Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba strzelić bramkę aby nie było niepotrzebnych nerwów.
0
@dawka86 ty też;)
0
@dawka86 jak go zmarnował skoro Coutinho ma asystę i bramkę.;)powinni podziękować Valdkowi;)
0
Generalnie wygrać, wrócić ,zapomnieć i wyleczyc, robić formę mieć 3 pkt.Mats bravo Suarez bravo, biega dziś ,ciągnie drużynę, pod nie obecnocność kontuzjowanych.W kontekscie interu mało.
0
Coś się dzieje nie tak tylko od stycznia zarząd powinien sìe temu przyjrzeć cały srodek i przód miał kontuzje. Plus zawodnicy z obrony.Powinno coś się z tym zrobić.
0
Jest tym wszystkim jedna rzecz Barcelona wygrywała najwięcej strzelając gola w końcówkach meczu między 70 a końcem meczu.Nie da się na dłuższą metę robić tego bez kondycji.Z live to było czyste lekceważenie a nie brak kondycji.Natomiast są trenerzy jak klopp z tego co mówił piszczek że szuka szybkich wybieganych piłkarzy niekoniecznie technicznych.Barcelona szuka przedewszystkich technicznych zawodników.Różne podejście do tematu.
0
@AmigoBlancos po drugie Barcelona w ubiegłym roku wygrywała większość spotkań od 70 do konca mwczu nie da się tego robić bez kondycji.Ludzie mówią o live ale to było czyste lekceważenie przeciwnika i brak zaangażowania.
0
@Losiex Żona Guardioli wróciła do Barcelony butik prowadzić.Zabrała dziecko a 3 mają.Ciekaw jestem co zrobi Pep.Czy wróci do szkółki Barcy o czym kiedyś mówił. Czy może będzie chciał poprowadzić pierwszą drużynę Barcy.Z każdym rokiem będą nowi bardziej dominować w Barcelonie.W praktyce jest już kilku których nie trenował.Może będzie wyzwaniem dla niego ich trenować.Jeśli przyszedłby Xavi trenować pierwszy zespoł a Guardiola pracowałby w szkółce.Mógłby Guardiola być świetnym wsparciem dla xaviego który mógłby się wciąż od Guardioli uczyć.Xavi z Valdesem mogli by poprowadzić zespół.Oczywiście z MC ma kontrakt.Teraz by nie przyszedł.Jak by Guardiola uczył w szkółce to przebieralibyśmy w talentach.Bo masę zawodników idzie do niego z nim pracować.Tak czy siak same plusy.
0
@pasquda dzięki wzajemnie,
pozdr i dobrego, oby wygranego meczu:)
0
@michail99 Piszczek mówił ze klopp szukał szybkich zawodników niekoniecznie technicznych dlatego go wzioł.Barca przedewszystkim technicznych tu jest różnica.Czasem wygrywają ci fizycznie lepsi.Czasem ci techniczni kestia formy i wielu różnych czynników.
0
@pasquda Kiedy popełniam błąd to tego nie wiem.Wydaje mi się że jest ok ,nie sprawdzam bo jestem pewny że wszystko gra.Bywa że nie jestem pewny ,wtedy sprawdzam i widzę że się mylę.Uczucie jest totalnej niepewności odczucie wewnętrzne niemoc -fatalne.Wtedy sprawdzam w tel. albo pytam.
Ja mam duży dystans do siebie i wiem że część będzie chciała poczuć się lepiej i mi będzie chciała pojechać a dla części jest to niezrozumiałe patrzą przez własny doświadczenie i oczy.
Ludzie są różni mają do różnych rzeczy predyspozycje.Nikt nie zagra w tenisa dokładnie jak Federer albo zaśpiewa jak Shakira.Co jest piękne różnimy się wadami i zaletami.
Zauważyłem że zmęczenie odgrywa istotną rolę.Jeśli jestem wypoczęty lepiej to kontroluje.Przy zmęczeniu trochę się to sypie.Ale nawet jak jestem wypoczęty to też zdaża mi się błąd.Natomiast to jest tak że jest słowo i w jednym tygodniu robię błąd w następnym jest ok za jakiś czas ponownie.Czasem jest oczywiste czasem nie.Czemu tak jest nie wiem.Choć jest to troche wyjaśnione w definicji geneze co i jak.
0
@pasqudahttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
Warto to przeczytać są różne dyslekcje i rózne jest ich natężenie u róznych osób ale tez rózne u osoby u mnie zmęczenie ma wpływ czas.Także dają pewne umiejętności.Nie wiem czy da się to przeżucić na znaki drogowe to nie wiem czy to trafne porównanie.Skoro rozpoznanue znaków ma być takie oczywiste to czemu są wypadki.Przecież wszystko jest jasne.Jednak występuje.
0
@Fake69 https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
Słuchaj możesz także zaprzeczać że pałacu kultury nie ma w Warszawie ,albo że Kraków nie leży w Polsce.Masz do tego prawo.Mi to kompletnie nie przeszkadza.Także mozesz mieć i dosyć też masz do tego prawo.Dla mnie luz.pozdr ciepło:)
0
@Fake69 pilnuję się ale czasem.....
0
@Fake69 no widzisz ciężkie życie panie;)
0
@Murazor no i teraz widzę.Jutro napiszę dobrze także przez miesiąc.Potem przyjdzie dzień....Kiedy będę zmęczony.
Jest to rozwiązanie jakis pomysł .Tylko czasem odpisuje pod chwili i impulsu nie mam też czasu .Otwierać kopiować itp.czasem sprawdzam kto co pisał i się odnoszę do poszczególnych rzeczy i ciężko skakać z jednego na drugi.Wydłuza to czas.Trochę traci się przyjemność z konwersacji.Coś jak szybkie czytanie.Przydaje się ale nie jest to fajne odczucie.Dzięki za pomysł:)
0
@Deraxium Ubolewam, zrobiłem w tym kierunku sporo, ale dyslektykiem jestem.Czasem dane słowo piszę dobrze.Przychodzi moment znowu piszę je źle potem wraca jest ok. Pogarsza się przy zmęczeniu.Dyslekcja wplywa też pozytywnie na możliwosci ma też plusy.Za to dykcję mam dobrą.Jestem wstanie zrozumieć tych co nie piszą poprawnie.Mam tak samo jak słucham ludzi,mało kto mówi poprawnie w jęz polskim.Zawsze są plusy i minusy.
1
@Deraxium hehe co nie zmienia faktu ,że on robił przygotowanie w szkułce.
0
@RosjaninBut jest Messi więc bedzie grał Suarez.Griezman bedzie gasił pożary po kontuzjowanych z czasem jak odejdzie Messi czy Suarez a on wdroży się w tą grę to będzie miał wieksze znaczenie.
2
@adambądkowski93 w tej sytuacji na pewno zagra Suarez.Dembele był zmęczony po rozegraniu ostatniego spotkania pewnie będzie potrzebował zmiany.Nie wiem czy Suarez też pod koniec nie bedzie musiał zejść.
1
@Deraxium fati nie robił przygotowania z pietwszą druzyna
0
@ForcaMilosz Mbappe kończy się kontrakt w 2022. Nie chcę go na ten moment przedłużyć z psg mówi wprost ze chciałby osiągnąc coś w psg i chcę pójść gdzie indziej.Będzie tam z uwagi na mistrzostwa w katarze.Rabiott odszedł za darmo.Ale można za Mbappe zapłacić mniejszą kwotę 150 mln. Pół roku wcześniej tak Real kupił taniej Hazarda nie dał za niego 200mln.Istota to przekonać do projektu zawodnika.Dodam że mamy 2.5 roku aby na niego zarobić i jego przekonać.Do sprzedania jest Coutinho Rakitic ,umtiti Vidal.150 mlnZarówno z live jak i Mc odejdzie guardiola i klopp.Live nie ma kasy.Real musi sprzedawać zawodników aby kogoś kupić na dziś .Chce kupic pogbe i dunczyka 200mln.Juve przez Ronaldo juz ma problemy finansowe nie stac ich na rakitica.Bayern nie wyda takiej kasy.Może za to wyda na Coutinho.Mamy w ekipie wielu francuzów w tym przyjaciela Dembele.Świetny projekt sportowy.Nie widże powodu aby nie myśleć o kupieniu tego zawodnika tym bardziej że i liga angielska i hiszpańska są po prostu lepsze.Nie wiem też czy po mistrzostwach jak psg nic nie ugra z Psg to będzie chciał ich sponsorować.Nie widzę tu powodów aby Barca nie myślała Realnie i takie pogłoski się pojawiły.
0
@RosjaninBut Rozumiem cię tak naprawdę zmiana ekipy Guardioli jest od czasów denisów i styl Barcy jest na tyle trudny że wielu odpada.Znalezienie następców w mojej ocenie będzie jeszcze ze 3 lata trwało.Nie wiadomo jeszcze czy Firpo to następca choć w ofensywie fajnie wypadł.Semedo ma 26 ma potencjał ale bez postępów jak ktoś się pojawi myślę że go wymienią.Zobaczymy co z następcą Pique jest Todbido w szkółce i de ligt.W kwesti Busiego to pewnie myślą o Fabianie z Napoli.Suareza nie ruszą raczej póki jest Messi.Jego problem to chsząstka i od pół roku kontuzjew tym na koniec sezonu 2 na raz.Teraz brak presezonu wyjazd na copa i kontuzja.Jeśli go się posadzi na ławie to go dobrze nie sprzedasz i sportowo nie zyskasz a pensje bulisz.Kiedy był zdrowy z Messim strzelili najwiecej bramek w europie.Czy chcesz go sprzedać czy nie powinien grać i dojść do formy.Dla mnie powinien zostać do 2022 i wtedy jak skonczy kontrakt i Mbappe kupić taniej.Jak Real hazarda albo Rabiota.Z perspektywu klubu Suarez to tranzakcja wiązana z Messim.Choć z budzetem nie jest źle to klub kupił dobrych zawodników.Nie wszystko na raz.
0
@rDinho nie wzytałeś w co piszę Mbappe kończy się kontrakt w 2022. Nie chcę go na ten moment przedłużyć z psg mówi wprost ze chciałby osiągnąc coś w psg i chcę pójść gdzie indziej.Będzie tam z uwagi na mistrzostwa w katarze.Rabiott odszedł za darmo.Ale można za Mbappe zapłacić mniejszą kwotę 150 mln. Pół roku wcześniej tak Real kupił taniej Hazarda nie dał za niego 200mln.Istota to przekonać do projektu zawodnika.Dodam że mamy 2.5 roku aby na niego zarobić i jego przekonać.Do sprzedania jest Coutinho Rakitic ,umtiti Vidal.150 mlnZarówno z live jak i Mc odejdzie guardiola i klopp.Live nie ma kasy.Real musi sprzedawać zawodników aby kogoś kupić na dziś .Chce kupic pogbe i dunczyka 200mln.Juve przez Ronaldo juz ma problemy finansowe nie stac ich na rakitica.Bayern nie wyda takiej kasy.Może za to wyda na Coutinho.Mamy w ekipie wielu francuzów w tym przyjaciela Dembele.Świetny projekt sportowy.Nie widże powodu aby nie myśleć o kupieniu tego zawodnika tym bardziej że i liga angielska i hiszpańska są po prostu lepsze.Nie wiem też czy po mistrzostwach jak psg nic nie ugra z Psg to będzie chciał ich sponsorować.Nie widzę tu powodów aby Barca nie myślała Realnie i takie pogłoski się pojawiły.
0
@masq 2022 Mbappe jak Rabiotta teraz Suarez powinien złapać formę aby pomóc i tez ewentualnie go jak najlepiej sprzedac. W wersji po kontuzyjnej tracimy sportowo i finsnsowo.Na lawie nie zmoeni swojej formy.
2
@RosjaninBut mało masz zmian? wydano kupę kasy na Griezmana, Firpo i de jonga.Postawiono no młodzierz ,wzięto ze szkółki 2 zawodników a rakietę w praktyce odstawiono .Do bayernu przeszedł Coutinho.Wybudowano nowy stadion przyszli nowi trenerzy do szkółki.Czy to mało zmian?Bo jak dla mnie to jest na tyle że zespół musi się zgrywać i się poznać.
0
@SzahMatt jak Suarez był zdrowy to wraz z Messim strzelili najwięcej bramek w Europie.Było to zeszłym roku.
0
@Gacu95 dlatego że ma tam więcej miejsca niż w systemie Barcelony jego kteatywność na małej przestrzeni spada ogranicza się do strzelania w długi róg o czym każdy wie i podania Messiemu i Albie.Dobry na inne systemy nie do Barcy. Bo do środka to w defensywie lepszy jest Arthur Busi de jong także Alenia Roberto i Rakitic.Zresztą powinno tu się dać szanse Puigowi.A i tak skoro szukaja Ruiza to i ci nie spełniaja oczekwań.O tym że będzie musiał przystosować do gry w barcelonie w kontekście miejsca i ile bedzie mniej miał czasu na trzymanie piłki mówił mu Fabregas przed przyjściem do Barcy.Niech mu tam idzie dobrze sprzedać inwestować w kogoś innego.Zresztą on sam nie będzie chciał do Barcy wrócić.
0
@Galford no tak ;)
3
Niech w Polsce grają;)