Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Nazio87 Ja tam wolałbym Beeka lub Tagliafico od de Ligta, wierzę w Todibo.
0
Jak spisują się Arthur i Cou na CA?
0
@Transu96 Nie no co ty, mam ciekawsze gry od tego, był w ofercie to chciałem przetestować jak się gra, bo nie miałem styczności.
0
@Striker No to pograne, dzięki za info.
0
Mam problem z ps4, zakupiłem dzisiaj nowy abonament do ps plusa i chciałem pobrać tego darmowego pesa, wszedłem w sklepie w zakładkę z grą, kliknąłem pobierz czy coś w tym stylu i wyskoczył błąd, że mam już ta grę u siebie na konsoli, mimo że nigdzie jej nie ma :o
0
@VamosGirl Minecraft xD
1
@piteeerrrrr Gdy ja byłem to było darmowe, więc teraz pewnie także.
0
@MaTt_BarcaFan Przecież to nie jest klub mający na transfery 10 mln euro, tylko potężna marka która do tego sprzedała Promesa, Muriela, a do tego na wylocie są Sarabia i Ben Yedder.
0
@MaTt_BarcaFan Ma klauzulę chyba około 30 mln, więc stać bez najmniejszego problemu.
2
@ViscaBarca123 Ale w przypadku niepowodzenia transferu Griezmanna? Czy jak? Bo nie rozumiem sensu tego transferu za bardzo.
25
Sprzedać Rakiticia i kupić van de Beeka, ahh cos pieknego.
0
@Cariones Teraz równo z informacją na TT wrzucają filmik powitalny na kanał.
0
Dla osób bez twittera - polecam zasubskrybować kanał Barcy na yt i walnąć w dzwona, żeby być pierwszy z informacją nt transferu na La Rambli ;)
8
@barcelonaLM Skandynawia brzmi ciekawie.
0
Może mi ktoś powiedzieć po co nam jakieś Lindeolfy jak mamy 4 kapitalnych obrońców? Rozumiem De Ligt, świetna okazja, ale po co na siłę wymieniać Umtitiego na słabszego zawodnika?
0
@Rewolucja123 Jeśli uwazasz, ze Douglas byl lepszy od Semedo to nie ma sensu dalsza dyskusja z toba.
3
@Rewolucja123 Adriano? xDDDD
7
Jaki Polacy i ci wszyscy kanapowi eksperci którzy wypowiadają się na mediach społecznościowych PZPN jakiego to wstydu nie przynieśli nasi piłkarze to zawistna społeczność... Trafiamy do grupy śmierci z 2 najsilniejszymi ekipami na turnieju, każdy nie daje nam szans na żadne punkty, my ucieramy nosa Belgom i Włochom i Michniewicz z piłkarzami wysławiany pod niebiosa, przychodzi zadyszka, słabszy mecz z reprezentacją w której grają zawodnicy Realu, Napoli czy innch Valencii itd. podczas gdy nasz najlepszy zawodnik na papierze (który nie wystąpił w tym spotkaniu) gra w Fortunie Dusseldorf i nagle wielkie rozczarowanie i wielkie oburzenie Polaków „jak mogliśmy przegrać z kadrą wartą 10x więcej od naszej” „wstyd i hańba, niech nie wracają do domu” i potem taki ćwierćmózg będzie pierwszy do spuszczania się nad nimi i gratulacji gdy wygrają...
0
@zenoowity. Ok, dzięki wielkie.
0
@Danny Gaucho Nie ma fabuły, tych wszystkich cutscenek, 1:1 tryb kariery jak w fifie czyli nudy i flaki z olejem.
0
Wie ktoś może czy w NBA 2k17 tryb kariery zawodnika offline jest również tak okrojony z fabuły itd jak w 18 i 19?
1
@Forza_Juve Mi sie mimo wszystko wydaję, że Senegal jest głównym faworytem do wygrania ;)
0
@damianex10 Po co Bereś jak jest świetny Fila i Gumny? środkowych obrońców również mamy świetnych więc Bednarek jest zbędny, Piątek czy Zieliński to myślę, że rozsądne opcje, ale kto 3?
1
@Bogan Nie porównuj Senegalu czy Kolumbii do dzisiejszej Argentyny xd
1
@Kamiloza91 Chrobry Głogow.
2
Ale wreszcie jest szansa na fajną, kreatywną pomoc w przyszłości Dziczek, Jagiełło, Żurkowski dodajmy do tego Zielińskiego czy Szymańskiego ewentualnie i będzie w czym wybierać, oby tylko chłopaki mądrze zarządzili karierami.
1
Ale chłopaki mają serducha!!! Niech seniorzy biorą z nich przykład!
0
@seba1324 Remis, w niektórych przypadkach nawet porażka, ale to zależne od meczu Włochów wtedy.
2
@cracker Ale napewno powinien być w top 5 za to z jakiego łajna wyłowił naszą kadrę... ćwierćfinał Euro, awans na MŚ, historyczna wygrana z Niemcami, w pewnym momencie naszą grę na Euro chwaliły legendy futbolu, ale tutaj widać jak reputację potrafi zepsuć jeden słaby turniej...