0

@MaŁolat on nie ma kontuzji tylko stłuczenie .Bez problemu może grać.Na Umtitiego i trzeba uważać i grać powinien wtedy kiedy musi.Zwiększać liczbę gier spokojnie.Jeśli nie ma Arthura powinien grać de jong ma w Barcelonie największą wydajność.Busi może zagrać nie ma problemu.Tylko rakitic i vidal powinni grać jeśli np. Taki Rakitic miałby być dobrze sprzedany musi złapać formę aby ktoś go też chciał.

1

@MaŁolat kwestia na ile ma ten ból.Umtiti powinie unikać 2 meczy z rzędu aby kolana nie rozwalić.Ale z interem jest gra o pietruszkę mógłby zagrać albo ktoś z barcy b.Ten mecz trzeba wygrać bo w 2 najbliższych meczach będzie cięzko o pkt.Jeśli rozstrzygną mecz wpierwszej połowie rezerwa powinna wyjść na 2.WYkartkowanie grozi odsuniecie od meczy śliski temat.De jong powinien zagrać w tym meczu a z interem powinien odpocząć z interem grać powinien Rakitic, Vidal i Puig.

0

@Midast akurat on wprowadza młodych tylko ma za dużo ludzi na środku i też w napadzie ale rotacje stosuję.Kolejny rok prosi o mniejszą liczbe zawodników aby młodych wprowadzać.Dzisiejszy mecz trzeba koniecznie wygrać i skład powinien być mocny z interem mizna dać odpocząć reszcie bo gramy w zasadzie o kasę ale nie o dużą stawke.Dziś mecz jest ustotny bo przynajmniej w 2 najbliższych meczach o pkt będzie ciężko.Jeśli wynik meczu rozstrzygnue się w pierwszej poł. Można na 2 poł wypuścić 3 młodych.

0

@MaTt_BarcaFan ta kontuzja była i w zeszłym roku

0

@Patry10 tu nikt nie czeka aby sprzedać topową 9.Trzeba trafić w odpowiedni moment koniec kontraktu chęci zawodnika itp.

1

Tylko te porównania są trochę bez sensu Lewy to inna pozycja,inny zakres obowiązków trzeba by porównać tutaj lewego np. z Suarezem, Benzemą.Messi w akcji ma szanse dłużej posiadać piłkę wymieniać podania itp.Im wyżej tym trudniej dostarczyć piłkę.Jak dla mnie to formuła powinna być taka.Wpierw powinna być nagroda dla najlepszego zawodnika na danej pozycji.Z tych zawodników wyłaniać najlepszego z graczy.Bo tak to trochę bez sensu.

0

@skakun95 Mbappe jest zawodnikiem jednowymiarowym.Neymar robił w meczu Psg ciekawsze rzeczy, mimo braków fizycznych.Kontrola piłki ,dogrania na milimetr.Oczy 360.Wiadomo jeszcze jak wykonuje wolne.
A powszechnie wiadomo jak wszystko dzisiaj jest dostępne aby piłkarz się rozwijał.Internet npYoutube itp też jakość tych filmików się poprawia.Barca buduje szkoły piłkarskie na świecie .Rozwija się mocno Azja.Coraz więcej jest też grajków na filmikach pokazujących sztuczki piłkarskie do tego dochodzi dieta i technologia.Mbappe to wspaniały piłkarz ale raczej ktoś się pojawi zwłaszcza że Messi jeszcze trochę pogra.Raczej będzie to piłkarz bardziej w strone Ronaldinho czy Neymara.Bo to wszystko co oni grali jest odkryte nagrane i rozpracowane.Można się tego uczyć.Kluby nie stoją w miejscu rywalizują na każdym polu także szkolenia.Poprawia się monitoring zawodników.Nie sądze aby nikt się nie pojawił.Jak szybko awansował Fati czy taki Rodrygo.Kto o nich wiedzia jeszcze 2 lata temu.

0

@itmustbejoke może w 60 min jak będzie słaby wynik ale raczej jak policzysz to sporo zawodników czeka na swoje minuty.Alenia Rakitic ,Vidal,Perez ,Fati,Todibo , Wague,Umtiti, Araujo,Puig,Neto a i Griezman powinien adoptować.Tak naprawdę może i pojedzie ale czy zagra.Tu jest 12 do gry plus 2 zmiany.

0

@LuisSalvano oby:)

0

I tu i tu są straty u nas Dembele i Semedo nie wiem co z Albą. U nich Marcelo który akurat zagrał świetny mecz z psg , brak Edena to osłabienie ,ale jak patrzyłem na jego grę to strasznie zwalnia im grę.Kiwa się z 2 wzdłuż lini potem się wraca bo dochodzi do wniosku ze nie da rady i idzie przez środek zamiast szybko podać do środka jak nie da się przejść
W między czasie zespół przeciwny ustawia krycie.Oczywiście świetnie drybluje i chroni piłķę ale naraża zespół na straty i siebie na kontuzje.W lidze hiszpańskiej jest mniej miejsca niż w lidze Angielskiej , nie zdziwilbym się jakby jego kariera przebiegała od kontuzji do kontuzji czemu mu nie życzę.Co do kontuzji to u nas są od stycznia zeszłego roku.Najpierw padł caly blok ofensywny a teraz defensywny.Choć kartki Pique też tu zaliczę bo całościowo to osłabienie.

0

@Zieliniak to małolat .Na tej pozycji w Barcelonie przebije się Neymar tak naprawdę i Dembele w formie.Griezman i Coutinho nie dają rady choć Griezman ma jeszcze szanse.W systemie psg może mu iść lepiej.No i chcą kupić viniego co nie przeszkadza im że gra słabo

0

@tbas to problematyczne bo niewiadomo jak będzie z griezmanem i Dembele na koniec roku nie jest powiedziane że odejdą.Fati potrzebuje więcej gry a ten sezon to jest dla niego poznanie ligi on jeszcze fizycznie musi się podciągnąć.Psg lubi podkupywać zawodników a na vinim daleko nie zajada jak stracą Mbappe i Neya.Szejku będzie chciał pokazać ze coś znaczy.Bo odejscie tych dwuch uderza w jego honor.A na Barce ma alergie.

0

Dziś pojawiła się informacja ze Mbappe ma przejśc do Realu za viniego plus kasa i raczej powinni to zrobić bo inaczej stracą kasę jak odejdzie za darmo bo kończy mu się kontrakt.Jeśli barca dołoży te 170 za Neymara to kasę spokojnie będą mieć na Ansu.Niech on zostanie tym zawodnikiem pierwszej drużyny aby klauzula wzrosła choć nie wiem czy wiek tutaj nie przeszkadza aby miał status zawodnika pierwszej drużyny..

0

@BarcaInfo Neymar jeśli przyjdzie to w nowym sezonie a ligę mistrzów trzeba wygrać.Dobrze ze chcą mu pomóc niech złapie trochę pewności.Potem wuzek może ciągnąć Griezman Ansu NeymarDembele i może Martinez.Jak odejdzie Suarez z Messim.Moim zdaniem Griezman ma ten sezon aby się pokazać jeśli nie to może go wymienią na Neymara.

0

7 zawodników powyżej 5 i 2 poniżej 5.5vz notami około 5 troszkę słabiej niż ostatnio ale mecz na wyjeździe i w deszczu.Oby w najbliższym meczu wszyscy weszli powyżej 5 mecz z Realem się zbliża.

0

@Coutinho007 valverde jest zwolennikiem Puiga i ten sam mówił że go wielu rzeczy nauczył.W tym roku musi zrobić krok.Akurat w tym roku valdek młodymi gra.Chyba że mu się nie sprawdził na meczu czy na treningach.Sam też nie chcę aby ktoś przychodził z zewnatrz bo ma ze szkółki ludzi.Problem jest taki że co roku ma za dużo zawodników oczym mówi.Potem jest jakaś ofiara ,która nie gra Alenia Puigue czy Malcom.

0

@ViscaBarca123 tak naprawdę to granie w dłuższym okresie pokaże czy się przebije .Choć bardzo lubię jego grę.Fati na razie się nie orzebija choć ma trudniejszą pozycję w mojej ocenie.Zobaczymy ale jestem zdania że powinni rozstać się z Rakiticem wypożyczyć Alenie Jeśli odejdzie Vidal to musi przyjść ktoś jeszcze o podobnej charakterystyce.

0

@fhero Nie mam w sumie ulubionego typowego napastnika może Romario.Eto miał ciag na bramkę.Tak Messi więcej wygrał miał więcej złotych piłek i długo utrzymuję wysoką formę.Ronaldinho był efektowny ale też mistrzostwo w nim było takie że one były uzasasnione.

1

@ravpelcJeśli chodzi Ronaldinho to jego mistrzostwo polegały na tym że sztuczki były uzasadnione piłkarsko. To nie był facet który idzie na rynek i robi pokaz bez przeciwnika.On jednym trikiem wychodził z pod krycia 3 ludzi i miał przestrzeń otwartą..Co do Neymara to patrzę na współpracę z Leo która była bardzo efektywna.Co do Eto miał facet ciąg na bramkę.Ciężko mi tak naprawdę wybrać najlepszego egzekutora.

0

@fhero no w obecnej formie to i Eto i Ronaldinho Messiemu mogliby buty pastować.Chodzi o najlepsze ich wersje.Zastanawiałem się nad Diego ale jest za podobny do Messiego wolę tutaj Messiego.

1

Ronaldinho,Neymar, Messi,Eto .Można zastanawiać się czy Eto ale gierka byłaby wspaniała.Jak dla mnie to chyba byłby najlepszy atak na świecie.Ronaldinho to w mojej ocenie najpiękniej grający piłkarz.Przy całym szacunku dla Leo.

2

Bez wygrania LM ter stegen nie wygra tej nagrody.Kolejny trudna rzecz to reprezentacja i tu LM może mu pomóc.No i reprezentacja powinna coś osiągnąć a trudną grupę mają.Następna rzecz to wygrać z Oblakiem w Hiszpani.Problem jest taki że zazwyczaj Atletico gra defensywnie całą drużyną mało strzelają i mało tracą bramek Barca dużo strzela ale i dużo traci.W tym sezonie będzie to trudne.Musi forma zespołu pójść wyżej.Ciężki temat.

0

@cordoba to akurat jest żaden problem,aby w dzisiejszych czasach zbić wagę.Przykładem jest Hazard 2 miesiące pracy nad wagą i zasówa.Neymar miał kontuzję w ostatnim okresie i przed .Mógł przytyć.Poza tym on w psg nie chcę być i postępuje tak aby się stamtąd wyrwać.

0

Jesłi ktoś miałby już przyjść to Ney albo Mbappe na ten moment ten drugi raczej pójdzie do Realu a Ney raczej przyjdzie latem.No ale kasa jest tu problemem.Niezależnie od czego nie sprzedawałbym Dembele.Tylko pracowałbym nad rozwiązaniem kwesti kontuzji . Messi też je miał.Jak karierę skończy Suarez i Messi.To gŕę powinien pociągnąć Griezman, Neymar Dembele, Fati ,Perez i Martinez(jak go kupią) na zmiany.Na dziś to czas dla Griezmana aby zrozumiał się z Suarezem i Messim oraz minuty dla Fatiego i Pereza.

0

@Coutinho007 z Romą to się nie spodziewali że jest u siebie taka groźna.Z live moim zdaniem był inny problem.Od stycznia w zasadzie do dziś Barca ma ogromne problemy z kontuzjami.W ubieglym sezonie wszyscy zawodnicy ze środka mieli kontuzje i niektórzy po kilka razy.W tym roku to blokami atak(messi Suarez Dembele obecnie Dembele)I obrona czyli(Alba, Semedo)można dodać jeszcze pique bo miał pauze za kartki i obecnie to nie wiem na ile jego stan jsst poważny czy nie.W każdym razie rozwaliło nam to sezon.Obecnie zespół buduje formę.Co do live kolejna przyczyna to wysoka wygrana u siebie bez straty bramki.Następna rzecz to kontuzje najważniejszych zawodników przeciwnika.W zasadzie jedna bramka Messiego dałaby awans.Gdyby grała Salah Firmino Keita podeszli by inaczej wszyscy.A tak to mental u wszystkuch był tragiczny.Dla mnie Roberto jest słaby w normalnych meczach ligowych a potrafi być decydujący w meczach o stawkę.To chciałem podkreślić.Mecz rewanżowy z live był dla nich formalnością nie meczem o stawkę w ich mniemaniu awansowali już w pierwszym meczu.

15

Tak naprawdę to przewaga Barcy zaczeła się rysować pod koniec pierwszej połowy.

2

Roberto ma jedną wyjatkową ceche potrafi świetnie się z mobilizować na gŕę najtrudniejszymi rywalami.Real czy Psg teraz Atletico.

1

"W drugiej połowie mecz układał się coraz bardziej pod dyktando rywala"To bardzo modne jest grać z Barcą w taki sposób,że rzucić wszystko na jedną połowę biegać ponad siły a potem mówić no mieliśmy swoje szanse w 1 połowie tylko mecz trwa 90min.

9

Zanim się weźmie za ocenę meczu trzeba powiedzieć 3 rzeczy
1.Deszcz utrudniał pięknej widowiskowej grze gdzie i Real też męczył sięw deszczu grając swój mecz z przeciwnikiem słabszym niż Atletico.
2.Z Atletico nie ma raczej pięknej gry
3.Graliśmy na wyjeździe czego nie lubimy.
Plusy
1Wynik jesteśmy dalej liderem a teraz to Real ma trudniejsze mecze.I takimi meczami wygrywa się ligę.
Messi potwierdził złotą piłkę
Terstegen fantastyczny.
3.Dobrze że w takich warunkach Firpo zdobywa doświadczenie. Choć grał słabo ale minuty się liczą.Na przyszłość.
4.Walka
Minusy -
1.kartki i zejście Pique
2.słaby styl
3 .za dużo okazji do zdobycia bramek przez przeciwnika
4.Brak dobrego podania do Messiego ,gdzie powinmo być 2:0 a była zaraz niebezpieczna sytuacja i mógłby być remis.

0

A ja powiem tak,nie jestem ani jakimś zwolennikiem ani przeciwnikiem Valverde ,trenować zespół może ktoś inny..Ale dzisiaj i lało i jest przeciwnik z którym nie ma raczej pięknej gry. Tylko ostra walka zakończona kartkami.W tym meczu chodziło o 3 pkt.Real w deszczu też miał ogromne problemy aby wygrać mecz.Myśmy mieli trudniejszą ekipe.Takimi meczami wygrywa się ligę. Teraz to Real ma trudniejszy rozkład jazdy do końca roku.Dlatego dziś nie winiłbym za styl Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?