1

@Murazor nie mam nic przeciwko

0

@Lea nigdzie nie napisałem ze za wygranie ciężkiej grupy jest finał. Chodziło mi o to ze mieliśmy ciężką grupe którą wygralismy i zasłużyliśmy sobie aby wybierać ze słabszych przeciwników i z przyczyn ktore podałem wybrałem Atalante i Lyon.Natomiast nieprawdą jest że aby wygrać mistrza to trzeba ograć najlepszych.Bzdura wystarczy że jak dotrzesz do jednego pół finału i spotkasz się z Atletico a w drugim live i Psg i w finale spotkasz się z którąś z drużyn.To już nie zagrasz z przyczyn oczywistych z którąś z najlepszych drużyn.Nieoznacza wcale że barca by oba zespoły nie pokonała.Sam pleciesz.

0

Wybieram Atalante albo Lyon.Mieliśmy ciężką grupę wygraliśmy i zasłużyliśmy na słabszego przeciwnika.Ważne aby awansować i zarobić.Zespół nie jest w optymalnej formie Griezman musi jeszcze mieć trochę czasu Rakitić to jeszcze nie to Arthur kontuzjowany.Dembele nie ma choć są inni.No i Pique musi się poprawić.Po kontuzjach musi dojść do siebie Alba i Semedo.Teraz mogłobyć łatwiej potem wszystko jedno.

0

@Tomek54321 może w 2 poł wejdzie Semedo jest szybki a tam gra Vini.

0

Jak oszczędzał Roberto to na pewno będzie grał .

0

@El dominatore nie wiem czy brak gry 1 na 1 uprawnia go do gry na lewej stronie bo tu już trzeba umieć czasem przejść zawodnika.Nie wiem czy on nie byłby dobry na pozycji Rakitica umie bronić lubi podawać ubezpieczał by Messiego i na zmianę z nim atakował.Na lewej jest Ansu,Perez czy może Dembele może będzie Ney.Po odejściu Messiego mógłby grać na pozycji Messiegoł

0

@Bajzon ok zovaczymy może w miedzyczasie pogra w Barcelonie B.chłop ma ciąg na bramkę i chcę strzelać bramki może być z niego pożytek

0

@Commando musza wygrać LM to dobra podstawa sprzedać Coutinho ,Rakitica Vidala kasa jestjeszcze Ney coś dołoży

0

@Bajzon może, ale moze dostać podwyżkę jak pierwszy zespół a do zespołu pierwszego dołaczyć w przyszłym roku

0

@Bajzon domyslam sie ale wczoraj napisali że z Fatim chcą pomóc w awansie

0

@Coutinho007 nie wiem może aneks do umowy

2

Omasz zaraz się zacznie;)

0

@Murazor jemu wychodzi w 1 zespole od czasu do czasu.

0

@MarioVeB! Teoretycznie nie może a chcę z Fatim pomóc w awansie Barcelonie B i grać.

0

@Coutinho007 no właśnie zastanawiam się czy z Perzem będzie tak samo ma status zawodnika pierwszej drużyny a z Fatim mieli pomóc drużynie B w awansie.Ciekaw jestem jak to rozwiążą.

0

@Coutinho007 Alenia to porównawczy przykład.

0

@Coutinho007 teoretycznie gracz pierwszej drużyny nie może właśnie wrócić.Taki Alenia nie mógł grać meczy w B.O ile zrozumiałem z tego co pisali.

0

Ciekaw jestem jak pogadzą to z pomocą jego i Fatiego drużynie B

0

Generalnie trzeba zobaczyć całość, jeśli Perez Fati zamierzają skupić się na Barcelonie B ale i trenować z pierwszą drużyną to bardzo dobry pomysł awansują do wyzszej ligi co podniesie poziom rywalizacji i zawodnicy mniej będą chcieli odejść.No i Puig Fati i Perez na przyszłość będą się ogrywać o
i płynnie przejdą do pierwszego zespolu co jest dobre dla całej 3.Odejście Aleni do Betisu to też bardzo dobre rozwiązanie z uwagi jak oni grają.W środku miejsce zrobi się wtedy kiedy kariere skonczy busi, odejdzie vidal i Rakitic.Myślę że odejście Rakitica jest możliwe w przypadku jego dobrej gry w natchodzących miesięcy i pojawieniu się zmiennika.Bądź jego słabej gry.Znalezieniu alternatywy czy usiebie czy na zewnątrz.Co do Busiego to myślę ze 2 sezony pogra do tego czasu będzie o te miejsca trwała rywalizacja.Puig, Alenia i ktoś z zewnątrz.W nadchodzącym sezonie i tak potrzebny jest napastnik nie wiem co z Neyem.Zmiany w środku nastąpią w następnych okienkach.

9

Powiem tak Alenia powinien mieć szanse zwłaszcza przy kłopotach arthura.Ale też z oceną trzeba się wstrzymać w dłuższym okresie.Bo 1 występ to jest za mało.

13

Rozumiem go w sumie.Trudność akceptacji wyniku i odpadnięcia jego drużyny jest dla niego ciężkie. lider seri a u siebie przegrał z rezerwą Barcelony, gdzie Alenia ,Todido,Neto ,Wague,Fati,Perez są nie w rytmie meczowym zespół grał w nowym ustawieniu z 3 stoperów.Firpo się przystosowuje i też nie grał cały sezon.To dla Włochów generalnie to klęska.A bramkę rozstrzygającą strzela 17 latek.Stracili kupę kasy.Nie ma się co dziwić ze rak reaguję.

4

@cules_since95 to zasługa obrony.Kto im kazał być na spalonym.Gdyby Perez podał do Suareza a nie strzelał była by ogromna szansa na bramkę.Tu i tu były sytuacje.Wygrał skuteczniejszy.

10

Najlepsze to wynik nad liderem serie a w rezerwowym składzie i zawsze kasa to kasa czyli pieniądze za zwycięstwo.Możliwość debiutu i mierzenia się z twarda drużyną rezerwy która jak pokazał ten sezon gra kiedy są kontuzje.Sprawdzenia systemu gry z 3 obrońcami ,choć jest do poprawy.Martinez to ciekawy kandydat do drużyny.Świetna gra Neto.Ansu Pereza i Aleni.Trzeba zauważyć że Wague i Todibo mało grają mimo wszystko podjeli walkę a mieli silnych przeciwników.Byli drużyną i dali radę ułożyć sobie grę.Brak kontuzji
Słabe
Brak Puiga choć decyja była motywowana jego zdrowiem.Brak asysty Pereza który mógł podawać Suarezowi.No i błedy w obronie i duża liczba strzałów.Choć jak mówię Todibo czy Wague nie sąpod grą a mieli trudnych silnych przeciwników.No i wypadnięcie interu z LM to brak pieniedzy na transfery naszych zawodników.

5

Bravo drużyna:)zwycięstwo:) rezerwa pokazała jakość i zbiera doświadczenie i kasa za zwycięstwo nie duża ,ale zawsze jakaś :)bravo dla valverde za danie szansy rezerwie:)

15

Fati perez po bramce bravo:)

2

Wstydu nie ma:)

2

Zaczynamy grać piłą:)

1

Powoli się ułozyli i gol bravo:)))

0

Szkoda Puiga choć to pewnie przez to że w niedz grał w meczu ale w 2 poł mógł wyjść.Reszta jest dla mnie ok.Chciałbym aby grał jak najmniej 1 sklad czyli nie wszesł de jong Suarez.

14

Valverde chciał aby Puig zrobił w tym roku krok problemem jest za duża liczba zawodników środku.Zarząd Iwana nie sprzeda skoro Arthur ma problemy.Problem zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?