0

@Yanekzajeżdzać Suareza przerwa teraz była w środku albo na końcu tych meczy powinien zrobić taką zmianę.No i Griezman był w innej strefie czasowej i grał bardzo dużo jeśli już to on powinien odpocząć.Suarez miał gorszy mecz ale po jego akcji zdobyto bramkę.Generalnie mimo copa kontuzji on jest strzeledzkiej formie.

0

@Migel Tak ,Messi i wychodzenie sobie na pozycje i wspólny presing jest rozwiązaniem.Zmartwił mnie ten artykuł bo nie wyciągnoł wniosków.Albo nie jest wstanie ich do tego przekonać.

4

@xavi890 problem w tym ze live które by grało z nami wykorzysta te sytuacje bo ma więcej jakości.Nie możemy tak grać jak ze Slavią i dobrze że piłkarze byli źli.

0

Nie zgadzam się z nim w tym że Barca biegała tyle ile trzeba bo generalnie do tego on zmierza jego wypowiedź w tym temacie. Nie widzi tu problemu.Zawodnicy byli pod kryciem i ciężko było podać na wolne pole Semedo przy lini nie miał komu podać.Musi być ruch, podaje wychodzę na pozycję mam do wyboru kilka opcji wybieram tam gdzie mamy przewagę albo szanse na gola .Tego było za mało.Tu niestety trzeba pobiegać i o tą pozycje zawalczyć.Tak samo tych km powinno przybyć w presingu.A i tak Praga przebiegła by więcej niż Barca.Biegają za piłką.Zgadza się wtedy z tym co mówił jego trener, który jest twórcą stylu.

Problemem jest też Messi jak ruszył z presingiem wywalczył bramkę to to jest dobry kierunek.Messi stwierdził ze on czeka na moment i się aktywuje i stara się strzelić efekt jest taki że nie mamy w obronie zawodnika jest dziura.To jest fatalne dla biegającego Suareza czy Griezmana nawet młodych Arthura czy de jonga.Jaką mają mieć motywacją do biegania. Dla mnie Messi powinien więcej udzielać się w presingu a nie czekać na okazję bo inaczej bronimy przed bramką i to wyznacza trochę nasz styl bo zespół nie jest wstanie przejąć podania jak wszyscy nie podchodzą do presingu..Musi być mniejsza proporcja pomiędzy czekaniem a presingiem Dziś zespoły fizycznie są szybsze bardziej wybiegane i mówię o tych z LM, nie tak jak z czasów Guardioli gdzie grać się tak dało.Nie da rady tak grać w LM ba la liga to przejdzie.Tu jest dla mnie problem drużyny.

0

@ViscaBarca123 też dałbym szase Puigowi.Pytanie czy to że radzi sobie z poprawionymi rzeczami w Barcelonie B przełoży się na 1 zespół.

0

@Ratamahatta Dembele póki jest zdrowy powinien grać.Bo potrzebuje gry.Mbappe może przyjść za Suareza.Są przyjaciółmi obaj mogą grać.Messi Suarez odejdą wcześniej czy później

1

@kerouac kibicował ronaldo plakaty sobie powiesił staď mowa była o tym że za Realem jest.Obecnie wiszą plakaty jego.Bo wydoroślał.

0

@Pitera27 luz:)pozdr:)

0

@Pitera27 przyznam uczciwię, że nie rozumiem twojej wypowiedzi pewnie w emocjach pisałeś.Mi chodzi o to że muszą zdecydowaniej wychodzić sobie na pozycje i szybciej grać piłką a nie grać na stojąco.Messi dziś powiedział że czeka na moment, on nie może czekać aż sytyacje mu się pojawią tylko powinien tak jak griezman czy Suarez podejść pod przeciwnika i wywierać presje inaczej jest dziura.Tempo wychodzenia na pozycje i grania piłką przez Barce jest zawolne.Wszyscy są kryci musi być więcej ruchu ,abymożna było zagrać do zawodnika, inaczej nie ma szans na płynną grę piłką.Nie moze być tak że Semedo nie ma komu zagrać, bo kazdy jest pod kryciem. Tak się nie da grać w piłkę z live na la lige ujdzie.Dodatkowe km to wywalczenie wolnego miejsca i podejście pod przeciwnika.Dreptanie Messiego jest dobre na la ligę nie na LM.Są zmiennicy nie musi grać całego meczu może popracować w presingi bramkę z własnego presingu ze slavią zdobył i to jest kierunek. Kiedyś bramkarz więcej w meczu od niego przebiegł

0

@Pitera27 dokładnie poglądowy mecz jak trzeba fizycznie podejść do meczu, jeśli chodzi o live.Dobrze że w grupie mamy Borusie inter i Slavie niech się przyzwyczajają do tak biegających przeciwników.Bo przychodzi do gry z live i jesteśmy z rękami w nocniku i niewiedzą co mają robić.Oczywiście jak grasz piłką przeciwnik bardziej trochę biega.Ale Barca przegina.

6

@Ratamahatta problem tylko taki że rakitic nie chciał odejść jakbyś mu dalej pozwolił grać to by dalej chciał zostać i odszesłby jako wolny strzelec.Już japoni dostał sugestie od valverde ze nie będzie na niego stawiał.Miał czas przemyśleć sytuacje wybrał walke o sklad i nie gra.Natomiast klub tu nie mógł nic więcej zrobić.Rskituc nie chciał odejść.

0

Umtitiego trzeba sprzedać a awansować do składu obronce z barcy B

0

@Suzu mieszamka i tacy i tacy są podszebni.

0

@student97r dodałbym tylko ze 1 pierwszi w lidze i pierwsi w grupieLM grupa śmierci.Mieliśmy nienormalne przygotowania do sezonu gdzie messi arthur i suarez w nich nie uczestniczyli .Mogą nie być optymalnie przygotowani.Dembele,Messi.Suarez mieli kontuzje a Dembele to w sumie od stycznia boryka się z kontuzjami i będą grać jeszcze w kratke.Mamy kilku nowych zawodników Griezman czy de Jong firpo w sumie Perez i Fati którzy muszą się dostosować do gry.

Bez 2 zdań fizycznie musza się poprawić.Choć trzeba też zaznaczyć że jak się gra piłką to raczej przeciwnik więcej biega za pilķą.Jednak biegamy i walczymy za mało.

1

@Danny Gaucho do ronaldo który nie gra juz w realu miał plakaty na scuanie ale przeszło mu i wisza już tylko jego.O transferze gada głównie perez

0

@Cobra303 skład się zmienia powoli są nowi ludzie myślę że w tym roku Rakitic czy może i Busi odejdą i awansuje Puig też może kogoś ściągną.Myślę ze w systemie gry Barcelony gdzie posiadają więcej piłkę przeciwnik biega więcej za piłką .Problem w tym że Barca biega poniżej normy.To trzeba ewidentnie poprawić.Czy zrobią nie wiem Zdecydowanie powinni.Ja widziałem też minimalny progres w presingu u Messiego gdzie we wcześniejszym meczu stał głównie w tym na początku grał w presingu przejoł piłkę padła bramka niestety potem się zadowolił 1:0.to trzeba zmienić i on sam w sobie też musi się do tego przekonać.

0

Myślę że trzeba zrobić jeszcze 2-3transfery i dalej zmieniać tę drużynę.Trzeba zrobić zmianę mentalną aby im to bieganie wpajać i w tym kierunku powinno to iść.Nie jestem zwolennikiem zmiany zarządu bo kilku zawodników których sprowadzono do Barcelony jest przyszłością tego klubu.Zbudowano też stadion dla szkółki i z budżetem jest ok. A zespół jest liderem w la lidze oraz liderem w grupie śmierci w LM.Ma przed sobą 2 mecze u siebie i jeden na wyjeździe łatwiejszą część.Pamiętajmy że Valverde nie miał normalnych warunków do trenowania zespołu.Zespół musi zarabiać i jeździć aby zrobić krok do przodu- espai- projekt na lata i przeprowadzić wymianę pokoleniową.Konkurencja jest jak nigdy po zawodników jak nie szejki to sponsoring tv angielskich także Bayern zrobił postęp finansowy a Włosi mają ulgi zachęcające dla zawodników.Jak dla mnie Valverde musi przycisnąć ekipe w kwesti wybiegania.Nad tym powinni się skupić.Myślę że zespół z meczu na mecz w naturalny sposób poprawi swoją grę.

0

@tristan87 Tu jest dawno po zdobyciu gola jak tamci się cieszą samej reakcji nie widać

0

@MacieG gdyby te bramki strzelali pewnie byliby rewelacją LM.Dobrze że z tą drużyną gramy takze z Borussią i Interem muszą zrozumieć ze w tym sporcie bieganie też jest istotne i techniką się tego nie załatwi

0

Zgadzam się z artykułem i Messi powinien siebie przemyśleć pod kontem biegania bo to nie przejdzie jeśli myśli o LM.Być może trzeba poszukać 3 środkowego zamiast Busiego który będzie charował Puig jest wybiegany jest reż Vidal.2 różne typy.Moze ktoś inny.Problem są wyjazdy na tour a nie u siebie czy gdzieś niedaleko.Choć są konieczne.Niestety w sezonie trzeba pracować nad formą.Arthur i tak zrobił postęp dobre i to.Liczę na to że po kontuzjach wejdą jeszcze na wyższy poziom fiz.Wybieganie trzeba poprawić.Do rewanżu jest trochę czasu.

0

@EGON1128 Pique grał słabo ale biegał więcej niż reszta

0

@lj89 pierwsza mi się podoba druga już mniej;)

0

@Skowa Co do Messiego to zgoda choć ja poprawę w pewnych okresach gry wczoraj widziałem pierwszego gola zdobyliśmy bo zrobił presing i odzyskał piłkę i tak powinien grać.Problem jest z przestojami kiedy tego nie robi.Dobrze że gramy z takimi zespołami bo wymusi to na nich bieganie a tu trzeba i szybciej wychodzić na pozycje aby piłka szybciej chodziła.Bo Slavia nadąża za Barca.Dobrze że gramy z takim przeciwnikiem bo tylko tacy przeciwnicy rozwiną ten zespół.Wracając do Mesdiego powinien jeszcze więcej biegać.

1

@MichalZZZ podajesz wychodzisz na pozycje nie biegasz nie wychodzisz na pozycje nie ma gry Barcy.Problem generalnie jest wtedy kiedy przeciwnik bieganiem nadąża wtedy jest problem bo grasz pod presją.Slavia robiła to praktycznie przez cały mecz.Trzeba grać szybciej i szybciej wychodzić na pozycje i szybciej grać piłką jedno wynika z drugiego.

0

W sumie mamy idealną grupę na nas Borusia,Inter,Slavia bardzo wybiegane ekipy czyli to czego Barca nie lubi.Muszą się nauczyć grać z takimi drużynami.Bo trafiają raz w roku na Rome i liverpool i jest lipa.Tak ktoś zmusi ich do biegania.Odpowiedzi na taki typ przeciwnika.Co do awansu kluczowe będą 2 mecze u siebie może remis Borusi z interem by się przydał.Dobrze że mimo takiego przeciwnika potrafimy wygrywać takie mecze i to jest plus z wczorajszej wygranej.

0

@seba444 ja powiedziałem miesiąc po powrocie ze będą w formie.Na razie jest forma na LALigę ale nie na tak wybiegany zespół jak slavia tej formy nie mają.Choć też jak sami powiedzieli zagrali poniżej swojego poziomu ale moim zdaniem spowodowane jest to graniem na wyjaździe poza hiszpanią nie są w optymalnej formie i slavia ten mecz wybiegała i muszą też nauczyć się grać z takim przeciwnikiem.W zeszłym roku tryplet byłby gdyby nie kontuzje całego przodu i środka które w czesci przeszły na ten sezon.Muszą się pozbierać też Griezman gra w kratkę musi to ustabilizować Dembele też potrzebuje gry.Suarez miał problem że znowu nie strzelił bramki a Messi normalnie by sstrzelił więcej bramek.Trzeba trenować robić formę i rozgrywać z takimi przeciwnikami jak najwięcej meczy i sprawdzać gdzie się jest i się poprawiać.

0

@jeyx77x Mbappe powiedział że chciałby zdobyć coś z Psg i potem pójść gdzieś indziej spróbować czegoś innego.Ma ochotę zmienić oticzenie.W 2022 kończy mu się kontrakt może jak Rabiot go nie podpisać.Liczyć za to na wysoką pensje tak samo chcę zrobić Ericsen.

0

@OzzyFCB na forum Realu gość wyjaśnił że Mbappe był fanem Ronaldo a nie Realu i miał w pokoju plakaty powieszone na ścianie i na tej podstawie ludzie stwierdzili że to fan Realu.Obecnie wiszą jego i facet wyrósł z tego.. Ronaldo nie masz już w Realu jak chciałby nawet z nim grać poszedłby do juve.Kiedyś Real chciał go kupić zwiedzał obiekty sportowe Realu ale poszedł do psg.Obecnie Real się kompromituje od czasów wygrania LM i dostaje baty zwłaszcza od Barcy jego wizerunek mocno stracił.Mbappe stwierdził że chcę coś osiągnąć z Psg aby go pamiętali ale potem chciałby spróbować gdzieś indziej.

0

@bartoszekkk Real czeka na to o czym mówię wzięcie Mbappe jako wolnego zawodnika gdzie płacisz wysoką pensje.Real aby kogoś kupić obecnie musi kogoś sorzedać.Na dziś słabo to wygląda.Mbappe u nas ma najlepszego przyjaciela Dembele,Griezmana , Lengleta,AbidalaUmtiti.A u nich benzema nie gra w kadrze nie wiadomo czy się znają.Zidan nie wiadomo czy go nie zwolnią a Varan o mało już w tym sezonie odszedł.Na pogbe się nie zanosi bedą walczyć o ericsena z psg.Na dodatek mamy lepszy projekt sportowy.Mbappe chciał grać w realu z uwagi na Ronaldo ale on gra w juve a jemu już Ronaldo się przejadł.Sprawa jest otwarta.

1

@Mundial2018 La liga to nie to samo co liga francuska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?