0

Super że jesteśmy liderem :)bravo Athletik.Teraz są święta potem trzeba się wziąć za formę i wejść na inny poziom.Trzeba zrobić porządek z kontuzjami Dembele i Arthura.Awansować Puiga i wypożyczyć Alenie.Sprzedać Rakitica.Sprzedać Todibo iz obcją odkupienia i awansować Araujo do pierwszego składu.Reszta powinna zostać.Fajnie że jest samodzielny lider:)

3

@AdiKingu96 żaden klub obecnie nie jest w formie ani live które się wczoraj męczyło ani Psg ani Bayern który ma kłopoty w lidze ani Real ani Barca ani Juve ani City czy totki.Taki widać dziwny czas.Ale z samodzielnego lidera trzeba się cieszyć:)))))

4

Jeśli sprzedadzą Todibo z opcją odkupienia jest Araujo.Tu nie widzę problemu.Jeśli mają oddać Alenie tylko kiedy wiadomo co z z Arthurem. Chyba ze awansują Puiga.Vidala bym zostawił .Rakitica sprzedał.

0

@BarcaInfo jeśli sprzedać to tylko w sytuacji finansowej okazji i kiedy jest młodsza wersja.Udało się to zrobić przy Paulinho.Jeśli byłby jakiś ciekawy zawodnik to tylko wtedy.

0

@Hiacynk Która jest najlepsza trudno powiedzieć.Widziałem na żywo wszystkie z wymienionych oprócz Arethy .Najlepsze wokalistki to 5
1-5 Whitney Houston, Celine Dion,Mariah Carey, Beyonce, i może Adel
Są różne ale są na bardzo wysokim poziomie i raczej kwestia gustu jest kto co lubi.
Blisko jest Anastacia i Aretha Franklin
Potem są
Rihanna , Pink itp
jest jeszcze odgroma voc bazujący na charakterystycznej barwie
Jak Tina Turner, Annie Lenox, Shakira,Katie Melua, Lopez,Kylie Minogue i wiele innych nie są to tak poteżne głosy jak 5 wymienionych inna specyfika choć przez barwę są bardzo wyjątkowe.
Są jeszcze słabsze jak np. Madonna

0

@Colon obrona się poprawi Pique ma zwyżkę formy.W 2 poł. Sezonu będzie lepiej w zeszłym roku też tak było.

0

@krzakov piłka szła w kierunku bramki mógłbyć gol .Karny zasłuzony jeśli byłby w drugą stronę mówilbym to samo .Ale byłbym zły.

0

@krzakov piłka szła w kierunku bramki karny zasłużony.

0

Był jakiś rekord ile bramek zdobyła Barca w la lidze a ile zdobył ich Real jakiś czas temu było jakieś 7 pkt różnicy na korzyść Realu.Ciekaw jestem jaka jest obecnie róznica.Ktoś wie?

1

Mecz zamknięty dobrze ze tyle jest zmian to widać na boisku.

0

@noface w meczu z Realem prześliśmy koło meczu jak z live dziś gramy normalnie

2

Czyli tego dnia sędzia nie gwizdał nikomu.Bardzo dobrze bo obie drużyny nie powinny dostać żadnego pkt.Jeśli na 22 graczy dobry jest defensywny pomocnik i obrońca.to dużo mówi o grze i o zawodnikach kreatywnych.Poza tym jeden klub przechodzi obok meczu a drugi koncentruje się głownie na przeszkadzaniu.To za taką kreatywność nic im się nienależy.Jedynie przepraszam i ostry trening.

0

Vidal sie przyda na LM.Wypożyczenie go to strata roku dla piłkarza niska cena

0

@puyol_presidend5 tzn tak Ronaldo nie jest tak utalentowany jak Messi a wypracowany.Natomiast co do Messi gra trochę w stylu Maradonny.Co do Ronaldinho gdyby do zawodu podszedł normalnie byłby najlepszy.

0

@itmustbejoke też jestem za powrotem Neya ale pamiętam ze w jakimś meczu weszli w Fatiego to odrazu była reakcja choc nie pamietam kiedy .Jak suareza prowokował Eamos natychmiat wszedł w niego Messi.Potem Bayle wszedł w kogoś i Marcelo prowokował Roberto oi skonczylo sie to czerwoną kartką.Czasem reagują.Szczytem to był finał real live gdzue Ramos zalatwił bramkarza i Salaha i dotrwał do końca meczu.

0

@MESSIah16 jeśli kogoś rozpatrywać to Messi albo Ronaldinho.Jeden był świetny całą karierę ale nie ma aż takiej magi jak ten drugi przez krótki moment gdy był fenomenalny robił cudne rzeczy.

0

@itmustbejoke mam cały czas wrażenie ze fsti na tym etapie rozwoju odbija się od przeciwników grają z nim siłowo.Nie jest jeszcze chyba to czas na niego.Perez Alenia jak nie ma Atrhura tak.

0

@stone80 no tak choć, po sprzedaniu zawodników i Ajax ma kłopoty bo odpadli z LM.Jak byli to grsli pięknie.Guardiola powinien wrócić poustawiać to wszystko..

11

@Maniek1978 ja to dałbym Alenie ostatnio nie było kreatywności jeśli byłoby pod kontem fizycznym źle wtedy dałbym vidala.

6

Dalej z tym de jongiem jest tak ze podaje piłkę zawodnikowi robi ruch do przodu a ten gra do tyłu.Kompletnie nie po Barcelońsku na dodatek po zagraniu do obrony następuje mocny presing i mamy kłopoty.Takie rzeczy mnie bardziej martwią niż plotki.

1

Jak valdek kogoś nie lubi jak Malcoma to siedzi na ławie wątpliwe.Bzdury.

0

@cyron1no tak ;)

1

@bady48 to prawda że Real był lepszy od Barcy.Tylko nie można tak lekceważyć ludzi na całym świecie.Jedni płacą za samoloty, hotele, bilety na stadion. Inni zarywają noce na innym kontynęcie aby zobaczyć coś niezwykłego.Sporo osób utożsamia się z jednym bądź drugim klubem.Zawodnicy dostają ogromne pieniądze.Nie po to aby coś takiego prezentować ludziom..Ja bym nie przyznał nikomu pkt.To jest lekcewarzenie ludzi.

0

@Elosek wystarczyłby de jong alenia i Puig nie byłoby topornej gry.

0

@osa91 niestety jeśli chcemy grać to Neymar jest potrzebny i ta pozycja na której gra Griezman czy Coutinho jest dla kilku zawodników albo dla zdrowego Dembele.Co jest dość trudne choć i Messi miał kontuzje.Neymar ma drybling podanie oczy 360 i nie musi się adoptować.A tak to oczy męczą się.
Co do Lutaro mam jeszcze mieszane uczucia czy to zawodnik na miarę Barcy.Co do środka1 z 3 może być ale trener gdyby wstawił Puiga i Alenię i de jonga byłby polot szybkośc i gra.De jong by zabezpieczał ich obu.A tak byliśmy toporni i nie biegaliśmy nie było łacznika między atakiem a obroną.

1

@jolowanila zarówno Real jak Barca grały piach.Co nie dziwne bo wcześniejszym meczu też prezentowały taki poziom.Oba zespoły powinny przeprosić za takie żenujące widowisko.De jong taż tak ti ocenua.Może poza Casemiro i Pique którzy dobrze zagrali.

4

@bady48 zgadzam się co do kwestii Barcelony ale RM był także słaby gdyby był dobry wygrałby mecz tak jak live z Barcą.Bo Barca prezentowała się tak samo jak z live.Można wyróżnić 2 zawodników którzy trzymali poziom Casemiro i Pique.Żadna z drużyn po takim piłkarskim bublu nie zasłużyła choćby na pkt.Powinni przeprosić i zabrać się do roboty na treningach.Mecz był mocno poniżej rangi El Clasico.

2

Może zostanie i nie pojechanie do Mediolanu pozwoliło mu odpocząć.Obok Casemiro najlepszy zawodnik.Reszta to nieporozumienie.

0

Jak można było nie wprowadzić w formie Aleni pozostaje to zagadką.Jak nie ma się nóģ to niczego się nie wywalczy Messi Suarezem nie biegali nie było kontaktu obrona pomoc Atal.Real też grał żenująco.Nie potrafili wrzucić piłki wykończyć sytuacji i to obie ekipy.Cięzko się to ogladało.Oby forma obu zespołów była lepsza w cz.Choć też pozostałe zespoły juve, Bayern, Mc, Psg też są w słabej formie w zasadzie trzyma się live.

0

Oba kluby za taką żenadę i stratę czasu kibicom nie powinni się domagać się żadnych pkt, tylko grzecznie przeprosić i się nie wypowiadać.Wracać do treningów i ostro zasówać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?