Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop i tylko benzema strzela powyżej 7 bramek.W Barcelonie powyżej strzelają Messi Griezman powyzej 10 vidal7 Fati 5.Suarez powyżej 10(wiadomo kontuzja)liczy się jakość a nie ilość
0
@norbi77 nie wiadomo co jest przyczyną prawdopodobnej kłutni Griezmana z Messim.Niekoniecznie musi to być Neymar.Niezapominajmy że wcześniej jak go Messi zapraszał to został w Atletico.To jest też grupa na którą patrzy wiele ludzi i są też pod mocną presją i pewne błache rzeczy mogą wejść na ambicje.Może na drugi dzień żaden z nim o tym nie będzie pamiętać.Trochę się tu w domysłach poruszamy.
0
@norbi77 wszystkie 3 rzeczy są ważne fakt ze Neymar robi różnice jest bardzo ważny czyli piłkarsko się nadaje.Fakt ze zna klub też jest bardzo ważny bo nie trzeba długiej adaptacji.To ze zna sie z Messim i jest jego przyjacielem jest czynnikiem sprzyjającym bo lepiej się gra z kimś kogo znasz i lubisz niż kogoś nie trawisz.Wszystkie 3 czynniki są tu ważne i sprzyjają nie tylko Messiemu a i klubowi.Bo to oznacza mniej konfliktów w drużynie.
0
@norbi77 to chyba nie jest tak że Messi wszystko może i nie jest tak że bez Messiego zespołu nie będzie.Messi chciał Neymara a nie Griezmana , bo Ney robi różnice zna klub i jest jego przyjacielem i Suareza.Wszystkie te 3 rzeczy są istotne ,aby gra był dobra.Messi ma tu rację.Bartek wiedział że temat z Neyem może niewypalić więc wzioł Griezmana. To była słuszna decyzja.A teraz Ney może mieć przyzwoitą cenę.Czasem transfery są na szybko robione jak zawodnik ma lecieć do Romy a ląduje w Barcelonie.Czas grał tu rolę Valverede go nie chciał i wylądował na ławce.Zresztą rywalizować z Messim jest cięzko.Messi jest też kapitanem i musi czasem zabrać głos.
Moim zdaniem Messi był wkurzony na Griezmana i nie podszedł do kółka.W meczu też mu nie podawał.Czasami jak każdy człowiek ma swój humor i słabsze momenty.Ma pewną władze i dużo do powiedzenia ale klubem nie rządzi.Różni ludzie na decyzje mają wpływ w zależności od sytuacji.
0
@mcsarna lepiej go nie ściągać mało da piłkarsko,a pensje trzeba płacić lepiej niech robi to ktoś inny.W środku jest sporo zawodników i Puig.Lepiej niech wezmą kogoś do przodu na rezerwę. Na 3 -4 mecze albo końcówki.
0
@BigShaq ok:)nie wiem czy to ta sama klinika.
0
@BigShaq on nie miał operacji.Był kfalifikowany ale zastosował keczenie zachowawcze
3
@Gaucho z igły widły ....,ktoś się pokłucił za tydz.nikt o tym pamiętać nię będzie.Już na następnym treningu piłkarze się śmiali to nie grzecznie zaprogramowane maszyny tylko ludzie.Normalna rzecz.
0
@Yoshi94 no tak, wesołe:)
0
@Yoshi94 nie porównywałbym Robbena który był jednym z najszybszych zawodników.Jaki by zwód nie zrobił to by mu to wyszło.Mimo wszystko pod bramką potrafił więcej mieć rozwiązań jak zdecydował wchodzić się w pole karne.
1
@Remi1899 nie zgodzę się że kadrę mamy słabą.Jest szansa na lepsze zgranie bo jest ich mniej.W barcelonie B jest Puig, Araujo którzy są pod grą.Trzeba poprostu pewne rzeczy poustawiać w tej drużynie, jak obrona, która świetnie grała w 1 połowie,więc da się a posypała się w drugiej w ostatnim meczu.Jak współpraca Antka z Messim.Adaptacja Arthura i de jonga bliżej bramki.Podniesiesienie poziomu gry Messiego czy Rakitica który przez pół roku grzał ławę.To co trzeba zrobić.To latem kupić Neymara i Martineza ściągnąć Emersona i Pedriego.Jeśli Alenia zrobi postępy może i jego.Awansować Araujo i Puiga.Zespół potrzebuje spokoju i moze kogoś ściagną.Choć będzie to rezerwa aby ktoś inny mógł odpocząć.Nie jesteśmy faworytem nie ma presji.
0
@Djzordon jemu nie idzie tam gdzie jest mało miejsca.Na Anglie się nadaje do Chelsea go sprzedać.
0
@Dachido bład Dembele ze nie poddał się operacji.Choć rozumiem ze każdy człowiek w wieku 21 lat od tego będzie uciekał.
0
@catalanian09 pamiętam jak kibic Realu powiedział że on jest dla nas z profilu idealny.Myślę że tą pewną zwinnością i sposobem poruszania mógł niektórych zauroczyć do dziś czyramybno Coutinho to z innym trenerem w innej drużynie by odpalił.Dla mnie powinien grać w Angli jedt tam sporo miejsca może w psg.
0
@ghost9612 chłopie ja mam mocną dyslekcje.Co daje też pewne rzeczy na plus ,w stosunku do osób które jej nie mają.Jestem też po ciężkim treningu,gdzie robiłem siłę i zakwasy gonią zakwasy.Wtedy jeszcze bardziej ona się nasila.
1
@Transu96 Robben jedną rzeczą się różni ma dużą szybkość i sporo rozwiązań w polu karnym, oprócz popisowego pójścia wzdłuż lini.Wbrew pozorom dlatego u niego to działało
0
Trudny moment ale Barca nie jest faworytem bo wszyscy wiedzą że ma kłopoty nie mają presji.Wbrew pozorom może to im poziom.To nie są kiebcy piłkarze i liczą się na wszystkich frontach.
0
Ale jak mu radzili zrobić operacje za poprzednim razem to widać ze było to na tyle poważne ze nie dało sie tego uniknąć
0
Jeśli Dembele miał zaleconą operację to widać było ze to na jakimś włosku się trzyma.Liczył że mu się tu uda nie pójść pod nóż szkoda.
0
@Douglasinho on mówił o tym ze w mediach pojawiały się nieprawdziwe rzeczy starał się to wyorostować.Różnica jest taka że praca xawiego to piłjarz i trenerka.Praca Abidala to piłkarzi facet od przygotowanua kontraktów i negocjacji.Abidal mówi to co jest zgodne z jęgo językiem zawodowym.Dla niego podpisanie umowy jest zwięczenuem negocjacji jest sukcesem .Dla xaviego tutaj kwestie formalne były drugorzędne.Był pod wrażeniem ze może być yrenerem Barcy i czy jest gotowy na to.Co do szatni on mówił o swoich odczuciach ns bazie doświsdczenia zyciowego mógł się mylić albo nie.Jednak po zmianie trenera widać ze wszyscy wzieli się do roboty.Coś w tym jest co mówi.Wiadomo ze Leo na tam władze i widać było jak podawał Grieznanowi.Może próbuja coś z tym zrobić .Ciężko jest to ocenić nie znamy szczegułów
0
@Douglasinho może sam przyjazd xavi interpretuje jako ofertę czy sondowanie czy zostałby trenerem .A dla Abidala to umowa na papierze jest ofertą może tu jest problem.
0
@th@les Dembele nie miał wcześniej kontuzji w borussi .Suarez to inna sprawa zasłuzony wiekowy zawodnik.
2
@Veb1233 kontuzje to my mamy od stycznia zeszłego roku. Za Ernesto też traciliśmy 3 pkt do 1 miejsca.To naduzycie co piszesz
0
@krooliczek to zależy jak sprzedadzą Coutinho czy Rakitica.Czy też Griezmana mogą wymienić.Dojdzie portugalczyk.Będziesz miał Neymara, Messiego ,Fatiego ,Martineza i nowego portugalczyka.Mogą sie z psg wymienić czy interem.Jest też kwestia Vidala.Barca wypożyczyła bądź sprzedała zawodników nie musi płacić im pensji.To są już oszczędności.Patrząć generalnie na klub świetnie zarabia.Może tych dochodów szukać dalej.Może też wziąć krótkoterminowa pożyczkę jak z Griezmanem.Na pewno jacyś nowi sponsorzy się trafią.Mogą sprzedać Suareza do Usa.Czy Alenie jak dobrze będzie grał w Betisie.Przyjdzie Pedri i Puig awansujeWięc opcje są.
4
Nie jesteśmy faworytami generalnie,ale trzeba dojść przynajmniej do płf LM aby zarobić na transfery.No i Barca B dostanie szanse oby chłopaki ją wykorzystali.Trzeba wspierać klub nie zawsze jest się na szczycie.Jeśli przyjdzie Ney i Martinez będziemy mocni.Trzeba ugrać co się da a nie załamywać ręce.Poza Live i psg i może Bayernem nikt soecjalnie nie jest w formie więc jak najbardziej jest to zrobienia.
0
Wpisywać zawodników kontuzjowanych to bzdura ,skąd zarząd może to przewidzieć?
0
@macio_944 Todibo też nie wiadomo
0
@DonMatteo901 Tak naprawdę chcę ,aby polscy żołnierze pojechali walczyć do Afryki skoro nie biorą uchodzców.
0
@Skaramuczi Real może tylko z obroną być dobry na la ligę z jednym strzelcą benzemą daleko nie zajadą.Faworytem nie są nie jest to kompletny zespół. W lidze mistrzów są zespoły gdzie balans między atakiem a obroną jest znacznie lepszy.Real to takie trochę Atletico wysokiego presingu.
live i Psg są faworytami a potem jest przerwa
a co do Barcy w kwesti LM jest taka
1 Czy Messi złapie formę co nie znaczy że gra źle.
2 .Czy Dembele będzie zdrowy.
3.Czy nie będzie innych zawodników kontuzjowanych.
4.Ewentualny powrót Suareza przed datą kiedy ma wrócić.
5.Poprawienie obrony przed bramką- gdyby grali jak w pierwszej połowie ostatniego meczu byłoby super.
6.poprawa wysokiego presingu.
7.Adaptacja Arthura ,Fatiego ,de jonga i Griezmana na 9 musi być znacznie lepsza.
8.Rakitic musi podnieść swój poziom.
9Wprowadzenie tego co chcę trener.
10 .Barca B powinna dobrze wspierać pierwszy zespół wtedy -adaptacja
11.Współpraca Leo z Griezmana musi być lepsza.
12 .Fati musi poradzić sobie z grą fizyczną przeciwnika.
Wtedy Barca ma szanse i jest to możlwe na razie status -nie wiadomo
Do roli faworytów może dołączyć Bayern który gra coraz lepiej.
0
@King10 a ja Mbappe bo w sumie daje największą gwarancje,ale jest jak jest.Trzeba być realistą ,Rasford nie jest zly ,też jest opcją.