Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czysto teoretycznie wolelibyście Ziela czy Pjanicia w przypadku tej wymiany za Arthura?
2
@Messinio82 No i 500+ dla wnusi od Andzieja
1
@Hosh Po krótkiej analizie, edytowałem od razu :D
1
@Tomo1989 Dalej gorsi od Roberta, może oprócz Raula.
0
@DLFCB Szkoda, liczyłem na Polaka w La Lidze :/
1
@Jackazz Rakuten TV
0
@IronSanHybrid Co za dzicz...
0
@jeyx77x Kosz. Jestem wysoki i mam strasznie długie łapy, żałuje że nie zacząłem coś pogrywać. :D
0
@4drian0 ???? ???????? ???????? ????
0
@Hushovt A orientujesz się w sprawie Marchwińskiego i Modera? Taki sam kaliber talentu czy chwilowe przebłyski?
0
@Hushovt Piękna bramka, ogólnie mega swobodnie się porusza, fajnie byłoby gdyby on i Płacheta odeszli do jakiejś ciekawej ligi, podobno Valladolid zainteresowane.
0
Poratuje ktoś linkiem do Pucharu Polski?
0
Gdzie kupujecie dresy męskie? Zależy mi na dobrej jakości, żeby się nie kulkowały itd.
0
RX 570 8gb + i3 9100f - jak myślicie znajdzie coś lepszego w tej cenie czy raczej nie? (pomijajac resztę komponentów)
0
@AmigoBlancos 1B 2C 3B 4A 5C 6C 7A 8C 9B 10B
4
@kapuscianyleb Niestety, tak to jest jak się zaczyna grę w FUTa w tym momencie. Całkowicie normalne.
0
Rakitić czy Zieliński?
4
@FCBMati10 Racja, świetne mam wspomnienia z Uncharted. Czwarta część to majstersztyk i idealne zwieńczenie serii, właśnie dla takich gierek warto kupić Playstation. :D
1
@4drian0 O kurde, coś pięknego. Jak to zobaczyłem to szczena opadła.
1
@Cule2013 "The Last Dance" na netflixie
0
Orientuje się ktoś jak to jest w Polsce z tą epidemią w stosunku do innych państw? Gaśnie coś, utrzymuje się?
1
@BarcaInfo Jakieś highlightsy ktoś ma?
0
Co myślicie o tym Olku Buksie? Widział go ktoś w grze? Już odbiegajac od tego czy plotki sa prawdziwe to uważacie że poradziłby sobie w Barcy B?
0
@norbi77 Przed Classic Teams mam reprezentacje tylko :(
0
@jeyx77x @norbi77 Gdzie to jest panowie xD
0
@Messibestplayerintheworld Ja pobrałem jakieś najnowsze składy i go nie ma :(
0
Dlaczego nie ma Ansu Fatiego w PESie?
0
Myślicie że szkoły będą otwierane już 27 kwietnia? Czy przedłużą jeszcze?
0
@karlu105 Niewygodne fest, już lepiej 720 lub jakieś vapory