3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Nazio87 Ja tam wolałbym Beeka lub Tagliafico od de Ligta, wierzę w Todibo.

0

Jak spisują się Arthur i Cou na CA?

0

@Transu96 Nie no co ty, mam ciekawsze gry od tego, był w ofercie to chciałem przetestować jak się gra, bo nie miałem styczności.

0

@Striker No to pograne, dzięki za info.

0

Mam problem z ps4, zakupiłem dzisiaj nowy abonament do ps plusa i chciałem pobrać tego darmowego pesa, wszedłem w sklepie w zakładkę z grą, kliknąłem pobierz czy coś w tym stylu i wyskoczył błąd, że mam już ta grę u siebie na konsoli, mimo że nigdzie jej nie ma :o

0

@VamosGirl Minecraft xD

1

@piteeerrrrr Gdy ja byłem to było darmowe, więc teraz pewnie także.

0

@MaTt_BarcaFan Przecież to nie jest klub mający na transfery 10 mln euro, tylko potężna marka która do tego sprzedała Promesa, Muriela, a do tego na wylocie są Sarabia i Ben Yedder.

0

@MaTt_BarcaFan Ma klauzulę chyba około 30 mln, więc stać bez najmniejszego problemu.

2

@ViscaBarca123 Ale w przypadku niepowodzenia transferu Griezmanna? Czy jak? Bo nie rozumiem sensu tego transferu za bardzo.

25

Sprzedać Rakiticia i kupić van de Beeka, ahh cos pieknego.

0

@Cariones Teraz równo z informacją na TT wrzucają filmik powitalny na kanał.

0

Dla osób bez twittera - polecam zasubskrybować kanał Barcy na yt i walnąć w dzwona, żeby być pierwszy z informacją nt transferu na La Rambli ;)

8

@barcelonaLM Skandynawia brzmi ciekawie.

0

Może mi ktoś powiedzieć po co nam jakieś Lindeolfy jak mamy 4 kapitalnych obrońców? Rozumiem De Ligt, świetna okazja, ale po co na siłę wymieniać Umtitiego na słabszego zawodnika?

0

@Rewolucja123 Jeśli uwazasz, ze Douglas byl lepszy od Semedo to nie ma sensu dalsza dyskusja z toba.

3

@Rewolucja123 Adriano? xDDDD

7

Jaki Polacy i ci wszyscy kanapowi eksperci którzy wypowiadają się na mediach społecznościowych PZPN jakiego to wstydu nie przynieśli nasi piłkarze to zawistna społeczność... Trafiamy do grupy śmierci z 2 najsilniejszymi ekipami na turnieju, każdy nie daje nam szans na żadne punkty, my ucieramy nosa Belgom i Włochom i Michniewicz z piłkarzami wysławiany pod niebiosa, przychodzi zadyszka, słabszy mecz z reprezentacją w której grają zawodnicy Realu, Napoli czy innch Valencii itd. podczas gdy nasz najlepszy zawodnik na papierze (który nie wystąpił w tym spotkaniu) gra w Fortunie Dusseldorf i nagle wielkie rozczarowanie i wielkie oburzenie Polaków „jak mogliśmy przegrać z kadrą wartą 10x więcej od naszej” „wstyd i hańba, niech nie wracają do domu” i potem taki ćwierćmózg będzie pierwszy do spuszczania się nad nimi i gratulacji gdy wygrają...

0

@zenoowity. Ok, dzięki wielkie.

0

@Danny Gaucho Nie ma fabuły, tych wszystkich cutscenek, 1:1 tryb kariery jak w fifie czyli nudy i flaki z olejem.

0

Wie ktoś może czy w NBA 2k17 tryb kariery zawodnika offline jest również tak okrojony z fabuły itd jak w 18 i 19?

1

@Forza_Juve Mi sie mimo wszystko wydaję, że Senegal jest głównym faworytem do wygrania ;)

0

@damianex10 Po co Bereś jak jest świetny Fila i Gumny? środkowych obrońców również mamy świetnych więc Bednarek jest zbędny, Piątek czy Zieliński to myślę, że rozsądne opcje, ale kto 3?

1

@Bogan Nie porównuj Senegalu czy Kolumbii do dzisiejszej Argentyny xd

1

@Kamiloza91 Chrobry Głogow.

2

Ale wreszcie jest szansa na fajną, kreatywną pomoc w przyszłości Dziczek, Jagiełło, Żurkowski dodajmy do tego Zielińskiego czy Szymańskiego ewentualnie i będzie w czym wybierać, oby tylko chłopaki mądrze zarządzili karierami.

1

Ale chłopaki mają serducha!!! Niech seniorzy biorą z nich przykład!

0

@seba1324 Remis, w niektórych przypadkach nawet porażka, ale to zależne od meczu Włochów wtedy.

2

@cracker Ale napewno powinien być w top 5 za to z jakiego łajna wyłowił naszą kadrę... ćwierćfinał Euro, awans na MŚ, historyczna wygrana z Niemcami, w pewnym momencie naszą grę na Euro chwaliły legendy futbolu, ale tutaj widać jak reputację potrafi zepsuć jeden słaby turniej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?