Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pytanie do ludzi oglądających Barce B - myślicie że Peña bądź Ezkieta poradziliby sobie w roli drugiego bramkarza po odejściu Cillessena, czy to za niski poziom?
2
1:0 po bramce Aleñi w 94. minucie
1
147 podań :ooo
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cutrone jest na ławce.
0
Da się w jakiś sposób rozpocząć karierę w FMie od np. stycznia/lutego 2019? lub przesymulować w szybkim tempie do tego momentu? wiem ze mozna poprzez wzięcie urlopu ale symulacja zajmuje wtedy wieki.
0
Jak wczoraj zagrał Coutinho?
0
kto w środku na dole? ;)
0
W Ricka też się grało, ale nie o ten tytuł mi chodzi ;)
0
Pamięta ktoś grę z dzieciństwa w której wcielaliśmy się chyba w rolę jakiegoś chłopaka który podróżował po Afryce i przeżywał jakieś przygody ze zwierzętami? (chyba) xD
Przypomniałem sobie o tych wszystkich gierkach i nostalgia mocno uderzyła, reszte mam na płytach, tylko ta się gdzieś zawieruszyła, a chiałbym sobie przypomnieć gameplay po latach :)
0
Emerson bedzie gral w pierwszym zespole czy Barcie B?
7
Ale mi się smutno zrobiło gdy zobaczyłem trenera Nantes :(
1
Bo były to dwie promocje, Umtiti był sprowadzany gdy rynek był jeszcze w miarę normalny pod względem cen, a Lenglet miał niską klauzule, bo Sevilla nie zakładała, że „odpali”. Poprostu mieliśmy mase szczęścia. Ale co racja, to racja Polak do tej dwójki jak narazie nie ma podjazdu.
1
Co myślicie o sprowadzeniu Janka Bednarka na 4 stopera w przypdku oddania Todibo na wypożyczenie, sprzedaży Vermaelena i zwrócenia Murillo? Wczoraj znów najlepszy na boisku w meczu z Palace. Bez wątpienia jego atutem jest to, że nie boi się żadnego starcia i nie odpuszcza żadnej piłki, silny, agresywny, wygrywa większość pojedynków, praktycznie co mecz wybija piłki z lini bramkowej. Świetny w powietrzu, potrafi przerzucić piłkę w inny sektor boiska, jest dosyć szybki, jedyne zastrzeżenia możemy mieć co do wyprowadzenia piłki które ewidentnie u niego leży. Myślę, że w granicach 25-30 MLN byłby naprawde solidnym wzmocnieniem.
0
Cou dalej gra kaszanę, czy widac poprawe?
1
Oby, oby.
0
Wylałem mleko z płatkami przy biurku, weszło między szpary gdzie nie da się dostać, jakaś pomoc jak to usunąć? xD
1
To zawodnicy Barcy B byli na treningu pierwszego zespolu...
0
w International Champions Cup z Totkami ;)
2
Espanyol juz 1-2!
0
Baaardzo średnio jak na niego, ale nie ma katastrofy
0
Rezerwy zostałyby wtedy w 3. lidze.
1
Ktoś wie dlaczego Murillo znow niepowolany? Chyba zawieszenie juz minelo.
0
Wiecie moze dlaczego w kazdej przegladarce na laptopie mam ustawiony region niemiecki? Nic nie zmienialem, wszedzie ustawiony jest region niemiecki, jezyk normalnie na polski, nie wiem o co chodzi...
0
Skoro tak to wszystko jasne, dzieki za info :))
0
Murillo ma jakis uraz czy co? Po dwoch swietnych meczach w PK Kolumbijczyka ostatnio z Leganes zagral Vermaelen ktory jest na wylocie, a teraz Jeisona nie ma nawet na liscie powolanych...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Lepiej zebys nie wiedzial, ta aplikacja to najwiekszy ściek jaki istnieje...
0
Przeciez Suarez nawet tej piłki nie dotknął, Cuellar sam sobie ją wbił
0
Oglada ktos? Co zrobil Wague ze z bomby dostal czerwona?