1

Dejewski jest katastrofalny

0

Jest już crack fify 21 dostępny?

0

@aspider Araujo.

0

@Barca1992 Dzieci w szkołach średnich i w starszych klasach podstawówki chyba potrafią o siebie zadbać i się sobą zająć przez parę godzin? Nie róbmy sierot z młodzieży.

5

Pjanic zobaczyl ze sie Krychowiak rozgrzewa i juz obsrany

5

U Niemcow by szczelil

1

Moim zdaniem żółta

0

@NeroTFP Ja kakało

1

@Encore Na szczęście nadchodzi nowe rozdanie: Płacheta, Jóźwiak, Kamiński, Frankowski, Kądzior też parę lat jeszcze pogra.

1

@PatrykBarcelona Tak, pewnie w strefach czerwonych.

1

@SiSenior Przecież możesz się zarazić po raz drugi z tego co wiem

0

Wiadomo za ile Moder i Karbo przeszli już oficjalnie?

0

@LightningStrike Oby nie, lepiej dla niego i Lecha gdyby został jeszcze chociaż ten sezon.

0

@Anonymus0608 Kupujesz za 15 zeta i grasz nawet bez kupionej pelnej wersji

1

@olikwierk10 Ja bym czekał, podniosą mu widełki pewnie.

0

@escarabajo Jak sobie myślę że jedna z drużyn Stal, Podbeskidzie zostanie w Ekstraklasie na następny sezon to mnie skręca, katastrofalny poziom tych dwóch ekip...

0

@ksobi Oj tak...

1

@Mario96w Dzięki śliczne, przeoczyłem.

0

@Messibestplayerintheworld I jak to będzie wyglądać dalej wiadomo? Jakieś kolejne głosowanie czy coś w tym stylu?

0

Co z tymi podpisami wkońcu? Uzbierali te 16k? Czy jeszcze nie ma informacji?

0

Stal gra taki piach i wygrywa 2-1 xD
To pokazuje obraz Lechii w tym sezonie

1

@FCBeSeM Ostatnio cieniutko w pucharze, moze to mialo wplyw.

0

@Ghotti Follow (znaki)

0

@nammah Chyba nie widziałeś jak gra w Neapolu

1

Pedri jaki kozaczek

0

Cracovia jaki fart...

7

@Witam Na ławie

0

Leeds porobiło jakieś transfery do środka pola czy Klichu w podstawie?

2

@MesQueUnClub96 Szkoda że bez Walukiewicza :(

0

Warto kupować iphone 8 plus? Czy lepiej zaczekać na premierę nowego modelu aż ten stanieje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?