Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IAmLegend i kontuzji
0
Jeśli dostrzegają problem z odejścuem Aleni powinni wziąć Olmo bo pomoc jdst skostniała bez Arthura i de jonga.
0
@Remi1899 tak aczkolwiek wtedy to była okazja rynkowa i trzeba to brać pod uwagę.A żadko kiedy można wyciągnąć jakiegoś topowego zawodnika.Trzeba dać mu szanse do końca roku mam też wrażenie że na jego pozycji w barcelonie niewielu się sprawdzi.
0
Ma nie grać tylko 3 tylko reszta też ma brać na siebie gre. No i co to za statystyka jak Griezman nie grał całego meczu.
0
@Trojanek23 to zależy - kwestia kilku rzeczy.1 kontuzje jakie i ile ich będzie.Powrót Arthura ,Dembele i Ter Stegena i w jakiej będą formie.Ważne aby wzieli tego Olmo aby odnowił ten środek.Kwestia jest Griezmana jeśli pójdzie tą drogą co ostatnio to dobrze jeśli nie szanse powinni dostawać przede wszystkim Perez a w drugiej kolejności Fati, który odbija się fizycznie od obrony.Też kwestia czy taki Real zacznie strzelać bramki bo obronę mają niezłą.Co do LM w formie jest tylko Liverpool ale czy utrzyma taką dyspozycje.Ławka krótka sezon długi.A grają więcej meczy niż reszta ławki mogą mieć kontuzje itp.No i w tym składzie grają długo to im nie pomaga.
1
Nie jest sprawiedliwy starali się ale w ofensywie są słabi Barca powinna była ten mecz wygrać .Pierwsza połowa nazwałbym w wykonaniu świąteczna;)Barca sama sobie utrudniła życie.
0
Myślę że jeśli Griezman się nie poprawi to wìecej szans powinie dostać Perez i Fati albo Dembele jak wróci.Griezman powinien mieć czas do końca tego roku jeśli nie wymienić się go powinno z PSG na Neymara wtedy Fati Perez czy Dembele nie będą blokowani.Kasa będzie na inne potrzebne transfery.Jeśli Griezman wróci na te tory co ostatnio to dobrze powinien zostać.Powinni ściagnąć tego Olmo aby był w rezerwie za Arthura de jonga i Busiego na zmiane Vidalem.Na końcu Rakitic jeśli nie poprawi gry w tym miesiącu.Puig powinien skupić się na awansie Barcelony B a w 1 składzie grać w pucharze króla.Wtedy byłby i wilk syty i owca cała.Z tym skostniałym środkiem z problemami Arthura może być problem w tej połówce sezonu stąd Olmo.Przyszłość mnie nie martwi bo jest Puig, Pedri, Alenia,Moriba czy Olmo ( plus de Jong i Arthur )któryś z nich rozkwitnie, pewnie jeszcze kogoś kupią ale problem jest na dziś.
0
@fenix1983 de jong zjadł Eriksena jak grali między sobą.W perspektywie jest też 5 ludzi do środka jak odejdzie Vidal Busi i Rakitic.A jest de jong i Arthur.Problem jest w tym pół roczu.
1
Patrząc na mizerie w środku pola powinni ściągnąć Olmonda teraz jeśli Puig ma awansować z Barcą B.Brakuje młodości dynamiki i przebojowości w tej formacji.Zwłaszcza że z Arthurem nie wiadomo co może być nawet jak wróci w kontekście kontuzji.
0
Tak czułem ze wyoady za ocean to nie najlepszy pomysł powinni potrenować z resztą zespołu.
0
Potrzeba Puiga albo tego Olmo ściągnąc jeśli Barca b gra o awans.Nas środek jest stary i sztywny. Mecz można ugrać było i 4:2.Arthur kontuzja de jong pewnie mecz będzie pauzował.
0
Bravo oby tak dalej:)
0
Chcę im się grać zobaczymy jak dalej to będzie wyglądać
0
@Moolek gdyby był Arthur i Alenia i Real by nie wygrał i Barca po świętach nie była by zazwyczaj słaba.Nie byłoby to derby to pewnie prognostyk byłby inny ale mam nadzieję że podejdą inaczej
0
Myślę że forma zespołu będzie rosła.Obrona się poprawi choć nie odrazu z uwagi na kontuzje ter Stegena.Myślę że Rakitic będzie grał z czasem lepiej bo brakowało mu gry.Jednak powrót Arthura jest konieczny i kwestia jego formy będzie istotna.Zobaczymy w jakiej formie będzie Dembele dobrze że jest puchar bo razem z Pugiem będą się ogrywać.W końcowej fazie sezonu o ile kontuzji nie będzie forma Dembele może być decydująca.Liczę na postęp kazdego zawodnika zwłaszcza że jest puchar.
0
@Przemek2323 Zbierają na Mbappe.
0
Wszystko jest kwestią jak daleko Barca zajdzie w LM i ile zarobi.KLuczem czy sprzedadzą Coutinho i za ile.To samo z Rakiticem. Czy Vidalem.W grę wchodzi Semedo. Myślę że wszystkich nie da się sprzedać w letnim okienku.Zobaczymy jak to będzie wyglądało.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 mnie martwi że on od jakiegoś czasu biega wolno.Pół roku to max co powinien być w Barcelonie.
0
@Naker może ;)))
0
@Borneo gracze ekstraklasy nie biegają zazwyczaj tak szybko jak Mbappe a on tak potrafi.Nie grają tak dobrze 2 nogami aby niezależnie czy z prawej czy z lewej nogi bić rzuty wolne czy rożne.Facet ma drybling na szybkości jak na małej przestrzeni.Nie wiadomo w którą stronę idzie.Jako młody zawodnik zalicza straty ale i Messi też je zalicza choć inaczej.Problem nie w tym że to przeciętny gracz, tylko jak ktoś ma większą liczbe kontuzji a zapłaciło się za niego dużo kasy to zaczyna się po nim jechać po całości.Ja tak nie mam.To co jest dobrego to jest dobre, a to co złe to jest złe.Facet może być świetnym piłkarzem ale musi poeadzić sobie z kontuzjami.to co obserwujemy to kores dochodzenia po kontuzji.
0
@johny11 nie uważam ze to przeciętny grajek.Tylko facet z problemami mięśniowymi podczas pobytu w Barcelonie.
1
@Gappeq jeśli chodzi o Dembele to trzeba zobaczyć jak będzue wyglądała druga cześć sezonu jeśli dojdzie do formy i nie będzie miał kontuzji nikt go nie sprzeda.Trzeba sprzedać Vidala i Rakitica Coutinho.
1
@johny11 zobaczymy co zmieniło się w kwesti pobytu w tej klinice .Zobaczymy czy zmiana jego trybu życia w dłuzszej perspektywie zmieni coś w kwesti kontuzji.Jeśli Dembele pogra bez kontuzji 4 m będzie lepszy od Griezmana.Zresztą w meczu gdzie dostał kontuzje to posadził Griezmana na ławie.Zresztą oprócz Fatiego i Pereza to zawodnik poniżej 28 roku życia.Chciałbym aby udało mu się pokonać kłopoty mieśniowe.
0
@johny11 ja jestem za tym a by i on i Dembele był w formie
0
@mcsarna Fati jeszcze się odbija od obrony.Ma 16lat i ma czas.A neymar docelowo powinien grać tam gdzie Messi.czyli kiwać się być faulowany strzelać wolne i grać za obronę.
0
Ale z drugiej strony w praktyce grają na środku przed bramką i mają najwieksze szanse do zdobycia bramki.Jak Suarez schodzi do boku ze środka wchodzi Messi.Wynik też nie dziwi.
0
@Yoshi94 Facet ma doświadczenie wie jak się ustawiać w polu karnym jak robić miejsce wchodzącym.Barca szuka podobnego do niego.Choćby takiego Martineza.Na dziś z Messim są drugą parą w europie która zdobywa bramki.Trzeba powiedzieć ze z Messim był na Copa nie miał presezonu i był przez miesiąc kontuzjowany inaczej byli by na 1 miejscu.Może i nie gra jak kiedyś, ale moze i mu doradzać.
0
Warto aby nowy napastnik pograł przy nim rok i się uczył od niego
0
Jak benzema przedłużył to Suarez też;)
0
Mam nadzieję że przy odsprzedaży Todibo barca zachowa prawo pierwokupu.Chyba że myśli o de ligt.