0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czysto teoretycznie wolelibyście Ziela czy Pjanicia w przypadku tej wymiany za Arthura?

2

@Messinio82 No i 500+ dla wnusi od Andzieja

1

@Hosh Po krótkiej analizie, edytowałem od razu :D

1

@Tomo1989 Dalej gorsi od Roberta, może oprócz Raula.

0

@DLFCB Szkoda, liczyłem na Polaka w La Lidze :/

1

@Jackazz Rakuten TV

0

@IronSanHybrid Co za dzicz...

0

@jeyx77x Kosz. Jestem wysoki i mam strasznie długie łapy, żałuje że nie zacząłem coś pogrywać. :D

0

@4drian0 ???? ???????? ???????? ????

0

@Hushovt A orientujesz się w sprawie Marchwińskiego i Modera? Taki sam kaliber talentu czy chwilowe przebłyski?

0

@Hushovt Piękna bramka, ogólnie mega swobodnie się porusza, fajnie byłoby gdyby on i Płacheta odeszli do jakiejś ciekawej ligi, podobno Valladolid zainteresowane.

0

Poratuje ktoś linkiem do Pucharu Polski?

0

Gdzie kupujecie dresy męskie? Zależy mi na dobrej jakości, żeby się nie kulkowały itd.

0

RX 570 8gb + i3 9100f - jak myślicie znajdzie coś lepszego w tej cenie czy raczej nie? (pomijajac resztę komponentów)

0

@AmigoBlancos 1B 2C 3B 4A 5C 6C 7A 8C 9B 10B

4

@kapuscianyleb Niestety, tak to jest jak się zaczyna grę w FUTa w tym momencie. Całkowicie normalne.

0

Rakitić czy Zieliński?

4

@FCBMati10 Racja, świetne mam wspomnienia z Uncharted. Czwarta część to majstersztyk i idealne zwieńczenie serii, właśnie dla takich gierek warto kupić Playstation. :D

1

@4drian0 O kurde, coś pięknego. Jak to zobaczyłem to szczena opadła.

1

@Cule2013 "The Last Dance" na netflixie

0

Orientuje się ktoś jak to jest w Polsce z tą epidemią w stosunku do innych państw? Gaśnie coś, utrzymuje się?

1

@BarcaInfo Jakieś highlightsy ktoś ma?

0

Co myślicie o tym Olku Buksie? Widział go ktoś w grze? Już odbiegajac od tego czy plotki sa prawdziwe to uważacie że poradziłby sobie w Barcy B?

0

@norbi77 Przed Classic Teams mam reprezentacje tylko :(

0

@jeyx77x @norbi77 Gdzie to jest panowie xD

0

@Messibestplayerintheworld Ja pobrałem jakieś najnowsze składy i go nie ma :(

0

Dlaczego nie ma Ansu Fatiego w PESie?

0

Myślicie że szkoły będą otwierane już 27 kwietnia? Czy przedłużą jeszcze?

0

@karlu105 Niewygodne fest, już lepiej 720 lub jakieś vapory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?