Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pluszek Oba zespoly były beznadziejnie najgorszy poziom el clasico jaki widziałem dno.Obie drużyny nie powinny dostać ani pkt za taki nudny mecz.Barca ruszała się jak z live.Real nie potrafił dograć piłki do zawodnika o wykończeniu nie wspomnę i tyczy się to obu ekip.Dobrze się stało że nikt nie wygrał bo ani jedni ani drudzy nie zasłuzyli z takim poziomem na 3 pkt w el clasico.Szkoda bo mogłabyć to świetna reklama ligi hiszpańskiej.
2
Ani Barca ani Real nie zasługiwali z taką denną grą ani na zwycięstwo ani na remis .Obie drużyny powinny ten mecz przegrać.Szkoda kibiców na całym świecie że ktoś zawraca im głowę taką żenadą.Wstyd.Obaj trenerzy powinni ewentualnie przeprosić.
3
Najgorsze oba zespoły nie grały na poziomie el clasico.Połowa drużyn w la lidze ograłaby oba zespoły.Przeżuciłem na Bayeen Fraiburg inny swiat.A też nie był to najlepszy mecz.Najgorsze Clasico jakie widziałem. Żadna z drużyn nie zasługiwała na zwycięstwo.W zasadzie powinien tu zakończyć.Tragiczne straty brak......
Najlepsze koniec meczu
0-0 to jakby go nie było
Dokończyć sezon.Przygotować się do drugiej części i pokazać się z innej strony tyczy się to obu drużyn .Bo to wstyd dla hiszpańskiej. Zwłaszcza że pół swiata to ogląda.Jakbym miał kupić bilety na samolot plus mecz i hotel i miałbym na takie żenujące widowisko oglądać i zapłacić kasę to........
1
Yrener powinien wprowadzić Alenie vidal ostatnio człapał
0
Gra tragiczna i jednych i drugich jakaś liga emerytów.
0
@Bagsik88 dalej to nie zmienia faktu że nazwa nie gra, trzeba wygrać na boisku.Można żyć historią ale ona też dzisiaj nie wygra.
Jedyny Real jaki mi się podobał to era gdzie grał Zidan potem to chamstwo z czasów Mourin.który sam powiedział jak nie da się wygrać na boisku to trzeba przyostrzyć.No a potem era LM plus brak var plus Ronaldo i oba się Realowi skończyly.
Ja pisałem o ostatnich 10 latach. Jakie sa tendecje.Osobiście podobaly mi się z dawnych czasach Era juve z Baggio.MU, Colem, Milan z van bastenem więc nie tylko gra Barcelony .Sam widziałem Barce z Guardiolą.Tylko nie tylko jak był trenerem tylko kiedy grał na boisku a trenerem był twórca słynnej reklamy pspierosów i twórca stylu Barcy.Stadion miał wtedy 115 tyś.Trochę tych meczy już oglądałem.Jeśli Barca dziś przegra to dlatego że przejdzie obok meczu jak z live czy w ostatnim meczu.Oczywiście Real jak każda drużyna ma szanse ale mówi więcej to zależy od podejścia Barcy.
Swego czasu jak się pojawiła ,było o niej głośno
0
@Coutinho007 w tym sezonie na wyjeździe gramy słabo,na santiago nie graliśmy:)
0
@Bagsik88 Nazwy nie grają i Real z Cristiano czy bez to ogromna różnica nawret Messi o tym mówił.Hazard dobry gracz ale Ronaldo jest cięzko zastąpić.W tym sezonie Real ma wszystkie znaczące statystyki gorsze od Barcy.Oprócz odbioru.W każdym innym elemencie jest słabszy.
Barca na wyjeździe gra słabo a u siebie dużo lepiej tu jest nierówność.Dziś gramy u siebie.Stawiam na Barce.Mają 5 kontuzjowanych my 2.Nie gra ich główna gwiaza.Z przewidywań także i vini i Rodrygo.Czyli poza Mendy i Valverde stary Real.A u nas De jong i Griezman.Jeśli dodam 1.5 dnia odpoczynku i jeden dzień wiecej przygotowań Barcy plus przeloty Realu.Wzajemne mecze sa na korzyść Barcy na przesyrzeni 10 lat.To nie wygląda to źle.
Wady nie wiadomo co formą Alby ,Griezmana Rakitica i Busiego .Reszta powinna zagrać dobrze.Jeśli nie przejdą obok meczu wygrają.
P.s Real jest zależny w zdobywaniu bramek od benzemy a Barca nie.
0
Czyli Casemiro i Valverde robią w odbiorze różnice
0
Barca na wyjeździe gra słabo a u siebie dużo lepiej tu jest nierówność.Dziś gramy u siebie.Stawiam na Barce.Mają 5 kontuzjowanych my 2.Nie gra ich główna gwiaza.Z przewidywań także i vini i Rodrygo.Czyli poza Mendy i Valverde stary Real.A u nas De jong i Griezman.Jeśli dodam 1.5 dnia odpoczynku i jeden dzień wiecej przygotowań Barcy plus przeloty Realu.Wzajemne mecze sa na korzyść Barcy na przesyrzeni 10 lat.To nie wygląda to źle.
Wady nie wiadomo co formą Alby ,Griezmana Rakitica i Busiego .Reszta powinna zagrać dobrze.Jeśli nie przejdą obok meczu wygrają.
0
@horang bajdużysz piszesz" plus Roberto to duży plus dla Realu "odnosisz się do gry Barcelona -Real.Że jego gra tak naprawdę jest na tyle słaba ze Real na tym skorzysta.Moja odpowiedź jest adekwatna .Tymczasem on z Realem gra akurat bardzo dobrze.Lepiej niż gra zazwyczaj.
0
@Bagsik88 nie mówię że za każdym razem ale Real oparty był o Ronaldo i brak varu.Teraz nie ma Ronaldo var jest trzeba grać w piłkę.
1
@Bagsik88 ale w przeciągu ostatnich 10lat Real w pojedynkach z Barca wypada blado.Nawet kibice Realu podchodzili na zasadzie znowu manita.Jeśli Barca nie przejdzie obok meczu Real ten mecz przegra.
1
@Rewolucja123 tylko w tym roku Barca jest bardzo dobra u siebie.Z przewidywań w Realu gra stara gwardia nie gra Hazard ,Vini Rodrygo.Z nowych to pewnie Mendy i Valverde dużo to nie zmienia.Ostatnio bez Messiego Barca pokonała Real . Messi teraz jest w składzie.
Tu też przy remisie Barca grała o 1 mniej a i tak prowadziła bo Ramos prowokował Suareza ten mecz powinien byc wygrany choć skończył się remisem teraz jest var.Trzeba grać w piłkę.U nas też są wzmocnienia De jong, Griezman.Jeden się przyjoł a drugi daje defensywę i strzelił 2 bramki ostatnio.Jeśli Barca nie podejdzie jak z live będzie dobrze.
5
@horang Roberto w meczach z Realem to gra akurat najlepiej ,można się zastanowić czy poradziłby sobie z takim szybkim vini ale z Modricem nie powinno być problemów.Co do Busiego i Rakitica to zgoda.Trzeba powiedzieć że Barca w tym roku u siebie gra wyśmienicie a Rakitic już kilka meczy zagrał.Może nie będzoe tak źle ma ubezpieczać Messiego.Ciekawie gra Alenia.
1
Rivaldo ma racje co do griezmana misi się otworzyć te piłki od ter stegena to już coś oby dołożył takich pomysłó więcej
0
@NeymarSeniorII Zespoł ze zdrowym Dembele by ten mecz wygrał.Dembele który wszedł na końcówkę meczu po 2 kontuzjach nie miał rytmu meczowe trafił piłkę puszczelem gdyby był w rytmie było by 4:0.w przypadku live nie chodziło też o kontuzje choć kwestia Dembele rozbiła się o kontuzje tylko o podejście i poczuciu że mecz jest wygrany.Po tym meczu przyszły kolejne kontuzje które dobiły sezon.Tryplet byłby gdyby nie kontuzje.Zresztą ten problem trwa do dziś.Dembele wrócił po kontuzje na presezon potem odtazu złapał kontuzje potem znowu złapał.Po copa america bez presezonu ko tuzje złapał heszcze Suarez z Messim czyli presezon robią tak naprawdę w sezonie.Dalej ko tuzji doznał tez blok defensywny Alba i Semedo.Arthur też ma kontuzje.W zeszłym pół roczu to była plaga cały środek i atak niektórzy po 3 razy.Bez tego tryplet bezwątpienia by był.
0
@Nieznajomy tak ale ten mecz dla Barcy będzie kluczowy. Jeśli wygrają to na Santiago będzie łatwiej a to oznacza 7 pkt przewagi co już jest sporo.Barca ma o miesiąc opóźnioną formę w stosunku do zeszłego roku głównie przez presezon w usa i japoni.Copa Amaerica gdzie w presezonie nie uczestnił Messi, Suarez Arthur ,Vidal.Gdzie Dembele Messi i Suarez odnieśli kontuzje czyli atak potem blok defensywny czyli Alba Semedo plus kartki Pique plus Lenglet.Myślę że w lutym będziemy w optymalnej formie do tego dojdzie puchar króla i rezerwa będzie się ogrywać a wiadomo że ma jakość ogrywając lidera seri A.Real się wzmocnił ale Barca nie zmarnowała też czasu.Brak Dembele jest niewidocxny jest Fati Griezman Perez..Mamy tylko 2 zawodników kontuzjowanych jeśli to się nie zmieni.Będzie dobrze mamy uzupełniony skład w stosunku do zeszłego roku.Czas pracuję dla Griezmana Firpo, Wague czy de jonga.Jeśli wygrają te 2 mecze powinno być dobrze.
2
@monsterrize przecież wydali 300mln na zawodników gdyby podniósł się ze starą gwardią to byłaby sztuka.No i jeszcze niczego nie osiągnął.Kibice cieszą się na spotkanie z MC tymczasem to jest styl oparty na grze Barcy którego Real nie lubi.Na dodatek skupią się na lM bo w lidze im idzie słabiej.Cieszyć się że się wylosowało mistrza Angli no cóż;)Formę możesz mieć teraz słabą liczy się 2 cz sezonu.Z psg dobrze grali ale i Mbappe i Neymar byli po kontuzji.Fizycznie nie byli w formie.Jeśli Barca jutro wygra będzie to ważny krok do mistrzostwa.Bo na santiago Barca lubi grać.Prawda jest taka że zobaczymy na koniec sezonu co będzie z Realem.Hazard jak będzie tyle się kiwał i trzymał tyle piłkę będzie szedł od kontuzji do kontuzji.Może być tak że dla Realu sezon skończy się w lutym.Jak Barca osiągnie forme a city wyeliminuje ich z LM.Trzeba moim zdaniem jeszcze zaczekać.Zobaczyć co się zdaży.Na pewno transfery im pomogły.Czy będą się liczyć zobaczymy.
0
@Jonyx z liverpoolem to inna bajka zespół był rozbity przez kontuzje w praktyce caly srodek i atak każdy z zawodników przeszedł kontuzje czasem po kilka razy.Ostatni miesiąc był kulminacją tego.Zespoł osiagnoł dobry wynik.W pierwszym meczu nie stracił bramki jak z Romą a wiadomo że Messi coś strzeli.Nie było 3 podstawowych zawodników.Mentalnie podeszli jak do sytuacji gdzie już wygrali.Tutaj nic takiego nie ma a Real urósł w piórka to druga wypowiedź Messiego gdzie mówi ze Rdal bęxzue mocny nie sądze aby przeszli koło mecz zwłaszcza po ostatnim meczu.To czego się obawiam to podejścia Barcy.Realu się noe obawiam.Jeśli zagrają swoje wygrają ten mecz.
1
@BarcaInfo Marcelo i Hazard są stratą realną dla nich. Z psg dobrze grali.Choć Hazard mega dużo przetrzymuję piłkę i kiwa się z 2 potem wraca i schodzi do środka .Traci czas drużynie zamiast podać.Obrona przeciwnika się ustawia trudniej im rozegrać piłkę.W Barcelonie jak nie obcji wejścia z piłką natychmiast jest przegrywana przez środek aby zamieszać w ustawieniu rywaka i znaleźć orzestrzeń.Hazard groźny może być wtedy kiedy Real jest zdominowany i przejmie piłkę ma wtedy dużo przestrzeni i może pościgać się z obrońcami.W tłoku traci drużynie czas.
0
@escarabajo :)))))
0
@escarabajo tak ale Pique odpoczoł nie jadąc do Mediolanu i odrazu był jednym z najlepszych.A jego się obwinia o gorszą postawę w obronie.Jeśli nie przejdą koło meczu będzie dobrze.Sytuacja pkt wymaga mobilizacji i oby tak podeszli do tego meczu.
12
@escarabajo Bo Real stawia na wygranie w 1połowie. Biegają w pierwszej połowie powyżej sił a w drugiej jest lipa Barca przyspiesza i jest po grze.Jeśli nie strzelą bramki w pierwszej połowie jest duże prawdopodobieństwo że Barca ten mecz wygra.
4
Mecz będzie ciężki ale mamy mniej kontuzjowanych zawodników.I 1.5 dnia przewagi.Zaliczyli powrót z Walencji i będą musieli przyjechać do Barcelony .1 dzień mniej przygotowań.Mam dobre odczucia przed tym meczem.Jeśli Barca pierwsza strzeli gola, będa mieli strach że skończy się jak zwykle.Choć przewiduje ze pierwsze 30 min będą niebezpieczni.Dobrze że Messi wyraża obawy martwiłoby mnie jak stwierdziłby ze będzie łatwo.Nie przejdą koło meczu jak ostatnio.
3
Bardzo dobrze podchodzi ,mają nie przejść obok meczu jak w ostatnim meczu.Inaczej odpadną.
0
@lucca87 tzn chciałem sby przeciwnik w tej rundzie nie był za mocny i taki jest.Nie mam tu obaw jakiś.Na razie hazard z nami mógłby być niebezpieczny kiedy my prowadzilibyśmy atak pozycyjny i stracilibyśmy piłkę i z kontry byłby niebezpieczny.Kiedy Barca się cofa i zagęszcza własna połiwę on wdaje się w dryblingi i kiwa się z 2.Dochodzi do wniosku ze nie da rady wraca się i idzie z piłką przez srodek.To strata czasu w Barcelonie jak nie ma miejsca gra się przez środek przeciwnik biega i szuka się przestrzeni.Przy tak grającym Hazardzie cała obrona podchodzi pod przeciwnika mają trudniej.Dlatego jest taki nieefektywny.Choć efektowny swietnie chroni piłke itp.Że w lidze to Real dominuje to srednio mu to wychodzi w Angli miał więcej miejsca.Z nami z kontry mógłby być groźny jeszcze z szybkim ale co podkreślę w formie Marcelo.
0
@lucca87 tzn mam nadzieję ze kwestia obrony zostanie rozwiązana do końca stycznia początek lutego i wtedy powinniśmy być w formie.Mysłe ze poniżej tego poziomu nie zejdziemy a Ci zawodnicy o których pisałem będą podnosić swój poziom.dojdzie puchar króla będą mieli gdzie grać.Ważne jest aby nie stracić lidera po tych 2 meczach.Jak wróci hazard i Marcelo a grają na 1 stronie Real będzie trudniejszy więc teraz trzeba to wykorzystać.
0
@lucca87 tzn tak jestęśmy w lepszej formie niż powiedzmy miesiąc temu.Nie ma co generalnie gadać.Przekroczyliśmy barierę gdzie kibice narzekają.Ale forma jest spóźniona przez kontuzje ,copa presezony w 2 miejscach na swiecie.O miesiąc mamy spóźnioną formę.Za dużo tracimy bramek.Jest trochę kłopotów kilku piłkarzy musi zaadoptować się do gry Griezman, firpo ,Wague ,Todibo Fati.Potrwa to rok.Arthur ma problemy zdrowotne i wychowacze.Semedo ,Alba musza wrócić po kontuzjach do formy.Dembele realnie pomorze w ostatnim miesiącu jak dojdzie do formy.Rakitic nie jest jeszcze w formie.Vidal w ostatnim meczu był bez chęci do gry słabo biegał.Ostatni mecz powinniśmy wygrać ale zespół przeszedł koło meczu.Atletico łatwo przegrywało z juve nie wiem czy uda im się pokonać live oby.Wolałbym bym parę live RM.Choć City to też jest trudny wybór.
0
@lucca87 powiem tak w zeszłym roku live też miało problem z awansem nie jest to wyznacznikiem.Uważam że RM trafił z losowaniem najgorzej z wszystkich i City ma większe szanse.Real nie jest ani w super formie ani nie gra źle.Forma pokaże.Nie mają się z czego cieszyć.Hazard się kiwa na potęga jest efektowny ale nie efektywny przetrzymuję za dużo piłkę i przeciwnik ustawia obronę. Nie dziwię się że asyst ma mniej niż Ter Stegen.Zresztą nie dziwię się ze złapał kontuzje bo tylę się kiwa że nie ma obcji aby go nie fsulowali.Rodrygo miał pierwszego ładnego gola i potem 3 bramki ze słabym galatas. a potem grał przeciętnie.Vini robi wiatr i tyle bo bramek dużo nie strzela.Valverde jest wzmocnieniem strzela broni.Nie specjalnie się obawiam RM co nie znaczy ze w obecnej formie mecz dla barcy będzie łatwy.Co do Atletico mecz będzie trudny ale Simone musi nauczyć gry Atletico nowych zawodników.Potrzeba czasu.