Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Ansu wszedł na podmęczonego przeciwnika i nie gra całych meczy nie dziwne że lepiej wygląda fizycznieJak zagrał z Borusią już tak dobrze to nie wygladało.
0
@johny11 dokładnie miał copa kontuzje nie miał przygotowania w presezonie.On potrzebuje gry a nie siedzenia na ławie kontuzji jest sporo i potezebujemy wszystkich w formie. Każdy musi robić forme jeśli chcemy myśleć o LM.
0
@normasubiektywna ja powiem tak dziś widziałem współprace Messiego z Griezmanem i postęp w grze Griezmana.Dorobek bramkowy ma najlepszy w drużynie.Ma problem kiedy przeciwnik stawia 2 bloki przed bramką i odgrywa do de jonga czy Arthura.Dziś było luźniej i bardziej grał w stronę bramki.Myślę ze jego ocena jest za wczesna uczy się czegoś nowego jesli chodzi o sposób grania i poznaje kolegów.Charuje w defensywie i podania w polu ma niezłe.Jest baza od której może zacząć.Gra na 2 pozycjach na zmiane i musi ewidentnie się przystosować do gry na tak małej przestrzeni.Dzisiejszy mecz to krok do przodu.Jeśli weźmiemy kontuzje które nas z przodu dodykają od pół roku.To taki zawodnik który gra na 3 pozycjach tej jakości to skarb.Trzeba też zauważyć że generalnie drużyna nie jest w formie i boczni obrońcy i pomocnicy nie byli wstanie w kilku meczach podać do napastnika.Tak jak środkowi zagrać na wolne pole.Czy to dobry transfer tak ale z uwagi na podruże kontuzje i Copa nowych zawodników za dużej ilości zawodników w środku jesteśmy jeszcze w presezonie i budujemy formę.Generalnie oceniać tak ale nie ostatecznie.
0
@Riguelme jeśli chodzi o najlepszy który ja widziałem to ten kiedy strzelał bramki np. z Totenchamem choć było kilka innych meczy .Oczywiście gdyby nie kontuzje byłby lepszy.Jeśli chodzi o najgorszy to ten kiedy doznał kontuzji ostatnio.Dziś był lepszy od tego najgorszego czyli tego co ostatnio.Nie zaczyna wracać do dyspozycji z tego najgorszego poziomu co mnie ucieszyło bo dojście generalnie do formy może nie trwać długo.Nie doznał kontuzji co jest na plus.Uważam ze gdyby nie kontuzje z tą szybkością byłby w 3 najlepszych.No i widzę że mu zależy.Doceniłem go bo nie oczekiwałem że facef który w praktyce od pół roku idzie od kontuzji do kontuzji zagra coś niesamowitego.Fati wszedł na podmeczonego przeciwnika nie miał kontuzji muał normalny presezon.(co nie oznacza ze nie byl wsoanialy bo był. W przypadku Dembele nie mam wymagań z kosmosu tylko staram się ocenić adekwatnie do sytuacji i możliwości zawodnika na ten moment.Nie było źle.
0
@Skipper1987 sam pisałem ze gra do tyłu dziś zdobył bramkę grał w defensywie mało tracił i mniej grał do tyłu.Strzelał na bramkę czego nie było istatnio jest postęp.
0
@ryba84 Suarez z Messim jak nie byli kontuzjowani strzelili najwiecej bramek w europie w zeszlym sezonie.To czego on potrzebuje to gry.Potrzebujemy wszystkich w formie.Fati ms 16 lat i nie można go obciązać na razie gra po 40 min na mecz.To jest mądre.Trzeba doprowadzić do ładu resztę.
0
Najlepsze to 3pkt ,zagraliśmy lepszy mecz choć nie idealny.postep zrobił Griezman i współpracował z Messim.Lepszy, Firpo,Dembele nie jest w tragicznej formie i powinuen szybko na swój poziom wejść choć zobaczymy w następnym meczu.Fati wspaniały.
Co jest słabe nie wszyscy ida idealnie do presingu.Zadawalamy się 2 bramkami i zaczynamy chodzić robi się niebezpiecznie a przeciwnik rośnue a tu trzeba 3 bramek.Kolejna kontuzja Messiego i mocno fizycznie daleko od formy Suarez
Generalnie mecz daje nadzieję i powinniśmy za mieśiąc grać swietną piłkę i to bez Messuego jak poprawimy się fizycznie i lepuej zawodnucy się zgrają.Na to co widziałem ostatnio jest progres.
2
To bzdura mówienie kto jest lepszy fati czy Dembele Messiego nie ma i potrzebujemy wszystkich w formie.Fati wszedł na zmęczonego przeciwnika fizycznue było to widać co nie znaczy ze nie grał wspaniale.Dembele jak to Dembele;)ale w tragicznej formie nie jest.Griezman dużo lepszy niż ostatnio no i bramka.Podobał mi się dziś Firpo.Suarez jeszcze dużo nie to apatyczny.Oby Messi wrócił na inter.Martwi to że po strzeleniu 2 bramek zespół spoczywa na laurach i z minuty na minutę gra gorzej.Generalnie mecz lepszy niż ostatnio trzeba się poprawić pkt ważne.Za miesiąc powinniśmy mieć swietną grę.Czy z Messim czy bez.Oby Suarez coś z sobą zrobił.
0
Zadowolismy sie 2 bramkami....
0
@YoungMan raczej martwi mnie tu po prostu dyspozycja Alby niż Czy Marcelo jest gorszy czy lepszy.On technicznie jest niesamowicie wyszkolony ale nieprzekładało się to na skuteczną grę w tym roku.
0
@BaRcA!FaN przytoczę slowa Fabregasa jak szedł z live do Barcelony.Bedziesz mial duzo mniej czasu i miejsca na reakcję bedziesz musiał się przystosować.Nie przystosował się.
0
@mindbender84 Filipek zawdzięcza lewemu dorobek bramkowy i to w 100%
1
@El dominatore niekoniecznie jeśli Coutinho zagra swietny sezon zglosza sie po niego inne kluby.Bayern ma pierwszenstwo.Lewy moze naciskać.Odszedł Uli jest nowy dyrektor.Zobaczymy po sezonie
0
@swiergol2 coutinho jest dobry jak ma sporo miejsca i więcej czasu .W Barcy tego nie znajdzie.Jest znakomity dla Bayernu i idealny gracz dla lewego.Do środka są zawodnicy trzeba Puiga wprowadzać do gry z de jongiem i Arthurem.Lubie Coutinho ale życzę mu najlepiej w Bayernie.
2
@DonMatteo901 no ale Coutinho już dobrze gra;)
3
@bernardFCB Arthur ma na to papiery i xavi prosi aby dać mu czas. De jong też się rozwinie jabym dał Puigowi szanse
0
@normasubiektywna choć de jong ,Arthur,lenglet to są świetne transfery.Cobdo Griezmana to kupiony był po okazyjnej cenie.Nie wiadomo jak to z nim będzie wyglądało.
0
@Timishiru1337 de jong Arthur i Puig podstawa ,Sprzedać Rakiete pewnie Vidala i Coutinho.Jak sìę dogaduje z lewym to bardzo dobrze.Trzeba też odzyskać kasę.Jeśli zgłosi się konkurencja to może Bayern kupi.Alenia i Roberto jako rezerwowi.
0
@fhero z jego wypowiedzi po przyjściu do Bayernu wynikało że Barca to temat skończony i odnajduje się w innym systemie niż Barca.Ma tam więcej miejsca i jestem obok lewego największą gwiazdą.W Barcelonie się dusił.To fajny i dobry piłkarz ale niestety nie do Barcy.Co do Neya to kwestia postawy Dembele Fatiego i Griezmana.Jeśli to się ułozy to go odpuszczą i może skupią się na Mbappe za Suareza.Zobaczymy.Wbrew pozorom jeśli cena będzie 170 a Neymar dołozy 150 plus sponsorzy których przyprowadzi to może wyjść w granicach Coutinho.Z mojej perspektywy najlepiej 2022 kupić Mbappe za Suareza.
0
Może nie bayern go kupi choć lepiej aby kupil
0
@Rewolucja123 może faktycznie to nie sztab, ale ostatnie pół roku to sporo kontuzji .Oby się trzymały się jak najdalej .
0
@Rewolucja123 Zgoda bo wychodzimy z nich to że zawodnik wraca po kontuzji nie oznacza też że będzie w formie.Weźmy Dembele od 2 połowy ubiegłego sezonu praktycznie albo ma kontuzje albo dochodzi do formy po czym ma kontuzje nawet w letniej przerwie miał kontuzje i odzyskał się na tydz. przed presezonem trenował normalnie zagrał mecz i kontuzja.To jest cykl który trwał od połowy zeszłego sezonu.A Suarez dopuki nie miał kontuzji był z Messim najlepszą parą zawodników w europie ,która zdobywała bramki.Od kiedy dostał kontuzji chszatki gra w kratkę skończył z 2 kontuzjami na raz na koniec roku.Pojechał na Copa wrócił dostał kontuzji obecnie wraca do formy.Arthur przez pół sezonu kontuzje kości łonowej plus brak przygotowania fizycznego do sezonu pod formą 2 cz.Obecnie poradził sobie z tym .Kontuzje mieli wszyscy napastnicy i środkowi w ubieglym sezonie w któryms momencie.W obronie umtiti, vermalen i Semedo.Efekt na końcu Messi grał sam.Obecny sezon to kontuzje Umtitiego, Alby,Dembele,Suareza.Zobaczymy jak loty do usa i japoni i brak presezonu dla niektórych zawodników odbiją się na zdrowiu.Bo Suarez i Messi już byli kontuzjowani.
0
@damianex10 u nas jest to samo od połowy ubiegłego sezonu do dziś mamy kontuzje .Dopiero dziś wraca Dembele pewnie pogra 25 min ,może Messi zagra caly mecz a Suarez zrobi progres.Kontuzje Alba ,Umtiti pewnie i byłby Vermalen no ale on sprzedany;).Ten sam problem co Real.Do formy jako zespół dojdziemy za miesiąc.Za nim ci po kontuzji dojdą do formy ustali się podstawowy skład zgra się srodek z atakiem Griezman się przystosuje bo boi się atakować.
0
@p3rshing jeśli Suarez będzie grzał ławę to do formy nie wróci to zamknięte koło musi grać.Po copa nie brał udzialu w presezonie i jeszcze po kontuzji.Trudno tu formy szukać.Mimo wszystko 2 bramki strzelił.Jest ambitny i mam nadzieję że się ruszy do gry.
0
@fajny_football suarez będzie grał -ciężko oczekiwać aby Suarez który miał na końcu sezonu 2 kontuzje na raz potem Copa trochę sie przygotowywał zaraz kolejna kontuzja aby oczekiwać cudów po nim.Będzie grał bo potrzebuje meczy aby dojść do formy.Nie granie oznacza powiększenie problemu.
8
Ramos głosował na Salaha;) wyrzuty sumienia go gryzą czy co;)
0
@YoungMan Alba zatracił gdzieś podanie do napastników w polu karnym mniej wiecej od połowy zeszlego sezonu.Jakby obrona w la lidze się połapała.Bo Messiemu potrafił rewelecyjnie podać w defensywie różnie grał.Czy od pół roku jest on najlepszy to ja nie wiem wcześniej grał lepiej.
0
@MaroBrd slyszałem plotki o wymianie Pogby na Krosa.Jeśli zobaczysz jak u nas wygląda temat z Rakiticem, który grał w zeszłym sezonie cały czas. Teraz nie zmieścił się nawet do składu to jest bardziej niż pewne że pójdzie do Juve.Kluby mają sposoby aby pozbyć się zawodników którzy chcą zostać.Ja mam problemy trochę w ocenie isco to mega piłkarsko zdolny facet który gra bardzo ładnie i efektownie.Mam wrażenie że nie efektywnie to nie jest typ zawodnika aby ograł 3 i strzelił bramkę.A raczej fajnie ogra jednego i na następnym straci piłkę.Ma racje Ronaldo że zwalnia grę.Gdyby poszedł do Guardioli on by zrobił z niego zawodnika.A tak to mam wrażenie że to nieoszlifowany talent.
No i nie rozumiem czemu Perez kupuję na lewą strone hazarda Rodrygo viniego i Myśli o Neyu a ma problemy w środku.Teraz Vini który nie radzi sobie ze strzelaniem bramek to jeszcze gra na nie swojej stronie.To albo kupować i zaproponować wymianę na zawodnika na prawą stronę albo na środek.Dziwne to pomyślane.
1
@Kuczek https://www.google.com/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/844895/problemy-rodzinne-pepa-guardioli-zona-chce-wrocic-do-barcelony
2
Żona Guardioli przeprowadziła się z powrotem do Barcelony ma dość życia w Angli może............?