0

@Hushovt czemu Mbapoe miałby być nie osiągalny jeśli nie podpisze kontraktu w ....

2

Najlepsze to wynik i możliwość gry z tak wybieganym przeciwnikiem ,który robi presing przez całą grę.Z taką grą mamy najwięcej problemów i takich meczy trzeba rozgrywać sporo aby umieć z takimi drużynami grać.A nie że jedzemy do live i nie jesteśmy wstanie nawiązać gry.Przegraliśmy tak z Liverpoolem czy Romą ale 3 ekipy łączyło wybieganie.Zresztą Slavia to zespół który najwięcej biegał z pośród wszystkich drużyn w LM o ile pamiętam.Błędy, które wychodziły wynikały z presingu przeciwnika.Nie ma co kogoś tu ganić czy wyróżniać.Nie jesteśmy w optymalnej formie na LM i trzeba dalej pracować.

0

@mate92 Wyjasniłem dokładniej o co mi chodzi.

1

Świetnie że Barca mogła rozegrać z takim biegającym przez cały mecz przeciwnikiem. To wstęp do grania z liverpoołem itp.Muszą takie mecze rozgrywać i się przyzwyczajać do intensywności przez cały mecz.Dobrze że wygraliśmy bo miesiąc temu byśmy przegrali jak nic.Moim zdaniem zrobiliśmy postęp ale nie gramy optymalnie na tak wybieganego przeciwnika.Formę fizyczną trzeba poprawić. Dobrze że Messi grał presingiem a nie człapał.Drużyna nie jest jeszcze w formie i presing przeciwnika spowodował wiele błedów w obronie jak i w ataku.Przeciwnik okupił to też kartkami.Wynik móģłby być dużo wyższy dla obu drużyn. Jęśli chodzi o Barce normalnie w formie te bramki były by zdobyte.Ale trzeba jeszcze pracować nad formą.

2

Zmiana Vidal bravo

0

Aż miło payrzeć jak Messi biega do presingu:))

0

Dembele bym widział.Moze będą zmiany

0

@Elvisek Nie. Elvisek śmieszek z Ciebie widzę;) chciałeś definicje to ci dałem .Pisałem wcześniej że znam to z autopsji.Przerabiałem lekarzy -ordynatora ortopedy z Otwocka ,(otwock specjalizuje się w ortopedi)także fizjo a tak naprawdę pomogła mi glukizamina wymieszana z innymi rzeczami od dietetyka
Zawsze mi mówili po artroskopi kolano już nie jest to samo jak zdrowe kolano.Rób wszystko aby do tego nie doprowadzić.To zrobiłem.Poleciłem coś co mi pomogło i jest dobre bo mogą być tu osoby z tym samym problemem.Czasem ludzie za spore pieniądze probuja zastososować komurki macierzyste ,albo co roku stosować zastrzyki które kosztują do 700zł plus wizyta.Ten preparat kosztował mnie całościowo 600.Mam święty spokuj. Gram w piłkę.Gdyby mi się to nie udało nie wypowiadałbym się.Udało mi się z tego wyjść.Tak jak pisałem w zeszłym roku że z Umtiti będziemy się bujać mało kto mi wierzył.Mówiąc o Big Samie i takie tam.Na dziś facet idzie od kontuzji do kontuzji.Powinie iść na wypożyczenie aby ogrywać się co 3 dni grając tak aby doszedł do formy aby wiadomo co z tym kolanem.Grając raz od swięta nie wiesz czy pozwala na grę co 3 dni.Jeśli dojdzie do formy to go zostawić albo sprzedać jeśli jest taka wola.Tak jak mówiłem że tak jak w zeszłym roku drużyna ma w przedłużony presezon i w formie będzie 1 miesiąc po powrocie po kontuzjach.Messiego Suareza i Dembele.Był mega hejt a wyszło na moje.forma rośnie.Napisałem też aby ludziom,którzy mają problem pomóc a ty robisz po ludzku złą robotę.

1

@jedrek7000 Tylko po co ma gospodarować Messi siłami nie ma presingu i wracamy do bronienia przed bramką.Suarez i gra presing i strzela bramki.Przez jego nie bieganie jest dziura po jego stronie.Rozumiem w ubiegłym sezonie ,gdy były kontuzje.Teraz za niego może grać Griezman są jeszcze Fati Perez i Dembele nie ma potrzeby aby dreptał po boisku .Oczy bolały.Z Live tak się nie da grać wszyscy muszą zapierd.Xavi ma racje chcąc go przekonać do presingu. Podczas straty piłki przez zespół powinien podejść robi to Griezman czy Suarez.To jest demotywujące dla tych 2 jak Messi nie robi presingu.

0

@ViscaBarca123 na dziś dla Valverde liczy się awans i wejście na pierwsze miejsce.Gramy na wyjeździe a przeciwnik biega.Valverde zagra najmocniejszym składem pod Slavie jaki wymysli, jeśli będą zmiany to po to aby przeciwnika zaskoczyć czy innymi względami taktycznymi.Fati w Dortmundzie nie istniał.Zobaczymy co zrobi Valverde.

1

@sokot dla mnie Dembele powinien dziś zagrać i obaj z Griezmanem powinni grać na równych prawach tak aby przeciwnik nie wiedział kto zagra.Mówienie o czymś żelaznym osłabia tu zespół zwłaszcza ze Dembele jest w niezłej formie im wiecej gier tym jego forma rośnie

2

@luki123 jak będzie pierwsze miejsce w grupie i awans wtedy może na mecz z interem.

1

Umtiti trzeba wypożyczyć nie gra co 3 dni i łapię formę.Sprzedać.Awansować do pierwszego składu ze składu B.obrońce.Perez Fati na pewnie będą grać w pucharze króla i w meczu z intetem w LM o ile awansujemy przed tym meczem do następnej rundy.

0

@th@les musi się przyzwyczaić do ligi otoczenia,jak u nas Griezman, zobaczymy jak się rozwinie.Tak czy siak Atletico to czołówka la liga warto mieć z nimi dobre relacje.Jeśli nie Felix może się też znaleźć ktos inny.Strata Griezmana ich bolała przynajmniej jak nas Neymara na przyszłość to dobry ruch.

1

@Elvisek przeczytałeś co napisałeś?Czy coś o tym wiem tak.Od kilku lat zmagam się z problemami kolan.Na moje szczęście udało mi się uniknąć artroskopi miałem chondromolacje 3 stopnia 4 stopień to artoskopia.Miałem zastrzyki w oba kolana.Uratowała mnie glukozamina fitline proces się odwrócił.Dziś nie stosuję zatrzyków gram w piłkę.Po artroskopi glukozamina już niedziała ostatni dzwonek to teoretycznie poziom 2 ale mi się cofnęło po 3 stopniu.Nie miałem czyszczenia kolan na szczęście i tak te moje kolana bez chirurgi nie są do końca zdrowe i muszę o siębie dbać o wagę i kolagen itp.Czuje je przy wchodzeniu po schodach.On jest w dużo gorszej sytuacji bo jest po nieudanej interwencji chirurgicznej i powinien pod skalpem iść 2 raz.Uprawia piłkę na poziomie wyczynowym i to Barcy.Tak uczciwie to po karierze.Dla mnie powinni go sprzedać jak ktoś go będzie chciał.Suarez też ma te problemy tylko mniejsze ale cały czas musi leczyć i w przerwie reprezentacyjnej prowadził leczenie.Dlatego między innymi jest Griezman i szuka się też napastnika.

1

@moronw po artroskopi i to nie udanej to kolano nigdy nie będzie wyleczone.Przynajmniej na dzisiejszą medycynę.Zawsze będzie tego typu problem

3

Lepiej mieć dobre relacje z Atletico to przewaga nad Realem aby ich piłkarze przechodzili do nas a mają Felixa np.To dobry ruch zarządu.

1

@DonAndrzejos po tym jak ogladałem mecz z Bayernem to nie widziałem bardziej prymitywnego grania jak to co pokazał Totencham.Nie wiem czy tam by się rozwinoł.

2

@barik_barca w zwykłej lidze może i to byłby pomysł,ale nie w LM do meczu z interem trzeba awansować z 1 miejsca srata mieć spokojną głowę na Real.Trzeba to wygrać.Wyjazdy zawsze są trudniejsze.

1

Val@19cukier48 ja bym z oceną poczekał problemem każdego trenera który obecnie prowadziłby Barcę jest Messi czy będzie biegał do presingu inaczej robi się dziura i bronimy się przed bramką a nie naciskamy na połowie przeciwnika.Tu występuje zmiana stylu.Jak grał Perez był presing może poza Xavim nie wiem czy ktoś go do tego namówi.Co do valdka miał swoje dziwne rzeczy ale nie miał w pierwszym sezonie dobrego składu a w poprzednim sezonie były kontuzje całego przodu od połowy sezonu do ostatniej kontuzji dembele Suareza i Messiego tak naprawdę.W tej chwili skład jest uzupełniony nie ma kontuzji i zobaczymy co on pokaże.Tak jak przewidywałem że po copa kontuzjach presezon wydłuzył się na sezon i potrzeba jeszcze zgrać z nowymi zawodnikami którzy muszą się przestawić.Piwiedziałem ze Barca będzie w formie miesiac po powrocie z kontuzji ataku i osiagnie formę o ile nie będzie kontuzji.Co do stylu jak będą grać to kwestia Messiego czy da się przekonać bo tu jest problem.Valdka ocenię na końcu.Zobaczę jak to będzie wygladało na razie najtrudniejszy moment ma zasobą teraz to już kwestia rywalizacji bo ekipa ma i forma rośnie.

0

@JKrolFCB no nie do końca atak Ansu Dembele, Griezman, Perez a masz jeszcze de jonga Arthura może Puiga to już Tak źle nie wyglada.Na dodatek jest jeszcze czas aby ktoś się pojawił.Real zaspał na rynku trsnsferowym dopiero się obudził i nie ma wizji gry.W Barcelonie są i zawodnicy jest i wizja gry.

0

W mojej ocenie Dembele będzie miał taką samą pozycje jak Griezman ,będą grać na zmianę.Będą też grać razem jak trzeba będzie zagrać za Messiego czy Suareza.No i Fati do tego.Którego akcje wzrosną po odejściu Messiego i Suareza.

0

@macio_944 nie da się zrobić przemiany zespołu po 1 okienku transferowym.Barcelona zaczęła wymianę od Denisów i chyba z tych co w tamtym okresie przyszli nikt nie został.Muszą mieć ze 2 -3 naprawdę dobre okienka aby z kilku 1 dobry został.To wymaga kasy przedwszystkim.Na razie z tych co ściągneli nikt nie bryluje.Może poza Rodrigo który gra mało.Reszta kontuzje,słaba forma Być może jak kontuzje nie będą im przeszkadzać to wtedy będą grać lepiej.Tylko czy będą grać w LM to to jest już inna bajka.

0

Jesli Madryt odpadnie na etapie grupy to będzie miał mniej kasy na zawodników a mamy kilku o których będziemy się wspólnie starać. Z drugiej strony słaby Madryt zmniejsza atrakcyjność ligi na rzecz ligi angielskiej.To też jest słabe.

0

@VanBarca w kwesti Messiego to za mało udziela się w presingu z live się tak nie da grać jeśli marzy o LM musi zacząć zasówać w presingu jak Griezman czy Suarez. Inaczej możemy zapomnieć o grze wysokim presingiem i bedziemy bronić sie przed bramką.Czego kibice Barcy nie lubią.To jest wyzwanie dla valverde przekonać do tego Messiego.

0

@Persyfl Jeśli chodzi o katalonie jestem za tym aby została w Hiszpani i popieram tych katalończyków co chcą pozostania kataloni w Hiszpani.Klub tu jest jak dla mnie neutralny.Dla mnie ta sprawa istnieje, ale nie przez pryzmat klubu,bo na mecze przychodzą Ci i co popierają wyjscie z Hiszpani jak ci co chcą zostać.Dziś była demonstracja przeciw wyjścia kataloni z Hiszpani.Klub wydał dobre oświadczenie i zachował się ok neutralnie.Mógłbym ci zarzucić też że nie popierasz częsci lokalnej społecznosci która nie chcę wyjścia z Hiszpani:)swoją drugą klub kompletnie nie wie co myśli na temat sytuacji w kataloni kibic z Bułgari czy skandynawi który oglada co tydz mecz tv.Klub stara się pozyskać jak największą liczbę kibiców i w tym ma interes.Nikt normalny w takie myślenie się nie bawi.Nie wypowiadaj się za klub.Porównujesz komunistyczne Chiny z Hiszpanią ciekawe;)
Poseł wcale nie musi być we wszystkim zaznajomiony jak fachowiec w temacie może korzystać z doradzców i podejmować na tej podstawie odpowiednie decyzje.Jeśli 40%podchodzi że popierając jednego posła który może być wartościowy , popierają partię to jasnę że nie zagłosują.Może nie znają innego podejścia.Nie znasz też ich podejścia nie wypowiedzieli się czy jest jakiś mądry poseł w sejmie.Ty się wypowiedziałeś.Ale jeśli się mówi ze są sami głupi to wchodzimy w fazę weź Snikersa.Ja patrzę na ludzi i staram się zwiększać głos mądrych ludzi w sejmie , bądź na takich co zajmują się konkretną sprawą.Nawet jesli uważasz że nie ma ludzi mądrych a madrzejszych od innych to lepiej zagłosować na tych mądrzejszych zawsze to coś.Snickers odnosi się do tego że jesteś już taki madry że każdy w parlamencie jest dla Ciebie głupi.A tak po ludzku nie jest.Korwin jest jaki jest nie popieram go,się nie zgadzam ale czasem go słucham bo on potrafi spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.Co jest przydatną umiejetnością.Czasem może mieć ciekawe spostrzeżenie w jakiejś sprawie.

0

@Kuczek po meczu jestem ,chodziło mi o presingiem

0

@Persyfl Ja czasem ogladam Bayern i kibicuje Lewandowskiemu i Bayernowi i nie interesuje mnie biznes ,historia ,koszulki czy polityka tylko czy lewy strzeli bramkę.Czy gra jest interesująca.W czystej postaci rozrywka bez żadnych dodatkatków.Polityka mi wystarcza krajowa i to co mnie interesuje w polityce światowej.Sport to sport.Jeśli będę miał ochotę wejść dodatkowo w politykę czy aspekty biznesowe to zrobię jeśli nie to nikt mnie do tego nie zmusi mam do tego prawo.Ty jak chcesz się angażować ok twoja brocha.
W sejmie i senacie masz 560 posłów chcesz mi powiedzieć że nie znajdziesz ani jednego posła ,który byłby dla ciebie mądry?To albo masz jakieś kompletnie poglady marginalne .Generalnie sory ale sugeruję zjedz Snikersa bo przesadzasz i zejdz na ziemie.W każdej organizacji jakiej by nie było zawsze są ludzie mądzejsi od innych i lepiej jest popierać tych mądrzejszych to nie jest tak ze tam są ludzie na jednym poziomie intelektualnym.To czy im się uda przebić to jest inna sprawa .Sprawy smogu itp.Podałem przykładowo.Choć w tym przypadku ewidentnie jedna opcja temat ciagnie w dół druga pcha to do przodu.W tym temacie lepiej jest poprzeć tych którzy w tą stronę idą nawet jeśli niedoskonale.Jak mówię to tylko przykład może są inne sprawy.Ja tu nie chcę niczego narzucać.Czytałem analizę w rzeczpospolitej, która mówi że poparcie dla powstanie państwa w Cataloni maleje i te protesty miały też spowodować, aby weszło wojsko czy policja ze stolicy aby pokazać jacy sa źli i aby poparcie dla tego ruchu wzrosło.Nie wszyscy chcą tam odłączenia od Hiszpani.Sam klub nie musi też angażować się we wszystkie polityczne sprawy może jeśli uzna że trzeba , ale nie musi.

2

A ja myślę że to będzie system rotacyjny i Dembele będzie miał dokladnie taki sam status jak Griezman ,który będzie zmieniał też Suareza.Jedną połowe bedzie grał Griezman druga Dembele albo odwrotnie.Myśle że Perez i Fati będą grać w pucharze i może w LM w ostatnim meczu jak będzie wszystko jasne.Czasem Fati aby zaskoczyć przeciwnika.Największy problem to człapanie Messiego Valverde powinien go przekonać aby więcej podchodził z presingiem,inaczej nie ma mowy o graniu w stylu Guardioli i zespół będzie bronił przed bramką.Jak nie grał Messi i grał Perez to styl był lepszy.Xavi wie co mówi że on by przekonał Mesiego aby angażował się w ataku Suarez może i są też zmiennicy i wcale nie musi grać całych meczy. Przekonanie Messiego do biegania to jest kluczowa rzecz w kontekscie LM.Z live te łażenie nie przejdzie na Eibar tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?