0

@BarcaInfo jak chcę się budować stadiony a pierwszy postawiono i chcę się mieć świetny zespół na przyszłość i nie ma szejka a chcę się wysokie pensje. To niestety nie ma wyboru.Wyjazdy przyniosły sponsorów.Póki nie zbudują stadionu i nie znajdą docelowych następców raczej w tym temacie nic się nie zmieni presezon będzie trwał o miesiąc dłużej.Też copa nie pomogła.

0

@Szicek10 Te 4 lata w Barcelonie go zmęczyły psychicznie w przeciwięństwie do pracy w MC co ostatnio mówił.Histerie kibiców dały mu się we znaki.Też on nie miał już co im przekazać na koniec i się wypalił.Im więcej będzie zawodników których nie trenował tym lepiej.Z drugiej strony jest ryzyko że nie zrobi takiego sukcesu jak za pierwszym razem.Ma co stracić.Pytanie jest czy jeśli przyszedłby do szkółki to ile wytzyma bez adrenaliny na meczy i stawkę itp..Może wtedy byłaby szansa aby objoł posadę pierwszego trenera.Jeśli on byłby w szkółce a xavi z Valdesem prowadzili by pierwszy zespół to też byłby świetny układ.Wiele talentów chciałoby u niego trenować. Mógłby też być jednym z doradzców xaviego i wpływać na szkolenie w Barcelonie.Czy przyszedłby do szkółki czy jako trener pierwszej drużyny będzie to bardzo pozytywne.

0

@snoopdegiewiesz co on nie chcę mieć stresu tylko spokojnie żýć.Ma 3 dzieci no i kwestia jakie ma relacje z żoną.Nie sądze aby chciał rozwalać rodzinę z 3 dzieci.A szkółka to jakieś rozwiązanie.Liczę ze po kilku latach będzie brakować mu rywaluzacji i wtedy może Barce poprowadzić.Kontrakt ma do 2021.Pewnie xavi poprowadzi. Jeśli już to po nim objołby zespół zobaczymy co zrobi.

1

@LakiLuke hehe pewnie mu zwyczajnie wypadają.Sprytne co zrobił.

0

@snoopdegie mówił że do szkółki chce wrócić.Mógłby poprawić metody szkolenia i rozwijać trenerów.

1

@Lamora Może 2 się uczy a 1 nie.Jeśli szukają następcy to może wróci do Barcelony kiedyś coś wspominał o uczeniu w szkółce.Gdyby tam trafił to już byłoby super

1

Giovanni van Bronckhorst przygotowywany na następcę Pepa Guardioli w MC.
Ciekawe co będzie robił Guardiola. Żona wróciła z 1 dzieckiem do Barcelony prowadzić sklep.On został z 2.

0

@Gregsky10 jeśli wróci szybki Dembele Mess,i Ansu to czasem mogli by wyjść szybko z własnej połowy a nie czekać aż przeciwnik się ustawi.Byłoby ciekawie dla widowiska.

2

@fifekok kwestia gdzie go widzisz w środku czy wyżej.Wyżej nic nie pokazał i jest gorszy od wszystkich z przodu. Jeśli chodzi o środek Busi dostał oceny 7.6 czyli dobry mecz z prognostykiem że dogaduję się z De jongiem i Arthurem wraca do formy fizycznej.Jeśli chcesz posadzić De jonga albo Arthura na ławce to chyba nie najlepszy pomysł,bo to czego oni potrzebują to gry.Mają obaj poprawić ofensywę.W kwesti zmian po odejściu Rakitica i Vidala.Barca chcę Fabiana z Napoli.A jako kreatywny Valverde chciał wprowadzić Puiga z Barcy B.W tej chwili jest za dużo miejsca nie może go wprowadzić. Coutinho by go blokował.Jeśli chcesz kogoś ofensywnego to w Barcelonie jest taki zawodnik Puig.Myślę ze jak odejdzie busi to na defensywnym będzie de jong a przed nimi Puig i Arthur.Niezapominajmy o 2 zawodnikach Aleni i Roberto.Pierwszy na mój gust pójdzie na wypożyczenie 2 zostanie bo może grać jako obrońca w środku i jako skrzydłowy.Cxyli do gaszenia pożarów.Jeśli potrzeba kogoś kreatywnego to jest Puig.Ale xavi mówi aby dać spokojnie grać Arthurowi aby prostopadłe podania zaczoł grać.To samo tyczy się de jonga który nad tym też musi popracować.Jest jeszcze w skółce Moriba o ile pamiętam typ Pogby kandytat aby zostąpić Busiego.Jes też Oriol który dobrze gra na wypożyczeniu.Jeśli ten sezon nie wyjdzie to pewnie Messi będzie chciał ściągnąc Neya a z Dembele jest jak jest.Trzeba sprzedawać graczy jeśli Coutinho dobrze się zaprezentuje w Bayrenie jest szansa że sprzedamy go nie tylko do Bayernu ale może i do innych klubów chelsea czy Liverpoolu.Gdyby grał w Barcelonie grzałby ławę bo konkurencja,cena szła by w dół.Zobacz co dzieję się z Alenią i Rakiticem i vidalem.W planach jest budowa stadionu.Oni muszą się pozbywać graczy.Myślą o Mbappe.A związek planuje ograniczenia wypożyczonych zawodników.Trzeba zostawić miejsce dla talentów i robić dobrą selekcje.Coutinho młody nie jest.

3

@fifek nie ma takiej potrzeby. Bardzo dobrze że drużyna ogrywa się bez Messiego na przyszłość przyniesie to sporo dobrego.Niech biorą grę na siebie.Busi de jong i Arthur muszą nad sobą pracować i zgrywać się i to jest czas dla nich.Coutinho miał mega dużo szans.Ci co są wyżej są od niego lepsi w systemie Barcelony.W Bayernie ma ogromne szanse być szczęsliwy tutaj nie był.

0

@kuffs co do wygrania LM .W Barcelonie jest sporo zmian jesteśmy w fazie przejsciowej i może być różnie.Jesteśmy w fazie gdzie ekipa Guardioli powoli odchodzi ,ale jeszcze chcę grać no i szukamy następców.Jedni i drudzy kosztują a od pół roku projekt dewastują kontuzje.Obecnie 3 atakujących którzy mają tworzyć różnicę i piękno gry są kontuzjowani.W Barcelonie zmiany są w kwestii infrastruktury zbudowano nowy stadion będzie przebudowany główny.Kiedy zob. Co dzieję się z kontuzjami odrazu napisałem że jesteśmy jeszcze w presezonie.Biorąc uwagę że są nowi zawodnicy ze szkółki i innych klubów a w środku jest za dużo zawodników.Nie gra Messi to formę osiągniemy 3 tyg po tym jak wróci dwójka z (Fati ,Dembele,Messi).O ile nie będzie cudów z kontuzjami.Plus sytuacji jest taki że bez tej trójki i Messiego reszta musi brać na siebie grę.Co jest bardzo dobre.Jeśli teraz za dużo nie przegramy za miesiąc będziemy groźni.Co do wygrania LM żadna drużyna nie może powiedzieć wygramy LM.Nikt specjalnie na ten moment nie jest w jakiejś super formie.Wyciąganie wniosków w tym momencie czy ta ekipa będzie zła czy dobra ma szanse czy nie nie ma sensu trzeba im dać czas zrobić swoje zgrać się i indywidualnie musza wrócić do siebie.Ja nie jeste zwolennikiem ani przeciwnikiem valverde.Jeśli przyjdzie inny dobry trener ok. Ocenię obecną ekipę jak się zgrają i wrócą indywidualnie do formy po kontuzjach.Wtedy będę widział jak valdek widzi grę Barcy.Bo na razie to gaszenie pożarów po kontuzjach i próby sorawdzenia kto na jskiej pozycji najlepiej się sprawdzi.

1

@rademenes śmieszne:) ,choć Guardiola mówił że dla niego najbardziej cenni zawodnicy są ci co graja na różnych pozycjach.

0

@MaroBrd Mi się bardzo podobał Real kiedy grał Zidan.Potem Mou zabił piękno waszej gry.Za dużo było w tym fizycznej gry niż pięknej technicznej gry.Trochę to nie na Real i tu mnie Zidan mimo wygrania ligi mistrzów zaskoczył że tego nie zmienił.Oczywiście Ronaldo czy Marcelo technicznie są wyśmienici ale tego brakowało mi u reszty.Oczywiście Kros jest elegancki modric wybiegany ze strzałem i odbiorem ale brakowało mi w tym magi.Dopiero teraz przychodzi Hazard, Vini i Rodrygo ,którzy tą piękną grę mogą zrobić.Miałem wrażenie że Perez o 1 rok trochę zaspał.Musi teraz gonić.Za bardzo uwierzył że ma najlepszych na świecie i pojawiła się mocna konkurencja i dla nas i dla was.Mieliscie jako kibice trudny rok.LA liga przez słaby Real straciła też trochę i Barca.Liga Angielska zyskała.
Szkoda że Zidan nie wprowadził wczoraj Rodrygo czy Viniego.Bo czegoś w ataku mi brakowało.Chciałby zobaczyć chociaż połowę meczu jak gra Rodrygo bo słabo go znam.
Ten wynik to tak naprawdę dla nas bo teraz i Atletico i Real mają najlepszy moment aby nad nami tą przewagę robić.Bo na dziś zespół buduje bazę i zgrywa się bez Messiego.Plusem jest tego że wszyscy biorą odpowiedzialność za grę robią formę.Też muszą dać radę bez Fatiego i Dembele.Główni od robienia piękna i różnicy.Zespół gra coraz lepiej.Wygraliśmy na wyjeździe.Ja ci co grają się ułożą dojdzie Messi , Fati i Dembele który był na całym presezonie i nieźle gra.To 2 tyg po powrocie 2 piłkarzy z tej 3.To będziemy tak naprawdę mocni.Tak naprawdę to 2 najbliższe mecze będą dla nas kluczowe z interem i Sevilą jesli oba wygramy.To będziemy w dobrym położeniu.O ile nie będzie kontuzji.Potem jest słaby Eibar .Powinniśmy już wtedy nieźle graćTo jest najlepszy czas aby nas zostawić w tyle.Oczywiście też się poprawicie pewnie hazard itp.Te 2 meczę bedą istotne.zoby dziś Sevilla zremisowała bo to wynik dla obu drużyn.
Tak z innej beczki muszę przyznać ze brak Oblaka w 3 to jakiś skandal.To moje prywatne zdanie.

0

@kuffs nie obrażam Bayernu barcelona jest zespolem po prostu lepszym i liga hiszpanska jest lepsza od bundesligi.Stwierdzam fakt.Barca kupuje zawodników za cenę prawie 2 krotnie większą od Bayernu.Ich na to nie stać tego Coutinho to nawet nie kupią.Wartość klubu jest większa.W Barcelonie na przestrzeni lat grali też lepsi zawodnicy.Obecnia gra najlepszy na świecie zawodnik Messi.Także trendy sa takie ze lepsi zawodnicy wybiorą Barce niz Bayern.W Bayernie Coutinho gra dobrze bo ma wiecej czasu i miejsca do gry niż w Barcelonie.Sposób gry w barcelonie jest najtrudniejszy na świecie.Fabregas mu powiedział przy przejściu z live do Barcy bedzież miał mniej miejsca i czadu na tezymanie piłki będziesz musuał sie przystosować.Uczciwie dostawał ich dużo kosztem innych zawodników.Przesiew w Barcelonie jest duży.Coutinho ma umiejetnosci problem jest mentalny.Tak jak sporo zespołów jest gorszych od Barcelony tak sporo zespołów jest gorszych od Bayernu.Nie ma tu niczego co jest obraźliwe dla nikogo.Jeszcze jedno z uwagina lewego lubię też Bayern.Choć to co Uli wypowiada się w temacie naszego bramkarza jest skandaliczne.

0

@Ratamahatta w srodku powinien grać Arthur De jong. Potem powinien dojść Puig i jest jeszcze jeden gracz w Barcy B.Do tego klub planuje Fabiana któryś z wychowanków Alenia i Robeto ppwinien odejść.Za dużo jest w srodku bayern to nie Barca a la liga to nie bundesliga tu trzeba być silnym mentalnie a jemu tego brak.Bundesliga jest idealna.

0

@Katalonik97 trzeba przeżyć miesiąc od powrodu Ansu Dembele i Messiego bo oni są od pięknej gry forma reszty też pójdzie fo góry.Jeśli nie przegramy w tym miesiacu za dużo bedziemy bardzo groźną drużyną.

0

@Przemek2323 jak dziś sevilla zremisuje bedzie dopiero idealnie;)

0

n@tediko tak tylko obecnie Suarez ma koło siebie praktycznie nową drużyne de jong,perez,Firpo,Griezman,Ze znanych Arthur. Suarez jest po kontuzji i nie grał z nimi w presezonie.Na razie biegał robil presing i strzelił bramkę która ułożyła mecz.On lubi dostać piłkę za linie obrony.Reszta musi go poznać jakie piłki ma dostawać.No i każdy z nich to nie Messi.A pn potrafi odgrywać Messiemu ktory po odegraniu wychodzi we własnym stylu.Robią to na pamięć.Na taką grę widać potrzeba czasu.Na razie z powodu kontuzji jest sporo zmian.A to gra fati Dembele czy Messi

3

Ja bym pochwalił dziś Suareza za bieganie presing,w stosunku do poprzedniego meczu widać było róznice i to dobry prognostyk po kontuzji. Kilka razy strzelił starał się.Zdobył ważną bramkę na wyjeździe ,która ułożyła mecz.Dał pewność zespołowi.Dostał trochę za mało pkt.

1

@Abuk no nie wiem.Ten wyni to tak naprawdę porażka Realu i Atletico jak wróci Fati ,Alba ,Messi,Dembele i indywidualnie dojdą do formy Griezman i Fripo de Jong złapią formę i ekipa się zgra ,będziemy groźnym zespołem. Już Suarez dziś był dużo lepszy niż w poprzednim meczu.Jeśli przez miesiąc przeciwnicy nie wyrobią sobie przewagi nad nami a u nas dalej nie będzie cudów z kontuzjami będzie im bardzo trudno zdobyć mistrzostwo.A myśmy dziś mocno odrobili i wygraliśmy na wyjeździe.Teoretycznie z tyg. na tydz będziemy mocniejsi.Psychicznie poszliśmy do przodu.Ten wynik jest dla barcy nie dla drużyn z madrytu.

0

@NGTRX jasne:)wolałbym go dobrze sprzedać

0

No i czad pkt kolejka udana:)

1

@NGTRX wszystko się zgadza oprócz tego ze Valdek zmarnował Coutinho.Coutinho dzis asystuje i ma się dobrze;)

0

@Barca_Big_Moment Może jakaś angielska drużyna ,albo Psg i raczej nie za 130.No chyba że dla Bayernu będzie to honorowa sprawa.

1

Oblak ratuję nam świetny wynik

0

Z tym turem sprawa nie jest prosta z jednej strony podróże nie pomagają w zrobieniu formy.Z drugiej strony.Cześć ważnych zawodników w nim nie bierze w nim udziału w ubiegłym sezonie przez mistrzostwa w tym przez Copa.Z drugiej strony chcemy swietnych piłkarzy, zbudowano stadion kolejny ma być budowany.Szejki raczej nas nie sponsorują.Myślę że przez kilka lat zanim zbudujemy stadion zmieni sie zespół czyli skończy się era piłkarzy Guardioli.Wtedy może ograniczą się do 1 wyjazdu a nie 2.Na razie bym na to nie liczył.Będą szukać kady gdzie się da.

0

@OCZYmm super może ktoś Coutinho kupi od Barcy live czy Chelsea może Bayern.Warto aby jak najmniej stracić na nim.La liga to nie bundesliga.Fajne miejsce dla niego i lewy skorzysta.

0

@JohnA pilnuje balnsu w Realu;)

0

@gaq bayern i bundesliga świetne miejsce dla niego:)może go kupią oby tak dalej:)

0

@MaFCB zgodzę się ,lecz sytuacja w której Barca się znalazła jest bardzo trudna to są ważne 3 pkt.Niewiadomo co z Dembele Messi czy Fatim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?