Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@johny11 tzn co do Ansu niech dostanie min.Ale na dziś to nie jest facet który namiesza coś w polu karnym z zespołem z topu.Jak murują bramkę to nie jest wstanie tego przejść.Poza pierwszymi meczami, gdzie był nowy obecnie sobie z nim radzą.Co do Pereza dobry zawodnik ale nie ta półka co Dembele w formie.No i nie wiadomo jak gra bo miał przerwę.A mamy 3 decydujące sporkania z 2 Realami i Atletico.
0
@Rakitovic00 zgodzę się z wszystkim poza ostatnim zdaniem choć pewnie bartek lubi dolary.Nie zapominaj ze ci zawodnicy kosztują maja swoje wysokie pensje a plany są na jeszcze 3 zawodników plus może neymar.W kadrze jest za dużo graczy.Także budujemy nową inrastrukture 2 stadiony i budynki za darmo to nie jest.Jest też ogromna konkurencja w postaci szejków ligi angielskiej Bayernu czy Juve także Real.Barca nie ma tu wyboru kasę trzeba zarabiać a zespół jest też produktem.
0
@johny11 niekoniecznie na tej pozycji jest bardzo mało graczy którzy mogli by sobie poradzić i Coutinho czy GriezmanBarca to specyficzna drużyna masz mało miejsca i czasu.Zgodzę się z tobą że on się nie spłacił ale potrzebny jest na 2 cz sezonu.
1
@Coutinho007 no właśnie jestem zdania ze powinna zagrać rezerwa bo nawet tych co wymieniłem to nie jest słaby skład może z interem powalczyć.
0
@Coutinho007 nie miałem na myśli inter tylko generalnie z tym coś trzeba zrobić.Co do meczu z interem to mogłyby zagrać rezerwy aby odpocząć przed 3 meczami w tym z Realem.Mogli by zagrać Fati, Perez może Dembele bo sam z szedł,Firpo, Araujo ,Tobido, Wague Rakitic,Alenia, Puig, Neto czy Umtiti .Przynajmniej część z nich.Jest jeszcze druga strona medalu.Trzeba zarabiać kasę na przyszłe transfery i warto mecze w lidze mistrzów wygrywać.A 2 remisy już były.
0
Myślę że teraz Barca powinna skupić się nad poprawą gry na wyjazdach.Dobrze że wróci Pique chyba .Zawsze to będzie wzmocnienie i Rotacja z Umtiti.No i Alba chyba wraca niedługo choć Firpo coraz lepiej gra .
0
@student97r Chyba Valdek widzi większy potencjał w Araujo.Myślę że mają plany na kupienie stopera ale i napastnika i kogoś do środka jest kwestia Neymara.Problem w tym że to kosztuję na pewno muszą wygrać lM albo przynajmniej osiągnąc półfinał.Wygrać la ligę i puchar.Po to aby zachęcić zawodników do przyjścia.Zebrać kasę no i dobrze aby konkurenci do wybranych zawodników nie zaszli za daleko aby nie stanowili tu konkurencji dla Barcy np. Real, liverpool juve.
0
@student97r Umtiti się posypie jak bedzie grał co 3 dni.Z nim w składzie Barca musi mieć jeszcze topowego obrońce. Meczy jest sporo każdy pogra.Czy będzie grał super czy nie musi być ktoś jeszcze.Rotacja jest konieczna.Nawet kiedy nie ma kontuzji aby nie było za bardzo obciążone.No ich niech on bez kontuzji dogra do konca sezonu.Wtedy będzie można coś powiedzieć.
0
@johny11 grał świetny mecz z Totenchamem ma momenty w zeszlym sezonie strzelił kilka bramek.Na razie jest tak po kontuzji ma fatalny mecz następny dużo lepszy potem kontuzja.Na pewno jest potrzebny na 2 cz. Sezonu cieszy dziś bramka Griezmana zobaczymy co pokaże Fati i Perez.
0
Najgorsze to kontuzja Dembele ostatnie 15 tylko trzeba tu wziąć po uwagę stratę Dembele i wymuszona zmiana no i oresing przez 70 min.Ciężko zrobić to przez 90 zwłaszcza po slabych orzygotowaniach do sezonu.Jak broni się przed bramką w tej sytuacji było leosze niż presing kiedy nie ma się siły.Troszkę strat Rakitica ale zagrał i tak nieźle.
Najlepsze wynik - awans
Będzie mogła do Mediolanu pojechać rezerwa a podstawa będzie mogła odpocząć na mecze z Realem
Bardzo dobra gra całego zespołu zwłaszcza Messiego.Super że Griezman strzelił bramkę jest bardzo potrzebny na najbliższe mecze.Coraz lepsza gra Firpo cieszy postawa Umtiti.
Nie martwię się o mecze z Realem czy Atletico po dzisiejsxym meczu choć jest to sport może być różnie.
0
@johny11 jest potrzebny w formie bez kontuzji.Uśmiech pomaga nie przesadzaj tylko bo zmarszczki ci się zrobią;)
0
@johny11 nie wiem czy odpali ale jest potrzebny do wygrania LM
7
Oby się wykurował jak najszybciej po dzisiejszym meczu w zasadzie liczy się 2 cz sezonu tam będzie potrzebny choć wiem że trzeba zagrać z Realem i Atletico.
0
@pomi11 zmęczenie presing valdka błąd był taki że ostatnią zmiane mógł zrobić wcześniej sby dać impuls.Plan się zwalił przez Dembele
1
@damianex10 przez 70 min presing nie da widać grać tak cały mecz Real też wcxoraj wysiadł ale zagraliśmy od Realu o poziom wyżej
2
Arthura bym wpuścił trzeba piłą pograć i przejąć inicjatywę
0
Trzeba uważać bo Borussia ostatnio potrafiła odrabiać straty w pradze jest remis ale mimo wszystko.53 min
0
Pewnie jakieś transfery się pojawią.
0
To Borussia ma tak jak my ma kłopot z graniem na wyjazdach.:)
1
@Midast W pierwszej połowie może być mniej miejsca bo wszyscy będą dobrze kryć i tu Griezman może się przydać .Jeśli wyjdzie Dembele w 2 poł. na zmęczonego przeciwnika może być to decydujące.
0
@kacpros nie napisałem czy Real był lepszy tylko że Real nie jest taki mocny zarówno Mbappe jak i Neymar mieli przerwę i nie są formie Neymar grał pierwsze 45 miał ponad miesiąca przerwy .Veratti też miał kłopoty nie wiadomo było czy zagra .Cavani też miał przerwę.Real był lepszy ale przeciwnik był nie w formie i to główni gracze a zremisował.Real dużo ma w lidze strzałów ale marne ma wykończenie.Patrzyłem jsk Zidan układa swoją grę kiedyś i w tym meczu w pierwszej połowie mocny presing a w drugiej nie mają siły tu było podobnie.Taktyka 1 połowy jak oglądałem mecze z Barcą kiedyś jak Zidan prowadził Real jak do przerwy nie strzelili gola wiedziałem że ten mecz przegrają z Barcą.Szanse aby wygrać z Barcą były minimalne.Bo skolei Barca zdobywała bramki w ostatnich 20 min.A oni nie mieli sił.
0
@Jordi10 tak dokładnie
0
@Kengo Zidan już wcześnie ustawiał zespół na 1 polowie a w drugiej brakowało bateryjek.
16
Psg po kontuzjiach remisuje z Realem na wyjeździe.Aż tak mocny Real nie jest.W pierwszej połowie wysokie tempo w drugiej połowie osłabli.Za Zidana wcześniej z nami też tak było potężny presing w pierwszej połowie i przewaga Barcy w drugiej.
Co do Neymara grał po kontuzji pierwsze 45 min nie ma serca do odbioru i też przygotowania fiz. Co nie dziwne.Jednak czucie piłki i oczy 360 to ma.Jeśli fizycznie się wzmocni będzie grał.Nie ma wątpliwosci.Jakby Mbappe podał mu piłkę to jeszcze bramkę by zdobył.Do gry w polu karnym gdzie nie miejsca precyzja podań na 1 kontakt prostopadłe podania. Mega by się przydał.Bo podać napastnikowi nie potrafią może poza Dembele który bywa kontuzjowany, boczni obrońcy ani skrzydłowi.A do gry głową mamy za niskich zawodników.
0
@Avada KedavraPsg ma pełny skład i będą zmotywowani.Real gra lepiej niż miesiąc temu ale Psg ma Mbappe ,Neymara Verattiego, Icardiego mają lepszą jakość i mentalną przewagę z 1 meczu.Jeśli psg strzeli 1 bramkę najprawopodobniej Real psychicznoe się posypie.
0
@Majkel34U siebie Barca to inna bajka, ale remis jest możliwy.Zwycięństwo Borussi watpliwe.Borussia chcę zwolnić trenera Paco jest kontuzjowany.Dobrze że rozegrali mecz po powrocię z kadry na pewno nie zagrają tak słabi no i wróci Arthur.Widzę szanse ale to piłka różnie może być.
10
@Odesseiron bokiem wyjdzie obniżenie wieku emerytalnego i cofnięcię tej reformy przez pis.Wszyscy w europie podnoszą wiek emerytalny a ci się wygłupili bo liczyły się sądaże i zwycięstwo.A nie odpowiedzialność za państwo.A emerytury teraz będą głodowe.My jesteśmy państwem na dorobku gdzie wydajność to nie jest nasza mocna strona.Teraz pis ma problem demografia jest nieubłagalna i kombinują.
0
@Gieswu dzięki:)
0
@Rewolucja123 dzięki:)
3
@Kwasiak98 on chcę grać ofensywnie tylko Messi nie zawsze podchodzi do presingu i robi się dziura i zespół nie jest wstanie odebrać piłki i musi organizować grę w obronie przed bramką.Jak gra Perez pod nieobecność Messiego drużyna grała wysokim presingiem.Kolejna sprawa drużyny niesamowicie bronią w polu karnym ciężko podać piłkę obrońcom i pomocnikom do Suareza czy Messiego o dryblingu nie wspomnę.Jest zdecydowanie trudniej niż z czasów Guardioli.Fati czy Dembele muszą ograć minimum 2 aby wejść w pole karne.Kolejna sprawa to to że drużyny atakują Barcelone na jej połowie drużyna jest mocno rozstawiona i nie zawsze formacje grają blisko siebie i nie ma siatki połączeń.Czyli podaj wyjdź na pozycje są także nowi zawodnicy którzy nie mają odwagi iść do przodu i grają do tyłu jak Firpo który wycofywał piłkę w ostatnim meczu i Valverde pokazał mu powinieneś iść w tym momencie do przodu.To są przyczyny czemu nie gramy ani ofensywnie ani defensywnie.Do tego dochodzi forma zawodników i aklimatyzacja nowych.Czyli kontuzje od stycznia tego roku cały przód był kontuzjowany i zawaliło to nam oststni miesiąc sezonu. Obecnie 3 zawodników z defensywy jest kontuzjowany a wczesniej 3 z ataku jak Messi Suarez czy Dembele.Dembele brakuje gry bo kontuzjowany na przemian był od stycznia dopiero zdrowy był w preseonie potem miesiąc kontuzji kartka i przerwa reprezentacyjna.Gra 40 min na zmiany średnio.Nie ma cudów w formie być nie może potrzebuje gier.Podobnie grania potrzebuje Fati, Rakitic ,Wague ,Firpo,Perez, Alenia.Dlatego sprzedaż i wypożyczenia są konieczne bo zawodnicy nie są ograni i niewiele co wnoszą do gry.Do tego dodaj brak normalnego presezonu dla zawodników grających w Copa.Presezon w Japoni i Usa.Zmiany strefy czasów.
Masz wypadkową formy Barcelony.
Jedyna szansa jaką widzę że teraz przy tej ilości meczy ta forma może pójść do góry.