0

@Tiisso potraktowała go za frika odrzuciła go,przestała jego akceptować a mieli relacje odrzuciła go bojąc się jego, przeszła na strone tych złych,kolejne znieważenie i porażka życiowa,a policjantka musiała zginąć aby mógł wyjść bez zawiadomienia policji itp.

Jeśli weźmiesz 2 biegunowców oni tak samo tracą prace, bo nie są wstanie pracować są na małych zapomogach.Czują się mega odrzuceni i niedowartościowani.Że kiedy są w eufori zaczynają odczuwać pewność siebie jednak nie zabijają.Takie morderstwa z zemsty mógłby zrobić człowiek niekoniecznie chory psychicznie.Który miałby poprostu dosyć wieloletniego znęcania się nad nim.Ludzie działający w grupach przestępczych nie są psychicznie chorzy ale mszczą sie i też mieli trudne dzieciństwo i też w jakiś sposób trafili do takiej grupy przestępczej.

0

Jedyna opcja to wypożyczyć do słabszego zespołu gdzie miałby szanse na gre. Niech się ogrywa bo jest za wolny.Wtedy można sprawdzić czy kolano nadaję się do gry co 3 dni.Jeśli uda się go przywrócić to sprzedać.Są następcy i ryzyko ponownej kontuzji jest za duże w mojej opinini może być tak że będzue na trybunach siedział bo będzie powoływany gracz z Barcy bDobrze mu życzę ale tu szansy na grę nie widzę.Jeśli uda mu się dojść do formy na wypożyczeniu będzie miał szanse na lepszy klub a Barca pieniądze ,nie trzeba mu będzie pensji płacić.Warto by awansować zawodnika z barcy b.na jego miejsce.Opowieści o Samu zjadającym kogokolwiek na dziś można, włożyć miedzy bajki, zdrowie mu niestety dopisało.ztrzeba zejść na ziemie i postępowań racjonalnie.

0

@Tiisso mroczny rycerz był dla mnie trochę inny z tego punktu widzenia masz racje.Ale porównywałem tylko postać nie fabułe czy film.Mówiłem nie o zwrotach akcji w filmie ale o zwrotach akcji zrobionych przez jockera.Tutaj każdy moment w był rozwlekany za długo.To błąd montażu.Zabójstwo dziennikarza było oczywiste czy tych 3 jak miał już broń.Nie zabicie karła było dla mnie ciekawe.Ale powiedziało jak będzie postępował.Pokazało jego strukturę myślową.Czyli każdego kto mu zrobi krzywdę zabije każdy kto mu nic nie zawinie będzie żył.Jocker u Nolana był psychopatą któremu nie przeszkadzło zabicie niewinnych ludzi.Zabijał ich i nie czuł z tego powodu wyrzutów sumienia.Ten nie czuł bo mu zrobili krzywdę.To zemsta.Nolana Jocker był psychopatą ten był chory nie brał leków ale nie powiedziałbym już że to psychopata.Psychopata nie ma wyrzutów sumienia manipuluje i kłamie.Ten czy brał leki czy nie był do bólu uczciwy w tym co robił.Nie wiem czy ten film pomorze ludziom np.z 2 biegunówką którzy wariują mają euforię i za chwile depresje jak nie biorą leków.Nie posuwaja się jednak do zabójstwa.Czują sie odrzuceni.To tak jak Spielberg zrobił Szczęki przez ,które zgineło masę rekinów.Wcale to nie jest tak że rekin cię widzi i odrazu cię zabija.Ten film robi trochę tym ludziom krzywdę.Bo powiększa obawy między chorym a zwykłym człowiekiem.Tworzy obawy przed chorym powiększa dystans.A odrzucenie dla tych ludzi jest najgorsze.Odrzucenie które pokazuje ten film przez pokazanie zabójstw nie pomaga im.Pokazanie że ci ludzie mogą być fajni i wartościowi może być czymś co spowoduje że ten dystans się zmniejszy.Ten film go powiększa.

0

@kerouac w sumie,nas też może zostawić jak kurdów jak ktoś mu zapłaci.America first;)

2

@nabial A ja byłem rozczarowany jocker Nolana poprostu był lepszy.Nieprzewidywalny,zaskakiwał inteligencją, pomysłowością.Tutaj tego nie było każda scena i każdy krok w tym filmie był przewidywalny.Czego nie powinno mieć miejsca.Nie mówię że zagrana nie była źle bo była dobrze.Ale nie zaskoczył mnie.To co robiłe aure w tym filmie to piękna muzyka wilonczele itp.bez której ten film byłby po prostu słaby. Dla mnie fabuła tu trochę zawiodła i były dłużyzny.Ten film miał dużo większy potencjał ale w mojej ocenie są braki.Dlatego widziałem też że oceny nie były ekstramalnie wysokie.Po komentarzach byłem nastawiony na mega film a po zakończeniu trochę rozczarowany.

0

@Naturopata Co do Dembele to się okaże Messi ,Neymar Griezmzn Suarez to zawodnicy 28 wzwyż Fati dembele perez to na dziś przyszłosć.Nie skreślalbym Dembele nawet jsk przyszedłby Neymar.Fati to mimo wszystko chłopaczek.Dembele potrzebuje grania bez kontuzji. Tez podoba mi sie opcja Mbappe za Suareza jak skończy karierę ale to 2022

0

@j8rzozi ja cię rozumiem.Griezman powinien grać na pozycji Messiego ale to nie jest obecnie możliwe.Trzeba brać pod uwagę chszątke Suareza.A paco powiedział nie chcę siedziec na ławie.Zmiennik następny był tragiczny więc znaleźli Griezmana.On teoretycznie może grać na 3 pozycjach.Co jest istotne bo bo Messi Suarez Dembele maja kontuzje.Daje też stabilizacje.Valverde popełnił błąd bo mógł grać kiedy Messi był kontuzjowany.Ja uważam że w 2022 powinni starać sie kupić taniej Mbappe jak Rabiotta albo Real hazarda.

1

@j8rzozi Pamiętaj że Barca jest najtrudniejszym zespółem do gry na świecie z uwagi na małą liczbę przestrzeni i czasu posiadania piłki.Generalnie czas posiadania piłki się skraca.Odpadają najlepsi.To że nie pójdzie mu w Barcelonie nie oznacza że nie pójdzie mu gdzie indziej jak Coutinho.Nieznaczy też że jest przeciętny.Ma nowy styl ,nowe nie swoje pozycje i ma prawo dostać więcej czasu.Też daje konkretne rzeczy.Nie jest efektowny.Ma rok aby się przystosować wszystko w jego głowie.

1

Wniosek z tego że jak jest kontakt miedzy zWodnikami to jest czerwo a nie czy jest faul.Co robił var.

0

@SzahMatt nic nie wnioskowałem powiedzial wprost na następnej konferencji przygotowanie fizyczne jest ważne ie da się wygrac la ligi z taką przewagą nad Realem i wygrać tyle meczy bez kondycji.Wyciąganie 1 meczu jest nadużyciem to raz.Nie przegrali tego meczu z uwagi na kondyzje. Tylko na motywacje. Mieli 3:0czyli wynik na sucho live bez swoich asów.Oraz kontuzje które ten zespól rozregulowały.mniejsze bieganie to efekt podejscia a nie przygotowania fiz.Messi ma racje że to wina zawodnikow.

0

@amanter o ile jest w formie i jest dostępny.Generalnie nie przejmowałbym się tak, teraz moga potrenować indywidualnie i w grupie,Zwłaszcza Messi mają mecz z Eibarem na lepsze zgranie się.Powinno być dobrze gramy też u siebie.

0

@fajny_football Dobrze że Messi i kilku innych mogą przez tydz potrenować.Może zlapia lepszą kondycje.

0

@SzahMatt valverde powiedział ze przywiązuje mniejszą wagę do przygotowania fizycznego co nie oznacza że nie jest dla niego ważne.Co mówił jasno że przygotowanie fizyczne jest ważne.Barcelona wygrywa większość meczy strzelając bramki od 70 do 90 min bez przygotowania fiz tego nie zrobisz.

0

@amanter odpada 1 a jest masa napastników jest Griezman ,Perez,Ansu obaj nie grali przeciw Realowi co jest dla nich plusem.Messi i Suarez.Nie ma żadnego problemu.Spora cześć zawodników trenuje w Barcelonie reszta zdobywa minuty w kadrze.Jest jeszcze mecz z Eibarem aby podciągnąć formę.Liczę ze Perez i Ansu będą głodni gry i bedą mega zmotywowani na Real.

0

@amanter w 2 połowie wejdzie na podmęczony real

3

@j8rzozi na razie to griezman zdobył 3 bramki i asystę i charuje w defensywie i nie traci piłek .Dobrze że jest bo jak były 3 kontuzje w ataku to grał i wtedy strzelał bramki.On gra dopiero 2miesiące trzeba mu dać czas.Kupiony był okazyjnie i sporo na tym nie stracą.Paco powiedział że odszedł bo nie chciał grzać ławy a ci co chcą się nie nadają.Ma rok aby potwierdzić swoja przydatność.

0

@Pustelnik jest jak z Coutinho on też dostawał wsparcie ,ale wiadomo że do czasu i to Griezman musi się dostosować.Zespół tego za niego zrobiZa rok bym go nie sprzedawał.Bo
1.Messi i Surez będą o rok starsi a on może grać na ich miejsu.Także, kiedy mają kontuzje
2.Nie trzymają się go kontuzje dając spokuj.
Co do Neymara kwestia co osiągną jak to wizualnie będzie wyglądalo.Podoba mi się determinacja ,aby wrócić do Barcelony a nie gdzie indziej.No i te bramki w psg strzela i też nie chcę go w Realu.Pamiętliwy też nie jestem.

0

@Commando ale to inne pozycje.jeden nie wyklucza drugiego.Wolałbym dac szanse Puigowi

0

@krzysiek-fcb-17 sory ale nie .Mam dość w okresie zimowym smogu, masę ludzi od tego umiera ,także podziemią.Na dodatek co2 przenika do atmosfery.Nie mówiąc o karach.Węgiel jest coraz bardziej nie opłacalny i ściągamy go z rosji nie tylko.Trzeba postawić na inwestycje w oze inwestycje aby tym górnikom dać pracę.To jest rola rządu.

0

@cybo sevilla przyjechał z taktyką sił na 1 połowę biegali ponad miarę w 2 bateryjki się wyczerpały mecz ma 2 połowy a nie 1.

0

@Klaudek007 to jest trochę tak że my jesteśmy na etapie zmiany stylu. W zeszłym roku od połowy roku mieliśmy kontuzjowany cały przód i sŕodek i wygrywaliśmy mecze defensywą.Tak wygrywaliśmy choćby z Lyonem gdzie nie było Alby za kartki Messiego i Dembele i graliśmy obroną przed bramką.Teraz Valverde chcę grać wysokim presingiem ale to jeszcze nie działa bo są kontuzje i jest jeszcze masę rotacji bo np. W środku jest za dużo zawodników.Z powodu Copa gdzie nie było wszystkich zawodników w presezonie.2 wyjazdów,kontuzji zespół nie osiągnoł optymalnej formy.Dla nas presezon trwa i będzie trwał 3 tyg od powrotu po kontuzji napastników których jest wielu i też są rotacje.W zeszłym roku też robiliśmy presezon w sezonie bo były mistrzostwa i najlepsi nie byli w usa a przez tydz trenowali w Barcelonie.Efektem było to że przez miesiąc obrona była słaba a potem świetna z Pique i Lengletem itp.Forma potrzebna jest na 2cz.sezonu i nie należy tak na prawdę w 1 poprostu przegrać tylko kontuzje w 2 pol posypały wszystko.Teraz jest to samo presezon tylko trwa dłużej bo nowi zawodnicy, kontuzje, brak przez copa kilku zawodników i w okresie presezonu i zmiana stylu z obrony na wysoki presing.zformy wysokiej nie mają prawa mieć.

0

@Binio77 ale sam Morawiecki powiedział że zadłużył Polskę na 20 mld aby mieć na 500plus .Skoro kasa jest i jest tak różowo to czemu nie spłaci 16 mld długów szpitali.A nie że szpitale 1 po drugim zamykają.Czemu nie podniąsą pensji dla pielegniarek?Czemu leki w tak małej liczbie są dofinansowane.Także czemu nie podniosą pensji dla nauczycieli.Skoro robi się reformę szkolnictwa to czemu te dzieci siędzą do 20 na lekcjach, gdzie są fizyczne zbudowane szkoły aby te dzieci nie siedziały po nocach w szkole.Dlaczego sztucznie wstrzymują wymianę piecy.Czemy wstrzymali sprzedaż starych czołgów z 70lat i chcą je remontować zamiast kupić nowe.Czemu nie ma nowych helikopterów i 3łodzi podwodnych.Czemu samorządy wycofują się z projektów i są nie dofinansowane.Czemu kiedy ceny materiałów budowlanych na drogi poszły w góre rząd nie urealnił tych kontraktów i firmy wycofują się z placu budowy.Skoro jesteśmy w dobie światowej koniuktury czemu rząd tego nie opłaci?

0

@Klaudek007 tzn.Generalnie busi nie gra złych meczy tylko vidal jest w najlepszej formie odkąd jest w Barcelonie.W zeszlym roku Valverde mówił ze kiedy vidal jest na boisku zespół traci na kreatywności.W tych meczach bo nie wiem jak będzie dalej to wyglądało .Vidal był bardzo kreatywny to jest główna zmiana, miał dobre podania które coś wnosiły.Czy jest od pierwszej minuty czy nie to i tak pierwsze 27 minut było słabe..Co do meczu.To przeciwnicy mają na 1 połowe taktykę potem traca siły.W praktyce w pierwszej połowie może strzelimy bramkę a potem jak sìe uda to ją obronimy.We wczorajszym meczu mieli bardzo dużo szans na zdobycie bramki i kiedy padła bramka podcieło im skrzydła staneli dostali kolejne.Potem Barca generalnie odpusciła choć bramkę zdobyli.Generalnie wynik był dobry ale to nie jest jeszcze ich najlepsza forma raczej się rozkręcają.To jest najlepsza moment dla Realu aby nas pokonać bo zamiesiąc będzie to bardzo trudne.Co do vidala jak mówi Bartek będą odmładzać skład i rakitic raczej odejdzie i jeśli vidal zagra dobry sezon to na jeszcze rok zostanie.Ale szukają za nich następcy i była miwa o Fabianie.Zobaczymy co się wydarzy.

1

@LukiGT statystyki strzelonych bramek mowią wszystko najwievej w zeszlym roku Barca strzeliła od 70 min.Messi mówił wprzed wejscirem presing maja to przewidziane.Będą tak grać ale szanse na wygranie będą mniejsze z uwagi na postać de jonga i Arthura który gra dużo lepiej.Też atak mamy mocniejsi.Formę osiągniemy za miesiąc.Natomiast Griezman będzie przystosowywał się dłuzej.

6

Drużyny grając z Barcą atakują silnym presingiem ale jest to taktyka na 1 połowę mecz trwa 2 poł.w której w 2 połowie fizycxnie leżąMówienie że w pierwszej połowie byliśmy lepsi jest całościowo naiwne.Mogli mieć inną taktykę rozłożyć siły na całość. Sporo drużyn gra tak z Barcą i w 2 poł mecz przegrywają, to samo było w zeszłym roku.Nie mamy też przypadkowego bramkarza i wcale łatwo goli Barcelonie się nie strzela.

0

@Kaisuj Dadzą sobie radę co kolejny mecz to większa pewność też wszyscy będą w lepszej formie.

3

@Midast Lenglet miał zeszły sezon bez zarzutu nikt nie jest perfekcyjny.Sezon się dopiero zaczoł.Cała druzyna robi forme jak co roku w trakcie sezonu.W zeszłym roku w pierwszych 2 miesiącach obrona grała beznadziejnie zwłaszcza Pique.Potem to była nasza najlepsza formacja.Forma idzie do góry jeśli nie będzie kontuzji będzie dobrze.Lenglet w przeciwięnstwie do Umtiti nie stara się grać wprost bezpośrednim kontakcie bazuje na przewidywaniu ruchów przeciwnika.Ma sezon w Barcelonie zaliczony teraz powinno być mu łatwiej.Mamy też 2 młodych stoperów a nawet 3 i trzeba dać im pograć i czas.A nie po jednym czy 2 meczach ich skreślać zwłaszcza że tski Todbido np.w meczach nie gra i ma prawo do wejścia w rytm meczowy.

0

@Persyfl teraz są trochę inne czasy poprawiła się dieta, zawodnicy lepiej się prowadzą, wszystko jest szybsze.młody zawodnik ma większy dostęp do wszystkiego .Nie było by de jongów i Arthurów gdyby nie iniesta i xavi.Nie wiem czy by tak by było że byłoby im łatwiej mieli by w akcji wiecej roboty. Guardiola zabraniał grać górą.Wszystko musiało być wolno doprowadzone do ataku pozycyjnego.Enriqe potem wprowadził długie piłki za obronę aby coś zmienić.Potem Ernesto postawił na balans pomiędzy atakiem a obroną teraz jest wysoki presing.Nie wiem czy by było to im na ręke.Co nie oznacza że sobie by nie poradzili.

0

@norbi77są plusy i minysy bo przeciwnik biega więcej niż może i stać ich na 1 połowę i w 2 Barca im dokłada.Choć wczoraj zdażyło się to wcześniej.Strategia przeciwnika to strzelić gola i walczyć tak długo jak mam siły i starać się nie przegrać.Dobrze że wygraliśmy wczoraj i z interem i z Sevillą bo wchodzimy powoli na poziom w którym taka taktyka nic nie daje.Nie jesteśmy jeszcze w formie.Myślę ze miesiąc czasu od kiedy wraca zdrowy przód będziemy w formie.Do tego czasu będą przestoje drużyny.Należy nie przegrać w tym okresie.Mimo wszystko lepiej jest z wyprowadzeniem piłki w 1 poł niż rok temu.Poprawiliśmy się.Ekipa Guardioli nie musiała się z tym mierzyć bo żadko która ekipa grała z Barcą wysokim presingiem.To jest trochę nowość z czym Barca musiała sobie poradzić od czasów Guardioli.

0

@yoli generalnie to za miesiąc powinniśmy być w formie,jeśli nie będzie kontuzji albo kartek głupich.Tych przestojów jeszcze trochę będzie.Dobrze że przed Realem jest jeszcze jeden mecz choć ze 3 by się przydało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?