0

Tak swoją drogą to jak radzi sobie Reis w 2 drużynie?

0

@PawkoFCB W sumie racja, ale nikt przecież nie każe oglądać tych niszowych turniejów. Ja czasami lubię pooglądać AGO albo Arcy w jakimś loot.becie czy MDLu. Dobrze, że chociaż teraz dłuższa przerwa od majora, to będzie się w maju lepiej oglądało. :D

0

@czosnekfcb Wiesz, że to tak nie działa?

0

Opłaca się składać pc z używanych części? Dużo zaoszczędze? Czy lepiej dołożyć i kupić nowe?

0

@VenoM Kuben to najlepszy trener w Polsce, jak kogoś mają wymieniać w pierwszej kolejności to IGLa i snajpera bo Snatchie to jest dramat, a na polskiej scenie nie ma lepszego igla od Neo

2

VP kontraktuje skład Avangar i tym samym kończy piękną 6-letnią historię z Polską sceną :(
Smutny dzień dla polskiego esportu, ale z drugiej strony, wolnymi agentami są gracze Arcy, jest Dycha, NEO po przygodzie w FaZe, teraz dochodzi Ex-VP może coś uda się skleić fajnego.
Michu-Dycha-Rallen-Neo i jakiś młody utalentowany sniper, myślę że to mogłoby zadziałać.

1

@Kamilos84 Fajnie byloby zobaczyc Stal w polfinale ;)

0

Jak Todibo i Wague?

0

@JimMorrisonFCB Okazaki

0

@JimMorrisonFCB Elkeson

0

@krzychu1526 Paweł Zarzeczny?

0

@ArterkHD Musisz zmienić na tym pasku podczas oglądania filmu.

0

Panowie mam problem, mianowicie na black friday zamówiłem parę rzeczy ze strony nike, dzisiaj dostałem sms, że paczki leżą i czekają na odbiór w punkcie. Więc po szkole udałem się do punktu, gdzie ku mojemu zdziwieniu zamiast 2 paczek pani za ladą dała mi 3, w tym 1 z adidasa. Pomyślałem sobie, że spoko, może zamówiłem kiedyś coś i nie przyszło czy coś w tym stylu. Ale otworzyłem paczkę w domu a tu moim oczom ukazują się yeezy boosty, których nie miałem przyjemności nigdy w życiu zamawiać. Wiem, że to pomyłka bo widzę na naklejce na pudełku że miasto miało być totalnie inne itd. Myślicie, żeby iść to gdzieś oddać czy poprostu wygrałem na loterii? xD

1

@gorgota Linkacz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tadić w 20 najlepszych piłkarzy na świecie, co jest xD
Przecież to jest śmieszne

0

@BarcaInfo Mahrez???

0

Ufff... Szwecja, mniejsze zło

0

@Rewolucja123 Espana

2

@mat32 Przegrać z Eintrachtem

1

@Witekk10 "Nie ma tematu, nie traćmy czasu. Jak zostałem prezesem w 2012 roku, powiedziałem, co zrobimy, a czego nie. I mogę powtórzyć - jeśli chodzi o wszystkie reprezentacje Polski - to my gramy Polakami. Nie dotyczy to tych, którzy już są w kadrze. Nie chcemy za to zawodników, którzy chcą być Polakami tylko dlatego, bo jedziemy na jakąś imprezę."


21

Gruby się nie dostał

0

@Nano22 Dzięki wielkie.

0

@GregSTG Można po polsku i na temat?

0

Czy PayU realizuje przelewy w weekend?

0

@voytoos1989 Ale przepustki do operacji zawsze tyle kosztowały xD

0

@BARCA_FOR_EVER Wciąż mniej od Lewego.

0

@MarioVeB! Paweł Wszołek dorabia na komentowaniu meczy?

0

@puyol_presidend5 Co to za miasto studenckie z 50 tysiącami mieszkańców?

0

Trzecia w Ekstraklasie Pogoń przegrywa w PP z 1-ligową Stalą Mielec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?