Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ŚwiętyJudasz City to trochę inna wersja Barcy a Realowi z Barcą idzie słabo.Real w formie nie jest ,choć źle też nie gra a wiadomo że 2 cz sezonu forma obu klubów może być i różna.Ktoś kto traktuje City jako słabą ekipe do ogrania, to słabo się zna na piłce.Osobiście nie chciałbym trafić na city. Wolałbym grać z Realem.Łatwiej jest ich ograć.
0
Dobre losowanie z Napoli to o ile mamięć mnie nie myli 2:1 i 4:0 w usa.Oboe ekipy ładnie grają ale skupionym trzeba być bo i live sobie z nimi nie radziło.Zobaczymy co Fabian pokaże jesli jest dobry to Barca może wykorzystać okazje i pogadać z Napoli.MC jest nie w formie i to jest szansa Realu ale2 cz sezonu to trochę nowe rozdanie więc źle trafili.Bayern też łatwo nie będzie miał.Live raczej wygra, atletico gra poniżej oczekiwań.
0
Nie chcę Totków ani chelsea reszta jest mi obojętna.Nie weszliśmy jeszcze na najwyższy poziom a są zawodnicy którzy się adoptują sa ko tuzje Dembele i problemy z Arthurem.Semedo i Alba muszą wrócić na swój poziom.Tą rundę trzeba przejść i zainkasować kasę.Bo wciąż nie jesteśmy tutaj najmocniejsi.
0
@AxelF mają posiadanie piłki to czas kiedy tą piłkę posiadasz.Jeśli po stracie z przodu nie odzyskujesz pilki przeciwnik zaczyna wyprowadzać kontre barca musi się ustawić przed własnym polem karnym i tam próbować odbierać piłkę co trwa.Wtedy czas posiadania liczony jest przeciwnikowi a nie Barcy.Jeśli Barca prowadziła by atak pozycyjny i w presingu by go szybko odzyskała moze dalej grać piłką i czas liczony jest na korzyść Barcy.
1
Sprawa jest prosta jak Messi ma gorszy dzień i nie podchodzi z presingiem jest dziura i zespół nie odzyskuje piłki.Zespół wraca przed swoje pole karne i tam się broni.Nie ma tu jakiejś taktyki że tak chcę Valverde tylko zespół nie odbiera piłki.Wtedy posiadanie piłki spada cała tajemnica.
2
@Progressive Nie wiem czy Ronaldinho grając swoje sztuczki które miały uzasadnienie w meczu.Nie pchnoł piłki w przód o dekady.Pokazał jak stosować technikę w połączeniu z polotem i wyobraźnią robiąc z tego sztukę.Messi gra prościej choć to co robi jest bardzo trudne.Rola obu jest bardzo ważna.Choć trochę inna.Dla Barcy więcej tytułów przyniósł Messi co dla niej może być ważniejsze..Oglądać wolę Ronaldinho.
0
@liberoFCB z drugiej strony jak nie mówią dokładnie o kogo chcą to konkurencja nie wie o kogo chodzi.Też jak jest duży wybór to ten kto sprzedaje zawodnika ma mniej argumentów nie może strasznie podbijać ceny.
0
Nasz sposób określa Messi jeśli chce mu się grać w presingu to gramy wysokim presingiem.Jak tego nie robi zespół gra z kontry.Jest narożony na utratę bramki.Dziś drużynie nie chciało się biegać.Ciężko jest zwalić na to że oni nie grali przez tydzień i byli głodni piłki a my mieliśmy inter bo tak naprawdę tylko Lenglet rozegrał cały mecz.Pique odpoczoł dobrze grał Messi już nie.Liczę że się wkurzy i będzie biegał tym razem z Realem.Zgodzę się z trenerem że zrobili więcej bo poruszali się dużo lepiej od Barcy.Ale druga strona medalu jest taka że karny się Barcelonie należał o ile sędzia podyktował karny na Busim mecz wypaczyłTeoretycznie trenerRs powinien podziękować trenerowi za prezent.
0
@Flores ja nie wiem czy on noe jest już myślami w interze bo dziś biegał słabo bez motywacji.Zresztą jak wszedł Alenia to zapachniało życiem w tym zespole bo dziś generalnie zespół przeszedł koło mwczu.
0
@kamyk_23 kiedyś był szybszy teraz skupia się na podaniach ,ale widziałem jak wracał do obrony to zawodnik biegnący z pilką biegł w tym samym tempie co on.
4
Mam wrażenie ze Barca przeszła koło meczu w zasadzie to mówi o wszystkim.Dobry był Alenia.Co niepokoi potwornie wolny jest vidal jakby stracił motywacje.
0
Martwi szybkość vidala porusza się jak kloc kompletnie nie jest zmotywowany
0
@AxelF nowoczesny futbol to cała drużyna broni i kazdy bierze udział w ataku zaczynając od podania bramkarza kończywszy na napastniku.Dzisiaj Barcelona pozwoliła się rozkręcić betisowi.To był błąd przeszli koło meczu.
1
Fatalnie mentalnie podeszliśmy do meczu brak walki generalnie.prześliśmy obok meczu.
0
@AxelF tylko z live to nie przejdzie.Zdominowali nas w pierwszej połowie i strzelili bramkę bo była dziura w presingu.To są kłopoty i kompletnie jest to niepotrzebne.
0
Bravo jeszcze jeden.Dobrze ze to Griezman strzelił musi też zdobywać bramki.Ostatnio też coś strzelił i to pierwszą.
3
Messi kompletnie nie podchodzi do presingu jest dziura
1
Martwi trochę problem Arthura nie wiadomo co z nim.W tym kontekście Alenia by się przydał.Ale jeśli jest decyzja....
0
@Suzu Barca ma zespół Coutinho nie jesf jego wzmocnieniem.Jeśli brać to Neymara Martineza.To transfery na następne 2 lata i kolejni ludzie do przodu.Coutinho okupowałby i teraz ławe bo jeszcze jest Dembele Fati Griezman Perez.W środku też jest sporo.Najwyżej opuszczą cenę i pójdzie do Angli.
0
@Real_w_HD
Jeśli chodzi o Ramosa
Plusy
1.gra głową w polu karnym finał z Atletico
2.siła fizyczna
3.waleczność
5.W ostatnim roku zmienił swój wizurenek szkoda ze na koniec kariery
6.Potencjał na kompletnego obrońcy choć nim nie został
7.Potrafił zakolegować się z Pique.
Minusy dlaczego takim się nie stał.
Problem generalny jest taki że wyrobił sobie opinie boiskowego bandydyty -idioty.(Tu nawet Pique starał się mu pomóc w zmianie wizerunku).
Ramos sobie to sam zawdzięcza .Sprawił ze choćby meczem z liverpoolem po o tak ogromnych kontrowersjach z Bayernem zrobić takie manewry w stosunku do Salaha i bramkarza live spowodował że Reał został postrzegany że wygrywał mecze bo nie było varu.Sukcesy Realu zostały podważane.A złota piłka dla Modrica czy nagroda za najlepszego obrońce stały się symbolem kupowania meczy przez Pereza.
Bo po takim finale należała się dyskwalifikacja Ramosa bo był to zwykły bandytyzm.Mówię tutaj specjalnie o live a nie o Barcelonie choc tu sytuacji z z Messim nie brakowało aby nie było watpliwości że jest to tendencyjne.
Mógł wziąć przykład z Puyola waleczny ale do nie tolerował kunktatorstwa bandytyzmu cwaniactwa i fałszu był ok.Na pewno blizej mu do ideału kapitana niż Ramosowi.Gdyby Ramos postawił na tego postawę byłby przez kibiców tutaj szanowany a tak sobie zapracował na boiskowego bandytę idiotę.Umiejętnościami tego nie przykryje.Gdyby było inaczej cześć by powiedziała szkoda ze gra dla Realu.A tak jest jak jest.
0
@JimMorrisonFCB a ok:)dzięki:)
0
@Kacper1432 nikt go nie zwolni jesteśmy na 1 miejscu w grupie LM,tak samo w La lidze.Rezerwa wygrywa z liderem serie A .Zespół nie zrobił wyniku w zeszłym roku bo od połowy sezonu ubiegłego kontuzje miał cały srodek i atak.Kilku zawodników miało kilka kontuzji.Co rozłożyło sezon.W zasadzie o wyjazdowym presezonie na 2 kontynenty plus brak u czołołwych zawodników z bo byli nsa copoa america spowodowały brak presoonu i kontuzje.Mowa tu o Messim i Suarezie jeszcze Dembele choć on presrzkn miał.Potem padła obrona Alba i Semedo.A Pique i Lenglet mieli kłopoty kartkowe.Po tym wszystkim drużyna powoli osiąga formę.Niektórzy nowi zawodnicy się też adoptują.Nik tego trenera nie zwolni.Bo mimo kłopotów na tym etapie ma wynikiJedyne co go zwolnić może o czym mówił Bartek to brak wyników a one są na ten moment.Jeśli chodzi o moje zdanie jeśli przyjdzie inny dobry trener nie mam nic przeciwko.Ale realia są takie że póki są wyniki jest w grze.
0
@Fabik87 Ronaldinho to gdzię?
1
5 zawodników powyżej 7
8 zawodników miedzy 5 a 6
0 poniżej 5 jak na rezerwę nieźle
0
@FDJ nic ci nie poradze ze nie trafia tak czasami się zdaza. Jeden zawodnik nie wygra meczu a swiat nie stoi w miejscyu i idzie do przodu sa inne warunki za Guardioli i inbe warunki dziś.Takze za Guardioli nue trzeba było budować całej i frastruktury ani ceny zawodników nie były takie wysokie.Sztuka jest budować kupować zawodnikow i mieć jeszcze w budzecie kase choc w mojej ocenie aby była swoboda te 300mln by się przydało.Klub musi się jeszcze starać.Nie sądze aby zmienili sposób działania przynajmniej do wymiany kadry i do zbudowania stadionu.Bo jak pisałem to jest specyficzny moment w klubie a mianownik tego wszystkiego jest jeden kasa.Bartek tych pieniedzy nie potrzebuje dla siebie tylko po to aby ten klub poszedł do przodu.Bez tego niczego nie zbudujesz ani nikogo nie kupisz.Taka est realna sytyacja.Jak ktoś nie rozumie realiów prowadzenia biznesu i klubu piłkarskiego to nic na to nie poradze.
0
Tak czy siak jak odejdzie Messi powinien przejąć schede bo ma to coś.Może z fatim perezem Dembele i grizmanem zrobić świetny atak.Może i Martinezem.
1
@FDJ a moja ocena jego jest inna. Przy jednoczesym sukcesie finsnsowym potrafi kupować zawodników całkiem niezłych oczym świadczą ostatnie wyniki rezerwy w Mediolanie.LM i wygranie to nie obowiązek konkurencja do wygrania jest bogatsza i mocniejsza i szybsza niż z czasów Guardioli.Leo mówił ze z roku na rok jest trudniej też wygrać zwykłą ligę bo zespoły są lepsze.Też grają większym presingiem na połowie Barcelony tego wcześniej nie było w taki. Sropniu.No i Guardiola miał też szczęście do wyjątkowych zawodników a to nie jest standard co on osiągnoł.Tacy zawodnicy pojawiają się raz na jakiś czas.To nie jest norma i to co oni osiągneli.W normalnym etapie tych mistrzostw będzie mniej.Nie zapomnij że zespół ma kasę ale równocześnie odnowiono budynki klubowe wybudowamo nowe .Zbudowano nowy stadion dla drużyny kobiecej i Barcy b.Teraz budują stadion główny wyburzają stary.Ściągnoł też wartościowych zawodników ale znalezienie następców Piłkarzy Guardioli jest trudne.
TAkze dlatego że
1.konkurencja finansowa
2.Nie ma aż tak wielu wybitnych piłkarzy
3 styl gry Barcelony nie jest dla wzzystkich
4 piłka jest coraz szybsza coraz mniej czasu masz aby rywal ci nie chciał odebrać piłki.Pozycja na której gra Griezman czy Coutinho to świetnie obrazuje.A raczej problemy.
5.ceny piłkarzy poszły w górę.
To specyficzny moment zmiany infrastruktury i wymiany pokoleniowej a mianownikiem jest kasa bez tego nie zrobisz tych zmian które mają klub pchnąć na lata.Bartek robi to co musi jeśli mają kupować zawodników i zbudować stadiony. Jest to wyzwanie gdzie nie ma opcji aby błędy się nie zdarzały czy rzeczy nieprzewidywalne jak kontuzje które załatwiły zeszly sezon choć nie wpełni.Bo mistrzostwo było.
0
@Explode ale jak jest choć jes żadko;)to bierze na siebie odpowiedzialność gry .
Zresztą jak nie jest w formie też bierze tylko objawia się tym że teaci piłkę;)no ale do leo nie podaje i nie liczy na niego więc go wymieniłem.
0
@4drian0 i tak i nie bo kiedy go nie ma też potrafią grać brać odpowiedzialność coś się dzieje kiedy on jest na boisku wtedy się co się zmienia i grają na niego.Natomiast Suarez Perez starają się zdobywać bramki No i dembele jak jest w formie też bierze.
0
@Lea uwazam ze turnieje mają pewną ewidentną wade drogi każdego zespołu są nie współmierne Real madryt wygrał ligę mistrzów pokonując tylko Atletico a Atletico pokonało Bayern Barce i Juve.Atletico było najlepsze z wszystkich ale to Real zdobył LM po główce Ramosa.W tym roku chcę aby wygrali LM mamy starszy a nie mlodszy zespół.Nie chcę aby przytafiły im się kontuzje których i tak jest sporo.LM a raczej wygranie jest niezbędne dla rozwoju klubu.Trzeba dokupić zawodników i wybudować stadion.Konkurencja jest bogata etap Barcelony przejsciowy.Mieliśmy ciężkich fizycznie przeciwników w grupie zapraszam następnych aby się trochę wysilili.