Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 on był w sytuacji konfliktu z klubem i kibicami.Najgorsza opcja ,niepewność czy zostanie czy nie.Nie ma się spokoju i głowy do trenowania duże psychiczne obciążenie.Zwłaszcza kiedy jesteś tuż po kontuzji.
3
Wyjazdy,zakłucone treningi transferem robią swoje.Szoda że jeszcze nie polecieli do nowej zelandi.Dobrze że Arturowi nic nie jest.
0
@zibiku juve to za darmoszkę ,anglicy mają kasę niech tam idzie.
0
@ventriloquist1 coutinho ma w umowie prawo pierwokupu120 mln jesli chcą kupić yo za tyle nie za 100.Chcą go kupić szybciej z tego co mówią media.
0
@HueHueszki https://zzapolowy.com/pamietacie-slynny-pokoj-mbappe-francuz-zamienil-plakaty-z-ronaldo-na-swoje/
0
Ja tam nie jestem za powrotem Coutinho tylko do wprowadzenia Puiga kasę trzeba wyciągnąć spłacać dlugi i zbierać na napadziora.
0
@HueHueszki nie znam tego wywiadu ale ktoś przytoczył na stronach Realu że nie o Real chodziło tylko o Ronaldo a on nie jest już w Realu i miał jego plakat.Natomiast Real pokazał mu obiekty sportowe.Jest otwarty nie deklarował gdzie.Niezapomnaj że na dziś marka Realu podupadła wraz z odejściem Realu nikt się ich nie boi.A oni drża przed spotkaniem z Barcą.Nawet bez Messiego dostali łupnia a stadion ich nazywany jest treningowym Barcy i Ayaxu.Także trener Zidan zdeprecjonował sie w ostatnim czasie.Jeśli nie zaczną wygrywać jeszcze bardziej mentalnie się pogrążą.Po co Mbappe miałby tam iśc.?
0
@Bykunn Dembele w formie jest lepszy od Mbappe( a gdyby nie był kontuzjowany i miał lepszą głowę....). Jest bardziej wszechstronny.Obie nogi bardzo dobre , wolne, rzuty rożne z obu stron .Nieobliczqlność i szybkość nie mniejsza niż Mbappe.Wada Mbappe to jednowymiarowość taka wersja Henry.Na napastnika jak najbardziej jestem za.
1
A on to chyba z kontuzją jakąs się zmaga
0
Zanim znajdą następców za zawodników Guardioli to pewnie będzie trwało jeszcze ze 3 lata ale kilku jak Athur, de jong,Fati ,Lenglet,Bramkarz którego kariera trwa dłużej niż zawodnika jest. Może Dembele i Semedo ,Perez .Pewnie Roberto zostanie .Jest kilku na rezerwie i w szkółce jak Firpo czy Wague.Czy stoperzy. Zobaczymy jak się rozwiną.No i na kilka lat jest Griezman,któremu wyszedł wczorajszy mecz. Może wróci z formą.Zobaczymy.Źle na pewno nie jest.
1
@xBarteZx Arthur sam powiedziała ze źle przygotował się do sezonu i w tym roku kondycje poprawił.Poza tym miał problemy z kością łonową i w efekcie jego forma z czasem zgasła.To że dziś tak gra jest w dużej mierze zrobione przygotowanie fizyczne i też rok spędzone w klubie.Xavi powiedział ze będzie grał coraz odważniej tak jak on.To się sprawdziło.Nelson przeplatał dobre mecze ze słabymi.Co do Macoma trener go zwyczajnie nie chciał wolał innych.
0
@Naker Perez w ostatnich latach to rekin tranasferów;) nikt mu nie odmówi;)Perez powinien mieć dyrektora sportowego.Bo na razie hazard vini rodrygo i może Neymar to zawodnicy na jedną pozycje;)przy brakach na środku.Jeśli nie pójdzie z tym projektem Zidanowi to odejdzie.Ściągniecie dunczyka nic nie da bo grał z Totenchamem w LM i w tym sezonie u nich nie zagraJak 2022 przyszsdlby Mbappe to Benzema bedzie konczył karierę.A i tak mogą się nie znać.Bo nie gra w reprezentacji.Varan to już w tym roku chciał odejść.Zostanie Mendy który przegrywa miejsce w skladzie i też nie wiadomoco z nim będzie.U nas ma wielu Francuzów w tym przyjaciele Dembele.Miasto nad morzem mocniejszą drużynę.Po co miałby iść do Realu który gra same wrzutki.
0
@amanter nigdzie nie mówił że chce iść do realu to real o tym gada.Real też nie ma kasy .Ja nie mówię abyśmy na niego wydali 200mln.Tylko poczekalli do końca kontraktu do 2022 roku i kupili na pół roku przed jak Real kupił haza za 100mln albo jak Rabiota za darmo co chciał odejść.Szejki będą go trzymac do końca do mistrzostw światapewnie.On nie chce podpisać nowej umowy.Mówił że chce osiągnąc cos z psg i pójść gdzie indziej co jest logiczne.
1
@Coutinho007 zgadzam sięale Griezman podobno wczoraj był zawodnikiem meczu może się przetka.Liczę tu też w poł na Ansu Fati.źle ze Perez jest kontuzjowany.
1
@Mario96w tylko Real ma mniej zaawansowany piłkarsko zespół który jest od nadziei po depresje.Przyjście hazarda to go na dziś cofneli.Jeśli nie wygrają mistrzostwa ani LM to Zidan może pożegnać się ze stanowiskiem.Dalej Mbappe ma tam benzeme który pewnie będzie na końcówce kariery a nie gra w reprezentacji nie wiem czy się znają.Zostaje Varan i chyba Mendy.Francuzów u nas jest więcej.Nie wiem co zrobi Mbappe ale real musi kupić Do srodka zawodników i na inne pozycje.Musi też sprzedawać zawodników więc nie będzie miał łatwo.U nas będzie kasa za Coutinho pewnie Rakitica i wypożyczony będzie Alenia.Tego lata przywieźliśmy 2 sponsorów i pewnie następnego lata też ktoś się pojawi.Kluczem przez 2 lata jest zajście jak najdalej w LM.Tak aby inni też nie zarobili.Bo będzie mniejsza konkurencja.Kluczem jest decyzja Mbappe i Dembele powinien w to być zaangażowany tak jak Griezman.
6
@Hushovt Mbappe nie osiagalny.Jemu się kontrakt kończy w 2022 czas na zebranie kasy.Trzeba go kupic na pół roku przed zakańczeniem kotrsktu albo jak ericsena czyli za darmo.Szejkowi bedą chcieli go trzymać do końca kotraktu.Mamy francuzów i jego przyjacieka Dembele Bedzie fsjny stadion piękne miasto i swietny zespół jak najbardziej do wyjęcia.
1
@Coutinho007 Dembele jeszcze jest trochę dzieckiem i musi też zebrać doswiadczenie.Oby kontuzji nie miał.Dla mnie var powinien być ukarany po że nic nie ztobili z tym bo to słabe było.
1
@Coutinho007 tak naprawdę im później tym lepiej forma idzie w górę.Jeśli mają z nami wygrać to w ciągu tego miesiąca.Dobrze że Messi może popracować nad kondycją i potrenować.Potem jeszcze mecz na rozegranie po przerwie reprezentacyjnej.Gdybyśmy rozegrali 4 mecze i zagrali na 5 było by optymalnie.
1
@matelkoveb w Barcelonie mize grać i 16 latek jak ma umięjętności i błysk. W Barcelonie na skrzydło nadaję się tak naprawdę niewielu. Fantastyczni piłkarze jak Coutinho czy Griezman sobie nieradzą.Dobrze że jest Messi czy fati.i Dembele.Mam nadzieję że Griezman się też przełamie.
0
@sebo939 mieli wysoką wygraną z live to nawet nie stracili bramki.W przypadku live to kontuzja salaha keity i jeszcze kogoś no i Messi zawsze coś strzeli.Nie chciało się biegać i to spieprzyli.Dlatego w meczu z interem Messi mówił presing dobrze że ich pilnuje, aby nie było numerów.za z Romą to potraktowali ich jako zespół o klasę niżej.
0
@sebo939 Reakcja Barcy - róźnie z tym bywa mają z tym problem,akurat z live olali przeciwnika. Tak samo jak Rome. Choć Roma czy zespoły w la lidze to mecz u siebie to dla nich mecz sezonu.
0
@A_Gomesinho_21 nie wiadomo jak będzie z 500plus kiedy nie będzie ogólnoświatowego prosperity tylko dół o tym mówiono.Ciekaw jestem która partia go wycofa jak będzie kryzys swiatowy.Na dziś Morawiecki wzioł kredyt na 20 mld aby 500+sfinansować .Ostatnie oceny programu w kwestii dzietnosci są fatalne program nie spełnia założeń.Natomiast jest wzrost sprzedaży alkocholu zwłaszcza vódki.
12
W 2022 roku kończy się kontrakt Mbappe.Kupiłbym go taniej na pół roku wcześniej jak Hazarda Real albo jak chcę odejść Duńczyk z Totenchamu za darmo.Kluczem jest przyjaciel Dembele i reszta Francuzów na czele z Abidalem.Projekt sportowy, nowo budowany stadion i miasto.Dla mnie najlepszy kandydat.
4
@Naturopata to chyba wynika z tego że wielu piłkarzy żyje dla takich meczy jak z barcą i to jest święto ich jak i kibiców.Biegają dużo więcej na własnym stadionie z dopingiem kibiców i czują sie bezpieczniej.
0
@krzychu1526 giertych czy nie giertych jakie to ma znaczenie
Kiedy:
1.pis nie udowodnił że był zamach
2 wywalił kasę na komisje maciarewicza z publicznych pieniędzy przez 4 lata
3 urządzał miesięcznice które ochranianie kosztowało budżet
4 urzadzał wiec wyborczy na katastrofie powiększając tak naprawdę podział w narodzię co zaczęło sie od Wawelu.(w katastrofie zgineli ludzie z obu stron politycznych )
5.nakręcono za publiczne pieniadze uznany za najgorszy film sugerujący zamach bez udowodnienia czy nim był.
6.w praktyce przejęcie katastrofy smoleńskie na własny użytek polityczny choć w katastrosie uczestniczyły 2 strony.
Ta katastrofa mogła być podłozem do pojednania stała się podziałem na lata pokoleń.Wygrała brudna polityka.
1
@MarioVeB! Jakie "znowu "manipulujesz.Jeśli sytuacja jego się nie zmieni ma zasiąść do stołu i rozważyć inne opcje nie chcę kompać się w ciepłym morzu.Ruchy jakie wykonuje klub są widoczne. Już w Japoni po tym co valverde mu powiedział że nie jest podstawowym zawodnikiem, jasno mu pokazały sytuacje, lepiej by było aby odszedł ,był wtedy czas bo było okienko ,jeśli nie chcę tak naprawde być Malcomem tak naprawdę.Co się dzieje.Blokuje rozwuj takiego Puiga a Valverde chciał aby zrobił w tym roku krok do przodu.Jest jeszcze Alenia.Sytuacja Ivana się nie zmieni.Choć ma kontrakt i musi zgodzić sie na odejście.Znamienne też jest to że nie dali mu nowego kontraktu i podwyżki.Bartek mówi o odmłodzeniu kadry.Widać też kto nie gra.Obecnie też nie błyszczy jak wchodzi i widać że zgasł.
1
@Kubsoleon Rakitic odejdzie o czym sam mówił.Jeśli będzie grał to po to aby utrzymał w miarę formę aby ktoś go kupił.Na mój gust szanse będzie miał Puig i może Fabian jeśli go kupią.Roberto też zostanie z uwagi na to że gra na 3 pozycjach.
0
@kamil9040 ta ustawa nie dotyczy konsumenta jest pomiędzy twórcą a pośrednikiem.
0
@Tiisso jakieś tam mieli zwróciła na niego uwagę w szarym miescie i dobrze się do niego odnosiła
0
Może to oznaczać ze nie postawiono krzyżyka na jego grze może dostanie szznse choć wydaje mi się że minuty będzie miał Roberto.