Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dejewski jest katastrofalny
0
Jest już crack fify 21 dostępny?
0
@aspider Araujo.
0
@Barca1992 Dzieci w szkołach średnich i w starszych klasach podstawówki chyba potrafią o siebie zadbać i się sobą zająć przez parę godzin? Nie róbmy sierot z młodzieży.
5
Pjanic zobaczyl ze sie Krychowiak rozgrzewa i juz obsrany
5
U Niemcow by szczelil
1
Moim zdaniem żółta
0
@NeroTFP Ja kakało
1
@Encore Na szczęście nadchodzi nowe rozdanie: Płacheta, Jóźwiak, Kamiński, Frankowski, Kądzior też parę lat jeszcze pogra.
1
@PatrykBarcelona Tak, pewnie w strefach czerwonych.
1
@SiSenior Przecież możesz się zarazić po raz drugi z tego co wiem
0
Wiadomo za ile Moder i Karbo przeszli już oficjalnie?
0
@LightningStrike Oby nie, lepiej dla niego i Lecha gdyby został jeszcze chociaż ten sezon.
0
@Anonymus0608 Kupujesz za 15 zeta i grasz nawet bez kupionej pelnej wersji
1
@olikwierk10 Ja bym czekał, podniosą mu widełki pewnie.
0
@escarabajo Jak sobie myślę że jedna z drużyn Stal, Podbeskidzie zostanie w Ekstraklasie na następny sezon to mnie skręca, katastrofalny poziom tych dwóch ekip...
0
@ksobi Oj tak...
1
@Mario96w Dzięki śliczne, przeoczyłem.
0
@Messibestplayerintheworld I jak to będzie wyglądać dalej wiadomo? Jakieś kolejne głosowanie czy coś w tym stylu?
0
Co z tymi podpisami wkońcu? Uzbierali te 16k? Czy jeszcze nie ma informacji?
0
Stal gra taki piach i wygrywa 2-1 xD
To pokazuje obraz Lechii w tym sezonie
1
@FCBeSeM Ostatnio cieniutko w pucharze, moze to mialo wplyw.
0
@Ghotti Follow (znaki)
0
@nammah Chyba nie widziałeś jak gra w Neapolu
1
Pedri jaki kozaczek
0
Cracovia jaki fart...
7
@Witam Na ławie
0
Leeds porobiło jakieś transfery do środka pola czy Klichu w podstawie?
2
@MesQueUnClub96 Szkoda że bez Walukiewicza :(
0
Warto kupować iphone 8 plus? Czy lepiej zaczekać na premierę nowego modelu aż ten stanieje?