Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze dwie.
0
Dobra, wszystko ogarnięte panowie, dzięki za pomoc.
0
Nie mam konta PayU, a koleś przelał pieniądze.
0
Wie ktoś może o co chodzi? Sprzedałem przedmiot na allegro, a nie przyszły mi ani pieniądze na konto, ani na saldo na allegro. Trzeba odczekać jakiś czas czy co?
0
Co zrobił Lenglet bo byłem w toalecie?
1
No ten skan przez budkę z biletami mistrzostwo świata
0
No ale zagrał strasznie głupio w tej sytuacji, z 10hp grać tak ofensywnie...
0
Szkoda S1mpla, zasluguje wreszcie na zwyciestwo w majorze :/
0
Lepiej niech sie nie budzi ;)
0
Cieszę się, że McGuane zaczyna coś strzelać i grać, bo chłopak podobno ma wielki potencjał z tego co słyszałem od kolegi który kibicuje Arsenalowi i mu bardzo kibicuje. To jego jednorazowy występ czy już któryś mecz z rzędu gra?
1
Oczywiscie, ze Dembele
2
Allu co za dzik! Ence w półfinale, ale niespodzianka
0
Ale wczoraj po wejściu były jakieś przeblyski ze strony Cou, gry na jeden kontakt z Arthurem na małej przestrzeni, rozrzucanie piłek, ogólnie był aktywny, jestem dobrej myśli.
4
Takie pytanko - przy drugiej bramce Dembele bedzie mial zaliczona asyste? czy przy samobojach nie ma czegos takiego?
0
HAHAH, Pieknie Luisito!
11
Vinicius będzie wielki, nie oszukujmy się
0
Ale to chyba byla ironia.
0
Wolelibyście zwycięstwo dziś i porażka w niedziele czy na odwrót?
0
Jacyś ciekawi piłkarze z Polski pojawią się na tych MŚ u-20?
0
Ma ktos link do tego zachowania Kepy?
0
Wie ktos do kiedy jest ten rabat na morele z kodem IEM2019?
0
O co chodzi jeśli można wiedzieć?
1
To mocni jesteśmy teraz w kosza? Czy poprostu łatwa grupa nam się trafiła, bo słyszałem ostatnio stwierdzenie, że Polską ligę koszykówki można porównywać poziomem do Ekstraklasy
0
Jeśli przegramy to mamy jeszcze szanse?
0
Zwracam honor, pomyliłem mecze Tottenhamu z Levante, a co do Cucurelli to racja nie oglądałem wielu meczów Cucurelli, ale po statystykach i twoich opisach po meczach Eibaru stwierdziłem, że może i przesadziłem troszkę z tą świetną formą, ale spisywał się do poprawnie/dobrze.
0
Mnie osobiście BIG ogromnie zawiódł, z Xantaresem myślałem, że mogą być czarnym koniem, a tu szybkie 0-3 bez jakiejkolwiek walki :(
1
No ale powiedzmy sobie szczerze, że w tym sezonie otrzymanych szans nie wykorzystuje, co więcej zawodzi. Z Totkami na CN Anglicy mieli autostradę po jego stronie, a Cucurella udowadnia, że potrafi świetnie grać, do tego jest już zapoznany z LaLigą.
0
W fazie legend zawodzą masakrycznie, jak Complexity wygra to będzie podwójna tragedia dla mojego pick-emu (dałem 0-3 na Comple i awans na NRG) :((
0
Myślicie, że w następnym sezonie zarząd i sztab da szanse Cucurelli czy mają na uwadze to, że gra aktualnie na lewym skrzydle i może sobie nie poradzić na boku obrony i sprowadzą jakiegoś grajka?
0
Byłem wczoraj na desce i tak wyrżnąłem na lodzie, że myślałem, że kręgosłup złamałem na początku. Byłem z tym u lekarza i powiedział, że to zwykłe stłuczenie, jednak z każdą godziną ból co raz większy, polecacie jakąś maść? :/