0

Jeszcze dwie.

0

Dobra, wszystko ogarnięte panowie, dzięki za pomoc.

0

Nie mam konta PayU, a koleś przelał pieniądze.

0

Wie ktoś może o co chodzi? Sprzedałem przedmiot na allegro, a nie przyszły mi ani pieniądze na konto, ani na saldo na allegro. Trzeba odczekać jakiś czas czy co?

0

Co zrobił Lenglet bo byłem w toalecie?

1

No ten skan przez budkę z biletami mistrzostwo świata

0

No ale zagrał strasznie głupio w tej sytuacji, z 10hp grać tak ofensywnie...

0

Szkoda S1mpla, zasluguje wreszcie na zwyciestwo w majorze :/

0

Lepiej niech sie nie budzi ;)

0

Cieszę się, że McGuane zaczyna coś strzelać i grać, bo chłopak podobno ma wielki potencjał z tego co słyszałem od kolegi który kibicuje Arsenalowi i mu bardzo kibicuje. To jego jednorazowy występ czy już któryś mecz z rzędu gra?

1

Oczywiscie, ze Dembele

2

Allu co za dzik! Ence w półfinale, ale niespodzianka

0

Ale wczoraj po wejściu były jakieś przeblyski ze strony Cou, gry na jeden kontakt z Arthurem na małej przestrzeni, rozrzucanie piłek, ogólnie był aktywny, jestem dobrej myśli.

4

Takie pytanko - przy drugiej bramce Dembele bedzie mial zaliczona asyste? czy przy samobojach nie ma czegos takiego?

0

HAHAH, Pieknie Luisito!

11

Vinicius będzie wielki, nie oszukujmy się

0

Ale to chyba byla ironia.

0

Wolelibyście zwycięstwo dziś i porażka w niedziele czy na odwrót?

0

Jacyś ciekawi piłkarze z Polski pojawią się na tych MŚ u-20?

0

Ma ktos link do tego zachowania Kepy?

0

Wie ktos do kiedy jest ten rabat na morele z kodem IEM2019?

0

O co chodzi jeśli można wiedzieć?

1

To mocni jesteśmy teraz w kosza? Czy poprostu łatwa grupa nam się trafiła, bo słyszałem ostatnio stwierdzenie, że Polską ligę koszykówki można porównywać poziomem do Ekstraklasy

0

Jeśli przegramy to mamy jeszcze szanse?

0

Zwracam honor, pomyliłem mecze Tottenhamu z Levante, a co do Cucurelli to racja nie oglądałem wielu meczów Cucurelli, ale po statystykach i twoich opisach po meczach Eibaru stwierdziłem, że może i przesadziłem troszkę z tą świetną formą, ale spisywał się do poprawnie/dobrze.

0

Mnie osobiście BIG ogromnie zawiódł, z Xantaresem myślałem, że mogą być czarnym koniem, a tu szybkie 0-3 bez jakiejkolwiek walki :(

1

No ale powiedzmy sobie szczerze, że w tym sezonie otrzymanych szans nie wykorzystuje, co więcej zawodzi. Z Totkami na CN Anglicy mieli autostradę po jego stronie, a Cucurella udowadnia, że potrafi świetnie grać, do tego jest już zapoznany z LaLigą.

0

W fazie legend zawodzą masakrycznie, jak Complexity wygra to będzie podwójna tragedia dla mojego pick-emu (dałem 0-3 na Comple i awans na NRG) :((

0

Myślicie, że w następnym sezonie zarząd i sztab da szanse Cucurelli czy mają na uwadze to, że gra aktualnie na lewym skrzydle i może sobie nie poradzić na boku obrony i sprowadzą jakiegoś grajka?

0

Byłem wczoraj na desce i tak wyrżnąłem na lodzie, że myślałem, że kręgosłup złamałem na początku. Byłem z tym u lekarza i powiedział, że to zwykłe stłuczenie, jednak z każdą godziną ból co raz większy, polecacie jakąś maść? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?