1

pytanie do ludzi oglądających Barce B - myślicie że Peña bądź Ezkieta poradziliby sobie w roli drugiego bramkarza po odejściu Cillessena, czy to za niski poziom?

2

1:0 po bramce Aleñi w 94. minucie

1

147 podań :ooo

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cutrone jest na ławce.

0

Da się w jakiś sposób rozpocząć karierę w FMie od np. stycznia/lutego 2019? lub przesymulować w szybkim tempie do tego momentu? wiem ze mozna poprzez wzięcie urlopu ale symulacja zajmuje wtedy wieki.

0

Jak wczoraj zagrał Coutinho?

0

kto w środku na dole? ;)

0

W Ricka też się grało, ale nie o ten tytuł mi chodzi ;)

0

Pamięta ktoś grę z dzieciństwa w której wcielaliśmy się chyba w rolę jakiegoś chłopaka który podróżował po Afryce i przeżywał jakieś przygody ze zwierzętami? (chyba) xD
Przypomniałem sobie o tych wszystkich gierkach i nostalgia mocno uderzyła, reszte mam na płytach, tylko ta się gdzieś zawieruszyła, a chiałbym sobie przypomnieć gameplay po latach :)

0

Emerson bedzie gral w pierwszym zespole czy Barcie B?

7

Ale mi się smutno zrobiło gdy zobaczyłem trenera Nantes :(

1

Bo były to dwie promocje, Umtiti był sprowadzany gdy rynek był jeszcze w miarę normalny pod względem cen, a Lenglet miał niską klauzule, bo Sevilla nie zakładała, że „odpali”. Poprostu mieliśmy mase szczęścia. Ale co racja, to racja Polak do tej dwójki jak narazie nie ma podjazdu.

1

Co myślicie o sprowadzeniu Janka Bednarka na 4 stopera w przypdku oddania Todibo na wypożyczenie, sprzedaży Vermaelena i zwrócenia Murillo? Wczoraj znów najlepszy na boisku w meczu z Palace. Bez wątpienia jego atutem jest to, że nie boi się żadnego starcia i nie odpuszcza żadnej piłki, silny, agresywny, wygrywa większość pojedynków, praktycznie co mecz wybija piłki z lini bramkowej. Świetny w powietrzu, potrafi przerzucić piłkę w inny sektor boiska, jest dosyć szybki, jedyne zastrzeżenia możemy mieć co do wyprowadzenia piłki które ewidentnie u niego leży. Myślę, że w granicach 25-30 MLN byłby naprawde solidnym wzmocnieniem.

0

Cou dalej gra kaszanę, czy widac poprawe?

1

Oby, oby.

0

Wylałem mleko z płatkami przy biurku, weszło między szpary gdzie nie da się dostać, jakaś pomoc jak to usunąć? xD

1

To zawodnicy Barcy B byli na treningu pierwszego zespolu...

0

w International Champions Cup z Totkami ;)

2

Espanyol juz 1-2!

0

Baaardzo średnio jak na niego, ale nie ma katastrofy

0

Rezerwy zostałyby wtedy w 3. lidze.

1

Ktoś wie dlaczego Murillo znow niepowolany? Chyba zawieszenie juz minelo.

0

Wiecie moze dlaczego w kazdej przegladarce na laptopie mam ustawiony region niemiecki? Nic nie zmienialem, wszedzie ustawiony jest region niemiecki, jezyk normalnie na polski, nie wiem o co chodzi...

0

Skoro tak to wszystko jasne, dzieki za info :))

0

Murillo ma jakis uraz czy co? Po dwoch swietnych meczach w PK Kolumbijczyka ostatnio z Leganes zagral Vermaelen ktory jest na wylocie, a teraz Jeisona nie ma nawet na liscie powolanych...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Lepiej zebys nie wiedzial, ta aplikacja to najwiekszy ściek jaki istnieje...

0

Przeciez Suarez nawet tej piłki nie dotknął, Cuellar sam sobie ją wbił

0

Oglada ktos? Co zrobil Wague ze z bomby dostal czerwona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?