woda na młyn dla kloppa aby ich zmotywować.Na dziś więcej daje szans live

0

@barcelonaLM ze tak powiem pieprzenie usłyszą swój chymn i będą zapieprzać w innym tempie.Oni są słabi na wyjazdach sztuką pokonać jest u nich.Te 1:0to zadna zaliczka tak naprawdę.Wynik cieszy

1

@FC1899Barca raczej kontuzja Suareza strata strzelca który strzela więcej niż 10 bramek do połowy sezonu robi swoje czu Valverde Setien Zidan czy kto inny kazdy miałby tu problem. Do tego Dembele.

0

@Uukasz_93 to przesada bo zmienił infrastrukturę klubu. 1 stadion dla kobiet Barcy B. boiska budynki kluboweZwiększył liczbę kibiców na świecie co pokazują media społecznosciowe.Pozyskał sponsorów w japoni i w usa.Nawiązał współprace z klubami zagranicznymi holenderskimi a także hiszpańskimi gdzie grają nasi zawodnicy tworzy portal dla kibiców Barcy z całego swiata.Powstało mase klubów Barcy na całym świecie w tym warszawie.Wyprowadził Barce z długów po przednim zarządzie.Barca długów nie ma a ściągneła kilku bardzo dobrych zawodnikó zmienia infrastrukturę co nie jest łatwe.Stworzono centrum nowoczesnej technologi piłkarsiej i testuje się ją we współpracy ze zwiazkiem

.Na rynku tak wielu dobrych piłkarzy nie ma a jak są to nikt łatwo ich nie odda.Ceny są kosmiczne.No i futbol od czasu xaviego się zmienił.Jest szybszy mniej miejsca drużyny grają inaczej wysokim presingiem.Niektóre całymi zespołami w pu karnym momentami.Łatwiej jest rozgryźć rywala wszystkie dane są o zespołach.Nie ma prawa wszystko się zgadzać przy tak skomplikowanym procesie.Widać po konkurencie Barcelony Realu że też sa mniej więcej w tym samym miejscu z wymianą pokoleniową.Choć nie maja ataku co jest droższe do wypełnienia i trudniejsze.Co do Barcy gdyby był Dembele i Suarez bylibyśmy faworytami.Jeśli ściagną lutaro i Neymara Barca będzie silna.Bo Griezman Neymar i Lutaro strzelają powyzej 10 bramek w połowie sezonu.Messi jeszcze trochę pogra Suarez też ze 2 lata.Dochodzi Portugalczy i wciąż Dembele z który nie wiadomo co będzie nie można mówić o braku projektu sportowego.Do tego jest Pedri, Emerson , Araujo, Moriba. Z Barcą nie jest tak źle jak wszyscy to malują.Czarnowidztwo a jest to zwykły proces wymiany pokolenia po geniuszach grający w łatwiejszych warunkach niż teraz.

1

Trzeba wstrzymać się od komentowania do zakończenia sprawy aż wszystko będzie klarowne.

0

Z tego widać ze ani jeden ani drugi nie jest czysty nie mogli by zadawać pytań.W dzisiejszych czadach media społeczne są wykorzystywane do walki o władze i opinie i taki niestety po prostu jest.

0

Mimo że Fati nie jest jeszcze zawodnikiem na 1 skład to mimo wszystko pewien postęp widać na prwno czuje się pewniej

1

@Barca_Big_Moment Barca ma atak Teal obronę szanse sa wyrównane.Ja mówi Messi na Santiago czuje mniejszą presje ze strony własnych fanów niż w Barcelonie.Real musi się otworzyć a Barca niekoniecznie.

0

@Coutinho007 hehe:)

0

Jest Semedo na prawej i Rakitic zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?