Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu upatruję poprawę w pewnym momencie zacznie strzelać.
0
@Lucassito w meczach z Ibizą wszystkie pierwszoligowe grały słabo.Smieszne jest oceniane trenera po miesiacu.Na dodatek kontuzje ma skrzydłowy i 9.
1
Na razie zespół wygrał 2 trudne mecze przez które jakby przegrał na mistrzostwo nie miałby szans .A to daje im trochę pewności siebie.Takie mecze trzeba umieć wygrywać.Z atletico taki mecz przegrali.Na koncówkę wróci Suarez.Ważne aby 3 najbliższe mecze nie przegrać to jest istotne.Bo potem w lidze kalendarz jest prostrzy.
0
@yoli Dostrzegam problem Barcy taki że są bardzo skupieni strzelają 2 bramki a potem oddają pole przeciwnikowi zamiast strzelić 3 bramkę tak było też z Atletico.Jedna bramka przeciwnika zmienia obraz gry ja tu widzę problem mentalny.Getafe czy jest małym klubem czy nie jest na 3 miejscu z jakiś przyczyn a mamy miesiąc 2 cz sezonu więc nie należy ich tutaj bagatelizować.
0
@danio1899 podobno jest gotowy w 60%
2
Griezman ma jedną dobrą cechę umie strzelać bramki otwierający mecz.Kolejna taka bramka 13 chyba.Dla jego pewności rewelacja.
0
@yoli Pique dobrze zagrał mimo bramki
0
@BarcaInfo warto porównać z konkurencją jedynie Benzema ma wiecej bramek kolejny zawodnik ma 7 następny 6 i 5 reszta w dół.To daje do myślenia.Połowy nie zdobyli tego co on.Natomiast to nie jest facet, który ładnie zrobi telemarka itp.To nie jest Messi, Neymar, Mbappe,Roberto Bagio.Trzeba mieć taką swiadomość.
0
@DonAndrzejos też tak czuję:)
0
@Trojanek23 to może być tylko lepiej.Real nie ma oprócz benzemy takiego zawodnika drugi na liscie ma 7 bramek potem od 6 w dół
1
@Trojanek23 liczby się u niego zgadzają,wypadly liczby Suareza tu jest problem
0
@DonAndrzejos tak o niego mi chodzi:)
0
@Suzu na pewo im to nie ułatwi z Couto.Nie wiadomo kczy ktoś z City odejdzie i czy jest to powód aby zerwać kontrakt.
0
@Suzu tylko city może kogokolwiek kupić w takiej sytyacji czy musza sprzedawać zawodników.
0
@PatrykBarca tzn jskby był Suarez bylibyśmy faworytami.Brakuję jego i to wychodzi. Problem jest szerszy bo i de jong, Arthur muszą sie przystosować do nowych pozycji bo grają obaj wyżej.Rakitic jest nieograny i wchodzi w rytm meczowy.Umtiti dochodzi po kontuzji do siebie.Fati uczy się grać w pierwszej lidze A Griezman uczy się Barcy.Do tego Roberto gra wszędzie a obrońcy nie są w formie z przed roku.Jeszcze Firpo i nowy trener.Nie jesteśmy faworytami LM możemy powalczyć o ligę dlatego ci zawodnicy co są muszą się na swoich pozycjach rozwinąć.
2
Jak city nie może robić transferów to jest szansa na tego obrońce co nam go mieli podkupić a się nie dogadali.Chyba jest do wyjęcia.
0
@betonito plus z tej sytuacji jedt taki że może do nas przejdzie latem ten talent na obronie co nam city chciało podebrać a się nie dogadali
0
@cules100pro rakitica chce sevilla i juve vidaka chce inter Coutinho kluby angielskie jak cene obniża zglosza sie
0
@DonMatteo901 Potem wstyd jest w Parlamencie Europejskim.Krzyki kłamstwa i manipulacje i nikt im tam nie wierzy.Nie pasujemy do Europy i ten przykład też pokazuje dlaczego.Smutne to.
2
@dasouzar11 to jest sejm a nie podwórko. Potem w parlamencie europejskim mam wrażenie że oglądam Pawlaka i Kargula.Smutne, słabe to i marne szkoda Polski.
0
@PatrykBarca wszedł na zmęczonego przeciwnika i Firpo noe jest w rytmie meczowym.
0
@Maximus2 Poziom tych posłów to dramat.To jeszcze kobieta.Słabe to na maxa.To samo w parlamencie europejskim krzyki, manipulacja,kłamstwo pogania kłamstwa.Niestety pasujemy tam jak......Kompromitują Polskę .Słabe - coś jak Kargule i Pawlaki w Usa.
0
@LuisSalvano nie w tym rzecz nikt go nie kupi nawet za 30 cxy 20 mln.Barca musi go postawić na nogi.Poza tym on musi chcieć odejść.
0
@LuisSalvano A kto ma się zgłosić po niego jak Bartek stwierdził ze liczy na dembele w przyszłym sezonie.
0
@PatrykBarcelona Nie zapomnij że niedlugo odchodzi Messi i Suarez niewiadomo co z Dembele.Griezman ma końskie zdrowie w przeciwieństwie do Suareza, Dembele ,Neymara a Messiemu też się zdażają kontuzje.
2
@PatrykBarcelona Griezman strzela bramki obecnie to powyzej 10 sprawdź w Realu ilu zawodników na koncie ma powyżej 10 bramek to będziesz znał wartość Griezmana.Zresztą podobnie notował strzelenia w Atketico.Natomiast to mie jest efektowny Messi czy Neymar.
1
@NGTRX tak jak mówiłem nie dprzedadzą go a on nie musi chcieć odejśc.Obecnie sprzedawanie go to nie porozumienie i dzialalność na szkodę klubu
0
@messi564 niezapominajmy że klub cały czas zarabia więcej i są sponsorzy nie korzysta tylko z samych finansów ze sprzedarzy zawodników.Jeśli przejdziemy napoli a na półfinał będzie Suarez może być ciekawie.Ważne to wygrać z Napoli.Mozna pomysleć o sprzedaży Umtiti, Firpo,Rakitic Semedo albo Roberto jeśli jest Emerson.O Rakiticu czy Coutinho nie wsponę.Beymar do transferu chciał też dopłacać.Mozna sprzedać Alenie w obliczu jak jest Puig dojdzie Pedri z czasem Morib.Jeśli Abidal mówi ze to możliwe to jest.Dużo zawodników odeszło nie trzeba ich utzymywać.
0
@JackH Dlatego napisałem pewnie.Różnie może się to potoczyć.
0
@Bykunn neymar się na 4:3:3 nadaje.Zdobywa bramki.Wachadłowi nie zdobywają tylu bramek.