Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JackH Pewnie tsue wlepi karę 2- 3 mln dziennie pisowi ,wtedy będą musieli się wycofać z tego.Było już tak z puszczą o ile pamiętam i się wycofali.Pis nie lubi jak im się pieniążki zabiera.Nie wiem co miała na myśli ale jedno jest pewne tracimy na tym wszystkim.
0
Ja myślę że go nie sprzedadzą bo dostali by ile 15 mln.Muszą go postawić na nogi aby go sprzedać czyle te pół roku musi pograć i wtedy go sprzedać za normalne pieniadze.A on musi sie zgodzić odejść.Wcale nie musi chcieć.
1
@Bartek22 latem nikt go nie kupi kto weźmie takiego zawodnika .i on sam musi wyraźić zgodę na transfer.Musi pograć z pół roku aby go ktoś chciał kupić za rozsądne pieniadze
0
@Katalonbar druzyna ma kryzys ale jeśli przyjdzie lutaro i ney paru zawodnikow odejdzie trafi emerson, Puig Araujo.Barca będzie bardzo mocna.Nie dramatyzowałbym.Choć LM się nie spodziewam.Okres przejsciowy.
0
@Pawel1980 zdecydowanie:)
1
Może chcą wymiany Griezmana za Neymara i robią pod to grunt.
0
@Pawel1980 sprzedawać Dembele za 20-30mln się nie opłaca ale w innym zespole można go do gry przywrocić.Nie wiem czy z tym Sancho nie jest problem mentalny gracz jest swietny.Raczej tym razem Neya sprowadzą.
0
@Pawel1980 z Dembele jest problem taki że i tak go nikt nie kupi obecnie i trzeba go doprowadzić do stanu gdzie nie będzie miał kontuzji i grać będzie na poziomie.zto nie jedt kwestia sprzedania w tym okienku tylko następnym.Też niewiadomo co zrobią jak zacznie grać dobrze a nie będzie miał kontuzji to go nie sprzedadzą.No i zawodnik może się nie zgodzić na sprzedaż. Też niewiadoma co się z nim stanie.
0
@ollo0 Dogadać się i sprzedać im
0
@Pustelnik dla nas są istotne te 3 najbliższe mecze jak ich nie przegramy jest szansa na majstra.Zwłaszcza nadchodzący mecz.Jeśli wygrałoby się z Realem choćby 1:0to w bezpośrednim bilanskie to Barcs jest liderem.Te kolejki są ważne.
0
@zibiku Myślę ze rewolucji nie będzie przyjdzie Lutaro i Neymar.Sprzedadzą Coutinho i Rakitica.Jeśli nie wystarczy kasy.Będą próbować sprzedać Umtiti ewentualnie Vidala też nie ma umowy podpisanej z Suarezem.To kwestia kasy.Pewnie awansują Araujo i Puiga którzy sa rezerwowymi pierwszego zespołu.Może sprzedadzą Alenie, jeśli nie będzie grał dobrze w Betisie.No i może postawią na Emersona ale wtedy powinien odejść ktoś z 2 Semedo Roberto.Tu raczej odejdzie Semedo.Bo tamten gra na 3 pozycjach jest wychowankiem i 4 kapitanem.Przyjscie 2 zawodników to nie rewolucja.Też ich czeka mecz z Getafe.
0
@marmatmich to chyba jest tak że potrzebna jest kasa na transfery i wypchnięto zawodników aby grali i nie trzeba było płacić im pensji.Za to kupiono np.portugalczyka.Nik w klubie nie planuje kontuzji Suareza.Ciężko takue coś przwidzieć.Dobrze ze nie kupiono jovica czy inne wynalazki.Klauzula za Lutaro jest w określonym momencie.Nie udało się sprzedać Coutinho, Umtiti czy Rakitia a cena spada.Staď trzeba było zrobić rak czy inaczej.Ale to też ma plusy bo jak gra Perez Dembele,Fati ,Griezman na 1 pozycji to też lipa
0
@Pawel1980 jeśli ma być Ney i lutaro to Vidala raczej będzie trzeba sprzedać.Co do obrońcy może powalczą o tego co nie dogadał się z MC.Nie wiem czy ktoś sprzeda Roberto on jest kapitanem i ma nie wiem na czym polega specyficzny status.Nigdzie nie gra super.Przeciętnie na każdej pozycji choć ma swoje momenty.Na kontuzje się przydaje jeśli już to rezerwa.Alenia dałbym mu 2 sezony w 1 lidze poza klubem.Jak nie podniesie swojego poziomu to bym sprzedał.Rakitic tak ale bedzie trzymał się kontraktu moim zdaniem.Podejrzewam ze dzieci muszą jakąś szkołe skończyć.Coutinho to bez dyskusyjnie dla samego siebie powinien znaleźć klub.Nie wiem czy i Umtiti nie nadaję się na sprzedaż.Obrońców w Barcelonie b jest można by Araujo awansować.Do formy z przed kontuzji Utiti nie doszedł znowu coś go boli.Araujo byłby tańszy w utrzymaniu.Ney tani nie będzie.Choć jak odejdzie Messi,Pique, Busi,Suarez płacę wyglądać będą lepiej.Też za rok oceniłbym Griezmana czy się przystosuję, jeśli nie można by pomyśleć o zmianie na kogoś.Choć cenię ,asysty bramki grę w defensywie.Wciąż sprawia wrazenie braku pewności w polu karnym.Van de beck on chyba jest w kręgu zaintetesowań ale Messi zna dobrze i Martineza i Neya i myślę że oni mają pierwszeństwo.
0
@maroon Mbappe pójdze do Realu i dalej będą w przysłowiowej Dupie bo on przyjdze w 2022 jak odejdzie Benzema i dalej będą mieli 1 zawodnika który bedzie do połowy sezonu strzelał powyżej 10 bramek.Na tym tle ich drużyna jest tragiczna.Na obronie LM nie zajadą.Balans jest mocno przechylony na obronę.Neymar mimo kontuzji strzelił powyzej 10 bramek.To samo Lutaro jeśli przyjdzie.Griezman Fati na dziś strzelił 5 ale nie gra w każdym meczu.2 ostatnie gry były już lepsze.Zobaczymy co pokaże portugalczyk jak przyjdzie.O atak bym się nie martwił.Tu wielkim znakiem zapytania w kwestii Dembele jak po operacji będzie.No i do czasu kiedy Griezman i Neymar skończą kariery będzie to ok5 lat.Do tego czasu na pewno kogoś kupią.Nie przejmowałbym się tym tak bardzoStadion będzie zbudowany infrastruktura też.Będzie kasa na zawodników.Widać też że mimo iż kupują sporo zawodników i buduja infrastrukturę to budżet ma się nieźle.
0
@Pawel1980 za wcześnie na takie opinie.De jong czy Arthur grali na pozycji defensywny pomocnik teraz grają wyżej i doszło im trochę nowych obowiązków jak wykończenie ostatnie podanie udział w akcji drybling ze strzałem.Wcześniej jak grali na pozycji defensywnego pomocnika grali świetnie.Niewątpliwe spadek poziomu w pierwszym okresie może być widoczny.To normalne.W kwestii Arthura to jemu kontuzje przeszkadzaja przed kontuzją grał dobrze szedł do przodu.Teraz pewne pozytywne symptomy wracają.Otoczenie się zmieniłp wiele drużyn broni całą drużyną w polu karnym albo bardzo wysokim presingiem.Futbol jest szybszy a przeciwnik coraz lepuej fuzycznue przygotowany.Analizy pilķarzy są dużo lepsze.Gra się na pewno trudniej.Dkatego na oceny przyjdzie czas.Jeśli na dziś kogoś brakuje to Neymara i drugiego napastnika.Bylibyśmy bardzo groźni.
0
@masakrator05 moze zagra Araujo jak z Umtiti ma problem
0
@Pablit Pedri jest jeszcze bardziej nastawiony na prostopadłe podania i jemu najbliżej do iniesty z nich wszystki h tak naprawdę.Facet jest graczem 2 ligi na swojej pozycji.Mimo iż jest za młody na tą drużynę.Jeśli Bsrca B nie awansuje będzie go trzeba wysłać na rok do zespołu1 ligowego aby się ogrywał.Jeśli ma być w Barcelonie B to tylko w 2 lidze czyli w równoległym zespole.Wtedy musi trenować i grać od czasu do czasu w 1 zespole.Co do Moriba to typ Pogby.Na razie idzie do przodu.Nie ma problemu z nim na ten moment.Ale on to raczej przyszłe lato.Myślę ze busi zostanie odejdzie Rakitic i wejdzie Puig.Dopiero po odejściu Busiego zwolni się miejsce tak jak i vidala.Nie wiadomo co z Alenią.Co do Arthura przed kontuzją grał dobrze zrobił postęp.Po kontuzji miał 1 świetne podanie postęp jest.Jak mówi xavi on też od razu nie grał do przodu.De jong zagrał lepiej.Obaj w poprzednich klubach grali tam gdzue Busi więc muszą uczyć bardziej ofensywnej gry to wymaga czasu.Na ławce tego nie zrobią.
0
@Pablit absolutnie Puig czy Araujo to kandydaci na pierwszy zespół.Zresztą Barca B nie gra źle.Co do Moriby to wiekowo aspiruje do Barcy B ,czy graczem na pierwszy zespół zobaczymy idealnue wiekowo będzue się nadawał jak Busi skończy karierę.
0
@Gaucho a cobtu Firpo oceniać kiedy nie jest w rytmie meczowym tak naorawdę
0
@NeroTFP dokładnie
0
@maroon aneymar przyniesie kontrakty i sprzedaż koszulek kupimy go za mniej.Strzela powyzej 10 bramek na koncu połowy sezonu mimo kontuzji.Jako jedyny jest wstanie zastapić Messiego i robić wzglednie to co on.Zaden inny obecny zawodnik tego nie da.Przedłuży Role Messiego o 2 -3 lata.Co daję więcej czasu na znalezienie wybitnych zawodników.Tak jak od Messiego cała reszta po zakończeniu jego kariery reszta będzie uczyć się od Neymara.Co jest istotne.anie możma budować zespolu tylko na mlodych zawodnikach.Musi być diswuiadczenie i ktoś musi dać nogi ktoś doświadczenie.Zaraz nie będzie Pique Messiego Suareza Busiego.Z 28 latków zostanie Alba z Griezmanem który uczy się stylu.Neymar jest niezbędny.
0
@Pawel1980 a dkaczego mają być Xavim czy Iniestą:)co to za pomysł ? mają być soba.Coutinho to nie poziom Barcy przede wszystkim nie spełnia wymogów dla stylu.Za wolny , nie broni i brak mu kreatywności jest przewidywalny.
0
@wlodziu99 pomoc de jong, Pedri ,Arthur, Puig ,Moriba brzmi świetnie.
3
@swiergol2 a ja mam odwrotnie bo Coutinho nie radzi sobie i w Barcelonie i w Bayernie u 2 trenerów.W Angli ma więcej miejsca niech gra tam gdzie mu szło u nas trzeba też bronić.Znowu byłby smutny.Co do Neya jest po porostu niezbędny
1
@IronSanHybrid pełna zgoda:)
1
@IronSanHybrid tzn ja bym nie powiedział że to wybitny film. Słusznie ze nie wygrał.Bo ma on swoje wady.Ale to co zrobił z tą rolą aktor i muzyka ,która robiła atmosferę budzi mój szacunek.Myślę że sam Phoenix ma ciekawą osobowość ,która pozwoliła mu zbudować taką a nie inną postać.
0
@Recha_0684 ja bym go nie sprzedawał.Ale on w formie strzeleckiej to nie jest i to od kilku spotkań co martwi w kontekście nadchodzących meczy.Nie wiem czy mu Suareza nie brakuje.
0
@kerouac Wczorajszy mecz był fatalny do takiej oceny i moment.Bo mecz był siłowym zwarciem i trochę piłkarską bijatyką ,wet za wet.Wyrzucenie zawodników spowodowało że stał się bardziej otwarty.Dobrze ze taki mecz Barca wygrała w kontekście meczów z Realem czy live to bardzo ważne.Moment nie ma Suareza a zespół ma trenera który jeszcze jest w fazie oceny zespołu i wprowadzania róznych systemów gry itp.
4
@IronSanHybrid w kwestii jockera to wyrózniono jeszcze muzykę.Uważam że Phoenix i muzyka to jest jedyna dobra rzecz w tym filmie.Bo sam jocker jest bardzo przewidywalny to nie wiba aktora nue on pisał tą historię .W przeciwięnstwie do jockera Nolana który był zaplanowany i nieprzewidywalnym co jest ważną rzeczą dla tej postaci.
Też to nie jest tak ,że jak ktoś nie bierze leków to staję się mordercą.Może ten film wzbudzać strach do takich ludzi i otrącenie a oni potrzebują czegoś odwrotnego.Właśnie uwagi ,szansy w życiu itp.Montaż był nie do końca dobry.Były dłużyzny.Męczyło mnie to.Niektóre sceny i klimat miasta w tym wszystkim mi się podobały.Danie statuetki za aktora i muzykę wydaję mi się trafną decyzją.Wyróżniono to co było wybitne.
0
Tylko gol na 2:1 nie winikał z ich super gry Barca się rozkręcała.Dał im wiatr w żagle.Dosyć przypadkowa bramka.Sędzia nie był najlepszy raz gwizdał raz nie dla jednych raz dla drugich nie sprzyjał jednemu zespołowi.Po prostu popełniał błędy.