6

Super ,oby był fizycznie dobrze przygotowany:)

0

@Tasde to idealny moment na posporzatanie bałaganu Valdek też mialby problem z brakiem 9 szanse na LM są niewielkie niezależnie od trenera.Jeśli mielibyśmy coś w stylu zmieniać to to jest bardzo dobry moment Arthur z de jongiem muszą nauczyć sie bardziej gry ofensywnie czyli strzekać podawać i robić akcje w polu karnym .Puig musi przystosować się do 1 drużyny.A obrona nauczyć się grać 3.Fati ograć w 1 druzynie też musi mieć czas to samo z Dembele.To jest dobry czas na to aby to wykorzystać.Jeśli przyjdzie lutaro i Neymar będzie dobrze.Trzeba pożegnać się z Rakiticem Perezem może Semedo myślec o Albia albo jeszcze o kimś nowym.Moment sby to zrobić jest dobry nie straci się następnego sezonu.To będzie czas na wprowadzenie napastnika.W tym sezonie widze tylko taką szanse jak Dembele da sobie radę i Suarez wróci wcześniej .

0

@ShawnC czy grałby fati czy Perez ,byłby problem ten sam ,obaj generalnie mało grali.Potrzebują gry i ogrania na piziomie pierwszej drużyny.Arthur wchodzi normalnie docdrużyny wpierw 15 min potem coraz dłuzej ma być gotowy na napoli i uczyć się tego co Setien wprowadza.Puig był chory.

0

Ale na środku jest jeszcze Puig poprostu są nowe warianty ofensywne tylko musi więcej grać przyswoić pewne rzeczy.

0

@jeyx77x Xavi mówi o Arthurze on będzie grał ofensywniej w kwesti podań musi mieć trochę więcej czasu on też odrazu nie podawał rakich podań w kierunku bramki to samo z atakiem.Być może ten sezon będzie ich kosztował na naukę tego.Dlatego jak nie ma 9.Jest nowy trener nie traktuję Barce jako faworyta co ugrają to będzie dobrze.Chyba że Suarez w miarę wcześniej wróci bo nowy napastnik musi się przystosować np.tski Jovic w Realu.Być może jeśli nie ma 9to taki moment na zmiane stylu i wypracowanie go na przyszły rok to dobry pomysł aby po przyjściu napastnika ruszyć z kopytaFati z Dembele się ograją de jong z Arthurem zrobią postęp.Puig wgryzie się do składu.Zawodnicy od kibiców potrzebują wsparcie.

0

@ShawnC nie jest pracuje, za krótko bez okresu przygotowawczego na początku roku.Dopiero poznaje wszystkich zawodników rezerwy.Jest bez 9 która strzela ponad 10 bramek i wraz z Messim jest najlepszym napastnikiem na świecie.Bo chodź lewy go wyprzedził to miesiąc w październiku z Messim był kotuzjowany.Zespół musi opanować nowe ustawienie.Arthur jest po kontuzji.Fati nie grał za dużo.Przez pół roczę i to widać Semedo też miał kontuzje umtiti też jest generalnie nie ograny po kontuzji.Uczy się Arthur z de jongiem nowych pozycji i nowych kompetencji bo nie grają tam gdzie gra Busi i słusznie.Bo muszą oddawać strzały uczestnicyć w skcjach bramkowych i też strzelać bramki ale to jest dla nich nowe ale to robią i Casemiro i Valverde tak się gra.Też robi to Vidal który strzelił 7 bramek.Osiągi de Jonga są tu słabe.Arthur po kontuzji.To mu nie liczę.Nie nie jest to czas na krytykę.Mają codziennie treningi i pracują.Nie są faworytem LM bo sa zespoły komoletne jak live czy Psg a może do grona faworytów dołącz Bayern i MC.Real nie ma strzelców tylko obronę też jak Barca jest w budowie.U nas nie ma 9 i zmieniamy system są ko tuzje obecnie Dembele i Suarez wcześniej 3 zawodników bloku ofensywnego i 3zawodników bloku defensywnego.Plus Arthur.Zespół nie miał spokoju aby wejść na wysoki poziom udało mu się to z Atletico dopiero.

5

Czytam te marudzenie na Barce iść i się powiesić .Straciliśmy 9 i jest trener z nową wizją gry i ludzie oczekują efektów na już to nie jest przycisk gdzie zmienia się kanał radia.Proponuję dać im czas.Na nic się nie nastawiąć być może Griezman nie jest wstanie na poziomue LM grać na 9.Też może oprócz Mbappe lewego Mane to nie wiem czy ktoś w biegu dałby radę w tym systemie.Trzeba mieć do tego dystans i starać się wspierać zespół.A nie mówić ze sa do niczego.Codziennie mają treningi i się starają.

0

@jeyx77x dlaczego nie logiczne zobacz jak gra valverde i casemiro defensywni pomocnicy obaj strzelają a valverde uczestniczy w akcjach i strzeka bramki.Bardzo dobrze ze już valverde trener przesónoł ich do przodu a busi ich zabezpieczał aby się rozwijali.W tej chwili to co mówił Guardioka liczy się wszechstronność .dziś w środku musisz grać wszystko ofensywę i defensywę oni ze swoich drużyn przyszli jako zawodniy odbierająco podający teraz maja grać kluczowe podania uczestniczyć w akcjach w polu karnym.Taki Arthur jak się zdecyduje na strzał zazwyczaj jest bramka powinien częściej to robić.U de jonga strzałów kompletnie nie widać.

0

@PJ1985 nie do końca miała 3 strzelcow 1 strzełił 7 bramek w lidze a Messi i Suarez więcej niż 10.Dla porównania w Realu tylko Benzema ma powyżej 10 reszta ma najwyzej 5.kolejny w zespole ma 5.mielismy najwięcej strzelców w europie a po miesiecznej kontuzji pod koniec roku Messi i Suarez awansowali na 2 miejsce.Czas grał dla Barcy nowi coraz dłużej grali w Barcy.Z kontuzji wychodził Dembwle Arthur i Terstegen.Z Atletico zagraliśmy dobry mecz.To dobry prognostyk na pezyszłosć do Napoli było trochę czasu.W zeszłym roku poprawiliśmy obronę zwłaszcza Pique.Tu w obronie nie było spokoju Alba i Semedo mieli kontuzje a Lenglet i Pique mieli kartki.Zespół od kontuzji potrzebował spokoju.Tak naprawdę od poczatku jej nie miał. Cała lini ofensywna była wcześniej kontuzjowana na miesiąc.Messi Suarez Dembele.To czego potrzebował zespół to brak kontuzji.Jeśli by ich nie było za miesiąc gralibyśmy bardzo dobrze i z Dembele.Obecnie jest nowy trener i wprowadza nowe rzeczy trzeba dać im czas.Pracują codziennie.

0

Nie widziałem dzisiejszego meczu ale myślę ze trzeba wziąć pod uwagę brak Suareza i fakt że w tydz nie da sìę zmienić wszystkiego. Ibiza pokazała jak trzeba grać z Barcą.Trzeba dać im pracować i nie lamentować.Jak pisałem bez 9 nie jesteśmy faworytem LM.Tak trzeba podchodzić jeśli się uda to super.inaczej będzie rozczarowanie.Gdyby był Suarez to inaczej bym mówił.

0

@sopelinho jeśli grał mało a strzelił 5 bramek to proporcjonalnie jest skuteczny.Taki Vini ma mniej bramek a grał dużo więcej.Jęśli weźmiesz Benzeme Suareza czy Messiego to jest nieskuteczny.Jeśli byłby w Realu to z tym wynikiem przebiłby tylko go Benzema ale miałby tyle samo co 2 w kolejności Modric czy Rodrygo o ilę pamiętam.Kwestia jak na to spojrzysz.

0

@Pilka_jest_okragla przypakiwał i zmienił klinikę oby wyszło mu to na dobre widać motywacje

0

@Lord_Vader czepiasz się

1

@BarcaInfo moze dostali oferty Coutinho się nie sprzedaje.Dembele dobrze wygląda do zamknięcia okienka coraz mniej też trzeba miec kasę na Rodrygo.Klub może dostać ofertęi powoedzieć słuchajcie musimy spytać zawodnika.Kontakt klubu to już jest jakaś faza negocjacji. Klub w takiej sytuacji jedt ok.Też może go wypożyczyć. A nie sprzedać.Wszyscy na tym zyskaja.Perez potrzebuje gry.

1

@sopelinho 5 bramek strzelił zadko grał skutecznosc miał niezłą

0

@Damian11 na przyszłość odchodzi Messi i Suarez może wejść lutaro i Neymar i dalej w sumie jest sporo bo zostanie Fati ,Griezman Dembele.Obecnie jak kupią 9.To na 1 pozycje jest Fati Dembele Griezman też sooro.

0

@Lord_Vader ale to co piszesz to nie na temat ,bo ja o żadnej trenerce nie piszę.Tylko kogo chcę Barca pozyskać i że ma problem z ciężko sprzedawalnym zawodnikiem Coutinho.Który nie sprawdził się u 2 trenerów w 2 różnych zespołach a kosztował zespół kasę.Moim zdaniem bez 9 Barca jest niekompletnym zespołem a taki live czy Psg jest.A do gry może wejść MCJak złapie formę i Bayern dlatego ucieszy mnie półfinał na dziś tak to wygląda..Real nie ma ataku tylko obronę ma strzelców którzy zdobywają mało bramek poza Benzemą ,to też jest za mało na LM oni są w budowie.Barca może wejśc do gry chyba ze Dembele wróci w dobrej formie zacznie strzelać i nie będzie kontuzji Griezman na 9 zacznie strzelać i Fati zacznie grać lepiej.Albo ewetualny napastnik zacznie strzelać.No przyjmie się to co wprowadzi nowy trener na dziś tego nie wiemy.W tym co piszę nie ma kompletnie nic o trenowaniu.Tylko stwierdzam pewne fakty.Nie rozpisuje im treningi ile co i jak.Piszesz nie na temat.

0

@PatrychoOTylko Barca ma bardzo konkretne plany nazywające się lutaro Nartinez i Neymar.Jeśli na pozycje Pereza będzie Dembele, Fati, Perez ,Griezman i jeszcze Neymar byłby to jest problem dla pereza i trenera bo minuty trzeba dzielić. Jeśli Coutinho na ten moment nie ma chętnego na niego to Barca musi się wysprzedać z nadwyżek.Na kasę z wygranej LM bym nie liczył.Pół finał będzie dobrym wynikiem bez Suareza.Coutinho myślę że sprzedadzą.Bo dojdzie Pedri i z czasem Moriba.Coutinho jest ciężko sprzedawalny raczej Barca musi starać się go pozbyć.Za duży tłok jest i w środku i w ataku.Lepiej nuech dogadują się Arthur, de jong Puig, busi bo vidal i Rakitic pewnie zostaną sprzedani.

1

@BarcaInfo jeśli do gry wróci Dembele i ma przyjść Neymar i Lutaro a nie wiadomo co z kasą na Neymara to trzeba obniżyć cenę za Coutinho i sprzedać też Pereza.Jest jeszcze Griezman i Fati. To co słabe w tym wszystkich że z młodych w ataku zostałby Fati Dembele ewentualnie Martinez .Ze starszych to Suarez Messi Griezman i Neymar.

0

@sewciu50 to jak Suarez pasuje do tego klubu:)

0

@kamilo0066 hazard w Realu ma trudniej niż w chelsea bo Real zazwyczaj dominuje i jest mniej miejsca i nie ma gdzie się rozpędzić.Hazard się kiwa z 2 zamiast przejść podaniami albo przegrać przez środek i szukać wolnych przestrzeni.Tak to ma płytkę w nodze i pękniętą kość.Gdyby przechodził podaniami jak Griezman tych kontuzji by nie miał albo szanse były by mniejsze.A tak to choluje piłkę naraża zespół na stratę piłki powoduję że obrona się ma więcej czasu aby się poustawiać .Gra Hazarda jest efektowna ale niekoniecznie efektywna .To że Griezman może grać na 3 pozycjach w tym na 9 to plus dla Griezmana i strzela więcej bramek to też plus dla nie go.

0

@Kapitan hawk Griezman to na skrzydle gra jak jest Suarez .Nikt nie kazał Hazardowi przyjść do Realu gruby.Kiwać i na potęgę z 2 zawodnikami zamiast jak jest ciężką przegrać przez srodek a nie przetrzymywać piłkę.Może grać piłą i przechodzić obrońców podaniami jak robi to Griezman ,nie miałby kontuzji i nie miałby płytki w nodze i obecnie kości pękniętej.To że Griezman od czasu do czasu może zagrać na 9 to przewaga nad Hazardem.

2

@DamianPSV tu trzeba spokoju od kontuzji i ogrania aby zespół wszedł na odpowiedni poziom .Co do transferów potrzebny Martinez i Neymar i przede wszystkim brak kontuzji np. Dembele.Obroncy przyjdą w odpowiednim momencie jak Emerson czy ten nowy.

4

@Peciak Griezman zrobił najważniejsze i nie grał na swojej pozycji. Co do neto pełba zgoda.

0

@Pablopicasso27 to znaczy na dziś fati kontuzji czy perez nie mają tylko Fati fizycznie nie zawsze daje rady.Perez to dawno nie grałi pod formą.Dembele ma miesiąc czasu nie grał gdyby wrócił w okolicach 10 to jakąś forme powinien mieć.Messi Dembele griezman nie piwinmo być źle jakby za 1.5 miesiaca i Suarez wrócił na końcówkę to i Griezman by się ograł i Dembele rozegrał a Perez z Fatim w pucharze

0

Fajnie że Dembele już strzela na bramki małe bo małe ale jednak.Jeśli nie kupią napastnika.Griezman miałby grać na 9 w ataku to warto aby jak najszybciej Dembele był bo Fati jest nie na wszystkich a Perez też potrzebuję czasu.Warto oszczędzić na lato na zawodników.Z drugiej strony Ci co są zrobią progres.Może Syarez wróci też wcześniej.

1

@moronw po pierwsze przeciwnik zagrał presingiem wspaniale i jest to ich mecz życia z nastawieniem że moze 60minfiz dadzą radę.Co ułatwia sprawę Albie który wszedł na zmeczonego przeciwnika.Firpo za dużo nie gra.Problem był też z pomoca ktoranie wychodzila.Zarówno fati czy Alba mieli z siłowa grą problem.

0

@MesQueUnClub_87 gdzie jest zwrotniejszy on nie ma szybkości jegi gra to masa

0

@stone80 jakby nie patrzyć strzela bramki co przy i swietny jest w defensywie i gra piłla może zastąpić Suareza 1 miesiąc ale na 4 jest to duze ryzyko w 1 sezonie.Jest też zdrowym zawodnikiem czyli dostępnym zawodnikiem w przeciwięnstwie do innych.Porównaj transfer hazarda do niego

0

@laliga40 powrót Coutinho chyba do live.Trzeba obchnąć Coutinho i mieć kasę na Martineza i Neymara.ewentualnie go do Psg wymienić albo sprzedać go Mu Chelsea czy do totków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?